PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال گواهینامه ssl

ourweb
June 23rd, 2019, 10:30
سلام دوستان من در حال راه اندازی یک شبکه بر برستر فیبر و apn ایرانسل هستم که در حال حاضر یک مشکل به وجود آمده ان هم این هست که شبکه ای که apn ایرانسل دریافت می کنیم dns داخلی شبکه ما را ست نمی کند که ssl وریفای بشود و از این طرف دستگاه های ما از طریق ssl باید دیتا رو ارسال کنند الان مشکل وریفای داریم از این طرف هم مرکز افتا برای تایید نرم افزار میگه باید پروتکل امن ssl وریفای باشد در شبکه داخلی حالا دوستان راه حلی چیزی وجود داره برای رفع این مورد؟

be099
June 23rd, 2019, 11:05
سلام دوستان من در حال راه اندازی یک شبکه بر برستر فیبر و apn ایرانسل هستم که در حال حاضر یک مشکل به وجود آمده ان هم این هست که شبکه ای که apn ایرانسل دریافت می کنیم dns داخلی شبکه ما را ست نمی کند که ssl وریفای بشود و از این طرف دستگاه های ما از طریق ssl باید دیتا رو ارسال کنند الان مشکل وریفای داریم از این طرف هم مرکز افتا برای تایید نرم افزار میگه باید پروتکل امن ssl وریفای باشد در شبکه داخلی حالا دوستان راه حلی چیزی وجود داره برای رفع این مورد؟

منظور از وریفای شدن ssl دقیقا چی هست ؟
کلید ssl فقط و فقط توسط سیستم عامل بررسی میشه .. اونم در دو مرحله یکی ولید بودن خود کلید ، یکی ولید بودن کلید برای هاست نیم (یعنی حتی میتونید بدون دامنه هم از کلید و ارتباط امن استفاده کنید)

اگر مشکل dns دارید ، dns را به صورت دستی به آی پی ربط بدید

ourweb
June 23rd, 2019, 11:31
منظور از وریفای شدن ssl دقیقا چی هست ؟
کلید ssl فقط و فقط توسط سیستم عامل بررسی میشه .. اونم در دو مرحله یکی ولید بودن خود کلید ، یکی ولید بودن کلید برای هاست نیم (یعنی حتی میتونید بدون دامنه هم از کلید و ارتباط امن استفاده کنید)

اگر مشکل dns دارید ، dns را به صورت دستی به آی پی ربط بدید

سلام ممنون از پاسخ مشکل این هست که ایرانسل دی ان اس داخلی شبکه ما را وریفای نمی کنید و بخاطر همین نام دامنه ای که براش ست شده فقط داخل شبکه داخلی خودمان دیده می شود و به بیرون از شبکه که میشه apn شبکه دیده نمیشه

iwpanel
June 25th, 2019, 13:13
سلام
باید از اس اس ال داخلی استفاده کنید اس اس ال های تحت آنلاین یا دامین نیازمند تاییدیه هست شما باید مثلا یک ویندوز سرور اجرا کنید روی اون ssl داخلی درست کنید بعد روی شبکتون تعریف کنید

ourweb
June 26th, 2019, 09:44
سلام
باید از اس اس ال داخلی استفاده کنید اس اس ال های تحت آنلاین یا دامین نیازمند تاییدیه هست شما باید مثلا یک ویندوز سرور اجرا کنید روی اون ssl داخلی درست کنید بعد روی شبکتون تعریف کنید

من یک ca root سرور ایجاد کردم اما وریفای من رو به درستی انجام نمیده

iwpanel
June 26th, 2019, 11:03
من یک ca root سرور ایجاد کردم اما وریفای من رو به درستی انجام نمیده
از کجا دارید چک میکنیم این verify رو ؟

ourweb
June 26th, 2019, 12:53
از کجا دارید چک میکنیم این verify رو ؟

سرور ca root وریفای می کند در شبکه

iwpanel
June 26th, 2019, 14:41
سرور ca root وریفای می کند در شبکه
اگر شبکه داخلی هست باید دستی فایل ca ایمپورت کنید تو سرور تا trust بشه مثل اس اس ال های معمولی خودش تایید نمیکنه