PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عدم ارسال تیکت پس از ارتقای whmcs

shadow-reza
July 30th, 2019, 11:18
سلام. ابتدا نسخه php هاست رو به 7.2 و سپس whmcs رو به اخرین نسخه یعنی 7.7.1 ارتقا دادیم. تمام منابع مورد نیاز در هنگام نصب ok بودن و مشکل ایجاد نشد، بدون هیچ اروری عملیات ارتقا با موفقیت انجام شد.
اما مشکلی که وجود دارد این هست که تیکت ها از جانب کاربران ارسال میشوند اما از جانب مسئولان سایت خیر. به این معنی که اگر ما تیکتی بنویسیم و روی دکمه ارسال کلیک کنیم، حالت لودینگ متوقف نمیشود و تیکت ارسال نمیشود. راه حل چیست؟

Farzad90
July 30th, 2019, 12:02
سلام
قالب مدیریت رو عوض کنید مشکل حل میشه

m2n
July 30th, 2019, 12:02
مشکل از قالب مدیریت whmcs می باشد قالب دیگری را تست کنید مشاهده خواهید کرد این مشکل رفع شده است

ali.mohamadi
July 30th, 2019, 12:19
با سلام احتراما:
چون ورژن whmcs را ارتقا دادید شاید قالب شما با ورژن جدید سازگار نیست
ابتدا قالب مدیریت را روی قالب دیفالت با زبان انگلیسی بزارین تست کنین
اگر برطرف نشد یک قالب مدیریت جدید نصب و تست کنید
[همچنین لود سرور هم چک بفرمایید گاها ( درصد خیلی پایین) ممکن است در آن زمان ارسال پاسخ تیکت لود سرور شما بسیار بالا باشد ]

sepahanserver
July 30th, 2019, 12:49
سلام
مشکل از سمت قالب مدیریت می باشد

shadow-reza
July 30th, 2019, 19:39
تشکر از تمامی دوستانی که کمک کردند. قالب مدیریتی کاستومی روی whmcs ست نکرده بودیم و قالب پیشفرض هستش...
قالب پیش فرض هم قائدتا اپدیت باید باشه پس مشکل از چی هست؟

m2n
July 30th, 2019, 20:01
احتمالا توی اپدیت قالب شما فارسی سازی شده و پوشه مربوط به صورت اسم تغییر داده شده بخاطر همین جایگزین نشده

shadow-reza
July 30th, 2019, 21:56
سپاس بابت توضیحات تمام دوستان. طبق گفته ها عمل کردم...
چند قالب پیشفرض مدیریتی whmcs را تست کردم سر انجام با قالب blend اوکی شد.
لطفا درصورتیکه نسخه اپدیت شده و سالم قالب پیشفرض مدیریتی whmcs را دارید ارسال کنید.
در غیر اینصورت لطفا نام یک قالب کاستوم کاربردی و مناسب را اعلام فرمایید

m2n
July 31st, 2019, 02:39
اخرین نسخه من دارم فارسی هست:

دانلود:

https://wpdesigner.ir/blendfa.zip

snmsoftpc
July 31st, 2019, 11:17
سپاس بابت توضیحات تمام دوستان. طبق گفته ها عمل کردم...
چند قالب پیشفرض مدیریتی whmcs را تست کردم سر انجام با قالب blend اوکی شد.
لطفا درصورتیکه نسخه اپدیت شده و سالم قالب پیشفرض مدیریتی whmcs را دارید ارسال کنید.
در غیر اینصورت لطفا نام یک قالب کاستوم کاربردی و مناسب را اعلام فرمایید

سلام و احترم
دوست عزیز

سایت های معتبر زیادی وجود دارند که قالب مدیریت منتشر کردن که هم راستچین و هم فارسی باشه
پیشنهاد می کنم روی بحث مدیریت در گروه ها و انجمن ها دنبال فایل یا قالب نباشید. ( موارد سواستفاده زیاد داشتیم )

موفق باشید