PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اپلود توسطftp در دایرکت ادمین centos 7 سرور اختصاصی

ami-karimi
June 30th, 2019, 21:38
سلام وقت بخیر،
دوستان یک مشکل دارم که واقعا خستم کرده از دوستان کسی هست چنین مشکلی داشته و حل شده؟
من از طریق phpstrom به سرور متصل میشم تا اینجاش مشکلی نیست
ولی وقتی یک فایلی تازه ایجاد میکنم میخوام محتوا بدم بهش (فایل php) ذخیره نمیشه و با حجم 0 کیلوبایت سیو میشه و اگرم چیزی توش باشه خالی میشه
با winscp هم وصل میشم همین مشکل رو دارم ارور لاگ رو هم که چک میکنم چیز خاصی نشون نمیده.
(البته اینم بگم فرداش که میخوام ادیت کنم تا یه زمانی اوکیه ولی بعد اون بازم همین مشکل)
اطلاعات سرور:
centos 7
pureftpd
php-fpm72,71,70,56
directadmin (لایسنس داره)
سرور هم اختصاصی فلاند رم 32 هارد 2*2 tra

پیشاپیش سپاسگذارم

1eng.ir
July 1st, 2019, 09:11
فایروال CSF دارید؟ کانفیگ پورت‌های Passive رو توی CSF انجام دادید؟

با کانکشن Sftp هم همین مشکلو داری؟

ami-karimi
July 1st, 2019, 09:43
برای اطمینان csf رو غیر فعال کردم باز عم مشکل حل نشد
بله با sftp هم همین مشکل رو دارم
همونطور ک گفتم یک فایل زیاد ویرایش میشه و یا تازه ایجاد میشه زمانی ک میخوام سیو کنم ذخیره نمیشه و محتواشم پاک میشه

tpark
July 1st, 2019, 10:23
سلام وقت بخیر،
دوستان یک مشکل دارم که واقعا خستم کرده از دوستان کسی هست چنین مشکلی داشته و حل شده؟
من از طریق phpstrom به سرور متصل میشم تا اینجاش مشکلی نیست
ولی وقتی یک فایلی تازه ایجاد میکنم میخوام محتوا بدم بهش (فایل php) ذخیره نمیشه و با حجم 0 کیلوبایت سیو میشه و اگرم چیزی توش باشه خالی میشه
با winscp هم وصل میشم همین مشکل رو دارم ارور لاگ رو هم که چک میکنم چیز خاصی نشون نمیده.
(البته اینم بگم فرداش که میخوام ادیت کنم تا یه زمانی اوکیه ولی بعد اون بازم همین مشکل)
اطلاعات سرور:
centos 7
pureftpd
php-fpm72,71,70,56
directadmin (لایسنس داره)
سرور هم اختصاصی فلاند رم 32 هارد 2*2 tra

پیشاپیش سپاسگذارم
درود بر شما

من هم این مشکل رو داشتم، به proftp سویچ کردم حل شد. شما هم یکبار با proftp تست بگیرید شاید درست بشه.
با custombuild خیلی راحت نصب میشه.

موفق باشید

ami-karimi
July 1st, 2019, 14:10
درود بر شما

من هم این مشکل رو داشتم، به proftp سویچ کردم حل شد. شما هم یکبار با proftp تست بگیرید شاید درست بشه.
با custombuild خیلی راحت نصب میشه.

موفق باشید

بله تشکر تست میکنم

ami-karimi
July 1st, 2019, 19:11
سلام وقت بخیر
گرامی این هم تست کردم اما زمان ارسال فایل ارور

27]) - notice: user admin: aborting transfer: Interrupted sy
stem call
دریافت میکنم

ami-karimi
July 1st, 2019, 22:31