PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی برای mtproto

parsa90
June 14th, 2019, 21:26
سلام
یه سرور مجازی ارزون میخوام فقط برای کار شخصی و نصب mtproto شخصی (نه برای فروش)
قیمت مناسب که یکساله پرداخت کنم (قیمت مناسب ها ) حجم دیسک هم نمیخوام زیاد یک گیگ هم کافیه!
هزینه کانفیگ mtproto رو هم بگید ممنون میشم
البته ازش استفاده هم میکنم و میخوام با ریموت وصل بشم ;)

DaryaHost
June 15th, 2019, 01:09
سلام
قیمت مناسب که یکساله پرداخت کنم (قیمت مناسب ها ) حجم دیسک هم نمیخوام زیاد یک گیگ هم کافیه!

تلگرام در تماس باشید
mtproxy روی لیتوکس نصب میشه
و ریموت برای ویندوز است !‌یعنی دو سرور
راه کار های دیگری هست

تلگرام در تماس باشید
09212182842

hamed9292
June 15th, 2019, 02:18
معمولا کمتر کسی حاضر به ارائه سرورمجازی هست که بدونه فرد استفاده کنند قصد ران کردن پراکسی روی اون سرور داره چون ایپی اون سرور ***** میشه بعدها ...
به هر حال میتونیم از فرانسه بهتون سرویس بدیم به دلیل اینکه یک سری از ایپی هامون دارن منقضی میشن و مهم نیست اگر ***** بشن ...
تیکت بفرستید http://artagameing.ir/clientarea/submitticket.php
یا علی

parsa90
June 15th, 2019, 16:13
قراره بصورت شخصی استفاده بشه

- - - Updated - - -

نبود سرور مجازی ؟ نهایتا ماهیانه 40

m2020k2012
June 15th, 2019, 16:23
سلام
سلام وقت بخیر
در تلگرام در ارتباط باش
ایدی تلگرام
@moinds

shayantl
June 15th, 2019, 16:40
از سرویس کلود ما اقدام کنید ارزان هست و مستقیم از دیتاسنتر سفارش میدید
با زدن ساخت سرور در عرض 10 ثانیه ساخته میشه و به شما تحویل داده میشه و محاسبه ساعتی اعتباری هستش یعنی با هر مبلغی میتونید از اون استفاده کنید همین الان امتحان کنید
cloudma.org (https://cloudma.org)
در صورت داشتن مشکل یا سوال ایمیل بزنید یا از تلگرام در ارتباط باشید

gdfire
June 15th, 2019, 20:08
بدرد نمیخوره دیگه پروکسی فی لتر میکنن سریع با همون فیل تر شکنا انلاین بشین توش یا بخرین یا فری

parsa90
June 15th, 2019, 22:47
وقتی بفروشی ***** میشه دیگه استفاده شخصی که مشکل نداره

Peugeot
June 15th, 2019, 23:53
وقتی بفروشی ***** میشه دیگه استفاده شخصی که مشکل نداره

dpi (سیستم چیلترینگ کشور) کاری نداره استفادت گروهیه یا شخصی آی پی بلاک میشه دوست عزیز.

nevergotme
June 16th, 2019, 01:10
dpi (سیستم چیلترینگ کشور) کاری نداره استفادت گروهیه یا شخصی آی پی بلاک میشه دوست عزیز.

خب اگه قادر به تشخیص mtproto هستند به صورت خودکار ، چرا تا الان یه کار نکردند همه ی mtp ها از کار بیفته ؟ به شخصه خودم یه mtp رو دارم 8 ماهه انلاین هستش .

Peugeot
June 16th, 2019, 13:26
خب اگه قادر به تشخیص mtproto هستند به صورت خودکار ، چرا تا الان یه کار نکردند همه ی mtp ها از کار بیفته ؟ به شخصه خودم یه mtp رو دارم 8 ماهه انلاین هستش .

به این خاطر که بلاک کردن تمام آی پی های میزبان mtp به صورت دائمی خسارت بسیاری به زیرساخت کشور وارد خواهد کرد و خیلی سرویس ها از کار میوفته و نارضایتی شدید ایجاد میشه.

hamed9292
June 16th, 2019, 20:20
دوست عزیز اون سرورهایی که شما میبینید ***** میشن روی پورت نا مناسب هستند مانند پورت 1080 که هر دوست عزیزی میدونه برای پراکسی استفاده میشه . استفاده شخصی تا 3 ماه دووم میاره سرور که ***** نشه چون ایپی مورد نظر مورد شک و بررسی تیم *****ینگ کشور قرار نمیگیره . مثل اینه که 50 نفر به یک ایپی وصل باشند تا اینکه 1 نفر به ایپی وصل باشه .

Peugeot
June 16th, 2019, 21:04
دوست عزیز اون سرورهایی که شما میبینید ***** میشن روی پورت نا مناسب هستند مانند پورت 1080 که هر دوست عزیزی میدونه برای پراکسی استفاده میشه . استفاده شخصی تا 3 ماه دووم میاره سرور که ***** نشه چون ایپی مورد نظر مورد شک و بررسی تیم *****ینگ کشور قرار نمیگیره . مثل اینه که 50 نفر به یک ایپی وصل باشند تا اینکه 1 نفر به ایپی وصل باشه .

روی DPI که مخفف Deep Packet Inspection هست مطالعه بیشتری داشته باشید.

«تیم ***رینگ کشور» :-o=))