PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدرک سئو بین المللی

AliFatehi
July 16th, 2019, 17:59
با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بپرسم آیا توی ایران مرکز و موسسه ای هست که در زمینه سئو با برگزاری کلاس حضوری مدرک بین الملی بده

یک مرکز رو تماس گرفتم گفتن شما پکیج میخری بعد مدرک فنی حرفه ای و چند کشور خارجی رو بهتون میدیم
اما به نظرم یکم غیر طبیعی اومد

ممنون میشم اساتید و دوستان کمک کنند

redbull
July 16th, 2019, 18:09
با کندو تماس بگیرید.

wapmaster
July 16th, 2019, 18:11
سلام و عرض ادب
مدرک بین المللی سئو ندیدم تا حالا
بنظرم دنبال مدرک نباش، با آموزش و اینا اطلاعات کسب کن و سایت بزن(بیشتر از نشون دادن مدرک برات پولسازی میکنه)

من خودم اگه بخوام دوره سئو رو شروع کنم به یادگیری حتما از دوره های وبسیما استفاده میکنم.

gdfire
July 16th, 2019, 18:48
بیا منم کلاس بزارم واست یه مدرک بدم ببر قاب کن جا مدرکا دیگت:))
همچین چیزی نداریم گول این اموزشگاها و موسسات نخور اونا دنبال پولن بعدشم بهینه سازی به تجربس وگرنه موسسات همون چیزایی که یه عده ترجمه کردن بعد کپی پیست یه عده دیگه ازشو میخوان بارت کنن! خودت همین الان سرج کن یاد بگیر بعد برو فروما خارجی قشنگ میگیری چی به چیه ولی بازم میگم فقط تجربه!

AliFatehi
July 17th, 2019, 11:27
با کندو تماس بگیرید.

میشه بگین منظورتون از کندو کدوم موسسه یا سایت هست؟

- - - Updated - - -

سلام و عرض ادب
مدرک بین المللی سئو ندیدم تا حالا
بنظرم دنبال مدرک نباش، با آموزش و اینا اطلاعات کسب کن و سایت بزن(بیشتر از نشون دادن مدرک برات پولسازی میکنه)

من خودم اگه بخوام دوره سئو رو شروع کنم به یادگیری حتما از دوره های وبسیما استفاده میکنم.

دوست عزیز بنده خودم کارم سئو و طراحی وب هست اما نیاز به مدرک معتبر دارم جهت مهاجرت

- - - Updated - - -

بیا منم کلاس بزارم واست یه مدرک بدم ببر قاب کن جا مدرکا دیگت:))
همچین چیزی نداریم گول این اموزشگاها و موسسات نخور اونا دنبال پولن بعدشم بهینه سازی به تجربس وگرنه موسسات همون چیزایی که یه عده ترجمه کردن بعد کپی پیست یه عده دیگه ازشو میخوان بارت کنن! خودت همین الان سرج کن یاد بگیر بعد برو فروما خارجی قشنگ میگیری چی به چیه ولی بازم میگم فقط تجربه!

پاسخ شما هم همین هست :

دوست عزیز بنده خودم کارم سئو و طراحی وب هست اما نیاز به مدرک معتبر دارم جهت مهاجرت

1eng.ir
July 17th, 2019, 11:42

برای مهاجرت به کدوم کشور نیاز به مدرک دارید؟

جاب آفرهای اروپا رو ببینید، هیچ کدوم دنبال مدرک نیستن ... چه تخصصی چه آکادمیک (دانشگاهی)
فقط به عنوان یه پوینت مثبت ممکنه بهش نگاه کنن.

تنها چیزی که مهمه علم و رزومه شماست.

https://stackoverflow.com/jobs?q=seo&v=true
With Visa Sponsor

AliFatehi
July 17th, 2019, 12:11
برای مهاجرت به کدوم کشور نیاز به مدرک دارید؟

جاب آفرهای اروپا رو ببینید، هیچ کدوم دنبال مدرک نیستن ... چه تخصصی چه آکادمیک (دانشگاهی)
فقط به عنوان یه پوینت مثبت ممکنه بهش نگاه کنن.

تنها چیزی که مهمه علم و رزومه شماست.

https://stackoverflow.com/jobs?q=seo&v=true
With Visa Sponsor

برای کشور کانادا
و اینکه این طریقی که بنده اقدام کردم گفتن داشتن مدرک تخصصی امتیاز خوبی داره حدودا 20 درصد احتمال قبولی هست
و در همین زمینه میخوام کار کنم تجربی بلدم اما نیازمند داشتن یک مدرک هست

sepidgra
July 21st, 2019, 10:23
سلام
فکر میکنم دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران بعضی مواقع همچین دوره هایی رو برگزار می کنن و یه مدرک کلی هم میدن
می تونید از وب سایتشون استعلام بگیرید