PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واریز به کارت بانکی منقضی شده

OMIDTU5
July 31st, 2019, 15:13
با سلام
یه اکسس کارت از بانک ملت دارم که 1 ماه پیش تاریخش تمام شده . اما واریز به کارت انجام میشه
از انجایی که ایران نیستم تعویض این کارت فقط با ارسال وکالت نامه به ایران امکان پذیره
از طرفی هم من نیازی به خرید از این کارت ندارم و فقط به واریزش نیاز دارم و انتقال وجه فقط از طریق پنل اینترنت بانک و از حساب به حساب ملت انجام میدم

سوالم اینه اگه پیگیر نعویض این کارت نشم تا چه زمانی امکان واریز خواهد داشت ؟

vistaix
July 31st, 2019, 18:49
خب تو پنل برو بزن بسوزونش

ashadata
July 31st, 2019, 20:10
با سلام
یه اکسس کارت از بانک ملت دارم که 1 ماه پیش تاریخش تمام شده . اما واریز به کارت انجام میشه
از انجایی که ایران نیستم تعویض این کارت فقط با ارسال وکالت نامه به ایران امکان پذیره
از طرفی هم من نیازی به خرید از این کارت ندارم و فقط به واریزش نیاز دارم و انتقال وجه فقط از طریق پنل اینترنت بانک و از حساب به حساب ملت انجام میدم

اینی که میدم یادم نمیاد دقیقا به همین شکل بود یا نه

ولی شما میتونی با اینترنت بانک حساب جدید انلاین باز کنی و درخواست کارت بدی
کارت اطلاعاتش داخل پنل میاد و هر وقت بخوای میتونی بری بانک برای صادر شدن فیزیکیشن که شما میتونی نری کلا

* مال ملت این کار رو کردم

امتحان کنید هزینه خاصی نداره

OMIDTU5
August 1st, 2019, 20:14
اینی که میدم یادم نمیاد دقیقا به همین شکل بود یا نه

ولی شما میتونی با اینترنت بانک حساب جدید انلاین باز کنی و درخواست کارت بدی
کارت اطلاعاتش داخل پنل میاد و هر وقت بخوای میتونی بری بانک برای صادر شدن فیزیکیشن که شما میتونی نری کلا

* مال ملت این کار رو کردم

امتحان کنید هزینه خاصی نداره

من الان با همین روش یک حساب باز کردم و یک کارت درخواست دادم و اعلام کرد که دو روز دیگه برای دریافت کارت برو شعبه
احتمالا مشخصات کارت به پنل اضافه میشه و میتونم استفاده کنم
حالا سوالم اینه وقتی کارت فیزیکی صادر شد و من نرم بگیرمش باطلش نمیکنن ؟

mhiizadi
August 1st, 2019, 22:22
سلام .
تو اینترنت بانک ملت میتونید یه کارت متصل به حساب خودتون برای افراد خانواده درخواست بدید .

m2n
August 2nd, 2019, 00:15
کارت مجازی درست کنید با مبلغی که دوست دارید ازش توی فروشگاهای درگاهی خرید کنید.

BazPardakht.Com
August 4th, 2019, 13:28
با سلام

طبق تجربه شخصی
تا زمانی که تعویض کارت انجام ندید اون شماره کارت داخل می تونید واریز کنید و مشکلی نداره

- - - Updated - - -

من الان با همین روش یک حساب باز کردم و یک کارت درخواست دادم و اعلام کرد که دو روز دیگه برای دریافت کارت برو شعبه
احتمالا مشخصات کارت به پنل اضافه میشه و میتونم استفاده کنم
حالا سوالم اینه وقتی کارت فیزیکی صادر شد و من نرم بگیرمش باطلش نمیکنن ؟

مشکلش اینه که اون کارت رمز دوم باید فعال کنی
چون توی انتقال کارت به کارت اینترنت بانک ازت cvv2 و رمز دوم رو می خواد