PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با پارسی نیک و عدم پاسخگویی ایشان

softestan
July 17th, 2019, 18:49
سلام دوستان

من حدود 10 دامین دارم که در پارسی نیک ثبت کرده بودم

http://parsinic.ir

الان حدود یک سال شده دسترسی به کنترل پنل ندارم چون سایتشون از کار افتاده یک ساله !!!
تماس گرفتم و گفتن با ایمیل دامنه ها رو تمدید کنم

هرچی صبوری کردیم میبینیم نخیر... قرار نیست سایت رو درست کنند

الانم یک ماهه دارم ایمیل میزنم که جواب ایمیل هم نمیدن

بنظرتون چیکار میتونم بکنم؟؟؟

دامین هام رو میخوام منتقل کنم به سایت دیگه
اصلا اعتباری به پارسی نیک نیست دیگه
ولی جواب نمیدن!!

dertgtr
July 17th, 2019, 19:09
یادش بخیر برای خودشون دورانی داشتن ! منم 15 سالی هست شایدم بیشتر که ازشون پانل دومین دارم ! به ایمیل های من جواب میدن و هر از چندی هم تماس تلفنی ولی دقیقا اعتباری دیگه بهشون نیست ! منم قصد دارم منتقل کنم دومین ها رو جای دیگه !

مینا-صیفی
July 17th, 2019, 20:07
مگه کد انتقال دامنه ها را ندارید سریع انتقال بدید دیگه نگرانی نداره بعد انتقال هم میتوانید dns یا رکورد ها را تغییر بدید در پنل جدید
اینجا را پیشنهاد میدم بهتون خیلی خوب و معتبر و پنل مدیریتی و قیمت هم از اکثر جاه ها پایین تر میدن
https://www.roobinaserver.ir/

offgigsup
July 17th, 2019, 21:48
دوست عزیز دامین ها را میتوانید در یوزر سات نیک تغییر بدید
nic.ir
لاگین کنید اونجا هر دامین میتونید دی ان اس واسش تغییر بدید

softestan
July 18th, 2019, 15:37
انواع دامنه رو دارم اخه... فقط آی آر نیستش ...

امروز بالاخره جواب ایمیل دادن :

با سلام هزينه انتقال هر دامنه ٩٠٠٠ تومان مي باشد كه بعد از واريز نام دامنه را اعلام تا مراحل انتقال انجام شود در صورتي كه دامنه آي آر باشد بايد هندل مقصد جديد خود را اعلام بفرماييد و براي دامنه هاي غير آي آر در صورتي كه مي خواهيد به آنلاينيك شركت ديگري منتقل نماييد آي دي شركت مورد نظر را اعلام بفرماييد در غير اين صورت دامنه ها آنلاك و كد انتقال به شما تحويل داده ميشود.

hoka
July 18th, 2019, 21:34
هزینه ی انتقال دیگه چه مسخره بازی ای هست ؟ شاید منظورتون رو اشتباه متوجه شدن . آی آر هاتون مگه توی nic خودتون ثبت نشده ؟ نیازی به انتقال نیست ( انتقال یعنی انتقال مالکیت به شخص دیگه ای از جانب شما که هزینه داره). شما برای تمدید میتونید فقط رابط مالی رو تغییر بدید

برای دات کام و الباقی هم کد انتقال کفایت میکنه فقط باید رجیستر یکی باشه

sudo
July 18th, 2019, 22:08
انواع دامنه رو دارم اخه... فقط آی آر نیستش ...

امروز بالاخره جواب ایمیل دادن :

با سلام هزينه انتقال هر دامنه ٩٠٠٠ تومان مي باشد كه بعد از واريز نام دامنه را اعلام تا مراحل انتقال انجام شود در صورتي كه دامنه آي آر باشد بايد هندل مقصد جديد خود را اعلام بفرماييد و براي دامنه هاي غير آي آر در صورتي كه مي خواهيد به آنلاينيك شركت ديگري منتقل نماييد آي دي شركت مورد نظر را اعلام بفرماييد در غير اين صورت دامنه ها آنلاك و كد انتقال به شما تحويل داده ميشود.
حتما این هزینه برای انتقال دامین های ir هست که یک یونیت هزینه خواهند داشت.

در هر صورت تعرفه این شرکت این هست !

tabanpay
July 18th, 2019, 22:18
هزینه ی انتقال دیگه چه مسخره بازی ای هست ؟ شاید منظورتون رو اشتباه متوجه شدن . آی آر هاتون مگه توی nic خودتون ثبت نشده ؟ نیازی به انتقال نیست ( انتقال یعنی انتقال مالکیت به شخص دیگه ای از جانب شما که هزینه داره). شما برای تمدید میتونید فقط رابط مالی رو تغییر بدید

برای دات کام و الباقی هم کد انتقال کفایت میکنه فقط باید رجیستر یکی باشه

تا افرادی مثل شما هستند شرکت های هاستینگ باید زجر بکشن این شرکت سیاست کاریش اینه 9 هزار تومن برای هر انتقال بگیره حقشم هست 1 سال دامنه شما رو امن نگه داشته هواسشون بوده رجیستری تحریم نشه حالا شما میخوایی

بری شرکت دیگه 9 هزار تومن هر دلیلی میگیرن

sonly
July 18th, 2019, 23:25
تا افرادی مثل شما هستند شرکت های هاستینگ باید زجر بکشن این شرکت سیاست کاریش اینه 9 هزار تومن برای هر انتقال بگیره حقشم هست 1 سال دامنه شما رو امن نگه داشته هواسشون بوده رجیستری تحریم نشه حالا شما میخوایی

پول الکی بدیم به هاستینگ ها هرچقد بگن که زجر نکشن؟؟؟؟؟؟؟؟

هرچیزی راهی داره... و به راهش...

نه اینکه تا هرچیزی میشه وای اینا از دست شما چی بکشن...

hoka
July 19th, 2019, 01:29

عزیز دل برادر شرکت هاستینگ سود دامنه اش رو موقع ثبت گرفته . نوش جونش گوارای وجودش . ولی برای انتقال دلیلی نداره هزینه ای دریافت بشه . مثل اینکه بگیم فول بکاپ نمیدیم هزینه بده تا بتونی هاستت رو عوض کنی . اونجا هم شرکت پولش رو گرفته و وظیفشه حفاظت بکنه از هاست و اطلاعات من .

در کل بهتره متوجه باشید اگر هاستینگ داره زجر میکشه خریدار و فروشنده هم همینطور هست پس همه چیز رو یک طرفه نبینید

gdfire
July 19th, 2019, 11:49
حاضرم پسوند دامنم tk باشه ir نباشه!