PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ادغام whmcs و wordpress

alibyt21
July 22nd, 2019, 18:32
سلام دوستان ما یک مشکلی داریم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه که ممنون میشم اگر با قبول هزینه هم انجام میدید مشکلی نیست، تاحالا دوتا پلاگین whpress و bridge رو هم تست کردم

هدف اینه که یک سایت وردپرسی داشته باشیم و داخلش هاست بفروشیم، اما نمیخوایم کاربرای سایت برای خرید هاست وارد یک سایت جدا که whmcs روشه بشن و میخوایم بتونن از طریق وردپرس هاستشون رو هم بخرند و قسمت کنترل پنل کاربران که در whmcs وجود داره(منظور همون قسمتیه که میتونن تیکت بزنن و ...)رو به حساب کاربری که هر کاربر در وردپرس داره بیاریم(مثلا کنار سفارش ها و دانلود ها و ... که در حساب کاربری وردپرس داریم یک تب به اسم "هاست های من" هم بسازیم که در حقیقت اون قسمت از whmcs داره فچ میشه) ، مشکلی که الان وجود داره اینه که کاربرایی که هاست میخرن(چون هاست رو باید از طریق whmcs بخرند) حساب کاربریشون در وردپرس ساخته نمیشه از طرفی میخوایم وقتی کاربری در وردپرس ثبت نام کرد حساب کاربریش در whmcs هم ساخته بشه که وقتی وارد حساب کاربریش در وردپرس شد در قسمت "هاست های من" (که بالاتر گفتم چیه) نخواد دوباره یوزر پس بزنه برای وارد شدن و با یکبار ورود به وردپرس به همه قسمت ها حتی قسمت هایی که مربوط به whmcs در سایت وردپرسیمون میشه هم وارد شده باشه

armintanha
July 22nd, 2019, 19:49
سلام دوستان ما یک مشکلی داریم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه که ممنون میشم اگر با قبول هزینه هم انجام میدید مشکلی نیست، تاحالا دوتا پلاگین whpress و bridge رو هم تست کردم

هدف اینه که یک سایت وردپرسی داشته باشیم و داخلش هاست بفروشیم، اما نمیخوایم کاربرای سایت برای خرید هاست وارد یک سایت جدا که whmcs روشه بشن و میخوایم بتونن از طریق وردپرس هاستشون رو هم بخرند و قسمت کنترل پنل کاربران که در whmcs وجود داره(منظور همون قسمتیه که میتونن تیکت بزنن و ...)رو به حساب کاربری که هر کاربر در وردپرس داره بیاریم(مثلا کنار سفارش ها و دانلود ها و ... که در حساب کاربری وردپرس داریم یک تب به اسم "هاست های من" هم بسازیم که در حقیقت اون قسمت از whmcs داره فچ میشه) ، مشکلی که الان وجود داره اینه که کاربرایی که هاست میخرن(چون هاست رو باید از طریق whmcs بخرند) حساب کاربریشون در وردپرس ساخته نمیشه از طرفی میخوایم وقتی کاربری در وردپرس ثبت نام کرد حساب کاربریش در whmcs هم ساخته بشه که وقتی وارد حساب کاربریش در وردپرس شد در قسمت "هاست های من" (که بالاتر گفتم چیه) نخواد دوباره یوزر پس بزنه برای وارد شدن و با یکبار ورود به وردپرس به همه قسمت ها حتی قسمت هایی که مربوط به whmcs در سایت وردپرسیمون میشه هم وارد شده باشه

فکر کنم پلاگین (WHMpress) کمکتون کنه.

http://demo.whmpress.com/basic/
https://whmpress.com/short-codes/

موفق باشید. :53:

tpark
July 22nd, 2019, 19:56

درود بر شما دوست عزیز

من دقیقا همچین کاری رو پیاده سازی کردم،
منتها خدمتتون عرض کنم که هزینه ی انجام اینکار زیاد میشه و قطعا هیچ راهکار آماده ای برای اینکار وجود نداره.
اگر هزینه کردن و سرمایه گذاری برای شما مشکلی نداره، اینکار خوبه، وگرنه پیشنهاد میکنم که از سیستم های موجود استفاده کنید.
**سیستم طراحی شده توسط ما "هارد کد - Hard Code" شده و امکان فروش و به اشتراک گذاری اون وجود نداره.
موفق باشید

alibyt21
July 22nd, 2019, 20:00
whmpress رو استفاده کردم اما چندتا مشکل داره
موقعی که در وردپرس کاربر میسازم در whmcs خودش کاربر جدید ایجاد نمیکنه(یا شاید هم تنظیماتی داره که من بلد نیستم که در این مورد ممنون میشم راهنمایی کنید) مورد بعدی که وجود داره اینه که در حالت انتقال دستی کاربران از وردپرس به whmcs هم یسری اررور میده مثلا
Inserting ttrtrt@gmail.com Field 'authmodule' doesn't have a default value
Updating alibyt21@gmail.com Incorrect integer value: '' for column `mizbanme_test`.`tblclients`.`securityqid` at row 1
مورد سومی که وجود داره اینه که وقتی در وردپرس لاگین میشم و دقیقا همون کاربر در whmcs هم وجود داره در client area whmcs (در داخل وردپرس منظورم هستش) یبار دیگه باید یوزر پس بزنه (انگار sso کار نمیکنه اصلا)

armintanha
July 22nd, 2019, 20:43
whmpress رو استفاده کردم اما چندتا مشکل داره
موقعی که در وردپرس کاربر میسازم در whmcs خودش کاربر جدید ایجاد نمیکنه(یا شاید هم تنظیماتی داره که من بلد نیستم که در این مورد ممنون میشم راهنمایی کنید) مورد بعدی که وجود داره اینه که در حالت انتقال دستی کاربران از وردپرس به whmcs هم یسری اررور میده مثلا
Inserting ttrtrt@gmail.com Field 'authmodule' doesn't have a default value
Updating alibyt21@gmail.com Incorrect integer value: '' for column `mizbanme_test`.`tblclients`.`securityqid` at row 1
مورد سومی که وجود داره اینه که وقتی در وردپرس لاگین میشم و دقیقا همون کاربر در whmcs هم وجود داره در client area whmcs (در داخل وردپرس منظورم هستش) یبار دیگه باید یوزر پس بزنه (انگار sso کار نمیکنه اصلا)

شاید از نسخه ی نال استفاده میکنید.

واسه اروری که دریافت کردید فکر کنم
این روش به شما کمک کنه
اول یه بکاب از

/etc/mysql/my.cnf
بگیرید بعد فایل رو ادیت کنید دستور

sql_mode = ""

رو داخلش قرار بدید و در اخر

service mysql restart

اگه کمکی نکرد فایل رو به حالت اول در بیار.

این پلاگین به شما کمک میکنه و رایگان هست.

WHMCS Bridge (https://wordpress.org/plugins/whmcs-bridge/)

39467

Caching: Supercharge your bridge with caching up to 30 days all parsed CSS and JS files to speed up loading time and reduce resource usage.
Support for WHMCS MarketConnect: Full support for WHMCS MarketConnect allowing you to quickly and seamlessly re-sell products via WHMCS (via WordPress) using WHMCS MarketPlace.
Support for Sign-in Integrationss: Upgrade and support Google oAuth and Facebook Login (Twitter not supported)
Support for WHMCS Friendly URLs: Upgrade and support WHMCS “Full Friendly Rewrite” instead of “Basic URLs”
Pretty permalinks: display links like http://www.mysite.tld/clientarea/ rather than http://www.mysite.tld/?ccce=clientarea. Also supports knowledgebase, announcement and download links.
SEO Titles: Each Bridge page has it’s correct title tag from your WHMCS installation.Custom Templates: Use any template you like, including custom templates.
Enhanced visual integration: using cross-domain messaging for a smoother visual integration
Single sign on: thanks to the single sign-on feature, your customers can sign in once on your site and comment on your blog postings, share information with their peers, order hosting plans and pay their bills.
Multi-lingual WHMCS support: fully integrated with qtranslate & WPMLIP address resolution ‘patch’: shows your customer’s IP address instead of your server’s IP address during sign up
Choose your WHMCS portal:fully compatible with the WHMCS ‘six’ responsive template
Shortcodes: use WordPress shortcodes on your pages to integrate WHMCS pages

alibyt21
July 23rd, 2019, 13:44
سلام، من از هاست اشتراکی استفاده میکنم دسترسی به روت ندارم، این شماره من هستش اگر باهام تماس بگیرید خیلی ممنون میشم چون واقعا چندین روزه خوابو ازمون گرفته 09356126747