PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیران پشتیبانی!

arix
February 11th, 2011, 19:20
سلام

واقعا حوصله ام از این مدیران سر رفته.اومدم اینجا یکمی بنویسم.گفتم شاید در آینده شما مدیر شدید به امید اینکه اینطور نشوید.

نمی دانم چه حکمتی است که هر کس وقتی خودش است خیلی خوب است ، وقتی مدیر می شود حالا مدیر هر جا از جمله وبسایت یکدفعه اخلاقش تغییر می کند:

یعنی مدیران نمی دانند وقتی ارسال کسی را که یک پیشنهاد به وبسایت داده حذف می کنند
وقتی نوشته ی کسی را ویرایش می کنند
وقتی یک نفر باهاشون صحبت می کند و تاپیک را قفل می کنند

غیر مستقیم دارند به کاربران می گویند ساکت شو!؟

همین الان در انجمن .... من یک سوال کردم.چون قبلا یک انتقاد به انجمن کرده بودم اومدن تاپیک رو قفل کردند!
در انجمن ... با من کاری نداشتند ولی از این مورد ها زیاد پیاده کردند
در یک انجمن دیگر چون مخالف نظر مدیر حرف زدم مدیر اومد در یک تاپیک دیگر پستم را حذف کرد!

خب اگر واقعا جنبش رو ندارید آقایان مدیر چرا اصلا بخش انتقادات و پیشنهادات درست کردید.من نوعی که می آیم و نظر می دهم هدفم بهتر شدن وبسایت است نه ایراد گرفتن

من این رو نوشتم به امید اینکه حداقل یک نفر این موضوع را در نظر بگیرد و در آینده که مدیر یک وبسایت شد با کاربران محترمانه برخورد کند

ارادتمند:53:

patteerr2
February 11th, 2011, 19:23
این آقا راست میگه . اون یکی یوزر منم محدود کردین و تمام ارسالهامو پاک کردین .

arix
February 11th, 2011, 20:39
این آقا راست میگه . اون یکی یوزر منم محدود کردین و تمام ارسالهامو پاک کردین .

مرسی از نظرتان.البته من اینجا را عرض نکردم.منظورم کلی بود.اسم انجمن ها رو ننوشتم چون به هر حال مدیرانش دارند مجانا به مردم کمک می کنند و به گردنمان حق دارند.

این مطلب را اینجا نوشتم چون اکثر کسانی که در وب هاستینگ تالک هستند ، یا مدیر یک وبسایت هستند و یا مدیر یک وبسایت خواهند شد

:53:

khudeman
February 11th, 2011, 20:53
من اگه مدیر شدم میدم همتون رو بن کنن بره پی کارش . حرف فقط باید حرف یک نفر باشه .

mr.he3am
February 11th, 2011, 21:00
من اگه مدیر شدم میدم همتون رو بن کنن بره پی کارش . حرف فقط باید حرف یک نفر باشه .
پس مطمئن باش مدیر نمیشی
یا اگه بشی کسی سمتت نمیاد
چون فقط میخوای کار خودت انجام بدی

---------- Post added at 09:00 PM ---------- Previous post was at 08:58 PM ----------

در ضمن شما اگر قصدت انتقاد بوده پس انتقاد خودت رو کردی اینکه تاپیک قفل بشه یا نشه مهم نیست
چون شما میخواستی مدیر یک مضوع بفهمه پس حتما تاپیک خونده که قفل کرده چشم بسته قفل نکرده که

arix
February 11th, 2011, 21:00
من اگه مدیر شدم میدم همتون رو بن کنن بره پی کارشکی رو بن کنند.همه کیه؟

من اینجا را نگفتم.طرف صحبتم کاربران اینجا بودند نه مدیران وب هاستینگ تالک!

چون شما میخواستی مدیر یک مضوع بفهمه پس حتما تاپیک خونده که قفل کرده چشم بسته قفل نکرده که
نه دوست عزیز.اون تاپیک قفل نشده.مدیر آمده پست من را که برای کمک به یکی از کاربران نوشته بودم برای لج و لجبازی حذف کرده!

همچنین قفل کردن و حذف کردن پست یک نوع بی احترامی است.اگر قراره تاپیک را مدیر قفل کند حداقل زیرش باید بنویسد "ممنون از نظر شما" و بعد تاپیک را قفل کند.اینکه مدیر پست را بخواند و نخواند مهم نیست.من در باره ی احترام گذاشتن به کاربر ها گفتم

khudeman
February 11th, 2011, 21:07
وست دیتا جان ، نگرفتی چی گفتما !

mr.he3am
February 11th, 2011, 21:09
وست دیتا جان ، نگرفتی چی گفتما !
تیکه اول با شما بود تیکه دوم با starter بود

Arvin
February 12th, 2011, 00:02
متاسفانه همونطوری که همیشه میگم اینجا شده حکومت دیکتاتوری!
خیلی هارو میشناسم که واقعا اطلاعات خوبی دارن در زمینه سایبری و زمانی اینجا فعالیت داشتند ولی الان به خاطر برخی بچه بازی های واقعا مسخره دیگه نیستند!
دودش میره تو چشم من و امسال منه کاربر ساده!