PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست وردپرس قوی ( لطفا با تجربه استفاده نظر بدهید )

sziaee
July 16th, 2019, 00:10
سلام
یه قالب وردپرس خیلی سنگین دارم که میخوام باهاش کار کنم
قالب Eduma هست
برای همین یه هاست وردپرس خیلی خوب نیاز دارم
چون کار برای یک شرکت معروف هست خیلی مهمه که کیفیت بالا باشه پس مواردی که مهمه اینه که :
از شرکت با سابقه و با پشتیبانی قوی باشه
هاست واقعا پر سرعت و با منابع کافی باشه

الان ارائه دهنده های زیادی ادعای چنین هاستی دارند و بعضی ها مانند ایران سرور ، میزبان فا ، فراسو و ... هاست های به نسبت خوش نامی هستند.

ممنون میشم اگر کسی تجربه کاری در این زمینه داره من رو راهنمایی کنه

متشکر

و اگر پیشنهادتون استفاده از هاست های جوان و جویای نام هست هم نظرتون را بگید تا در بخش درخواست سرویس به دنبال چنین هاست هایی بگردم !!!

dertgtr
July 16th, 2019, 00:24
شرکت بزرگ بودن دلیل بر کیفیتش نیست به تجربه بالای خودم با اطمینان میگم از گنده نام های ایرانی سرویس داشتم کیفیت صفر ! یا باید خودت تست کنی یا از مشورت اساتید استفاده کنی

a1994n1373
July 16th, 2019, 00:30
سلام .

خدمت شما :

https://bia2host.com/fa/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-cpanel-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

ali.mohamadi
July 16th, 2019, 00:30
درصورت نیاز امکان ارائه از آلمان با درایو های SSD NVMe با ضمانت هست
برای سفارش در ارتباط باشید

m2n
July 16th, 2019, 00:41
برای شرکت ها و کلا قالب های سنگین یه vps بهتره تا هر ماه یجا هاست تست کنید رم کم میاد رم اضافه می کنن سی پی یو کم میاد سی پی یو و.....
این یک تجربه هست کسی که هاست به دردش نخورده اشتباهه دوباره دنبال هاست بگرده، سرور مجازی تهیه کنید:53:

tpark
July 16th, 2019, 09:55
سلام
قالب Eduma هست
چون کار برای یک شرکت معروف هست خیلی مهمه که کیفیت بالا باشه پس مواردی که مهمه اینه که :

الان ارائه دهنده های زیادی ادعای چنین هاستی دارند و بعضی ها مانند ایران سرور ، میزبان فا ، فراسو و ... هاست های به نسبت خوش نامی هستند.

متشکر

و اگر پیشنهادتون استفاده از هاست های جوان و جویای نام هست هم نظرتون را بگید تا در بخش درخواست سرویس به دنبال چنین هاست هایی بگردم !!!

درود بر شما

مشخصات هاست وردپرس سیب هاست:
لایت اسپید به همراه شتابدهنده LScache پیکربندی شده برای وردپرس همچنین Wordpress BruteForce Detector + کلودلینوکس با منابع سخت افزاری اختصاصی و امکان اضافه کردن منابع به مقدار کافی + Enterprise SSD + دایرکت ادمین + ایران.
بهینه سازی رایگان وردپرس + پشتیبانی تخصصی وردپرس.
7 روز تست رایگان + بازگشت وجه در طول دوره.
موفق باشید.

websazha
July 16th, 2019, 11:58
سلام
قالب Eduma هست

متشکر

با سلام

همانطور که باقی دوستان هم گفتند در هاست های اشتراکی به دلیل اینکه منابع تحت اختیار شما از نظر پردازنده و رم محدود می کنند تقریبا همه هاستینگ ها شما به مشکل می خورید، 2 راه حل دارید هاست بدون محدودیت تهیه کنید که سرویس دهنده محدودیت ایجاد نکند و بر اساس فضا باشد بیشتر و نه پروسس و رم.
راه حل بعدی خرید سرور سرور مجازی خوب هست که هر لحظه که دچار کمبود منابع شدید افزایش بدید که هزینه ها بالا می برد ولی راهکار نهایی هست.

taghikhani
July 16th, 2019, 12:25
ای کاش رسالت اصلی انجمن فراموش نشه و اینجا فقط به فکر فروش نباشیم. در حدی که بیایم توی بخش آموزشی آفر بدیم. ایشون راهنمایی خواستند نه آفر
من قالب مد نظر شمارو چک کردم. این قالب ذاتا سنگین نیست هرچند یک مقداری بیشتر نیاز به بهینه سازی داره.
برای وردپرس هر هاستی میتونه مناسب باشه ولی مسلما امکاناتی مثل هارد SSD یا NVMe میتونه موثر باشه. وب سرور Apache/Nginx و Litespeed هردو مناسب هستند بشرط اینکه خوب کانفیگ شده باشند. فعال بودن کلودلینوکس هم میتونه امنیت و آپ تایم سایتتون رو تا حدی تضمین کنه.
بحث سرور مجازی هم گزینه ای قابل بررسی است ولی باید توجه کنید که شما روی هاست اشتراکی از منابع یک سرور خیلی قدرتمند بصورت اشتراکی استفاده میکنید ولی روی سرور مجازی منابع شما محدود به یک سرور نه چندان قدرتمند می شود. همچنین کانفیگ و مدیریت سرور عمدتا بر عهده شماست که باید تخصص و زمان کافی رو برای این کار داشته باشید.

sziaee
July 16th, 2019, 13:01
ای کاش رسالت اصلی انجمن فراموش نشه و اینجا فقط به فکر فروش نباشیم. در حدی که بیایم توی بخش آموزشی آفر بدیم. ایشون راهنمایی خواستند نه آفر
من قالب مد نظر شمارو چک کردم. این قالب ذاتا سنگین نیست هرچند یک مقداری بیشتر نیاز به بهینه سازی داره.
برای وردپرس هر هاستی میتونه مناسب باشه ولی مسلما امکاناتی مثل هارد SSD یا NVMe میتونه موثر باشه. وب سرور Apache/Nginx و Litespeed هردو مناسب هستند بشرط اینکه خوب کانفیگ شده باشند. فعال بودن کلودلینوکس هم میتونه امنیت و آپ تایم سایتتون رو تا حدی تضمین کنه.
بحث سرور مجازی هم گزینه ای قابل بررسی است ولی باید توجه کنید که شما روی هاست اشتراکی از منابع یک سرور خیلی قدرتمند بصورت اشتراکی استفاده میکنید ولی روی سرور مجازی منابع شما محدود به یک سرور نه چندان قدرتمند می شود. همچنین کانفیگ و مدیریت سرور عمدتا بر عهده شماست که باید تخصص و زمان کافی رو برای این کار داشته باشید.

چه خوب که خودتون کل مطلب رو گفتید. با احترام به همه دوستانی که آفر دادند، من اگر دنبال آفر بودم که قطعا در بخش خرید میذاشتم که قیمت و تخفیف بگیرم. اما در مورد سرور مجازی و هاست اشتراکی قوی من تا حالا به نکته ای که شما گفتید فکر نکرده بودم. من فقط داشتم به عدم تخصص خودم توی کانفیگ سرور و احیانا ضعف امنیتی که از این اتفاق حاصل میشه فکر میکردم اما به اینکه توی هاست اشتراکی سایت من توی یه مواقعی ممکنه بیشتر از نیاز یه vps به پردازش نیاز داشته باشه.

در مورد قالب ، الان دمو خود قالب روی سایت سازنده خیلی کند باز میشه صفحاتش ! یعنی میشه بهینه تر از خود برنامه نویس بهینه سازی کرد قالب رو ؟

immox
July 16th, 2019, 13:24
در مورد قالب، الان دمو خود قالب روی سایت سازنده خیلی کند باز میشه صفحاتش ! یعنی میشه بهینه تر از خود برنامه نویس بهینه سازی کرد قالب رو ؟

درست لود نشدن قالب از سایت اصلی دلایل مختلفی می تونه داشته باشه؛ از جمله کیفیت پایین هاست، کیفیت پایین ارتباط اینترنتی شما، بهینه نبودن سایت و ..
درخصوص این قالب، خودم سایت رو تست کردم، برای بنده بدون مشکل لود میشه. پس مشکل از سمت اینترنت شماست.

قالب های مطرح عموما به بهترین شکل بهینه شدند. بهینه سازی های بعدی دیگه باید در تنظیمات خود قالب + پلاگین های مرتبط انجام بشه.
از دید بنده ابتدا یک هاست اشتراکی باکیفیت تهیه، وضعیت رو بررسی و در صورت نیاز روی سرور برید.

tpark
July 16th, 2019, 13:28
چه خوب که خودتون کل مطلب رو گفتید. با احترام به همه دوستانی که آفر دادند، من اگر دنبال آفر بودم که قطعا در بخش خرید میذاشتم که قیمت و تخفیف بگیرم. اما در مورد سرور مجازی و هاست اشتراکی قوی من تا حالا به نکته ای که شما گفتید فکر نکرده بودم. من فقط داشتم به عدم تخصص خودم توی کانفیگ سرور و احیانا ضعف امنیتی که از این اتفاق حاصل میشه فکر میکردم اما به اینکه توی هاست اشتراکی سایت من توی یه مواقعی ممکنه بیشتر از نیاز یه vps به پردازش نیاز داشته باشه.

در مورد قالب ، الان دمو خود قالب روی سایت سازنده خیلی کند باز میشه صفحاتش ! یعنی میشه بهینه تر از خود برنامه نویس بهینه سازی کرد قالب رو ؟
درود بر شما دوست عزیز
هرچند پاسخ من آفر محسوب نمیشه چون نه قیمت داره و نه لینک ولی لطفا یکبار درخواست خودتون رو مطالعه کنید، هیچ کجای درخواست از دوستان نخواستید که سنگینی قالب رو براتون آنالیز کنن و یا میزان مصرف رو تخمین بزنن و شما فقط درخواست یک هاست وردپرس خوب رو داشتید که با توجه به اینکه بیشتر دوستان سرویس دهنده هستند باعث این شبهه میشه که دوستان میتونن آفر هاست وردپرس خوب ارسال کنند چون شخصا به صورت پیشفرض دسته بندی پست رو نگاه نمیکنم و درخواستی که در پست مطرح شده رو بررسی میکنم.

در هر حال من مشخصات یک هاست مناسب که تا کنون هیچ کس با هیچ سایت وردپرسی به کوچکترین مشکلی باهاش بر نخورده رو براتون معرفی کردم. از هر شرکتی تهیه میکنید تست بگیرید و در صورت امکان از مشخصات ذکر شده استفاده کنید.
راجع به سرور مجازی عرض کنم خدمتتون که واقعا توصیه نمیکنم از سرور مجازی استفاده کنید مگر اینکه تسلط کامل روی بهینه سازی پیکربندی سرور داشته باشید.

و اینکه تجربه ی آنالیز صدها سایت وردپرسی نشون داده که میانگین مصرف وردپرس با میانگین 10 افزونه فعال به طور تقریبی حدود 120 مگابایت رم هستش و این میانگین با استفاد از ووکامرس و افزونه های مربوط به 256 مگابایت هم خواهد رسید. همچنین WPML گزینه سنگین بعدی هستش.
در واقع اگر یک سایت چند زبانه فروشگاهی داشتید، 512 مگابایت فقط برای وردپرس کفایت خواهد کرد.

در رابطه با هاست اشتراکی، سرویس هایی که از کلود لینوکس استفاده میکنند یکجورایی در صورتی که اورسل نشده باشند هاست نیمه اشتراکی/اختصاصی حساب میشن، پس ببینید چقدر منابع در اختیارتون قرار خواهد گرفت. هرچند برای مثال کیفیت 1 هسته سی پی یو x5650 با v2 2660 قابل مقایسه نیست و با هم تفاوت کیفی دارند.

لطفا پرسش ای فنی رو دقیق تر مطرح کنید تا دوستان دقیق تر پاسخ بدن.
موفق باشید.

sziaee
July 16th, 2019, 13:43
درود بر شما دوست عزیز
هرچند پاسخ من آفر محسوب نمیشه چون نه قیمت داره و نه لینک ولی لطفا یکبار درخواست خودتون رو مطالعه کنید، هیچ کجای درخواست از دوستان نخواستید که سنگینی قالب رو براتون آنالیز کنن و یا میزان مصرف رو تخمین بزنن و شما فقط درخواست یک هاست وردپرس خوب رو داشتید که با توجه به اینکه بیشتر دوستان سرویس دهنده هستند باعث این شبهه میشه که دوستان میتونن آفر هاست وردپرس خوب ارسال کنند چون شخصا به صورت پیشفرض دسته بندی پست رو نگاه نمیکنم و درخواستی که در پست مطرح شده رو بررسی میکنم.

در هر حال من مشخصات یک هاست مناسب که تا کنون هیچ کس با هیچ سایت وردپرسی به کوچکترین مشکلی باهاش بر نخورده رو براتون معرفی کردم. از هر شرکتی تهیه میکنید تست بگیرید و در صورت امکان از مشخصات ذکر شده استفاده کنید.
راجع به سرور مجازی عرض کنم خدمتتون که واقعا توصیه نمیکنم از سرور مجازی استفاده کنید مگر اینکه تسلط کامل روی بهینه سازی پیکربندی سرور داشته باشید.

و اینکه تجربه ی آنالیز صدها سایت وردپرسی نشون داده که میانگین مصرف وردپرس با میانگین 10 افزونه فعال به طور تقریبی حدود 120 مگابایت رم هستش و این میانگین با استفاد از ووکامرس و افزونه های مربوط به 256 مگابایت هم خواهد رسید. همچنین WPML گزینه سنگین بعدی هستش.
در واقع اگر یک سایت چند زبانه فروشگاهی داشتید، 512 مگابایت فقط برای وردپرس کفایت خواهد کرد.

در رابطه با هاست اشتراکی، سرویس هایی که از کلود لینوکس استفاده میکنند یکجورایی در صورتی که اورسل نشده باشند هاست نیمه اشتراکی/اختصاصی حساب میشن، پس ببینید چقدر منابع در اختیارتون قرار خواهد گرفت. هرچند برای مثال کیفیت 1 هسته سی پی یو x5650 با v2 2660 قابل مقایسه نیست و با هم تفاوت کیفی دارند.

لطفا پرسش ای فنی رو دقیق تر مطرح کنید تا دوستان دقیق تر پاسخ بدن.
موفق باشید.

1- نه تنها صحبتتون قانع کننده بود بلکه برای من آموزنده هم بود

2- من قصد جسارت نداشتم و اگز شما رو ناراحت کردم ازتون پوزش میخواهم

3- متشکر از راهنمایی هاتون.

sziaee
July 16th, 2019, 16:04
با سلام

در صورت تمایل استفاده از سرویس های هاست شرکت هاست نتورک را به شما پیشنهاد میدهیم .

برخی ویژگی ها و مزیت های شرکت هاست نتورک :
زیر مجموعه هلدینگ مگدا
میزبانی سرویس های ایران در دیتاسنتر مجهز برج میلاد تهران آسیاتک
میزبانی سرویس های خارجی در دیتاسنتر هتزنر آلمان
استفاده از پورت 10 گیگ در تجهیزات شبکه ای هاست نتورک
مالکیت 100% تجهیزات سخت افزاری و شبکه ای در شرکت هاست نتورک
دارای 7 روز گارانتی بی قید و شرط عودت وجه فقط با ارسال درخواست به واحد فروش و مالی
استفاده از سرور های جدید در میزبانی هاست در شرکت هاست نتورک
استفاده از هارد های فوق پر سرعت SSD جهت افزایش سرعت و پردازش و نگهداری در هاست نتورک
تحویل انی کلیه سرویس ها
بک آپ گیری منظم از کلیه سرویس ها

لیست سرویس های پیشنهادی :

هاست سی پنل ایران :
https://www.hostnetwork.ir/linux-hosting-cpanel-iran
هاست دایرکت ادمین ایران :
https://www.hostnetwork.ir/linux-hosting-directadmin-iran
هاست سی پنل خارج از کشور:
https://www.hostnetwork.ir/linux-hosting-cpanel
هاست دایرکت ادمین خارج از کشور :
https://www.hostnetwork.ir/linux-hosting-directadmin
هاست ویندوز ایران :
https://www.hostnetwork.ir/windows-hosting-iran
هاست دانلود ایران :
https://www.hostnetwork.ir/host-download-iran
هاست دانلود خارج از کشور :
https://www.hostnetwork.ir/host-download

جهت دریافت مشاوره رایگان و یا تماس با واحد فروش و پشتیبانی از لینک زیر اقدام کنید:

https://www.hostnetwork.ir/support

با تشکر
پشتیبانی فروش هاست نتورک

طبق گفتگوهای قبلی قالب من حداقل رم 500 میخواد ! البته حداقل. کاش شما متن خودتون توضیحی میدادید در مورد میزان رم اختصاص یافته به هر هاست . اینکه شما هولدینگ معتبری هستید یا نوک برج میلاد هستید و سرورها همه در مالکیت خودتون هستید مشکل من رو حل نمیکنه

negarnovin
July 16th, 2019, 16:45
سلام
قالب Eduma هست

متشکر

بهتر می باشد در بخش درخواست سرویس تاپیک ایجاد کنید
همکاران ما آفرهای خیلی بهتری از سایت هایی که نام بردید به شما ارائه خواهند داد!

satiran
July 16th, 2019, 18:32
استارتر عزیز معمولا قالب های آماده انگلیسی که به فارسی تبدیل شده اند و برای فروش توسط بعضی از سایت های ایرانی واسه فروش گذاشته شده اند با تعداد زیادی پلاگین اجرایی شده اند و بعضا پلاگین های سنگینی هستن پس صرفا خود قالب نیست که سنگین هست .
پس بهتره هم قالب هم پلاگین ها بهینه بشن و بعد توسط یه هاست خوب و قدرتمند میزبانی بشن

میتونید مقدار هزینه ایی که میخواید بکنید را اعلام کنید تا دوستان و همکاران پیشنهاد های خودشون را بدن

DaryaHost
July 17th, 2019, 01:52
سلام
قالب Eduma هست

متشکر

هاست اختصاصی وردپرس مخصوص شماست
https://www.averdad.net/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

Motahari.web
July 17th, 2019, 17:22
سلام به نظر من ، مشکل از فشار روی هارد ، سخت افزار، عدم کیفیت لینک و یا بهینه نبودن قالب هست که مورد اخر محتمل هست

Ashkankamangar.ir
July 18th, 2019, 20:54
سلام
قالب Eduma هست

متشکر

با سلام

فروش ویژه آغاز شد

هاست معمولی (https://mizbansite.com/web-hosting.html)

هاست حرفه ای (https://mizbansite.com/hostingper.html)

هاست ویژه (https://mizbansite.com/wordpress-hosting.html)

با بیش از 10 سال سابقه
دارای نماد اعتماد دو ستاره
پشتیبانی 24 ساعته و هفت روز هفته
سرورهای قدرتمند در رک اختصاصی شرکت
آدرس شعبه ی ایران:تهران، خیابان کمیل، خیابان خوش جنوبی، کوچه علیشاهی
تلفن تماس: ۰۰۹۸۲۱۲۸۴۲۴۹۲۲
آدرس شعبه ی اتریش:Wagramer straße 147 1220 Vienna
تلفن تماس : ۰۰۴۳۶۷۶۳۶۵۹۴۹۷

سرورهایی با 48 هسته سی پی یو
پشتیبانی از طریق تلفن ، تلگرام، چت آنلاین ، اس ام اس

mre
July 18th, 2019, 23:03
سلام
پیشنهاد می‌کنم در سایت irpowerweb.com (https://goo.gl/rvzQG7) عضو شوید و تیکت ارسال کنید و ازشون سوال کنید
من چند ساله دارم باهاشون کار می‌کنم و تا به اینجا ازشون راضی هستم
موفق باشید