PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطر جدی سو استفاده شبه شرکت های فروش سرور های برج میلاد

omidnami
June 11th, 2019, 04:16
سلام و درود
دیروز در حدود ساعت 9 شب اقدام به تهیه سروری سرور مجازی ایران کردم که قبل از خرید و پرداخت با مشاوران فروششان شروع به گفتمان هایی کردم جهت نصب سی پنل که گفتن جزو خدمات رایگان ما میباشد بنده هم سرور را تهیه کردم
پس از دریافت مشخصات تیکتی مبنی بر نسب سی پنل کردم که لایسنس کنترل پنل را نیز از شرکت دیگر خریداری کرده بودم پس از گذشت چند ساعت تیکتی دادن که لینک مشکل داره اقدام به اتصال به شل کردم که خودم نصب کنم سی پنل را که متسفانه کلا دسترسیم به سرور قطع شده بود...
من با سرور و مدیریت سرور آشنایی دارم و میدونم مشکل از نرم افزار پوتی و یا سیستم من نبود
پس از چند ساعت و ردو بدل های تیکت های متعدد پشتیبانی از من خواست دسترسی انی دسک بدم... روکامپوتر شخسیم
منم اعتماد نکردمو ندادم... درخواست عودت مبلغ دادم ازم خواستن سرویس را غیر فعال کنم که انجام دادم بنده همان کارتی باهاش خریدو انجام داده بودم براشون جهت اودت فرستادم که گفتن باید کد پستی و اسکن کارت ملی و ادرس ارسال شود.
پس از بحث های متعدد من را فیک معرفی کردن و سو استفاده گر از سرور های ایرانی.
حالا مبلغ واقعا چیز ناچیزی بود ولی روزانه خیلیا از این مبالغ میگذرندو چنین اشخاصی به کلاه برداریشان ادامه میدهند.... پس بران شدم شکایت کنم
خواهش میکنم با چنین رفتار هایی مواجه شدید شما نیز شکایت کنید تا این شبه شرکت ها نتوانند کار خود را پیش ببرند
نام شرکت هاستینو میباشد
آدرس اینترنتی شرکت: https://hostino.asia/

از مدیران خواهشمندم این تاپیکو حذف نکنند.

cloudprotection
June 11th, 2019, 04:23
نتیجه خرید از فروشنده های دو هزاری همین هست دوست عزیز.
نماد رو ملاک پشتیبانی و اعتماد قرار ندید و اقدام به خرید نکنید
نماد اعتماد برای پر کردن جیب مسئولین هست نه اینکه تعهد سرویس دهنده به ارائه خدمات به مشتری .

a1994n1373
June 11th, 2019, 07:46
سلام . دلیل خرید و اعتماد شما به این شرکت چی بود ؟

قیمت ؟
نماد ؟
تعریف دیگران ؟

MehdiSele
June 11th, 2019, 08:04
جناب قبل خرید از کسانی که قبلاً از اونجا سرویس داشتن پرسو جو کنید.
خیلی سایتا هستن خیلی هم معروفن ممکنه مثل سایتی ک شما دادید کلاه بردار نباشن
ولی کیفیت در حد زیر 0
باید حتماً باید قبل خرید از مشتریایی ک داشتن از اونجا پرسوجو کنید چطور بوده

omidnami
June 11th, 2019, 13:55
قبل از خرید با مشاور فروششون خیلی راجب سرویس ها صحبت کردم و اطمینان کامل بهم دادن چون سرور ایران میخواستم متاسفانه این سرویس دهنده را انتخاب کردم.
ولی بعد خرید به هیچ عنوان پاسخگو تلفن ها نبودن تو تیکت اعلام میکردن که خطوطمون امروز خرابه مبلغ اصلا مهم نیست مهم کاری بود که کردند

RoobinaServer
June 11th, 2019, 13:58
قبل از خرید با مشاور فروششون خیلی راجب سرویس ها صحبت کردم و اطمینان کامل بهم دادن چون سرور ایران میخواستم متاسفانه این سرویس دهنده را انتخاب کردم.
ولی بعد خرید به هیچ عنوان پاسخگو تلفن ها نبودن تو تیکت اعلام میکردن که خطوطمون امروز خرابه مبلغ اصلا مهم نیست مهم کاری بود که کردند

به نظر بنده سرور مجازی از هر جایی خواستید (معتبر) تهیه کنید اگر اعلام هم کردند سیپنل پشتیبانی نمیکنند مهم نیست (اینجوری گزینه های انتخاب سرویس دهنده مناسب برای شما بیشتر میشود) شما بعد از گرفتن سرور بگردید توی نت توسط خیلی افراد هم لایسنس اشتراکی سیپنل فروخته میشه هم کانفیگ میشه کمی در این مورد هزینه کنید به نتیجه مطلوبی میرسید.:53:

Ringmoon
June 12th, 2019, 01:40
بنده هم قبلا از هاستینو سرور مجازی ایران تهیه کردم واقعیت زیاد راضی نبودم، به عنوان مثال خودشون گفتن تحویل آنی هست اما سفارش که دادم تحویل آنی نبود در صورتی که رمز بسیار قوی زده بودم اما باز داخل تیکت گفتن به خاطر رمز ساده انی تحویل نداده سیستم، یا مثلا کلی تبلیغ پشتیبانی 24 ساعته میکنن اما چندین بار آخر شب تیکت دادم بهشون فردا صبحش جواب دادن و گفتن چون حجم تیکت ها بالاست الان جواب دادیم :)
خلاصه به نظرم با مشتری زیاد صادق نیستن ...
به جز این موارد کیفیت خود سرور هم زیاد خوب نبود، اما کلا تو ایران همینه سرویس دهنده خوب به سختی گیر میاد و هر کدوم یه مشکلی دارن اما بر عکس آدم وقتی از هاستینگ های خارجی سرویس میگیره واقعا لذت میبره و اصلا نمیشه با سرویس دهنده های ایرانی مقایسه کرد.

OnlineServer
June 13th, 2019, 13:10
دوست عزیز چرا مدارکتونو ندادید . مشکلی داشت ؟ مدارکی که خواستن و میدادید پولتونو پس میگرفتید
این هاستینگ در مورد عودت وجه اتفاقا کار درستی انجام داده .هر مورد و مشکل قضایی برای کارت شما پیش بیاد این دوستمونم درگیر میشه و باید بتونه ثابت کنه که به چه عنوان پول و به کارت شما زده.نماد هم با این تفاسیر به نفع شما رای نخواهد دارد
الان دردر سر های سرویس دهی با وجود مشکلات (فیشینگ و پولشویی) خیلی زیاده . پس درست نیست یه طرفه فقط از جانب خودتون قضاوت کنید

ali.mohamadi
June 13th, 2019, 13:19
سلام و درود
دیروز در حدود ساعت 9 شب اقدام به تهیه سروری سرور مجازی ایران کردم که قبل از خرید و پرداخت با مشاوران فروششان شروع به گفتمان هایی کردم جهت نصب سی پنل که گفتن جزو خدمات رایگان ما میباشد بنده هم سرور را تهیه کردم
پس از دریافت مشخصات تیکتی مبنی بر نسب سی پنل کردم که لایسنس کنترل پنل را نیز از شرکت دیگر خریداری کرده بودم پس از گذشت چند ساعت تیکتی دادن که لینک مشکل داره اقدام به اتصال به شل کردم که خودم نصب کنم سی پنل را که متسفانه کلا دسترسیم به سرور قطع شده بود...
من با سرور و مدیریت سرور آشنایی دارم و میدونم مشکل از نرم افزار پوتی و یا سیستم من نبود
پس از چند ساعت و ردو بدل های تیکت های متعدد پشتیبانی از من خواست دسترسی انی دسک بدم... روکامپوتر شخسیم
منم اعتماد نکردمو ندادم... درخواست عودت مبلغ دادم ازم خواستن سرویس را غیر فعال کنم که انجام دادم بنده همان کارتی باهاش خریدو انجام داده بودم براشون جهت اودت فرستادم که گفتن باید کد پستی و اسکن کارت ملی و ادرس ارسال شود.
پس از بحث های متعدد من را فیک معرفی کردن و سو استفاده گر از سرور های ایرانی.
حالا مبلغ واقعا چیز ناچیزی بود ولی روزانه خیلیا از این مبالغ میگذرندو چنین اشخاصی به کلاه برداریشان ادامه میدهند.... پس بران شدم شکایت کنم
خواهش میکنم با چنین رفتار هایی مواجه شدید شما نیز شکایت کنید تا این شبه شرکت ها نتوانند کار خود را پیش ببرند
نام شرکت هاستینو میباشد
آدرس اینترنتی شرکت: https://hostino.asia/

از مدیران خواهشمندم این تاپیکو حذف نکنند.

با سلام بنده مدیر فروش مجموعه هاستینو با 8 سال سابقه هستم
این دوست گرامی ظاهرا با کشاندن بحش به حاشیه و توهین و افترا در تیکت و شکایت بدون موارد مستند به اینماد به نتیجه ای نرسیده اند و با نیت قبلی بحث را به انجمن کشانده اند
دوست گرامی به دلیل حریم خصوصی کاربران اجازه پاسخ گویی خارج از تیکت نیست اما با توجه به نیت خود شما پاسخ شما در اینجا نیز ارسال میشود
همچنین درصورت نیاز ریپلی کتبی بزنید تا اسکرین کامل تیکت های شما در اینجا نیز منتشر و مشخص شود فرد متخلف کیست
با احترام پاسخ شما:
سرویس سرور مجازی بعد از خرید به صورت کاملا صحیح خدمت شما ارائه شده و بعد از تحویل و استفاده از سرویس از پنل کاربری خود سرویس را لغو کرده اید .طبق قوانین مجموعه که تمامی کاربران قبل از خرید مطالعه و تایید میکنند در درجه اول سرویس های سرور مجازی و سرور اختصاصی بعد از تحویل و ارائه سرویس و استفاده مشتری به دلیل دیتا بودن سرویس ها و ای پی های اختصاصی قابل عودت نیستند( مگر مشکل ارائه سرویس و تحویل نشده سرویس از سمت ما باشد) و در متن قوانین این موضوع روشن درج شده است همچنین در متن قوانین درج شده سرویس هایی که توسط مشتری لغو میشوند چون از سمت مشتری لغو شده و کنسل شده قابل ارائه بازگشت وجه سرویس نیست چون خود کاربری با رضایت قبلی و داشتن اطلاعات کافی از قوانین سرویس را کنسل کرده و مطابق با دو قانون ای که در بالا توضیح داده شده قانونا عودت هزینه ای برای این کاربر امکان پذیر نیست اما با این حال برای جلب رضایت مشتریان و رسم اصول مشتری مداری در مجموعه ما در تیکت درج شد که شماره کارت نام صاحب حساب ارسال شود تا هزینه عودت گردد اما در تیکت مکتوب مشتری درج کرد که حساب کاربری به نام خود او نیست و با اطلاعات نامشخص و نا صحیح اقدام به ساخت حساب کاربری خود کرده است و طبق قوانین سرویس دهی خدمات وب ارائه خدمات فقط و فقط به مشتریان حقیقی و حقوقی قابل ارائه است نه مشتریان فیک. باز مجدد برای رضایت حال مشتری درج شده اطلاعات دقیق اصلی خود را ارسال کنید تا حساب شما ویرایش و وریفای گردد.و درخواست شد تا کاربر نام نام خانوادگی ادرس دقیق و کد پستی و کارت ملی مشتری ارسال گردد تا بررسی و تایید شود که مجدد کاربر محترم اطلاعات ناقصی در تیکت ارائه کردند و در تیکت بعدی مجدد اعلام کردند که اطلاعات کاربری دوم ای که ارسال شده هم برای خود او نیست و اطلاعات اولی صحت دارد! و با توجه به این موضوع احراز هویت این کاربر کاملا ناقص و نامشخص است و ارائه خدمات به ایشان غیر ممکن .بجز تمامی این بحث ها مشتری به صورت مکتوب در تیکت بار ها و بار ها به مجموعه توهین و افترا و تهمت زده است که به صورت قانونی نیز درحال پیگیری برای تک تک توهین و افترا و تهمتهای ایشان هستیم. همچنین مجدد به دور از تمامی این توهین و افترا و تهمت ها و رفتار خلاف قوانین کاربر باز طبق اصل مشتری مداری هزینه در پنل ایشان شارژ شد تا بعد از احراز هویت واقعی خود بتوانند با اعتبار ایجاد شده سرویس تهیه کنند
f

- - - Updated - - -

به نظر بنده سرور مجازی از هر جایی خواستید (معتبر) تهیه کنید اگر اعلام هم کردند سیپنل پشتیبانی نمیکنند مهم نیست (اینجوری گزینه های انتخاب سرویس دهنده مناسب برای شما بیشتر میشود) شما بعد از گرفتن سرور بگردید توی نت توسط خیلی افراد هم لایسنس اشتراکی سیپنل فروخته میشه هم کانفیگ میشه کمی در این مورد هزینه کنید به نتیجه مطلوبی میرسید.:53:

و متاسفانه همیشه هستند همکارانی که از آب کره میگیرند!

OmizbanCo
June 13th, 2019, 13:30
:-o:-o
این دوره اقا مشتری شاید نخواد سرویسو بازگشت وجه بده باید حساب کاربریش شارژ بشه و پول مشتری رو بهش ندین ؟:-o
از آمریکا هم بدترین که ;)
در مورد حقیقی یا حقوقی بودن شما خودتون حقیقی هستین پس این رو درک کنید نمیشه بهتون اعتماد کرد اعتماد سازی باید از سمت شما صورت بگیره نه از سمت شخص که قراره مدارکشو بده.
شما که تیکت ها داخل پورتال ثبت میشه میتونی از روی شماره کارتش هم پیگیری کنی اگر مشکلی پیش بیاد چه الان چه آینده !

این چرندیات رو الان داری اینجا میگی خودتو قانع کنی ؟همیشه حقوق مشتری رو ما سرویس دهنده ها پایمال میکنیم !
شما خودت هنوز حق فعالیت داخل بخش فروش این انجمن رو نداری اقای محمدی چندمین ای دی شماست ؟

ali.mohamadi
June 13th, 2019, 13:31
بنده هم قبلا از هاستینو سرور مجازی ایران تهیه کردم واقعیت زیاد راضی نبودم، به عنوان مثال خودشون گفتن تحویل آنی هست اما سفارش که دادم تحویل آنی نبود در صورتی که رمز بسیار قوی زده بودم اما باز داخل تیکت گفتن به خاطر رمز ساده انی تحویل نداده سیستم، یا مثلا کلی تبلیغ پشتیبانی 24 ساعته میکنن اما چندین بار آخر شب تیکت دادم بهشون فردا صبحش جواب دادن و گفتن چون حجم تیکت ها بالاست الان جواب دادیم :)
خلاصه به نظرم با مشتری زیاد صادق نیستن ...
به جز این موارد کیفیت خود سرور هم زیاد خوب نبود، اما کلا تو ایران همینه سرویس دهنده خوب به سختی گیر میاد و هر کدوم یه مشکلی دارن اما بر عکس آدم وقتی از هاستینگ های خارجی سرویس میگیره واقعا لذت میبره و اصلا نمیشه با سرویس دهنده های ایرانی مقایسه کرد.

دوست گرامی ممنون میشم ایمیل خود را همینجا ارسال کنید تا موضوع حرف های شما پیگیری و پاسخ داده بشه
تمامی همکاران به این موضوع مطلع هستند که در سرویس های مجازی kvm که تحویل انی هستند برای تحویل اتوماتیک و نصب سیسیتم عامل باید رمز قوی انتخاب شود تا در هنگام تحویل اروری در نصب ایجاد نشود و سیستم اتوماتیک سرویس را تحویل دهد
همچنین تمامی سرویس های ارائه شده سرور مجازی ایران برج میلاد ما بر روی سخت افزار های hp سری g8 با بالا ترین کیفیت ارائه میشوند و پورت شبکه 1 گیگ واقعی و هیچ یک از منابع به صورت لیمیت شده تحویل هیچ کاربری نمیشود.
درمورد پاسخ گویی تیکت نیز تیکت ها طبق اولویت ارسال کاربران 24 ساعته پاسخ داده میشوند و طبیعی هست هر ریپلی اضافه بر روی تیکت باعث میشود به انتهای لیست پاسخ گویی بروید
ممنون میشم ایمیل کاربری خود را بفرمایید تا اگر فکر میکنید کوتاهی از سمت شما سر زده پیگیری و بررسی شود و درصورت نیاز همینجا پاسخ خدمت شما ارائه گردد. باتشکر

- - - Updated - - -

:-o:-o
این دوره اقا مشتری شاید نخواد سرویسو بازگشت وجه بده باید حساب کاربریش شارژ بشه و پول مشتری رو بهش ندین ؟:-o
از آمریکا هم بدترین که ;)

عودت سرویس ها بدون مشکل فقط و فقط به نام حساب بانکی صاحب پروفایل انجام میشود دوست گرامی.

OmizbanCo
June 13th, 2019, 13:34
دوست گرامی ممنون میشم ایمیل خود را همینجا ارسال کنید تا موضوع حرف های شما پیگیری و پاسخ داده بشه
تمامی همکاران به این موضوع مطلع هستند که در سرویس های مجازی kvm که تحویل انی هستند برای تحویل اتوماتیک و نصب سیسیتم عامل باید رمز قوی انتخاب شود تا در هنگام تحویل اروری در نصب ایجاد نشود و سیستم اتوماتیک سرویس را تحویل دهد
همچنین تمامی سرویس های ارائه شده سرور مجازی ایران برج میلاد ما بر روی سخت افزار های hp سری g8 با بالا ترین کیفیت ارائه میشوند و پورت شبکه 1 گیگ واقعی و هیچ یک از منابع به صورت لیمیت شده تحویل هیچ کاربری نمیشود.
درمورد پاسخ گویی تیکت نیز تیکت ها طبق اولویت ارسال کاربران 24 ساعته پاسخ داده میشوند و طبیعی هست هر ریپلی اضافه بر روی تیکت باعث میشود به انتهای لیست پاسخ گویی بروید
ممنون میشم ایمیل کاربری خود را بفرمایید تا اگر فکر میکنید کوتاهی از سمت شما سر زده پیگیری و بررسی شود و درصورت نیاز همینجا پاسخ خدمت شما ارائه گردد. باتشکر

- - - Updated - - -

عودت سرویس ها بدون مشکل فقط و فقط به نام حساب بانکی صاحب پروفایل انجام میشود دوست گرامی.

لطفا مارو دوست خطاب نکنید باعث سر افکندگی ما هست ;):67:

ali.mohamadi
June 13th, 2019, 13:49
لطفا مارو دوست خطاب نکنید باعث سر افکندگی ما هست ;):67:

ادب حکم میکند تا پاسخ و گفتگو با همه طبق چارچوب فرهنگ و نوشتار صحیح و به دور از بی ادبی یا توهین باشد. بنده شخصا اطلاعی از شما یا رفتار شما ندارم و شخصیت شما را نمیشناسم و اولین بار هست پست شما را ریپلی میکنم وظیفه دارم ادب را رعایت کنم و دوست خطاب کردن از جهت احترام هست و اگر ناراحت هستید بله بنده معذرت خواهی میکنم جناب OmizbanCo (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=122062) .
و بله درست میفرمایید قضاوت های 1 ثانیه ای قطعا باعث سر افکندگی خواهد بود

Lithium
June 13th, 2019, 14:44
کاری به بحث ندارم چون داشتم رد میشدم فقط سایتشون یخورده شبیه ایران سرور نیست؟ (پیگیری کنیم یعنی؟)

OmizbanCo
June 13th, 2019, 14:50
کاری به بحث ندارم چون داشتم رد میشدم فقط سایتشون یخورده شبیه ایران سرور نیست؟ (پیگیری کنیم یعنی؟)

قالبی هست بصورت عمومی در حال فروش هست .

Lithium
June 13th, 2019, 14:54
قالبی هست بصورت عمومی در حال فروش هست .

دوستان کلا "طراحی شده" رو خوب میان...

OmizbanCo
June 13th, 2019, 15:33
دوستان کلا "طراحی شده" رو خوب میان...

کلمه کپی و ویرایش شده از فرهنگ لغت خیلی وقته حذف شده :-p;;)

yashar313
June 13th, 2019, 20:03
دوست عزیز چرا مدارکتونو ندادید . مشکلی داشت ؟ مدارکی که خواستن و میدادید پولتونو پس میگرفتید
این هاستینگ در مورد عودت وجه اتفاقا کار درستی انجام داده .هر مورد و مشکل قضایی برای کارت شما پیش بیاد این دوستمونم درگیر میشه و باید بتونه ثابت کنه که به چه عنوان پول و به کارت شما زده.نماد هم با این تفاسیر به نفع شما رای نخواهد دارد
الان دردر سر های سرویس دهی با وجود مشکلات (فیشینگ و پولشویی) خیلی زیاده . پس درست نیست یه طرفه فقط از جانب خودتون قضاوت کنید

اگه اشتباه نکنم شما مجید عیسی لو هستی .همون که قبلا طرفای شهریار کافی نت داشت؟

amirizadi
June 13th, 2019, 22:33
سلام
از داخل اینماد هم پیگری کنید پاسخ اینماد به این شکل خواهد بود

؛؛؛؛؛؛پذبرنده محترم لطفا مبلغ را به شماره کارتی که پرداخت توسط آن انجام شده استرداد فرمایید؛؛؛؛؛؛

این را عرض کردم تا مشکل خریدار و فروشنده هر ۲ به راحتی حل شود