PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قابلیت X-Accel-Redirect/X-Sendfile

hoomantala
June 11th, 2019, 14:27
سلام خدمت دوستان عزیزم.من قصد راه اندازی فروشگاه محصولات دانلودی در ووکامرس دارم (وردپرس) اما چون حجم محصولاتم بالاست باید حتما از آپشن x-accel یا x-send استفاده کنم. چیزی که من متوجه شدم اینه که باید در ارزون ترین حالت ممکن یک سرور مجازی بگیرم تا از این قابلیت پشتیبانی کنه. اگه تا اینجا اشتباهی ندارم برم سر سئوال اصلیم. میخوام بدونم باید کل سایتم روی این سرور مجازی سوار باشه یا نه؟ چون من سایتم روی یک هاست اشتراکی سواره که سرعتشم خوبه و راضیم. میخوام بدونم میتونم جدا فقط برای هاست دانلود از سرور مجازی استفاده کنم و بتونم این قابلیت X-Accel-Redirect/X-Sendfile رو در ووکامرس داشته باشم یا خیر؟ پیشاپیش ممنون از زمانی که برای بنده میگذارید.

RoobinaServer
June 11th, 2019, 14:40
سلام خدمت دوستان عزیزم.من قصد راه اندازی فروشگاه محصولات دانلودی در ووکامرس دارم (وردپرس) اما چون حجم محصولاتم بالاست باید حتما از آپشن x-accel یا x-send استفاده کنم. چیزی که من متوجه شدم اینه که باید در ارزون ترین حالت ممکن یک سرور مجازی بگیرم تا از این قابلیت پشتیبانی کنه. اگه تا اینجا اشتباهی ندارم برم سر سئوال اصلیم. میخوام بدونم باید کل سایتم روی این سرور مجازی سوار باشه یا نه؟ چون من سایتم روی یک هاست اشتراکی سواره که سرعتشم خوبه و راضیم. میخوام بدونم میتونم جدا فقط برای هاست دانلود از سرور مجازی استفاده کنم و بتونم این قابلیت X-Accel-Redirect/X-Sendfile رو در ووکامرس داشته باشم یا خیر؟ پیشاپیش ممنون از زمانی که برای بنده میگذارید.

با سلام

ارزانترین حالت میتوان خدمت شما سرویس دانلود فایل ارائه کرد که نه درگیری با سیستم عامل دارید نه کانفیگ نه منابع مصرفی رم و پردازنده.

در این حالت میتواند هاست شما هر جایی باشد و به هم متصل شوند همچنین میتوانید از دو وبسرویس همزمان استفاده نمائید که قابلیت x-sendfile هم پشتیبانی کند.

اگر هم دسترسی روت هاست شما داشته باشد فضای دریافت شده میتواند داخل همان هاست شما هم قابل مدیریت باشد.

موفق باشید