PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاهبرداری سایت vmizban (آقای سید محمد حسینی)

ErbHosting
July 18th, 2019, 23:13
با سلام
سایت vmizban(سید محمد حسینی) از بنده برای بخاطر فروش سرور اختصاصی EX52-NVMe (https://www.hetzner.com/dedicated-rootserver/ex52-nvme) از بنده مبلغ 700 تومن و 6 آی پی اضافه 114 هزار تومان دریافت کرد
ابتدا پس از 7 روز سرور تحویل داده شد که بعد از 2 روز از سرور از دسترس خارج شد
در مرحله دوم بعد از پیگیرهایی اینجانب بعد از گذشت 2 هفته سرور مجددا تحویل داده شد
اما پس از 2 روز سروری که در مرحله دوم داده شده بود از دسترس خارج شد
پس از تماس های مکرر بنده گفتند که ابیوز اومده براتون گفتن ایمیلش رو برام ارسال کنید 2 تا 3 روز بنده رو سرکار گذاشتن و اجباراً خودم با دیتاسنتر به وسیله تلفن و ایمیل تماس برقرار کردم که نتیجه بر این شد که ایشون صورتحساب رو پرداخت نکردند و سرور و اکانت ایشون کلا پاک شده است
بنده حدود 45 مرتبه در یک روز باهاشون تماس گرفتم که فقط میگن ابیوز اومده و مقصر شمایید در صورتی که هیچ مستندی در این خصوص ندارند و با یکی از دوستان در این انجمن که با دیتاسنتر هتزنر در تماسن مشورت کرده و گفتند که مشخصه که دارند دروغ میگن
در حال حاضر سایت فرد مورد نظر از دسترس خارج شده و سایت جدیدی رو می خوان تاسیس کنند
تمامی مستندات در همینجا پیوست میشه
ازشون در روز شنبه شکایت میکنم در صورتی که دوستان دیگه ای با ایشان دچار مشکل شده اند با بنده تماس بگیرن 7236-027-0912
بنده دوستانی در پلیس فتا دارم که سریع آدرس رو پیدا می کنم و تمامی حساب های بانکی مرتبط با ایشون رو مسدود می کنم
شماره ای ک بنده ازشون دارم
کلیه فایل ها بصورت عکس قرار گرفت
http://s8.picofile.com/file/8367098376/Vmizban.zip.html
با تشکر

gdfire
July 18th, 2019, 23:56
از شرکتا معتبر خرید کنید مقصر خودتونید که تو تور همچین ادمایی می افتین ایران بهشت د ز د ا و کلاهبردارس از بالا بگیر تا پایین

Ringmoon
July 19th, 2019, 01:11
ایشون چندتا پنل توی هتزنر داشتن معلوم نیست یورو از کجا میاوردن و شارژ میکردن به احتمال خیلی زیاد با یورو هکی شارژ میکردن پنل هارو
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=208917
این تاپیک فروش سرور مجازیشون هم سرور های کلود هتزنر هست که به دروغ به مشتری ها میگفتن کلود نیست برای اینکه کارشون تابلو نشه، اما من کامل چک کردم دقیقا سرور های ابری هتزنر بود حتی از مقدار رم سی پی یو و هارد هم دقت کنید کاملا مشخصه
مثلا پلن دومو کمترین قیمت یورو هم که حساب کنیم بین 65 تا 70ت میشه اما ایشون زده 45ت !

2 حالت داره یا ایشون حساب وریفای کرده هدفش این بوده فاکتور پرداخت نکنه و تو این مدت هرچقدر تونسته سرور فروخته بعدشم که هتزنر بسته حساب هاشو
یا اینکه یورو هکی استفاده میکرده و هتزنر متوجه شده

قبلا که حتی درگاه پرداخت هم نداشتن اما جدیدا انگار زرین پال گرفتن اگه براتون مقدوره به زرین پال هم اطلاع بدید که حساب این کلاهبردارو ببندن.

iraniam2000
July 19th, 2019, 01:49
سلام
شما بگو سر کی را کلاه نذاشته ؟ سر من را هم کلاه گذاشته بود که با شکایت تونستم بخشی از حق خودم را بگیرم هر چند ضرر زیادی کردم اما حداقل بخشی از حق و حقوقم را دریافت کردم
متاسفانه اینجور آدم ! ها هم تو جامعه هستن و چاره ای نیست

bazaryabi
July 19th, 2019, 02:00
شما تقریبا 850 هزار ت پول بی زبون دادی به یک کلاهبردار
قبل پرداخت کاش یک جستجو میکردید در مورد ایشون / توی همین فروم چندین و چند شاکی دارند
پیشنهاد میکنم هرچه سریعتر از این کلاهبردار شکایت کنید که دیگه همچین افرادی به خودشون جرات کلاهبرداری ندند

تازه ایشون سایتشون هم یک ماه بیشتر نمیشه که راه اندازی کرده و از ابتدا هم به دنبال انداختن و روشش به یک نفره
ایشون اصلا مشتری نداشته شما بر چه مبنا اومدید از ایشون خرید کردید !!!!!

هستند هاستینگ هایی که هزاران مشتری دارند بازم ادم ریسک میکنه دیگه این *** بی نام و نشان که هیچی....

mrasol
July 19th, 2019, 13:45
با سلام
سایت vmizban(سید محمد حسینی) از بنده برای بخاطر فروش سرور اختصاصی EX52-NVMe (https://www.hetzner.com/dedicated-rootserver/ex52-nvme) از بنده مبلغ 700 تومن و 6 آی پی اضافه 114 هزار تومان دریافت کرد
ابتدا پس از 7 روز سرور تحویل داده شد که بعد از 2 روز از سرور از دسترس خارج شد
در مرحله دوم بعد از پیگیرهایی اینجانب بعد از گذشت 2 هفته سرور مجددا تحویل داده شد
اما پس از 2 روز سروری که در مرحله دوم داده شده بود از دسترس خارج شد
پس از تماس های مکرر بنده گفتند که ابیوز اومده براتون گفتن ایمیلش رو برام ارسال کنید 2 تا 3 روز بنده رو سرکار گذاشتن و اجباراً خودم با دیتاسنتر به وسیله تلفن و ایمیل تماس برقرار کردم که نتیجه بر این شد که ایشون صورتحساب رو پرداخت نکردند و سرور و اکانت ایشون کلا پاک شده است
بنده حدود 45 مرتبه در یک روز باهاشون تماس گرفتم که فقط میگن ابیوز اومده و مقصر شمایید در صورتی که هیچ مستندی در این خصوص ندارند و با یکی از دوستان در این انجمن که با دیتاسنتر هتزنر در تماسن مشورت کرده و گفتند که مشخصه که دارند دروغ میگن
در حال حاضر سایت فرد مورد نظر از دسترس خارج شده و سایت جدیدی رو می خوان تاسیس کنند
تمامی مستندات در همینجا پیوست میشه
ازشون در روز شنبه شکایت میکنم در صورتی که دوستان دیگه ای با ایشان دچار مشکل شده اند با بنده تماس بگیرن 7236-027-0912
بنده دوستانی در پلیس فتا دارم که سریع آدرس رو پیدا می کنم و تمامی حساب های بانکی مرتبط با ایشون رو مسدود می کنم
شماره ای ک بنده ازشون دارم
کلیه فایل ها بصورت عکس قرار گرفت
http://s8.picofile.com/file/8367098376/Vmizban.zip.html
با تشکر

جدای از بحث
با داشتن دوستانی در فتا میشه حساب کسی رو مسدود کرد؟

Farzad90
July 19th, 2019, 14:18
بله بدون داشتن دوستانی هم میشه
البته اگر واریزی کارت به کارت باشه

mrasol
July 19th, 2019, 15:00
بله بدون داشتن دوستانی هم میشه
البته اگر واریزی کارت به کارت باشه

جسارتا فکر نمیکنم بدون دستور مقام قضایی بشه

gdfire
July 19th, 2019, 15:02
تو این ابادی خداشم خریدنیه تو شل کن هر حسابی خواستی میتونی ببندی فقط تعداد صفراش فرق داره

Farzad90
July 19th, 2019, 16:14
من همین چند وقت پیش از یکی شکایت کردم
و مدارک درست حسابی دادم
بعد نامه دادن
رفتم بانک به اندازه مبلغم حسابشو مسدود کردن

amirizadi
July 19th, 2019, 16:19
متاسفانه مقصر در درجه اول خود شما هستید که به هر سایت نو پایی و حتی بدون تحقیق اعتماد میکنید
سایتی که چندی پیش برای فروش گذاشته شده بود !! و مجددا راه اندازی شد

ولی در کل میتوانید از طریق پلیس فتا اقدام کنید - اگر هم اینماد داشتن از اینماد شروع کنید و در نهایت به پلیس فتا و مراجع قضایی خواهید رسید

mrasol
July 19th, 2019, 16:21
و مدارک درست حسابی دادم
بعد نامه دادن

خب اینکه درسته! همون صحبت من میشه، شکایت کردید، مدارک دادید، دستور قضایی گرفتید (نامه) حساب مسدود شده

Farzad90
July 19th, 2019, 16:22
خب اینکه درسته! همون صحبت من میشه، شکایت کردید، مدارک دادید، دستور قضایی گرفتید (نامه) حساب مسدود شده
نامه رو خود فتا همونجا داد
به دادگاه و ... نرسید

mrasol
July 19th, 2019, 16:46
نامه رو خود فتا همونجا داد
به دادگاه و ... نرسید

شما نامه فتا رو دیدید، نامه قاضی به فتا زده شده...

1eng.ir
July 19th, 2019, 19:35
برو شکایت کن آقا، بزنن جر واجرش کنن

اینجا ۴ تا یوزر کسخل پیدا میشن میان ازش خرید میکنن و تشکر میزنن و ...

gdfire
July 19th, 2019, 19:59
برو شکایت کن آقا، بزنن جر واجرش کنن

اینجا ۴ تا یوزر کسخل پیدا میشن میان ازش خرید میکنن و تشکر میزنن و ...
99درصد ایرانیا پول واس وکیلو دادخواستو دادگاه خرج نمیکنن ولی به یه شیشه عرق سگی و یه باکس سیگار میدن:))فقطم غر میزنن وای فلانی کلامونو برداشت خود عقل داشتن میدونستن با این وضعیت ارز کی به این قیمتا اخه میده یا هم چرا تحقیق نکرده ادم بره سمت چیزی بعدشم وقتی شرکتا نامی هست این جوجه شرکتا چی والا به یکیشون پستمون خورد طرف اتاق خوابگاهش شرکتش بود خخخخخ اکثرن بچه دانشجو یا بچه مدرسه این .

amirizadi
July 19th, 2019, 20:00
99درصد ایرانیا پول واس وکیلو دادخواستو دادگاه خرج نمیکنن ولی به یه شیشه عرق سگی و یه باکس سیگار میدن:))فقطم غر میزنن وای فلانی کلامونو برداشت خود عقل داشتن میدونستن با این وضعیت ارز کی به این قیمتا اخه میده یا هم چرا تحقیق نکرده ادم بره سمت چیزی بعدشم وقتی شرکتا نامی هست این جوجه شرکتا چی والا به یکیشون پستمون خورد طرف اتاق خوابگاهش شرکتش بود خخخخخ اکثرن بچه دانشجو یا بچه مدرسه این .

جوجه شرکت ؟؟!!!:))
جوجه سایت گزینه مناسب تری بود:-p

IranianServer
July 19th, 2019, 21:12
جالبه از نوع منابع و مشخصات کاملا مشخص بوده که سرویس های Hetzner Cloud هستش ، که پلن cx11 بدون احتساب هزینه مالیات برای پنل های اروپایی ( به فرض اینکه پنل ایشون آسیایی بوده باشه ) 2.49 یورو ماهانه هستش ، پایینترین قیمت یورو توی این چند روز اخیر 13 هزار تومن بوده ، به فرض اینکه این بنده خدایی که سرویس رو ارائه میکرده در راه رضای خدا میخواسته کار کنه و هیچ سودی نداشته باشه قیمت سرویسش رو باید 32370 تومن میفروخته ، بعد شما این سرویس رو میخری 30 هزار تومن ذوق هم میکنی و بعد از چند روز میای تاپیک شکایت میزنی ؟؟؟؟ بابا بخدا ارزون خریدن با زیر قیمت خریدن خیلی تفاوت داره ، لا اقل به خودتون رحم کنید انقدر دنبال مفت بدست آوردن چیزی نباشید ، اینا زرنگی نیست .

satiran
July 19th, 2019, 22:10
و مدارک درست حسابی دادم
بعد نامه دادن

بله نامه مسدودی را میتونید از فتا بگیرید ولی واسه برداشت باید دادگاه حکم بده . ولی از طریق فتا و تماس با متهم و برگشت پول به شاکی میشه حساب را باز کرد یعنی شاکی رضایت بده