PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در رابطه با هاست دانلود یا سرور

Cluwix
June 10th, 2019, 00:35
سلام وقت بخیر

یه چند تا سوال داشتم

برای راه اندازی سایت دانلود فیلم

1 - یه اسکریپت بود که حق اشتراک میداد تا کاربرا بتونن دانلود کنن اسمش چی بود از کجا میتونم پیدا کنم

2 - من باید هاست دانلود خریداری کنم یا سرور ؟ هاست دانلود چه تفاوتی با هاست معمولی داره فقط فضا ؟

3 - میشه خود سایت در هاست 1 گیگابایتی میزبانی بشه ولی فیلم ها روی یه سرور دیگه باشن ؟

hamra
June 10th, 2019, 00:43
1. در مورد اسکریپت که اسکریپت های مختلفی هست یک جستجو در گوگل کنید انواع اونها رو پیدا میکنید و مشخصاتشون رو چک کنید متناسب با کارتون انتخاب کنید .
2.بهترین کار اینکه یه سرور ویندوزی خرید کنید و متصل کنید به هاست سایت و فایل های دانلودی روبا سرعت بالا توی همون ویندوز دانلود کنید.
3.بله دقیقا میشه و اصلش همینه

RoobinaServer
June 10th, 2019, 00:48
سلام وقت بخیر

یه چند تا سوال داشتم

برای راه اندازی سایت دانلود فیلم

1 - یه اسکریپت بود که حق اشتراک میداد تا کاربرا بتونن دانلود کنن اسمش چی بود از کجا میتونم پیدا کنم

2 - من باید هاست دانلود خریداری کنم یا سرور ؟ هاست دانلود چه تفاوتی با هاست معمولی داره فقط فضا ؟

3 - میشه خود سایت در هاست 1 گیگابایتی میزبانی بشه ولی فیلم ها روی یه سرور دیگه باشن ؟

1.بسته به سایت و اسکریپت شما برنامه های مختلفی وجود دارد باید با یک طراح مشورت نمائید.
2.هم هاست دانلود هم سرور هم میتوانید سرویس مختص فقط دانلود تهیه نمائید که فقط فضا میباشد و ارزانتر از سایر موارد در می آید.
3.بله - حتی میتوانید هر دو را به هم در یک جا (هاست وب سایتتان) متصل نمائید اما روی دو سرور هستند.!!!