PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به راهنمایی در رابطه با سرمایه!!

deltamusic
July 1st, 2019, 18:21
سلام.فردی ماهانه به طور مثال 5 میلیون پس اندازشه.برای جلوگیری از کاهش پولش بهتره چیکار کنه؟بیت کوین بگیره... دلار بگیره و ....؟؟
پیشاپیش ممنونم از راهنمایی های دوستانه و برادارنتون

gdfire
July 1st, 2019, 18:24
خیلی جالبه که مردم ایران از بورس سر در نمیارن!:)

deltamusic
July 1st, 2019, 18:35

درسته.چون سر در نمیارن یا خودم سر در نمیارم ریسک نمی کنم سمتش برم

gdfire
July 1st, 2019, 19:37
درسته.چون سر در نمیارن یا خودم سر در نمیارم ریسک نمی کنم سمتش برم
ببین خرید دلارو یا هر ارزی کلا یه مدت بهت حال میده همشم تو استرسی برو پولاتو تو بورس بریز که سودشم بیشتره یا سرمایه گذار بشو استارت اپا مثلا یا هرچی دیگه ای بگی ماشینو ارز و...مونده به مشتری نمونش الان بازار ماشین خوابید قیمتا فضایی بالا کسیم قدرت خریدم داشته باشه نمیره سمتش البته از سرمایه گذاری تو زمینم غافل نشو خیلی بیصدا داره حرکت میکنه الا متری تو همین طهران زیر 30 40 به زور گیر میاد (زمین به قول قدیمیا بگیر بنداز یه گوشه هر وقت وقتش رسید بزار واس فروش خرجیم نداره برعکس ماشین که با سالش میره پایین زمین با سالش میره بالا!)
بیت کوینم بد نیست تا یه مدتی اونم خوبه اونم شرایطی داره مهمترینش برق مفتی
هر صنفی یه ریسکایی داره اونم تو ایران که هر صبح یه چیزی حرام میشه و خلاف قوانین کشور مامورا میریزن جمع اوریش !
ببین کدوم واست سوددهیش بالاس تو هیچ چیزی تضمینی نیست
خیلی کارا میتونی بکنی اگه سرمایشو داری از تجارت قورباغه بگیر تا گیاها دارویی و سوسکو عقرب , ....قورباغه تو فرانسه یا کشورا اسیای شرق مشتریایه خوبی داره ولی مهم بازارشونه که بشناسی یا همین زعفران خودمون و خیلی چیزا دیگه همش به تجربه خودت بستگی داره و توانایی و چقدر میخوایی سرمایه کنیو سود در بیاری

M2T
July 1st, 2019, 20:46
بورس بدترینه. صنعت کشور از ۴۰ سال پیش ورشکسته است. کسانی در بورس سود کلان میبرند که رانت دارند و اخبار بگوش شان میرسد. مثلا کربن ایران زمان خاتمی ۲۰۰۰ تومان بود یکدفعه شد ۷۰ تومان بعد از ۱۵ سال از پول نفت بهش تزریق کردن دوباره گران شد. مثلا دولت یا رهبری یک پول کلان به فلان کارخانه میدهد ظرف یکماه سهامش از۷۰ تومان میشود ۱۵۰۰ و پول مربوطه هپلی هپو میشود و مدتی بعد دوباره میشود ۷۰ تومان!

سالهاست سکه های سبک وزن طلای ۱۸ آمده مثلا با ۵۰ هزار تومان میتوانی سکه بخری همین الان. یعنی افرادی که فقط میتوانند ۵۰ هزار تومان در ماه ذخیره کنند هم میتوانند سکه بخرند و حداقل از تورم در امان باشند. طلا و ارز و زمین سرمایه گذاری ٔخوبی است. دیدم در بعضی شهرستان ها میتوان با ۵میلیون تومان زمین مسکونی خریداری کرد.

- - - Updated - - -

بورس بدترینه. صنعت کشور از ۴۰ سال پیش ورشکسته است. کسانی در بورس سود کلان میبرند که رانت دارند و اخبار بگوش شان میرسد. مثلا کربن ایران زمان خاتمی ۲۰۰۰ تومان بود یکدفعه شد ۷۰ تومان بعد از ۱۵ سال از پول نفت بهش تزریق کردن دوباره گران شد. مثلا دولت یا رهبری یک پول کلان به فلان کارخانه میدهد ظرف یکماه سهامش از۷۰ تومان میشود ۱۵۰۰ و پول مربوطه هپلی هپو میشود و مدتی بعد دوباره میشود ۷۰ تومان!

سالهاست سکه های سبک وزن طلای ۱۸ آمده مثلا با ۵۰ هزار تومان میتوانی سکه بخری همین الان. یعنی افرادی که فقط میتوانند ۵۰ هزار تومان در ماه ذخیره کنند هم میتوانند سکه بخرند و حداقل از تورم در امان باشند. طلا و ارز و زمین سرمایه گذاری ٔخوبی است. دیدم در بعضی شهرستان ها میتوان با ۵میلیون تومان زمین مسکونی خریداری کرد.

hassanfe
July 1st, 2019, 20:55
در حال حاضر بهترین سرمایه گذاری در فارکس و ارزهای رمزنگاری هست. البته به شرطی که دانش داشته باشین. همچنین پیشنهاد میشه فقط 10 درصد از کل نقدینگیتون رو وارد این کار کنید.

mizban97
July 1st, 2019, 21:55

من سر در میارم عزیز
همه رو برابر مقایسه نکنید.

hamed9292
July 1st, 2019, 22:59
بورس خیلی سود داره و وقتی که ضرر کنی کله زندگیتو باختی دوسته عزیز . من دوران دانشجوییم یک 206 از در اوردن و سود از بورس خریدم و همونو 6 ماه سوار شدم و فروختم و یکم پوله پس اندازمو هم اضافه اش کردم و خلاصه کله زندگیمو گذاشتم ولی مثل قبل که سود کردم نشد همش رفت .....از اون موقع دیگه هیچوقت سمت بورس نمیرم و به کسیم توصیه اشو نمیکنم

php?>
July 1st, 2019, 23:37
اگر به فکر سرمایه گذاری بلند مدت هستید و تا چندسال نیازی به پولتون ندارید
بهترین سرمایه گذاری زمین و ملک هستش

deltamusic
July 2nd, 2019, 01:54
به نظرم با توجه به توضیحات سکه و ارزهای دیجیتال گزینه خوبی باشه ...
در رابطه با فارکس و بورس هم تا وقتی که شما کامل دانشش رو نداشته باشی محکوم به شکستی.زمین اینا هم ک نمیشه.چون ماهانه 5 میلیون به دستش میرسه نمیخواد نگه داره.همونو میخواد سرمایه گذاری کنه و بره تا ماه بعد که 5 میلیون بعدی دستش بیاد ....

AMIB
July 2nd, 2019, 16:27
اینجا رو ببینید

https://greenpepper.ir/%D8%B3%DA%A9%D9%87-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9/