PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آنتی ویروس

packsaft
July 6th, 2009, 00:09
سلام به همه

من یه چندتا لایسنس آنتی ویروس دارم که میخوام برا فروش بزارم البته فعلا تعداد کمه و فقط 10 تا دارم

حالا اگه استقبال بشه سعی میکنم زیادش کنم

در ضمن این لایسنس یک پک آنتی ویروس بصورت مجانی رو هم داره

این پک شامل این نرم افزار هاست:

Avira AntiVir Premium 2009+update file
Norton Internet Security 2009 full+update file
Avast 2009 full+update file
Nod32 2009 full+update file
Spyware Doctor 6.0.1.441 fulll 2009+update file
(این آخریه بک نرم افزار ضد کی لوگره که جوایز بین المللی زیادی رو گرفته و الان هم به دلیل تحریم به ایران اجازه دریافت نرم افزار رو نمیده و بعد از نصب هم باید اونو آپدیت کنید چون دیتا بیس نداره ولی خوب تو این سی دی فایلهای آپدیت رو هم گذاشتیم)
درضمن Spyware Doctor فایل ها یا کدهای مخربی رو که تو سایتهایی مثل یاهو و سایتهایی از این قبیل که کدهای تبلیغاتی میگذارن و کاربر رو زیر نظر میگیرن تا ببینن کجاها میره و چه جستجو هایی رو انجام میده رو از سیستم سما پاک میکنه و در نوع خودش بینظیره. میلیونها نفر استفاده کننده این نرم افزار هستند

خوب اول از همه نوع آنتی ویروس:آویرا نسخه Avira_AntiVir_Premium_2009

مدت اعتبار: تا 2010/13/6

در ضمن این لایسنس ها به صورت آزمایشی هست ولی منظور از آزمایشی دمو نیست یعنی فقط یه پیغام
میده وقتی میخواین یه فایل رو اسکن بکنین و یه پیغام میده که یه ok ساده میخواد بعدش اسکن میکنه

و اگه وارد یه فولدر بشین و توش ویروس باشه کارش رو انجام میده و هیچ ok نمیخواد

متاسفانه یا خوشبختانه این نرم افزار رو نمیشه کرک کرد و کرکی هم نداره دلیلش هم اینه که زمانی که سیستم به اینترنت وصل میشه نرم افزار اول لایسنس رو چک میکنه بعد اگه تو سایت ثبت شده باشه که هیچی ولی اگه ثبت نشده باشه یا تو لیست سیاه باشه سریع آنتی ویروس از کار میوفته و پیغام میده که شما دارین از دموی این نرم افزار استفاده میکنین

قیمت خواستین پیام خصوصی در خدمتم

mehrserver
July 6th, 2009, 01:27
سلام.
بنظرتون کسپراسکای بهتر نیست؟
میشه لطفا مزابای اویرا رو نسبت به کسپراکای اینترنت سکوریتی 2010 بدید؟

packsaft
July 6th, 2009, 11:35
سلام.
بنظرتون کسپراسکای بهتر نیست؟
میشه لطفا مزابای اویرا رو نسبت به کسپراکای اینترنت سکوریتی 2010 بدید؟

سلام

کاسپراسکای هم در نوع خودش خوبه
آوبرا دیتا بیس فوق العاده ای داره و از کاسپراسکای قویتره
در مورد مقایسه آویرا باید بگم بهتره به سایتهایی که نتایج تحقیقاتشون رو میگذارن در معرض عموم
برید و اونجا شرح کاملش رو ببینید.مثل پی سی ماگاذین
نسخه بالا آنتی ویروسه فقط و فایروال نداره ولی نسخه سکیوریتی این نرم افزار یه فایروال توپ هم داره

در کل من در یکی از وب سایتهایی که نتایج آژمایشاتشون رو انتشار داده بود دیدم که اویرا 100% ویروس ها رو شناسایی کرده البته این مفهومش این نیست که این آنتی ویروس همه ویروسها رو میشناسه بلکه تو اون آژمایش 100% ویروس ها رو پیدا کرده و در ضمن بیت دیفندر هم از کاسپراسکای بالاتر بود
رتبه اول هم آویرا

موفق باشید

Kambiz
July 26th, 2009, 05:43
کاسپر دیگه مثل قدیما نیست

sodahost
July 26th, 2009, 06:06
آنتی ویروس avast خیلی توپه من که ازش راضی هستم تا الان هم منو نا امید نکرده ! که ویروسی باشه و این نشناسه !

Kambiz
July 26th, 2009, 07:06
avast یا avira کدوم خوبن ؟

amirizadi
July 26th, 2009, 11:08
avast

Arashdn
July 26th, 2009, 11:49
من قدیما مکافی داشتم (خیلی توپ بود ولی یه خورده سنگین بود)
تازگی ها اسمارت سکوریتی
خیلی تازگی ها هم که اومدیم تو کار لینوکس

IFACO.Net
July 26th, 2009, 14:48
آواست حرف نداره :67:

Sajad
July 26th, 2009, 16:15
آواست حرف نداره :67:

هر چي فايل سيستمي بود رو پاك كرد به سلامتي :d
dvdplayer
rundll
wordpad
...

اينم بگم از همون اول رو سيستم نصب بود. نه اينكه ويروسي شده باشم بعد نصب كرده باشم.

Kambiz
July 26th, 2009, 17:14
ای بابا من الان نصبیدم دادم اسکن ویندوز رو دیلیت نکنه : دی

packsaft
July 26th, 2009, 17:23
آقا ببینین همه آنتی ویروس ها هم خوبن هم یه جورایی ناقص مثلا یکی وروم رو میشناسه اون یکی اسپایوار

کاسپر اسکای هم که به قول دوستمون الان دیگه مثل قدیما نیست تازگی ها تو این فروم یه نفر با وجود داشتن بسته امنیتی

کاسپراکای هک کلاینت شد و همه پسورد هاش لو رفت (پس سرور ها و هاست و ...) خلاصه ضربه فنی شد

آواست هم خیلی دوست دارم مدت یکسالی هم باهاش کار کردم به صورت کامل هم رجیستر کردم و صفا

ولی بعد مدتها که میخواستم به صورت تجربی یه آنتی ویروس رو از میان انواع مختلف انتخاب و برای همیشه
ازش استفاده کنم با تست هایی که خودم انجام دادم بهترین آنتی ویروس رو آویرا شناختم تو جاهای

مختلفی هم نتایج تحقیقات + نوع ویروس ها رو اعلام کردن که بهترین آنتی ویروس آویرا شناخته شد

به نظر من باید یه نرم افزار آنتی ویروس + یه فایروال مناسب+آپدیت ویندوز +نرم افزار مجزای آنتی اسپای

رو لحاظ کرد تو پکی که همینجا معرفی شده یه نرم افزار هست به نام Spyware Doctor به نظر من واقعا

عالیه اون حتی به یاهو هم گیر میده البته به تبلیغاتش

در کل آویرا هم خیلی سبکه و هم خیلی کاربر پسند. چون یه سری تنظیمات داره و از شما میپرسه که

وقتی یه ویروس پیدا شد باهاش چیکار بکنه ، پاکش کنه ،قرنطینه کنه،یا نه فقط اجازه فعالیت نده بهش

به نظر من این خیلی باعث کاربر پسندیش میشه در مورد دیتا بیس هم که فقط باید استفاده بشه تا

قدرتش ثابت بشه . در یه کلام خیلی دوستش دارم

mehrank
July 27th, 2009, 21:00
به نظر من Avira internet security خیلی خوبه

Kambiz
July 27th, 2009, 21:45
خوب به نظرتون برای تامین امنیت سیستم چیا رونصب کنم

فایروال چی بنصبم ؟