PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت ای نماد برای دامنه های دات نت و یا دات کام

1wp.ir
July 4th, 2019, 21:40
یه سوال داشتم از دوستان .

من قبلا برای یکی از دامنه های آی آر خودم ای نماد و درگاه گرفته بودم که الان اون دامنه رو ندارم.

فکر کنم ای نماد یکی از شرایطش این بود که دامنه باید به نام درخواست کننده ای نماد باشه . در مورد دامنه های آی آر مشکلی نیست اما در دامنه ها دات نت و یا دات کام به خاطر مسائل تحریم و احتمال مسدود شدن و یا ... وقتی دامنه خواستم ثبت کنم توصیه شده بود که با مشخصات غیر واقعی ثبت بشه که بعدا مشکلی پیش نیاد .

با این تفاسیر، آیا برای گرفتن ای نماد ، آیا مشکلی پیش نمیاد و میشه ای نماد گرفت ؟

m2n
July 4th, 2019, 21:49
الان دیگه بررسی نمیشه که به اسم درخواست کننده هست یا خیر.

refigh
July 28th, 2019, 23:40
نماد گرفتن خیلی سخت شده

amirizadi
July 29th, 2019, 00:05
یه سوال داشتم از دوستان .

من قبلا برای یکی از دامنه های آی آر خودم ای نماد و درگاه گرفته بودم که الان اون دامنه رو ندارم.

فکر کنم ای نماد یکی از شرایطش این بود که دامنه باید به نام درخواست کننده ای نماد باشه . در مورد دامنه های آی آر مشکلی نیست اما در دامنه ها دات نت و یا دات کام به خاطر مسائل تحریم و احتمال مسدود شدن و یا ... وقتی دامنه خواستم ثبت کنم توصیه شده بود که با مشخصات غیر واقعی ثبت بشه که بعدا مشکلی پیش نیاد .

با این تفاسیر، آیا برای گرفتن ای نماد ، آیا مشکلی پیش نمیاد و میشه ای نماد گرفت ؟

تماس بگیرید با کارشناسان صحبت کنید
مشکل شما را رفع میکنند

مورد مشابه داشتیم به صحبت و راهکار رفع شده

Farzad90
July 29th, 2019, 13:50
سلام
برای اینماد نه ولی هنوز برای ساماندهی درخواست می کنن که یه چیزی بدید که ثابت بشه دامنه مال شما هست.
حالا یا ایمیل تایید هویز یا یه چیزی که ثابت کنه

ali.mohamadi
July 29th, 2019, 16:52
برای ای نماد به مشکل نمیخورین ولی برای ساماندهی و...
معمولا در میکنن فاکتور خرید دامنه یا چیزی که مستند کند دامنه برای شماست را ارسال کنید