PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب نوع سرویس

unknown
February 10th, 2011, 14:19
با سلام به دوستان خوب،من می خواهم یک سری مجموع فعالیت انجام بدهم که نیاز به یک سرویس خوب دارم که نمی دونم باید هاست باشه،سرور مجازی یا اختصاصی ... کار من ابتدا یک سایت معمولی است که البته قرار است با تبلیغات بازدید بالای داشته باشد و بر روی آن فایل های بسیاری قرار می گیرد اما در آینده یک سری ابزار وب مستر بر روی آن قرار می گیرد مانند فروم،پشتیبانی،سیستم ایمیل دهی داخلی و ... فروشگاه،گالری ویدئو و ... خب حالا من باید چی تهیه کنم ؟ در مورد هاست های که در تبلیغات خود ادعا بر فضای نامحدود و پهنای نامحدود دارند هم بگید ظرفیت آنها چقدر است ؟! چقدر جواب می دهد ... با تشکر از شما دوستان

akbari
February 10th, 2011, 15:04
شما میتونید با یک سرویس هاست مطمئن شروع کنید و نهایتاْ در صورت بازدید بالا و ترافیک بالا به سرور مجازی انتقال دهید

agarb98
February 10th, 2011, 16:21
سرور مجازی براتون مناسب هست از اول هم بگیرید بهتره چون بعدا مشکل پیدا نمی کنید انتقال و ....

unknown
February 10th, 2011, 21:39
دوستان نگفتین قضیه این هاست های نامحدود چیه مثل این Zimahost.com میشه نظرتون را در مورد پلنش بدین

---
February 10th, 2011, 21:46
پشتیبانی زنده زیماهاست (http://zimahost.com/live/livezilla.php)

خودشون آنلاین هستن

unknown
February 11th, 2011, 10:14
خب من کاری به شرکت خاصی ندارم این روز ها تبلیغات فضای نامحدود و پهنای باند نامحدود خیلی باب شده خب قضیه چیه ما می دونیم هر سروری بلاخره یه پورت شبکه داره و این پورت یه ظرفیت محدودی داده بلاخره نمیشه که نامحدود باشه مثلا پورت یک گیگ بیت می تونه حدود 33 ترا داده در ماه ترانسفر کنه درسته اما نامحدود که نیست من فکر کنم منظورشون بیشتر unmiter هست اما خب من می خوام بدونم ایا یه پورت را حداقل کامل در اختیار می زارن یا بین هاست های دیگه تقسیم می کنم و می گن بازم نامحدود ... یعنی یه هاست با پهنای باندد 400 گیگ بالاتر از پهنای باند نامحدودشونه ؟