PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فی***ترشدن مجدد ایپی ها

LeHosting
July 1st, 2019, 21:37
برای بار دوم یک سرور داشتم نزدیک 40 روز بود استفاده میکردم ( سرور کلود آلمان ) اختصاصی هاستینگ بود برا وبسایتای خودمو کارای خودم.

من درک نمیکنم چرا یهو باید ایپی فی*ل*تر شه

چه وضعشه ، کسی تونسته تاحالا دربیاره ( وبسایت های استادای دانشگاهم روشه ) واجبه دربیاد این ایپی از ف*یل*تر . اگر کسی تاحالا موفق شده این مشکلو حل کنه بگه راهشو مام استفاده کنیم

روشم هیچ پروکسی و وی پی ان و .. هیچییییییی نیست فقط وبسایت وردپرسیه

gdfire
July 1st, 2019, 21:40
اگه پرو کسی رو سروره اف کنید پینگ سرورم ببندین بعد ای پی جدید سفارش
99درصد ای پی فی لتر شده دیگه رفع محدودیت نمیشه

LeHosting
July 1st, 2019, 21:41
سلام نه پروکسی روش رانه ن هیچی ن وی پی ان ن اسکریپت بد نه ........ هیچیییییی روش نی جز 10 12 تا وبسایت وردپرسی برا استادای دانشگا و ی وب اپلیکیشن مال خودم همین

hamed9292
July 1st, 2019, 22:05
متاسفانه پورت های 2 سرور فرانسه بنده هم ***** شده جز پورت 80 و 22 اون
این مشکل زیرساخت دیتاسنترها هست که همینطور مربوط به *****ینک هست که همه اینا مربوط میشه به telegram ...
اینقدر از مشتریامون بخاطر این مشکل به بنده توهین کردن بی دلیل و فکر میکنند مشکل از سرور هست :( بخدا گند زدن به کاسبی هاستینگ ها و ماها :( هرچی توی internet.ir درخواست رفغ ***** دادیم هرچی از طریق زیرساخت تیکت زدیم و حتی حضوری رفتم دنبالش هیچی به هیچی و جوابی درست و حسابی به بنده ندادن نمیدونم میخواد چی بشه . امیدوارم این مشکلات حل بشه

مینا-صیفی
July 1st, 2019, 22:23
با منتظر ماندن و یا اینور انور ایمیل و تماس زدن تو این مورد طبق تجربه شخصی حل نمیشه فعلا از یک رنج ایپی دیگه بگیرید ایپی عوض کنید موضوع شما حل بشه سپس سراغ ایپی قبلی برید اگر خواستید پیگیری کنید ... اول مشکل را با تغییر ایپی اما رنج ایپی کلا متفاوت باشه با فعلی که دارید .

hamed9292
July 1st, 2019, 22:45
فکر میکنم تقریبا کل ایپی های خارج از ایران رو ***** کردن پورت هاشونو و یک سری هام که به کلی ***** شدن . جدیدا پورت رو ***** میکنن که مشکل ماهم همون ***** شدن پورت هاست که تقریبا همه رنج ها پورت هاشون *****ن ...