PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی- بیت کوین

tabtak
July 1st, 2019, 00:50
با سلام

نزديک 60-40 ميليون سرمايه ازاد دارم ميخواستم دستگاه ماينر خريد کنم
به نظرتون کدام مدل مناسب کارمون هست يا امکانش هست به صورت کيس خودمون جمع کنيم يا بايد از اين اماده ها بخريم
يک کابين داريم که امکان سوار کردن 10 داده ماينر هست که دما بين 15-20 درجه رو ميتونه 24 ساعته تامين کنه

امکان هست من بيشتر راهنمايي کنيد

1- ايا اينده داره امکان سودهي هست يا نه

2- کدام دستگاه مناسب کارمون هست ( چون نزديک مرز هستيم با اذربايجان - ترکيه و عراق رفيق زياد داريم ميتونم بياريم بدون گمرگ ) يا اينجا ميشه مثلا کيس جمع کرد

3- هزينه و استهلاک و مصرف برق و تگهداري چطور هست - مکان مال خودمون هست .

4-درامد اين کار چطوري محاسبه ميشه

با تشکر

dertgtr
July 1st, 2019, 00:56
ماین سودی توش نیست با این سرمایه کم جاش تحلیل تکنیکال اگر یاد بگیرید و با این سرمایه بخرید و سال بعد بفروشید سود بهتری میده

tabtak
July 1st, 2019, 00:58
ماین سودی توش نیست با این سرمایه کم جاش تحلیل تکنیکال اگر یاد بگیرید و با این سرمایه بخرید و سال بعد بفروشید سود بهتری میده

با تشکر

ناامید شدیم سرمایه کم "" فکر میکردم خیلی داریم "" :">

Aliasgharhi
July 1st, 2019, 01:24
پیام بدید.
Aliasgharhi

1eng.ir
July 1st, 2019, 09:21
بنظرم گول ماینر فروشا رو نخورید، فقط قصد فروش و فرو کردن دارن

وقتی برید سراغ ماین کردن که بتونید حداقل ۱۰۰ تا دستگاه خوب هاست کنید، برق خیلی ارزون و ...
وگرنه با سرمایه ۴۰-۵۰ میلیونی میتونید کارای بهتری تو وب انجام بدید. (حتی آفلاین)

fanza
July 1st, 2019, 10:09
با سلام

نزديک 60-40 ميليون سرمايه ازاد دارم ميخواستم دستگاه ماينر خريد کنم
به نظرتون کدام مدل مناسب کارمون هست يا امکانش هست به صورت کيس خودمون جمع کنيم يا بايد از اين اماده ها بخريم
يک کابين داريم که امکان سوار کردن 10 داده ماينر هست که دما بين 15-20 درجه رو ميتونه 24 ساعته تامين کنه

امکان هست من بيشتر راهنمايي کنيد

1- ايا اينده داره امکان سودهي هست يا نه

2- کدام دستگاه مناسب کارمون هست ( چون نزديک مرز هستيم با اذربايجان - ترکيه و عراق رفيق زياد داريم ميتونم بياريم بدون گمرگ ) يا اينجا ميشه مثلا کيس جمع کرد

3- هزينه و استهلاک و مصرف برق و تگهداري چطور هست - مکان مال خودمون هست .

4-درامد اين کار چطوري محاسبه ميشه

با تشکر

درود روزتون بخیر.
اگر میخواهید دستگاه بخرید فقط دستگاه های شرکت bitmain رو بخرید مخصوصا s9j که فوقالعاده کیفیت بالایی داره.
دور دستگاه های مثل m3 رو خط بکشید که پشیمون میشید.
بهتون پیشنهاد میدم از سیستم روغن مخصوص ماینر استفاده کنید.
هم دستگاهتون دمای خیلی پایین تری داره نسبت به حالت عادی و هم اینکه میتونید به راحتی تا 17 18 تراهش اورلاک کنید.
در ضمن در حال حاضر در ماینینگ روزانه به ازای هر تراهش 35 سنت درآمد دارید یعنی ماهایانه 147 دلار با یک دستگاه s9 که اورکلاک نشده و 14 ترا هش میده

djspammer
July 1st, 2019, 10:12
سلام
منم پیشنهاد میدم بیت کوین بخرید با این سرمایه که دارید (اگر میخواید فقط روی بیت کوین کار کنید)
بیت کوین داره قیمتش هی میره بالا دوباره ممکنه به 19000 دلار برسه که اون موقع سرمایت دوبرابر میشه حداقل

ArkaPayamak
July 1st, 2019, 10:46
سلام

برای ماین کردن بستگی به نوع ارزی که می‌خواهید ماین کنید باید ریگ یا اسیک تهیه کنید. مثلا اگر با ریگ بیت‌کوین ماین کنید هزینه برق هم در نمیاد باید دستگاه مخصوص خودش رو بخرید.

آینده و سود خوبی داره درآمد و هزینه برق دستگاه هم بستگی به مدل دستگاهی که تهیه می‌کنید داره چون قدرت و مصرف برق دستگاه ها متفاوت هست .

چقدر برق دارید و با چه تعرفه ای؟

ولی خرید دستگاه رو فعلا پیشنهاد نمیکنم چون بیت‌کوین رفته بالا و قیمت دستگاه ها الکی گرون شده و مدت بازگشت سرمایه خیلی زیاد شده.

مثلا ماه پیش شما یه دستگاه کارکرده m3 حدودا می خریدید 2 میلیون بعد 2 ماه سرمایتون برمیگشت ( با هزینه برق مصرفی) و به سود دهی میرسید دستگاه رو هم میتونستید دوباره با قیمت بیشتر بفروشید دستگاه جدید بخرید. اما الان همون دستگاه کارکرده شده حدودا 6 میلیون و بازگشت سرمایه 4 ماه و....

البته دستگاه هایی مثل m3 مصرف برق بالایی داره اگر برق ارزان دارید توصیه میشه چون کارکرده میخرید و ارزان راحت با همون شرایط میتونید بفروشید اگر به برق ارزان دسترسی ندارید یا ... دستگاه های bitmain دستگاه های خوبی هستند هم کیفیت هم گارانتیش

tabtak
July 1st, 2019, 12:35
10 عدد دستگاه ماینر t9پلاست (Antminer T9 Plus ) یکی داره یک ماه کار کرده و قیمت 6.5 میلیون میگه برای هر کدام به شرط میده یک ماه بعد پولشو بدم برای این که خراب نیستن

در صورت امکان دوستان که اشنایی دارند برام بگن که ایا این دستگاه مناسب هست به قیمتش

و چقدر در یک ماه تولید میکنه به دلار بگیرد برام قابل فهم هست

قیمت برق با (تعرفه ۸۰ تومان برای هر کیلووات) و اشتراک ۱۰۰ آمپر ۳ فاز را در اختیار دارم ( قیمت برقش هم برام محاسبه کنید ممنون)

خودم صنعتگر هستم میتونم هر سیستم خنک کننده روغنی یا هوا خشک سرد و غیره براش طراحی و بسازم برام هزینه نداره این قیمتش

- - - Updated - - -

بنظرم گول ماینر فروشا رو نخورید، فقط قصد فروش و فرو کردن دارن

وقتی برید سراغ ماین کردن که بتونید حداقل ۱۰۰ تا دستگاه خوب هاست کنید، برق خیلی ارزون و ...
وگرنه با سرمایه ۴۰-۵۰ میلیونی میتونید کارای بهتری تو وب انجام بدید. (حتی آفلاین)

ممنون ولی چون وقت ازاد زیادی ندارم فکر نکنم بتونم ایا شما راه کار دارید برام
ممنون

- - - Updated - - -

سلام

برای ماین کردن بستگی به نوع ارزی که می‌خواهید ماین کنید باید ریگ یا اسیک تهیه کنید. مثلا اگر با ریگ بیت‌کوین ماین کنید هزینه برق هم در نمیاد باید دستگاه مخصوص خودش رو بخرید.

آینده و سود خوبی داره درآمد و هزینه برق دستگاه هم بستگی به مدل دستگاهی که تهیه می‌کنید داره چون قدرت و مصرف برق دستگاه ها متفاوت هست .

چقدر برق دارید و با چه تعرفه ای؟

ولی خرید دستگاه رو فعلا پیشنهاد نمیکنم چون بیت‌کوین رفته بالا و قیمت دستگاه ها الکی گرون شده و مدت بازگشت سرمایه خیلی زیاد شده.

مثلا ماه پیش شما یه دستگاه کارکرده m3 حدودا می خریدید 2 میلیون بعد 2 ماه سرمایتون برمیگشت ( با هزینه برق مصرفی) و به سود دهی میرسید دستگاه رو هم میتونستید دوباره با قیمت بیشتر بفروشید دستگاه جدید بخرید. اما الان همون دستگاه کارکرده شده حدودا 6 میلیون و بازگشت سرمایه 4 ماه و....

البته دستگاه هایی مثل m3 مصرف برق بالایی داره اگر برق ارزان دارید توصیه میشه چون کارکرده میخرید و ارزان راحت با همون شرایط میتونید بفروشید اگر به برق ارزان دسترسی ندارید یا ... دستگاه های bitmain دستگاه های خوبی هستند هم کیفیت هم گارانتیش

بنظر شما کدام دستگاه مناسب هست برای بیت کوین استخراج کردن

fanza
July 1st, 2019, 12:48
10 عدد دستگاه ماینر t9پلاست (Antminer T9 Plus ) یکی داره یک ماه کار کرده و قیمت 6.5 میلیون میگه برای هر کدام به شرط میده یک ماه بعد پولشو بدم برای این که خراب نیستن

در صورت امکان دوستان که اشنایی دارند برام بگن که ایا این دستگاه مناسب هست به قیمتش

قیمت برق با (تعرفه ۸۰ تومان برای هر کیلووات) و اشتراک ۱۰۰ آمپر ۳ فاز را در اختیار دارم ( قیمت برقش هم برام محاسبه کنید ممنون)

خودم صنعتگر هستم میتونم هر سیستم خنک کننده روغنی یا هوا خشک سرد و غیره براش طراحی و بسازم برام هزینه نداره این قیمتش

- - - Updated - - -

ممنون

- - - Updated - - -

t9 پلاس نمیصرفه از لحاظ مصرف برق.
من خودم دارم ماین میکنم و بین همه دستگاها گشتم.
یا s9j بگیرید که 14.5 تراهش میده .
یا s17 بگیرید که 55 ترا هتش میده و مصرف برقش اندازه 2 تا s9 هست !
دستگاهم به هیچوجهی کارکرده نخرید.

ashadata
July 1st, 2019, 13:35

- - - Updated - - -

ممنون

- - - Updated - - -

قیمتش بالا
پایین تر میتونی بگیری

این دستگاه خیلی خوبیه

با فریمور جدیدش روی 12.5 تراهش 1100 وات مصرف داره

rezaonline.net
July 1st, 2019, 13:45
تعرفه 80 تومنی میشه برق کشاورزی .

شما با 40 میلیون سرمایه و برق 100 آمپری میتونید به نتیجه زیر برسید

ماینر m3 ماهی 8 تا 11 تومن سود - مصرف برق صد آمپر 8 دستگاه

ماینر t9 ماهی 7 تا 9 تومن سود - مصرف برق 6 دستگاه 45 آمپر

ماینر های سری e (e9.3 , e9i , e10) ماهی 6 تا 8 تومن - 3تا 4 دستگاه 25 تا 35 آمپر

s9 ماهی 4.5 تا 5 تومن - 3 دستگاه 20 آمپر

من خودم دارم ماین میکنم و بین همه دستگاها گشتم.
یا s9j بگیرید که 14.5 تراهش میده .
یا s17 بگیرید که 55 ترا هتش میده و مصرف برقش اندازه 2 تا s9 هست !
s17 بازگشت سرمایه اش طولانی هست و اقتصادی نیست اصلا ، ریسک نگه داری یک دستگاه هم دارید (از لحاظ سوختن هشبورد ، کنترل برد )
بطور مثال شما اگر طی یک نوسان برق یک هشبورد s9 بسوزه 2 میلیون خرجشه اما مال s17 زیر 20 تومن نیست !

در کل باید یک ترید آف بشه روی میزان سرمایه و میزان آمپر اما بطور کلی بازگشت سرمایه دستگاهها بصورت زیر هست
m3 سریعترین بازگشت سرمایه 5 ماه ، پر مصرف ، کم بازده ، ارزان
e9.3 , e9i بازگشت سرمایه 6 ماهه ، شرکت سازنده نچندان معتبر (نسبت به bitmain)

s9 بازگشت سرمایه 7 ماهه ، دستگاه استاندارد شرکت سازنده معتبر

s11 , t17 , s17 دستگاههای بازده بالا(نسبت به مصرف برق) ، بازگشت سرمایه بیشتر از 8 ماه !

اگه سرمایه زیادی داشته باشید این درسته ، توی کوتاه مدت (بازه های چند هفته ای ) میشه روی جهش های حدودا ده درصدی بیت کوین سود خوبی کرد ! اما اگر سود خوبی میخواید سرمایه خوبی میخواد با 40 تومن اصلا به صرفه نیست !

ناامید شدیم سرمایه کم "" فکر میکردم خیلی داریم "" تقصیر شما نیست ، تا پارسال با 40 تومن میشد دو تا پراید خرید الان یکی رو به زور میشه خرید :65:

ashadata
July 1st, 2019, 14:03
تعرفه 80 تومنی میشه برق کشاورزی .

شما با 40 میلیون سرمایه و برق 100 آمپری میتونید به نتیجه زیر برسید

ماینر m3 ماهی 8 تا 11 تومن سود - مصرف برق صد آمپر 8 دستگاه

ماینر های سری e (e9.3 , e9i , e10) ماهی 6 تا 8 تومن - 3تا 4 دستگاه 25 تا 35 آمپر

s9 ماهی 4.5 تا 5 تومن - 3 دستگاه 20 آمپر

s17 بازگشت سرمایه اش طولانی هست و اقتصادی نیست اصلا ، ریسک نگه داری یک دستگاه هم دارید (از لحاظ سوختن هشبورد ، کنترل برد )
بطور مثال شما اگر طی یک نوسان برق یک هشبورد s9 بسوزه 2 میلیون خرجشه اما مال s17 زیر 20 تومن نیست !

در کل باید یک ترید آف بشه روی میزان سرمایه و میزان آمپر اما بطور کلی بازگشت سرمایه دستگاهها بصورت زیر هست
m3 سریعترین بازگشت سرمایه 5 ماه ، پر مصرف ، کم بازده ، ارزان
e9.3 , e9i بازگشت سرمایه 6 ماهه ، شرکت سازنده نچندان معتبر (نسبت به bitmain)

s9 بازگشت سرمایه 7 ماهه ، دستگاه استاندارد شرکت سازنده معتبر

s11 , t17 , s17 دستگاههای بازده بالا(نسبت به مصرف برق) ، بازگشت سرمایه بیشتر از 8 ماه !

اگه سرمایه زیادی داشته باشید این درسته ، توی کوتاه مدت (بازه های چند هفته ای ) میشه روی جهش های حدودا ده درصدی بیت کوین سود خوبی کرد ! اما اگر سود خوبی میخواید سرمایه خوبی میخواد با 40 تومن اصلا به صرفه نیست !

تقصیر شما نیست ، تا پارسال با 40 تومن میشد دو تا پراید خرید الان یکی رو به زور میشه خرید :65:

تعرفه 80 ؛ تعرفه سال پیش صنعتیه

تعرفه کشاورزی حدود 13 تومان هست برای هر کیلووات به طور میانگین

tabtak
July 1st, 2019, 15:51
تشکر فراوان از دوستان

پس مناسب کار من هست ایا شرکت متعبری هست سازنده این مدل

rezaonline.net
July 1st, 2019, 15:56
اره ، میشه گفت برادر کوچیکه ی s9 هست :)
بصورت استاندارد 10.5 تراهش هست که با فریم ور جدید میشه تا 12 بالا برد (پاور خوب ، کولینگ خوب نیاز داره)
s9 هم بصورت استاندارد 14.5 ترا هش هست که با فریم ور جدید میشه تا 17 و 18 هم برد

در کل اورکلاک کردن فشار میاره به دستگاهها .

تعرفه 80 ؛ تعرفه سال پیش صنعتیه

تعرفه کشاورزی حدود 13 تومان هست برای هر کیلووات به طور میانگین

الان فکر کنم 100 تا 120 باشه صنعتی .

درآمد هر دستگاه میشه یک میلیون حدودی (باید لااقل 28 روز در ماه روشن باشه)

tabtak
July 2nd, 2019, 15:47
ممنون از پاسخگوی شما دوستان

الان نظر شما چی هست t9 بخرم یا s9 )

بخش کولینگ رو میتونم طراحی کنم به خوبی

راستی الان قیمت معقول چند هست برای دستگاه که ذکر کردم

rezaonline.net
July 2nd, 2019, 19:01
t9 قدیمی هست و آکبندش دیگه پیدا نمیشه ، معمولا ریفر یا استوک هستن . بازارشم چندان خوب نیست چون توی همین رنج قیمت m3 هست که اروزنتره و تراهش بیشتری میده . یه مدت دیگه که بخوای فارمت رو نوسازی بکنی نمیتونی دستگاه رو راحت بفروشی
پیشنهادم s9j هست آکبندش توی بازار هست رنج قیمت 11 تا 12 معقوله . (پاور حتما bitmain بگیر ترجیحا 1800 وات ، برای اورکلاک تا 16 تراهش مشکلی نداره .)
t9 رنج قیمت 5.5 تا 6 تومن هست .

gdfire
July 2nd, 2019, 20:39
سودای طلا پولداریه بیل فروش

tabtak
July 2nd, 2019, 22:29
t9 قدیمی هست و آکبندش دیگه پیدا نمیشه ، معمولا ریفر یا استوک هستن . بازارشم چندان خوب نیست چون توی همین رنج قیمت m3 هست که اروزنتره و تراهش بیشتری میده . یه مدت دیگه که بخوای فارمت رو نوسازی بکنی نمیتونی دستگاه رو راحت بفروشی
پیشنهادم s9j هست آکبندش توی بازار هست رنج قیمت 11 تا 12 معقوله . (پاور حتما bitmain بگیر ترجیحا 1800 وات ، برای اورکلاک تا 16 تراهش مشکلی نداره .)
t9 رنج قیمت 5.5 تا 6 تومن هست .

ممنون از راهنمایی تون

- - - Updated - - -

سودای طلا پولداریه بیل فروش

ما همون سازنده بیل هستیم .:*:65: بیل فروش و سودای طلا در راه هستن منتظرشون هستیم هر دوش برامون سود داره برامون فرقی نداره :-* تو اوضاعی که برای گرفتم یک استاندارد برای صادرات یک محصول 2 سال باید شب و روز بری دم اداره بخوابی ، دیگه فرق بین بیل فروش و سودای طلا....

alirad
July 3rd, 2019, 01:37
سلام وقت بخیر

این گروه تلگرامی ماینرها هست

میتونن سوالاتتون رو جواب بدن

https://t.me/joinchat/C43oOUCbdeFeG8NJLzSb3w

tabtak
July 5th, 2019, 01:58
دوستان هر تراهش چند بیت کوین در ماه تولید میکنه به فرض 10.5 تراهش چند بیت کوین در ماه تولید میکنه منظور صدم ... هست ااا

rezaonline.net
July 5th, 2019, 08:39
0.0003 در روز
0.009 در ماه

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/btc?HashingPower=10.5&HashingUnit=TH%2Fs&PowerConsumption=1400&CostPerkWh=0.06&MiningPoolFee=1