PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم شرکت adsl بهتره ؟

mtostar
June 12th, 2019, 13:14
دوستان من مشترک هفت ستاره های وب هستم ولی ناراضی هستم برای مرخصی که اومده بودم هعی قطع و صلی داشتن میشه بگین بنظر شما کدوم شرکت برای بازی استیم بازی کردن و دانلود و آپلود مناسبه؟
هم برای کنسول بازی هم تعرفه ها و افر ها؟؟؟

takpar110
June 12th, 2019, 13:39
سلام

من آسیاتک دارم، سرویس 2 مگ سالیانه (ماهیانه 25 تومن) گرفته بودم، من راضی ام البته شهرهای دیگه رو نمیدونم چه جوره ولی برای ما بد نیست
سرعت بعضی سایتها تا 1 مگ واقعی هستش
پینگ حدود 97 تا 100 بدون وی پی ان
قطعی هم به جز 2 و 3 مورد که خودشون قبلش اطلاع دادن نداشتم
البته وقتی حجمم تموم شد طبق اون مصوبه 266 کمیسیون، سرعت به 128 کاهش پیدا نکرد و پشتیبانی خودشون هم پیچوندن که با شکایت به شماره 195 اوکی شد هرچند سرعت 128 به لعنت خدا هم نمی ارزه!

mtostar
June 12th, 2019, 13:44
سلام

من آسیاتک دارم، سرویس 2 مگ سالیانه (ماهیانه 25 تومن) گرفته بودم، من راضی ام البته شهرهای دیگه رو نمیدونم چه جوره ولی برای ما بد نیست
سرعت بعضی سایتها تا 1 مگ واقعی هستش
پینگ حدود 97 تا 100 بدون وی پی ان
قطعی هم به جز 2 و 3 مورد که خودشون قبلش اطلاع دادن نداشتم
البته وقتی حجمم تموم شد طبق اون مصوبه 266 کمیسیون، سرعت به 128 کاهش پیدا نکرد و پشتیبانی خودشون هم پیچوندن که با شکایت به شماره 195 اوکی شد هرچند سرعت 128 به لعنت خدا هم نمی ارزه!

دوست عزیز ممنون بابت راهنماییت، حقیقتش من زیاد دلخوشی به ااسیاتک ندارم، انشالله ببینم نظرات دیگر دوستان چطوریه اگر مثبت بود، شاید برم روی آسیا تک

مینا-صیفی
June 12th, 2019, 14:08
اسیاتک چندین ساله دارم راضی ام

سیدرضا بازیار
June 12th, 2019, 14:27
من مخابرات دارم و اصلا راضی نیستم. این اواخر قیمت هاش پایین تر اومده و کیفیت نیست به ۲-۳ سال قبل بهتر شده. ولی باز هم راضی نیستم
توی منطقه ما بجز اینترنت مخابرات دیگه هیچ شرکتی نیست... ولی توی شهر کازرون دوست هام اینترنت میگیرن، قبلا میگفتن شاتل خوبه، حالا جدیدا از آسیاتک تعریف میکنند

MehdiSele
June 12th, 2019, 15:09
همه شرکت های Adsl خوبن >:D<
باید ببینید تو منطقه خودتون کدوم Adsl بهتر جواب میده
مثلاً ممکنه دکل از شما دور باشه یا کاربران زیادی از اون دکل استفاده کنن
میتونید راجبه پشتیبانی و هزینه و ... تحقیق کنید
ولی راجبه سرعت و پینگ و ... هرجا متفاوت هست

از نظر هزینه های وب خوبه

dertgtr
June 13th, 2019, 00:35
فقط از این خراب شده مخابرات نگیر که د ز د واقعی هست خود من رو فیبر نوری هستم و مجبور به خرید از مخابرات ولی شما نخر از هر شرکتی می گیری بگیر غیر مخابرات د ز د

Kian
June 13th, 2019, 11:18
شاتل، کیفیت و سرعت خوب

mehrania
June 14th, 2019, 20:58
دوستان من مشترک هفت ستاره های وب هستم ولی ناراضی هستم برای مرخصی که اومده بودم هعی قطع و صلی داشتن میشه بگین بنظر شما کدوم شرکت برای بازی استیم بازی کردن و دانلود و آپلود مناسبه؟
هم برای کنسول بازی هم تعرفه ها و افر ها؟؟؟
سلام
عزیز من تجربه کار با شرکت های اسیاتک و پارس آنلاین داشتم . اگه برای دانلود میخوای از اسیاتک بگیر چون بسته هاش و اینا مقرون به صرفه هس ولی پینگشون برای گیم آنلاین خوب نیست ، اگر برای شبکه های مجازی و کلا مصرف شخصی میخوای از پارس انلاین بگیر چون بسته های مخصوص گیم با قیمت خیلی خوبی و پینگ عالی دارند . از نظر پشتیبانی هر دو خوب هست و جواب گو بودند ولی اسیاتک بهتر پیگیر هستند.
البته فراموش نکن که بستگی به منطقه که توش هستی هم داره

rezah
June 14th, 2019, 21:21
اسیاتک من دارم قبلا راضی بودم ولی جدیدا کیفیتشون شدید افت کرده هم از نظر کیفیت اینترنت هم پشتیبانی و بسیار *** و عدم کار راه انداز شدن قبلا خودم تعریفشون رو میکردم ولی هر جا میری بنظرم اسیاتک نرو