PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از دو cdn

lordvoldemort
June 16th, 2019, 13:07
سلام دوستان

دوستان میشه کاری کرد که کاربر ایرانی به هاست ایران ما وصل بشه و کاربر خارجی و گوگل به cdn خارجی وصل بشه اصلا این امکان هست ؟

و اینکه من کلود فلر میگیرم برای ایرانی ها خیلی کند باز میشه بعضی مواقع اصلا باز نمیشه ایا پلن های پولیش متفاوته؟ چون خیلی سایت ها استفاده میکنند و مشکلی ندارند

be099
June 16th, 2019, 18:11
سلام دوستان

دوستان میشه کاری کرد که کاربر ایرانی به هاست ایران ما وصل بشه و کاربر خارجی و گوگل به cdn خارجی وصل بشه اصلا این امکان هست ؟

و اینکه من کلود فلر میگیرم برای ایرانی ها خیلی کند باز میشه بعضی مواقع اصلا باز نمیشه ایا پلن های پولیش متفاوته؟ چون خیلی سایت ها استفاده میکنند و مشکلی ندارند

https://www.arvancloud.com/

از ایران اروپا و امریکا سرور داره و نزدیک ترینو انتخاب میکنه ...

behnamy01
June 24th, 2019, 16:04
سلام دوستان

شدن میشه. با استفاده از مفهوم Geo DNS
ولی پیشنهاد نمیشه. هیچ جایی رو هم ندیدم این سرویس رو رایگان ارائه بده

کلودفلیر هم مشکل نداره! نت ایـرانیاس که مشکل داره!