PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیریت ثبت نام و عضویت کاربران در تالار گفتگو

efat2012
June 11th, 2019, 07:59
با سلام، وقت شما بخیر.
مدتی است که تالار گفتگو با vBulletin ایجاد کردم.
یک سوال فنی داشتم اگر برای شما امکان پذیر است ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید.
مشکل من این است که کاربران خارجی در سامانه ثبت نام می کنند و پست های انگلیسی و تبلیغاتی زیادی می گذارند. در ابتدا یک سری کاربران را بلاک کردم ولی باز با نام کاربری دیگری ثبت نام می کنند و مطالب انگلیسی نامربوط می گذارند. و من مجبورم هر سری اطلاعات را پاک کنم.
آیا تنظیماتی وجود دارد که کاربران داخل کشور فقط ثبت نام کنند؟
نمی دانم چه طور کاربران را مدیریت نمایم امکانش هست ا در ضمن اگر مطالبی در این زمینه دارید و اینکه تنظیمات را به چه صورت باید انجام بدهم راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

MehdiSele
June 11th, 2019, 08:17
اگر اپی سایر کشور ها جز ایران رو مسدود کنید مشکلتون حل میشه
حالا افزونه و پلاگینش رو CMS بود روی VBulletin رو نمیدونم
و یا میتونید از طریق .htaccess مسدود کنید

efat2012
June 12th, 2019, 13:00
با سلام
از بایت راهنمایی شما خیلی ممنون. دو روز دارم روی آن کار می کنم ولی باز درست نشد و کاربران خارجی ویا یک ربات مدام پیام تبلیغاتی تکراری می گذارند.
تمام ip های کشور های مختلف به دست آوردم و جز ip که اجازه ندارند اضافه کردم و ip ایران جز ip اجازه دارند اضافه کردم. لطفا راهنمایی نمایید.
از لینک زیر نیز کمک گرفتم.
https://www.netaram.com/block-and-allow-country-ip-htaccess/

MehdiSele
June 12th, 2019, 13:03
ببینید کاربران خارجی اپیشون از کجاست رنج اون دیتاسنتر رو بلاک کنید

efat2012
June 12th, 2019, 13:59
سلام از اینکه خیلی سریع به سوالم پاسخ دادید خیلی ممنون.
بیشتر پیام ها از این ip های زیر است حالا رنج ip که فرمودید به چه شکل وارد کنم؟
The IP Address is: 46.119.115.181

The IP Address is: 31.184.238.23

The IP Address is: 5.188.210.57

MehdiSele
June 12th, 2019, 15:19
سلام از اینکه خیلی سریع به سوالم پاسخ دادید خیلی ممنون.
بیشتر پیام ها از این ip های زیر است حالا رنج ip که فرمودید به چه شکل وارد کنم؟
The IP Address is: 46.119.115.181

The IP Address is: 31.184.238.23

The IP Address is: 5.188.210.57
اپی هایی ک دادید برای Ukraine و Russia هست
این کدی ک میدم وارد htaccess کنید ببینید مشکل حل میشه؟
http://uupload.ir/view/x7jt_deny.txt/

renjo
June 12th, 2019, 16:45
با سلام
از بایت راهنمایی شما خیلی ممنون. دو روز دارم روی آن کار می کنم ولی باز درست نشد و کاربران خارجی ویا یک ربات مدام پیام تبلیغاتی تکراری می گذارند.
تمام ip های کشور های مختلف به دست آوردم و جز ip که اجازه ندارند اضافه کردم و ip ایران جز ip اجازه دارند اضافه کردم. لطفا راهنمایی نمایید.
از لینک زیر نیز کمک گرفتم.
https://www.netaram.com/block-and-allow-country-ip-htaccess/
سلام
مشکل از کانفیگ ویبولتین شماست
درصورت نیاز در خدمتیم همراه با ارائه نمونه کار

sina km
June 12th, 2019, 20:02
سلام در تنظیمات می تونید سوال امنیتی در زمان ثبت نام قرار بدید

efat2012
June 13th, 2019, 09:07
با سلام، وقت شما بخیر
از بابت راهنمایی خوب شما سپاسگزارم. فایل شما را در htaccess قرار دادم. و فایل htaccess خودم را برای شما ارسال کردم.
آیا محتویات فایل شما را باید بین tag خاصی قرار می دادم؟
مشخصات سرور ما Php 5.6.30 و Apache 2.4.25 است. در سایت https://www.ip2location.com/free/visitor-blocker عضو شدم و خروجی تمام فایل ها را با هم ادغام کرد.
در این سایت قسمت output format، Apache 2.4 htaccess allow را انتخاب کردم و کشور ایران انتخاب کردم. و در فایل اhtaccess خودم قرار دارم می خواستم فقط تمام ip های کشور ایران این سایت را ببینید.
یک بار هم قسمت output format، Apache 2.4 htaccess deny را انتخاب کردم و همه کشور ها به جز ایران را انتخاب کردم.
فرمت فایلی که شما زحمت کشیدید قرار دادید برای Apache 2.0 – 2.3 htaccess بود.
الان تالار یکبار دیگر چک کردم. یک The IP Address is: 212.86.109.70 دوباره پیام گذاشت.
کار هایی که انجام دادم
1: کاربران خارجی را در تنظیمات ویبولیتین بلاک کردم.
2. فایل شما را هم به htaccess اضافه کردم
3. در فرم ثبت نام سوال تصادفی قرار دادم.
لطفا اگر راه حلی به نظرتون می رسد یا فایل htaccess بررسی نمایید و بفرمایید چگونه باید اصلاح کنم ممنون می شوم.
با تشکر از زحمات شما.
393603936139362

- - - Updated - - -

سلام
مشکل از کانفیگ ویبولتین شماست
درصورت نیاز در خدمتیم همراه با ارائه نمونه کار

با سلام، امکانش هست یک مقدار راهنمایی بفرمایید یا اگر لینک سایتی یا مطلبی دارید قرار بدهید من مطالعه کنم.
با تشکر

SaeedFazlollahzadeh
June 16th, 2019, 23:12
با سلام، وقت شما بخیر
از بابت راهنمایی خوب شما سپاسگزارم. فایل شما را در htaccess قرار دادم. و فایل htaccess خودم را برای شما ارسال کردم.
آیا محتویات فایل شما را باید بین tag خاصی قرار می دادم؟
مشخصات سرور ما Php 5.6.30 و Apache 2.4.25 است. در سایت https://www.ip2location.com/free/visitor-blocker عضو شدم و خروجی تمام فایل ها را با هم ادغام کرد.
در این سایت قسمت output format، Apache 2.4 htaccess allow را انتخاب کردم و کشور ایران انتخاب کردم. و در فایل اhtaccess خودم قرار دارم می خواستم فقط تمام ip های کشور ایران این سایت را ببینید.
یک بار هم قسمت output format، Apache 2.4 htaccess deny را انتخاب کردم و همه کشور ها به جز ایران را انتخاب کردم.
فرمت فایلی که شما زحمت کشیدید قرار دادید برای Apache 2.0 – 2.3 htaccess بود.
الان تالار یکبار دیگر چک کردم. یک The IP Address is: 212.86.109.70 دوباره پیام گذاشت.
کار هایی که انجام دادم
1: کاربران خارجی را در تنظیمات ویبولیتین بلاک کردم.
2. فایل شما را هم به htaccess اضافه کردم
3. در فرم ثبت نام سوال تصادفی قرار دادم.
لطفا اگر راه حلی به نظرتون می رسد یا فایل htaccess بررسی نمایید و بفرمایید چگونه باید اصلاح کنم ممنون می شوم.
با تشکر از زحمات شما.
393603936139362

- - - Updated - - -

با سلام، امکانش هست یک مقدار راهنمایی بفرمایید یا اگر لینک سایتی یا مطلبی دارید قرار بدهید من مطالعه کنم.
با تشکر
سلام
با آی دی تلگرام می تونید در تماس باشید و مشکل رو بفرمایید تا رفع بشه

efat2012
June 17th, 2019, 09:04
سلام وقت شما بخیر.
خیلی ممنون از لطف شما . در فایل htaccess کد که در ادامه ضمیمه شده است را قرار دادم در واقع فقط ip های ایران مجاز به دیدن سایت هستند و برای بقیه کشور ها در صورتی که آدرس سایت را بزنند خطا می دهد. GlowHost_-_Spam-O-Matic_v2.1.2_VB4 را هم نصب و فعال کردم .بعد از انجام این تنظیمات تا الان که هیچ کاربر خارجی یا ربات و ... نتوانستند ثبت نام کنند.

از همه دوستانی که وقت گذاشتند و راهنمایی کردند خیلی سپاسگزارم.
با تشکر

- - - Updated - - -

فقط ببخشید یک سوال دیگر، من تمام کاربران خارجی که در سایت register کرده بودند را حذف کردم.
قبلا قسمت blog سایت باز بوده و مطالب زیادی اینجا قرار دادند (موضوع:21 نوشته ها:13041)
من قسمت blog غیر فعال کردم. اما آیا روشی برای حذف نوشته های بلاگ وجود دارد.
در تنظیمات هرس کردن پست ها چیزی را نشان نمی دهد.

renjo
June 17th, 2019, 10:15
سلام وقت شما بخیر.
خیلی ممنون از لطف شما . در فایل htaccess کد که در ادامه ضمیمه شده است را قرار دادم در واقع فقط ip های ایران مجاز به دیدن سایت هستند و برای بقیه کشور ها در صورتی که آدرس سایت را بزنند خطا می دهد. GlowHost_-_Spam-O-Matic_v2.1.2_VB4 را هم نصب و فعال کردم .بعد از انجام این تنظیمات تا الان که هیچ کاربر خارجی یا ربات و ... نتوانستند ثبت نام کنند.

از همه دوستانی که وقت گذاشتند و راهنمایی کردند خیلی سپاسگزارم.
با تشکر

- - - Updated - - -

فقط ببخشید یک سوال دیگر، من تمام کاربران خارجی که در سایت register کرده بودند را حذف کردم.
قبلا قسمت blog سایت باز بوده و مطالب زیادی اینجا قرار دادند (موضوع:21 نوشته ها:13041)
من قسمت blog غیر فعال کردم. اما آیا روشی برای حذف نوشته های بلاگ وجود دارد.
در تنظیمات هرس کردن پست ها چیزی را نشان نمی دهد.
از طریق phpmyadmin اقدام برای حذف کلی مطالب وبلاگ کنید

efat2012
June 17th, 2019, 11:46
خیلی ممنون. کلیه مطالب وبلاگ از پایگاه داده حذف کردم.
ببخشید برای اینکه در گوگل وقتی search می کنیم لینک مربوط به تالار گفتگو ما را هم در صفحات اول بیاورد باید چه کار کنیم؟
من عین عبارت که در پست های مربوط به سایت است در گوگل سرچ می کنم، اصلا در لیست لینک هایی که می آورد سایت ما را نشان نمی دهد.
فقط اگر عنوان سایت را سرچ کنیم می آورد اما بر مبنای محتوا سایت ما را نشان نمی دهد. امکانش هست راهنمایی بفرمایید.

mobtakeran
June 17th, 2019, 11:50
درود
برای عضویت در فرم ثبت نام انجمن یک پرسش و پاسخ فارسی قرار بدید مشکل حل خواهد شد
مثلا اسم پایتخت ایران چیست ؟ تهران