PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یعنی این انجمن یه مدیر نداره پاسخ بده؟ یا سلیقه ای کار میکنن؟

tabanpay
August 4th, 2019, 15:30
سلام

این پول بنده خدا گیرم الان من زدم ! 2 تا تایپک من باید قفل بشه و توی گوگل بمونه مدیری که داری میخونی بیا پاسخگو باش بیا جواب بده الان تکلیف چیه در درخواست دارم پاک بشه تاپیک هام چرا هیچ مدیری جواب نمیده

پس منم بیام برای هر گس تاپیک بزنم که کلاه برداره این نشد انجمن این نشد

Mr.Pouria
August 4th, 2019, 15:40
شما هنوز پول اون بنده خدارو ندادی ؟ :|

دمتون گرم واقعا ....

tabanpay
August 4th, 2019, 15:45
شما هنوز پول اون بنده خدارو ندادی ؟ :|

دمتون گرم واقعا ....

یکمی کلاه خودتون رو قاضی کنید 3 تاپیک برای من باز شده یک تاپیک پول مشتری با ضرر پرداخت شده اما تاپیک پاک نشده فقط بسته شده این شد به ضرر من / من هم پول مشتری دادم + ضرری که کرده اما چی شد؟ تاپیک قفل شد !

الانم من گیرم پول ایشون همین الان واریز کنم + ضرر چرا باید تاپیک من قفل بشه چرا پاک نشه؟ چرا من هم پولشون رو واریز کنم هم ضرر ولی تاپیک من پاک نشه کدوم عدالتی هست؟

اقایون محترم که میخوندی من *** نیستم بعد واریز ایشون حساب من مسدود شد با چند ملیون موجودی نشد واریز کنم الان حسابم ازاده میخوام پول بدم والی میخوام تاپیک ها برام باز کرده پاک بشه نامرد ها چی میخوام مگه من

avalverify
August 4th, 2019, 16:01
داشاکانت منو بستن میگن به علت مولتی یوزر بعد یه یوزر گذاشتن میگن شما دو تا یوزر دارین که اون یوزر هم من کلا تو این انجمن ندیدم آخرین فعالیتش مال چند سال پیشه 100 تا هم ایمیل فرستادم به مدیریت کلا خوششون نمیاد بهم توضیح بدن قضیه چیه
مثل اینکه یکی از مدیرا عشقش کشیده چند نفرو اخراج کنه میکنه بدون دلیل

Mr.Pouria
August 4th, 2019, 16:07
یکمی کلاه خودتون رو قاضی کنید 3 تاپیک برای من باز شده یک تاپیک پول مشتری با ضرر پرداخت شده اما تاپیک پاک نشده فقط بسته شده این شد به ضرر من / من هم پول مشتری دادم + ضرری که کرده اما چی شد؟ تاپیک قفل شد !

الانم من گیرم پول ایشون همین الان واریز کنم + ضرر چرا باید تاپیک من قفل بشه چرا پاک نشه؟ چرا من هم پولشون رو واریز کنم هم ضرر ولی تاپیک من پاک نشه کدوم عدالتی هست؟

اقایون محترم که میخوندی من *** نیستم بعد واریز ایشون حساب من مسدود شد با چند ملیون موجودی نشد واریز کنم الان حسابم ازاده میخوام پول بدم والی میخوام تاپیک ها برام باز کرده پاک بشه نامرد ها چی میخوام مگه من

کار شما اشتباه هست چون :

قبل اینکه کارتون به تاپیک بکشه بهتر بود با خریدار کنار بیاید و ازش وقت بخواید ...

اگه مشتری قبول نمیکرد پول رو به همون کارت واریز کننده بازگشت میزدین نه اینکه بخواید نگرش دارید ...

حالا که تاپیک هم زده شما کار شما مجدد اشتباه و غیر منطقی هست که وجه ایشون رو گروگان گرفتین ، این که شما مشکل داشتین و پاسخ اون رو ندادین یا هر چیز دیگه و کار به تاپیک کشیده بحثش کاملا جداست شما یک تعهد داشتید به موقع عمل نکردید حالا نیز برای انجام تعهد خود دارید شرط میزارید ! این کار فقط خودتون ور زیر سوال میبره ...

بهترینو حرفه ای ترین کار اینه که شما پول شخص رو به هر صورت که میخواد بهش بدید و رضایتشو جلب بکنید سپس اینجا به مدیران تاپیک رو با لینک گذارش زیرش ارجاع بدید و سند رضایت فرد رو حتما ذکر کنید اگه تا 72 ساعت تاپیک پاک نشد میتونید برید قانونی درخواست کنید تا تاپیک ها حذف بشن ... ( که معمولا اگه شما رضایتو جلب بکنید تاپک رو مدیرا پاک میکنن )

الا نشما 1000 تا تاپیک دیگه هم بزنی کسی برسی نمیکنه ...

Ringmoon
August 4th, 2019, 16:22
من اگه جای مدیرا بودم شمارو کلا بن میکردم خیالت راحت میشد. :))

tabanpay
August 4th, 2019, 16:26
من اگه جای مدیرا بودم شمارو کلا بن میکردم خیالت راحت میشد. :))
یک کلام از مادر عروس

- - - Updated - - -

کار شما اشتباه هست چون :

قبل اینکه کارتون به تاپیک بکشه بهتر بود با خریدار کنار بیاید و ازش وقت بخواید ...

اگه مشتری قبول نمیکرد پول رو به همون کارت واریز کننده بازگشت میزدین نه اینکه بخواید نگرش دارید ...

حالا که تاپیک هم زده شما کار شما مجدد اشتباه و غیر منطقی هست که وجه ایشون رو گروگان گرفتین ، این که شما مشکل داشتین و پاسخ اون رو ندادین یا هر چیز دیگه و کار به تاپیک کشیده بحثش کاملا جداست شما یک تعهد داشتید به موقع عمل نکردید حالا نیز برای انجام تعهد خود دارید شرط میزارید ! این کار فقط خودتون ور زیر سوال میبره ...

بهترینو حرفه ای ترین کار اینه که شما پول شخص رو به هر صورت که میخواد بهش بدید و رضایتشو جلب بکنید سپس اینجا به مدیران تاپیک رو با لینک گذارش زیرش ارجاع بدید و سند رضایت فرد رو حتما ذکر کنید اگه تا 72 ساعت تاپیک پاک نشد میتونید برید قانونی درخواست کنید تا تاپیک ها حذف بشن ... ( که معمولا اگه شما رضایتو جلب بکنید تاپک رو مدیرا پاک میکنن )

الا نشما 1000 تا تاپیک دیگه هم بزنی کسی برسی نمیکنه ...

اصلا هر چی اصلا شما فکر کنید من پول مشتری رو ندادم یا هر چی فکر کنید این انجمن انقدر بی صاحب هست؟

Mr.Pouria
August 4th, 2019, 18:11
یک کلام از مادر عروس

- - - Updated - - -

اصلا هر چی اصلا شما فکر کنید من پول مشتری رو ندادم یا هر چی فکر کنید این انجمن انقدر بی صاحب هست؟

بده فقط شمارو راهنمایی کردم... اگه خواستید اعتماد از دسترفتتون رو جمع کنید بهتره تو فکر تغییر رفتارتون باشید...

در رابطه با پرسشوتون این نوع تاپیک ها پاک نمیشه و میزارن بموه تا با نوع رفتار هر شخص اشنا بشن کسایی که قبل خرید جستجو میکنن ..

stream
August 4th, 2019, 18:57
به جناب رامین عزیز مدیریت محترم یه پیغام خصوصی بدین تا حذف کنند تایپیک های قبلی رو

tabanpay
August 4th, 2019, 19:58
به جناب رامین عزیز مدیریت محترم یه پیغام خصوصی بدین تا حذف کنند تایپیک های قبلی رو
ایدیشون چیه؟

websazha
August 4th, 2019, 20:52
فصل امتحانشونه شاید؟ گر چه مدرسه ای بودن گذشته :71: دانشجو هم باشن باز گذشته :71: احتمالا شهریوری هستن :112:
واقعا از بی مدیریت انجمن داره کم کم دچاره هرج مرج میشه نه به 2 سال پیش نفس میکشیدی پست پاک میشد و اخطار میدادن نه به الان که کلا هیچ :)

vps247
August 5th, 2019, 14:47
سلام

این پول بنده خدا گیرم الان من زدم ! 2 تا تایپک من باید قفل بشه و توی گوگل بمونه مدیری که داری میخونی بیا پاسخگو باش بیا جواب بده الان تکلیف چیه در درخواست دارم پاک بشه تاپیک هام چرا هیچ مدیری جواب نمیده

پس منم بیام برای هر گس تاپیک بزنم که کلاه برداره این نشد انجمن این نشد

اینکه انجمن مدت هاست به حال خودش رها شده و هیچ نظارتی روش نیست که خب هیچ شکی نیست و همه می دونیم
ولی اینکه شما کلاهبردار هستید باز هم اینم روش هیچ شکی نیست شما اصلا دیگه ابرویی برات تو این انجمن نمونده بچه پررو