PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی برای MTProxy

noghrehost
July 26th, 2019, 21:01
با سلام.
دوستان درخواست سرور مجازی دارم ، برای نصب MTProxy ، بر روی ویندوز.
سوالی که برام پیش اومد ، برای MTProxy ، لینوکس بهتره یا ویندوز ؟
بعد مشخصاتی که برای سرور میخوام ،یه سرور شخصی هستش ، که نهایتا برای 5 الی 10 نفر میخوام .حداکثر هزینه ای که میخوام بکنم نهایت 40 هزار تومن هستش ، هر چی قیمت مناسب تر منابع بهتر ، برای بنده مناسب تر هستش ، و مشتری دائمی هستیم و هر ماه ازشون تهیه خواهیم کرد .
بعد به همراه پشتیبانی میخوام که اگه در مراحل نصب MTProxy روی سرور دچار مشکل شدم ، پشتیبانی کمک ام کنه .
با تشکر.

ccirco
July 26th, 2019, 21:18
با من در تلگرام در تماس باشید.

amirizadi
July 26th, 2019, 21:49
سلام
پیشنهاد نمیشه دوست عزیز
همان ۵ نفر اول کافبست تا پس از ۲۴ ساعت ای پی شما بلاک شود
به دنبال پروتکلهای دیگر باشید

noghrehost
July 26th, 2019, 22:06
سلام
پیشنهاد نمیشه دوست عزیز
همان ۵ نفر اول کافبست تا پس از ۲۴ ساعت ای پی شما بلاک شود
به دنبال پروتکلهای دیگر باشید
ما از یه سرویس دهنده ی دیگه چند ماهه سرور گرفتیم ، تعداد افراد پایه مون 5 نفر هستش که اگه هر نفر به حداکثر دو نفر دیگه داد باشه به جز خودش میشه 15 نفر . الآن چند ماهه داریم استفاده میکنیم و خوشبتانه بلاک نشده آی پی ما !.

amirizadi
July 26th, 2019, 22:41
ربطی به سرویس دهنده نداره دوست عریز
بذعکس مورد شما بنده موردی دیدم با استفاده ۲ نفر بلاک شده !!

soheilas
July 26th, 2019, 22:45
برای mtproto لینوکس بهتر و پایدارتره برای خرید سرور هم پیشنهاد میکنم از پنتا سرور تهیه کنید هم بخاطر قیمتش هم بخاطر تحویل 30 ثانیه ای سرور , کانفیگ رو هم رایگان فک کنم براتون انجام بدن

اینم لینک تاپیک فروش ویژشون گ

فروش فوق العاده سرور مجازی آلمان و آمریکا ** NVMe SSD HDD ** تحویل آنی و فوری ** (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=209821&page=2)
فقط یه پیشنهاد بود ادمین عزیز باز اگه اخطار نده :71:...

m2n
July 26th, 2019, 22:56
لینوکس خوبه برای این کار 15 نفرم بلاک نمیشید به هیچ عنوان مگر اینکه دستی برن ریپورت کنن

m2020k2012
July 27th, 2019, 02:52
با سلام.
بعد مشخصاتی که برای سرور میخوام ،یه سرور شخصی هستش ، که نهایتا برای 5 الی 10 نفر میخوام .حداکثر هزینه ای که میخوام بکنم نهایت 40 هزار تومن هستش ، هر چی قیمت مناسب تر منابع بهتر ، برای بنده مناسب تر هستش ، و مشتری دائمی هستیم و هر ماه ازشون تهیه خواهیم کرد .
بعد به همراه پشتیبانی میخوام که اگه در مراحل نصب MTProxy روی سرور دچار مشکل شدم ، پشتیبانی کمک ام کنه .
با تشکر.
سلام وقت بخیر
در تلگرام پیام بدید ایدی در امضا هست

dertgtr
July 27th, 2019, 09:25
سلام
رم 2 گیگ 70 هزار تومان از المان
https://my.xdlhost.com/cart.php
جهت مشورت تماس بگیرید مشخصات در امضا هست
موفق باشید

Alizadeh74
July 27th, 2019, 10:34
با سلام.
با تشکر.

با سلام و عرض احترام

سرور مجازی حرفه از هتزنر آلمان در خدمتتون هستیم.

منابع اختصاصی
دارای پنل مدیریت
تضمین کیفیت
تحویل در کمترین زمان
آپتایم بالا

CPU: 1 Core Dedicated
Memory: 2 GB DDR4 ECC Dedicated
Space: 30 GB NVMe SSD
Traffic: Unlimited
Port: 1 GB
Uptime: 99.99%

ماهانه:70 هزار تومان

سفارش (portal.afranetserver.ir/cart.php?gid=70)

همراه با کانفیگ رایگان!