PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال سکرت کد های mtproto از ویندوز به لینوکس

Moandes
August 7th, 2019, 14:08
سلام وقت بخیر
در اینکه mtproto اکانتینگ نداره شکی نیست. ولی خب از یه سکرت کد دادن به کاربری که دوتا اکانت میخواد بخره زیاد جالب نیست. بحث تعداد زیادی سکرت کد ساختن + استفاده از ساب دامین به اسم طرف یکم کلاس کار رو حذف میکنه در ظاهر!

من الان تقریبا با کانفیگی کسی برام انجام داد بینهایت سکرت کد میتونم بسازم تو سرور ویندوز و الان تقریبا ۳۰ تا سکرت کد دارم
ولی راضی نیستن یوزرا از سرعت که پرس و جو کردم گفتن لینوکس سرعت بهتری دارد

حالا میخوام بدونم سکرت کد ها رو چطور میتونم منتقل کنم به لینوکس که یوزر ها قطع نشن؟

ایا امکان ساخت سکرت کدهای متفاوت در سورس اصلی تلگرام هست یا نه؟ یا کانفیگ خوبی باشه برای لینوکس

Rezash
August 7th, 2019, 15:51
سلام وقت بخیر
در اینکه mtproto اکانتینگ نداره شکی نیست. ولی خب از یه سکرت کد دادن به کاربری که دوتا اکانت میخواد بخره زیاد جالب نیست. بحث تعداد زیادی سکرت کد ساختن + استفاده از ساب دامین به اسم طرف یکم کلاس کار رو حذف میکنه در ظاهر!

من الان تقریبا با کانفیگی کسی برام انجام داد بینهایت سکرت کد میتونم بسازم تو سرور ویندوز و الان تقریبا ۳۰ تا سکرت کد دارم
ولی راضی نیستن یوزرا از سرعت که پرس و جو کردم گفتن لینوکس سرعت بهتری دارد

حالا میخوام بدونم سکرت کد ها رو چطور میتونم منتقل کنم به لینوکس که یوزر ها قطع نشن؟

ایا امکان ساخت سکرت کدهای متفاوت در سورس اصلی تلگرام هست یا نه؟ یا کانفیگ خوبی باشه برای لینوکس

در نسخه رسمی می تونید چند سکرت داشته باشید
به ازای هر سکرت -s می زنید
یا می تونید هر یوزر و سکرت رو یک اسکرین جدا گانه اجرا کنید

Moandes
August 7th, 2019, 19:22
در نسخه رسمی می تونید چند سکرت داشته باشید
به ازای هر سکرت -s می زنید
یا می تونید هر یوزر و سکرت رو یک اسکرین جدا گانه اجرا کنید

ممنون. بعد من سوال کردم یه سریا میگفتن اگر سکرت کد جدا بزنی و هر کاربر کانکشن جدا بزنه به سرور سرعت میاد پایین. درسته؟

hassanshaikhi
August 8th, 2019, 05:58
ممنون. بعد من سوال کردم یه سریا میگفتن اگر سکرت کد جدا بزنی و هر کاربر کانکشن جدا بزنه به سرور سرعت میاد پایین. درسته؟
اگه برای هر سکرت پروسس جدا ایجاد کنید منابع بیشتری اشغال میکنه بهتره همه در یک ورکر باشن.
روی لینوکس در سورس اصلی خود تلگرام در حالت عادی بیشتر از 16 سکرت نمیتونید بسازید.
با هزینه میتونم براتون نصب کنم که تعداد بیشتری پشتیبانی کنه همچنین راحت بتونید سکرت بسازید و حذف کنید نیازی به کد زدن نداشته باشید