PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با شرکت کارفرما

دوربین
July 9th, 2019, 10:43
سلام دوستان
بنده یک وب سایت برای یک شرکت طراحی نمودم و چند ماه روی سئو اون سایت کار کردم ، حالا پس از اتمام کار شرکت مربوطه میخواد 30 درصد از هزینه ها رو پرداخت کنه و حاضر نیست کل هزینه ها رو بپردازه به نظر شما باید چکار کنم ؟؟؟
من از هر راهی که فکر کنید برای ارائه مستندات که روی سایت هزینه شده استفاده کردم ولی عملا میخوان با زورگویی هزینه رو ندهند

sonly
July 9th, 2019, 14:09
سلام دوستان
بنده یک وب سایت برای یک شرکت طراحی نمودم و چند ماه روی سئو اون سایت کار کردم ، حالا پس از اتمام کار شرکت مربوطه میخواد 30 درصد از هزینه ها رو پرداخت کنه و حاضر نیست کل هزینه ها رو بپردازه به نظر شما باید چکار کنم ؟؟؟
من از هر راهی که فکر کنید برای ارائه مستندات که روی سایت هزینه شده استفاده کردم ولی عملا میخوان با زورگویی هزینه رو ندهند
اگر توافق کردین
یا قراردادی دارین
بگین اگر سر توافق نباشن شکایت میکنین...
اگر قبول نکردن شکایت کنین.

refigh
July 11th, 2019, 00:21
اگه هیچ راهی نبود بنداز زیر اتک بمدت یکماه اتک بزن سایتش بخوابه و به کاراشون نیاد مجبور میشه پرداخت کنه :61:

gdfire
July 11th, 2019, 01:23
سلام دوستان
قرارداد داشتی؟ داری میتونی شکایت کنی نداری نه
همیشه قبل کارات یه بکاپ بگیر اینطور پیش اومدنی راحت ریست کن و کارایی که کردیو بقیه رو برگردون به قبل یا حذف به طرفم بعد بگو ترو به خیرو ما رو به سلامت
تو ایران بدون هیچ قراردادکتبی امضا شده به هیچ عنوان هیچیو نگیر گردنت! بیگاریو ازت میکشن اخرسرم بهت دوقرونم نمیدن بدنم با کلی زدن فرقه سرته زیر قیمتم اصلا کار نکن بالا چندین میلیون بهشون بگو چون اخرش همینه ...