PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 50 درصد سود

nimapendar
February 11th, 2011, 17:13
سلام
متاسفانه چند روزه اخیر به علت بالا رفتن تعداد مشتری ها نمی تونیم به همه ی مشتری ها رسیدگی کنیم و به همین علت یه دان تایم داشتیم چون مشتری ها قوانین را رعایت نکرده بودند
با توجه به همین مشکلات و نا رضایتی برخی مشتریان که همین جا ازشون عزر خواهی می کنم نیاز به 5 نفر داریم که هر روز 5 ساعت بخش پشتیانی و ساپورت و خرید مشتری ها را زیر نظر بگیرند و کمک کنند در عوض به ازای هر سفارشی که در سایت در ساعتی که اون ها پشتیبانی می کردند ثبت شد 50 درصد اون به غیر از ثبت دامین ماله خودشونه و سهمشونه و هر وقت که خواستند به حسابشون واریز خواهد شد
اگر یه حساب بکنید می بینید 50 درصد که مال پشتیبان ها باشه 50 درصد هم ماله سرور و تجهیزات و کانفیگ و تبلیغات چیزی به خود ما نمی رسه و هدف ما رضایت مشتری ها هست
هر کسی که خواست شروع کنه پیام بدهد
لطفا کسی تخریب یا تایید نکند ممنون می شم

patteerr2
February 11th, 2011, 19:19
با سلام . چرا سایتتون خطای 404 Not found میدهد ؟

nimapendar
February 11th, 2011, 20:35
با سلام . چرا سایتتون خطای 404 Not found میدهد ؟

سایت در حال انتقال بر روی سرور دیگری هست

khudeman
February 11th, 2011, 20:45
امیدوارم این تاپیک مثل چند تای دیگه نوعی تبلیغات نباشه . حالا کلا چن تا سایت میزبانی میکنید ؟

patteerr2
February 11th, 2011, 21:25
سایت در حال انتقال بر روی سرور دیگری هست
شما که خودتان سرویس های مختلف می فروشید چرا سایتتون رو روی سرویس های خودتون راه ننداختین ؟ و دارین منتقلش میکنید به یک جای دیگه؟

امیدوارم هرچه زودتر مشکلتون حل بشه .

nimapendar
February 11th, 2011, 21:55
شما که خودتان سرویس های مختلف می فروشید چرا سایتتون رو روی سرویس های خودتون راه ننداختین ؟ و دارین منتقلش میکنید به یک جای دیگه؟

امیدوارم هرچه زودتر مشکلتون حل بشه .
روی سرور های خودمون هست مگه ما یه سرور داریم؟
سرور 1: آمریکا
سرور 2:آمریکا
سرور 3:سوئیس
سرور 4: آلمان
سرور 5:ایران
--------
این بالایی ها فقط ماله هاستینگ هست
اما سرور های سرور مجازی:
1-آمریکا
2- آلمان
----------

DeltaGostar
February 11th, 2011, 22:18
والا طرف از ننش قهر هم میکنه تاپیک میزنه توی اینجا - واقعا دلم برای کسی که زحمت کشیده و هزینه میکنه وقت میزاره برای مدیریت تالار دلم میسوزه

چه ربطی داره سایت و کاسبی شما با این که تاپیک بزنی این قسمت - هم شما چند تا تاپیک آموزشی زدید که اشباع شده و داستان تعریف میکنید ؟

nimapendar
February 11th, 2011, 22:43
والا طرف از ننش قهر هم میکنه تاپیک میزنه توی اینجا - واقعا دلم برای کسی که زحمت کشیده و هزینه میکنه وقت میزاره برای مدیریت تالار دلم میسوزه

چه ربطی داره سایت و کاسبی شما با این که تاپیک بزنی این قسمت - هم شما چند تا تاپیک آموزشی زدید که اشباع شده و داستان تعریف میکنید ؟

پست اول را بخون انتقاد و تایید ممنون

DeltaGostar
February 11th, 2011, 22:50
پست اول را بخون انتقاد و تایید ممنون

http://www.webhostingtalk.ir/f3/20965/new/

پس به این کسی این تاپیک باز کرده جوابشو بده

mr.he3am
February 11th, 2011, 22:51
میشه آی پی و دی ان اس همه ی این سرور هایی که نام بردید قرار بدید ؟ ؟
همه ی کاربران شما فقط در این انجمن فعالیت دارند که در این انجمن تاپیک زدید ؟
فکر میکنم سایتتون قسمت اخبار حتما داشته باشه یا ایمیل به کاربران داشته باشه میتونستید این مسئله از این راه ها به کاربران بگید !!

Arvin
February 11th, 2011, 23:45
دوست عزیز ما حاضریم پشتیبانی خدمات شما رو بر عهده بگیریم اونم توسط تیمی که در دسترس داریم البته با یه قرار داد رسمی نه رو هوا!
ولی شرایطی داریم که اگه مایل باشید هماهنگ کنیم براتون عرض کنم.
البته اگه منظورتون از ایجاد تاپیک این بوده باشه و به قول دوستان اهداف دیگه ای نداشته باشید
اگه ممکنه به این سوال دوستمون هم جواب بدین
آی پی و دی ان اس همه ی این سرور هایی که نام بردید قرار بدید ؟ ؟

nimapendar
February 12th, 2011, 14:52
دوست عزیز ما حاضریم پشتیبانی خدمات شما رو بر عهده بگیریم اونم توسط تیمی که در دسترس داریم البته با یه قرار داد رسمی نه رو هوا!
ولی شرایطی داریم که اگه مایل باشید هماهنگ کنیم براتون عرض کنم.
البته اگه منظورتون از ایجاد تاپیک این بوده باشه و به قول دوستان اهداف دیگه ای نداشته باشید
اگه ممکنه به این سوال دوستمون هم جواب بدین
آی پی و دی ان اس همه ی این سرور هایی که نام بردید قرار بدید ؟ ؟

بله صد در صد
پیام خصوصی تون را چک کنید

mr.he3am
February 12th, 2011, 14:56
منتظر جواب سوال شما هستم !!!!

nimapendar
February 12th, 2011, 14:57
میشه آی پی و دی ان اس همه ی این سرور هایی که نام بردید قرار بدید ؟ ؟
همه ی کاربران شما فقط در این انجمن فعالیت دارند که در این انجمن تاپیک زدید ؟
فکر میکنم سایتتون قسمت اخبار حتما داشته باشه یا ایمیل به کاربران داشته باشه میتونستید این مسئله از این راه ها به کاربران بگید !!

لازم نمی دونم چون از بحث خارجه لطفا اسپم ندید
خود شما اون سری رفته بودید یه سرور های ما را هک کرده بودید
نه در این انجمن فعال نیستند این جا چون ما پشتیانی می خواستیم و این جا به نظر میاد افرادی کار بلد هستند این جا تاپیک زدم و اگر نه نمی اومدم این جا تاپیک بزنم این سوالات چیه
فقط یه نکته بگم آقای حسام برای این که ببینی امضام را یه نگاه بکن داریم همه شرکت ها را می خریم ریز و درشت تا از چنگ آدم هایی که هیچی بلد نیستند و ادعا دارند صنف هاستینگ راحت بشه
لطفا این بحث را ادامه نده چون این جا جاش نیست کاری بود پیغام خصوصی بده

mr.he3am
February 12th, 2011, 15:06
لازم نمی دونم چون از بحث خارجه لطفا اسپم ندید
خود شما اون سری رفته بودید یه سرور های ما را هک کرده بودید
نه در این انجمن فعال نیستند این جا چون ما پشتیانی می خواستیم و این جا به نظر میاد افرادی کار بلد هستند این جا تاپیک زدم و اگر نه نمی اومدم این جا تاپیک بزنم این سوالات چیه
فقط یه نکته بگم آقای حسام برای این که ببینی امضام را یه نگاه بکن داریم همه شرکت ها را می خریم ریز و درشت تا از چنگ آدم هایی که هیچی بلد نیستند و ادعا دارند صنف هاستینگ راحت بشه
لطفا این بحث را ادامه نده چون این جا جاش نیست کاری بود پیغام خصوصی بده
لیست سرور هات رو داخل پ خ بده اگه اینجا بزاری اسپم هست
و اگه میگی من سرورت هک کردم با مدرک صحبت کن همینجوری حرف نزن
اگه به حرف زدن هست منم میگم دیتا سنتر softlayer مال من هست
در مورد softlayer هم سوال نکن چون اسپم هست

nimapendar
February 12th, 2011, 15:21
لیست سرور هات رو داخل پ خ بده اگه اینجا بزاری اسپم هست
و اگه میگی من سرورت هک کردم با مدرک صحبت کن همینجوری حرف نزن
اگه به حرف زدن هست منم میگم دیتا سنتر softlayer مال من هست
در مورد softlayer هم سوال نکن چون اسپم هست
به دلایل امنیتی نمیتونم در اختیار کسی مخصوصا شما قرار بدم
مدرک هم همین بس که یه سری آی پی ها را گرفتیم و یه سری هم دقیقا نوشته شده بود mr.he3am (http://www.webhostingtalk.ir/member/9178/)
این تاپیک مربوط به چیز دیگه ای هست لطفا خواهش مندم در مورد چیز های فرعی توی این تاپیک اسپم نده
بله اگر این جا من بیام بگم سافت لایر اسپم هست چون تاپیک مربوط به یه چیز دیگس

mr.he3am
February 12th, 2011, 15:23
به دلایل امنیتی نمیتونم در اختیار کسی مخصوصا شما قرار بدم
مدرک هم همین بس که یه سری آی پی ها را گرفتیم و یه سری هم دقیقا نوشته شده بود mr.he3am (http://www.webhostingtalk.ir/member/9178/)
این تاپیک مربوط به چیز دیگه ای هست لطفا خواهش مندم در مورد چیز های فرعی توی این تاپیک اسپم نده
بله اگر این جا من بیام بگم سافت لایر اسپم هست چون تاپیک مربوط به یه چیز دیگس
باشه من الان میرم روی همه ی سایت هام میزنم nimapendar میگم تو هک کردی چون نوشته nimapendar

nimapendar
February 12th, 2011, 15:24
باشه آقا تو درست می گی دیگه تاپک نزن اینجا

AmirHosein
February 12th, 2011, 21:58
باشه آقا تو درست می گی دیگه تاپک نزن اینجا
اگر بلد بودید بهتر میزبانی کنید بهتر از این بود فقط بلدید زحمات دیگران رو به باد بدید این یه عده هم که استخدام میکنید حتما بعد یه مدت که کار کردن پولشون رو نمیدید و یا هزار تا بهونه دیگه!8-|

sales data
April 21st, 2011, 08:22
حاضریم پشتیبانی کاربراتونو بر عهده بگیریم اما نه رو هوا بلکه با یک مبلغ مشخص که اونم بسته به کاربراتون داره :-?
ضمنا این جوریم نباشه که هر چه قدر فروش کردید بلکه ماهیانه یک قیمت مشخص یک دفعه شما در یک ماه هیچ فروشی ندارید. اگر خواستید در خدمتیم

delta
April 21st, 2011, 09:42
اگر بلد بودید بهتر میزبانی کنید بهتر از این بود فقط بلدید زحمات دیگران رو به باد بدید این یه عده هم که استخدام میکنید حتما بعد یه مدت که کار کردن پولشون رو نمیدید و یا هزار تا بهونه دیگه!8-|

مگه قراره پول بدن؟ نوشته تو آن 5 ساعت کاری اگر مشتری گیر آوردی 50 درصدش مال تو!! پولی قرار نیست بدند که... در واقع ایشون بازاریاب میخواد تا کارمند.

exactserver
April 24th, 2011, 11:53
سلام، دقیقا هم همینه ایان بازاریاب و نیروی فنی رو یه جا می خواد.
اگر بحث پشتیبانی باشه ما هم حاضر هستیم با گرفتن مبلغی توافقی پشتیبانی کلیه مشتریانتون رو به عهده بگیریم و هیچ بازاریابی هم انجام نمیدیم اگر خواستیم روی بازاریابی هم قرار داد جدا میبندیم.

sales data
April 28th, 2011, 07:01
پست جالبی بود

AmirHosein
April 28th, 2011, 08:23
پست جالبی بود
اسپم هدفمندی بود فقط 47 تا پست دیگه مونده تا بتونی آفر بدی :))

Reza.exe
May 1st, 2011, 13:45
مدیران عزیز لطفا تاپیک را پاک سازی کنید