PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسپورت آفریقایی جهت حساب بانکی اروپایی و آمریکایی

M2T
June 13th, 2019, 16:59
سلام دوستان. آیا اگر در کشورهای بسیار عقبمانده آفریقایی شرکت کامپیوتری ثبت کنیم میتوانیم پاسپورت آنها را بگیریم و چون تحریم نیستن حساب بانکی در اروپا و آمریکا باز کنیم و درگاه ویزا و مسترکارت برای سایتمون بگیریم؟

abrand
June 13th, 2019, 18:18
سلام دوستان. آیا اگر در کشورهای بسیار عقبمانده آفریقایی شرکت کامپیوتری ثبت کنیم میتوانیم پاسپورت آنها را بگیریم و چون تحریم نیستن حساب بانکی در اروپا و آمریکا باز کنیم و درگاه ویزا و مسترکارت برای سایتمون بگیریم؟

سلام

تا جایی که اطلاع دارم ثبت یه شرکت در کشور دیگه ای ربطی به این نداره که بهمون پاسپورت اون کشور رو بدن,چون پاسپورت به آدامای دارای تابعیت اون کشور تعلق میگیره
شما هم بهتره از کشورهای نزدیک اقدام به گرفتن تابعیت بکنید و سپس باقی مراحل رو طی کنید

و اون کلمه بسیار عقب مانده هم برام جالبه که مثلا بسیار عقب مانده کجا هستش؟یعنی اون وسط های جنگل آمازون

M2T
June 13th, 2019, 18:44
سلام

تا جایی که اطلاع دارم ثبت یه شرکت در کشور دیگه ای ربطی به این نداره که بهمون پاسپورت اون کشور رو بدن,چون پاسپورت به آدامای دارای تابعیت اون کشور تعلق میگیره
شما هم بهتره از کشورهای نزدیک اقدام به گرفتن تابعیت بکنید و سپس باقی مراحل رو طی کنید

و اون کلمه بسیار عقب مانده هم برام جالبه که مثلا بسیار عقب مانده کجا هستش؟یعنی اون وسط های جنگل آمازون

چند کشور آفریقایی هستن که تولید ملی سرانه آنها حدود ۲۰۰-۳۰۰ دلار هست. پیش خود گفتم شاید گرفتن تابعیت آنها آسان باشد.
در زمانیکه هنوز تحریم نشده بودیم و رونق اقتصادی به خاطر نفت ۱۲۰ دلاری داشتیم تولید سرانه ایران ۶۰۰۰ دلار بود.
الان ترکیه با تولید سرانه ۱۰۵۰۰ دلار با خرید خانه ۲۵۰هزار دلاری به خارجیها تابعیت وپاسپورت و اقامت با مجوز کار میدهد.
گرجستان با تولید سرانه ۴۱۰۰ دلار تا سال ۲۰۱۹ به هر کس که خانه ۳۰هزار دلاری میخرید پاسپورت و اقامت میداد که گویا الان ۱۰۰هزار دلار شده.

من پیش خود گفتم وقتی کشوری با تولید سرانه ۴۱۰۰ دلار با خرید یا سرمایهدگذاری ۳۰هزار دلاری پاسپورت و اقامت میدهد شاید کشورهایی با سرانه ۴۱۰ دلار با ۳هزار دلار پاسپورت و اقامت بدهند.

با گرفتن پاسپورت آنها و دادن مالیات به آنها موجب رونق اقتصاد آنها میشویم. از طرفی چون آنها تحریم نیستند مثلا میتوانیم از طریق کشور آنها از icann مستقیما فروشنده دامنه شویم یا انواع فعالیتهای اینترنتی و بانکی که برای ایرانیان ممنوع است را بتوانیم انجام بدیم.