PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد وب سایت دانلود با Google Drive

biggest007
July 18th, 2019, 05:31
سلام. قصد دارم یک وب سایت دانلود ایجاد کنم با استفاده از گوگل درایو که فایل ها رو به جای آپلود در سرور مجازی روی اکانتی که فضا براش خریداری کردم آپلود کنم و با یک ترفند اون رو به لینک مستقیم تبدیل کنم. یعنی گوگل درایو کار سرور اختصاصی رو برام انجام بده. به نظرتون امکانش هست؟

mehrania
July 18th, 2019, 14:28
سلام. قصد دارم یک وب سایت دانلود ایجاد کنم با استفاده از گوگل درایو که فایل ها رو به جای آپلود در سرور مجازی روی اکانتی که فضا براش خریداری کردم آپلود کنم و با یک ترفند اون رو به لینک مستقیم تبدیل کنم. یعنی گوگل درایو کار سرور اختصاصی رو برام انجام بده. به نظرتون امکانش هست؟
عزیز اینکار قبلا سایت و انکودر گانول انجام داده ولی بازم مشکل کپی رایت براشون پیش اومد ، این در نظر داشته باشید که گزارش کپی رایت برای فایل ها ثبت بشه ابتدا فایل هارو پاک میکنند و اگر بیش از اندازه گزارش ثبت بشه اکانتتون مسدود میشه و حتی امکان گرفتن بکاپ ندارید پس پیشنهاد میکنم اینکارو نکنید

biggest007
July 19th, 2019, 19:37
خب از بین سرویس های دیگه مثل dropbox و one cloud و ... که بشه لینک مستقیم گرفت و رپیورت نشن فایل ها چه سرویسی رو پیشنهاد می کنید. (بالای 4 ترابایت هم حجم بفروشه)

gdfire
July 19th, 2019, 19:57
خب از بین سرویس های دیگه مثل dropbox و one cloud و ... که بشه لینک مستقیم گرفت و رپیورت نشن فایل ها چه سرویسی رو پیشنهاد می کنید. (بالای 4 ترابایت هم حجم بفروشه)
اپلودبوی بخر