PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسته بودن پروتوکل udp روی آی پی سرور مجازی (شاهکار جدید زیرساخت؟)

Peugeot
July 2nd, 2019, 01:08
درود.

بحث یکی دوتا سرور نیست، یا حتی یکی دوتا رنج، حتی محدود به دیتاسنتر هم نیست. توی هفته‌ی اخیر بیشتر از 10 سرور مجازی تازه خریداری شده رو به دقت بررسی کردیم و ترافیک UDP کاملاً روشون مسدود بود اما TCP و سرویسهای معمول بدون مشکل کار میکردند.

هتزنر، OVH، Linode، دیجیتال اوشن، و..

با توجه به اینکه اکثر قندها با UDP شکسته می‌شن بعید نیست این محدودسازی هدف‌دار باشه.

آیا شما با چنین چیزی مواجه شدید؟ چه راه حلی براش هست؟

hassanfe
July 2nd, 2019, 01:14
بله دقیقا به همین شکل هست که میفرماید. آی پی جدید هم که خریداری میشه از اول بسم الله لیمیت شدن. جالبه حتی winbox هم بالا نمیاد رو ای پی هایی که لیمیت شدن. ما بیشتر این مشکل رو در OVH داریم

gdfire
July 2nd, 2019, 09:00
تلگرام رید به همه چی :lll

مینا-صیفی
July 2nd, 2019, 09:39
تلگرام رید به همه چی :lll
چندین سال پیش هم وقتی تلگرامی وجود نداشت اون موقع هم پروتکل ها را میبستند .
چه PPTP چه UDP مسدود میکردن برای روز های خاص اتفاقات خاص ک ه در کشور می افتاد همچنین بعضی پورت ها دیگر یادم نیست
ربط به تلگرام ندید
تنها ربطی که میتوانید به تلگرام بدید mtp ها هستند که برایی تلگرام ساخته شدن که حق هم دارند این را ببندن و نیازی نیست به این سرویس از نظرم .
اما مسدود کردن ای پی ها به هیچ عنوان مورد قبول نه من نه هیچکس نیست.

Peugeot
July 2nd, 2019, 14:56
قبلاً اگه چیزی هم بسته میشد سراسری بود و سریع باز میشد. این حالت فعلی دستچینه. من 8 تا سرور دارم udpشون مسدوده (آی پی کاملاً نو) و 2 تا سرور دارم که کار میکنه. هیچ قاعده و قانونی نداره!