PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال پیچیده در باره api ارز

shayantl
June 8th, 2019, 12:17
با سلام خدمت دوستان سوال داشتم درباره api ارز دلار و یورو
دوستان یه مشکل دارم یه پروژه داره که نیاز هست آنی قیمت دلار و یورو رو بگیره به خاطر همین میخواستم با curl اطلاعات رو بگیره اما به هر سایتی رفتم تمام api هاشون پولی بود یعنی برای اینکه توکنشون رو بگیری باید ماهانه پول بدی یهشون در ضمن تعداد درخواست ها هم به تعداد محدود هست یعنی هر ماه میتونی مثلا 100 بار اطلاعات رو بگیری ازشون
برام خیلی عجیب اومد که تو ایران بیایی و برای دریافت یه اطلاعات ساده json مقدار زیادی پول ماهانه بدی
قبلا با api ها کار کردم و تو این ارز برا یکی تبدیل دلار به یورو نوشتم که مشکلی نبود اما برای تبدیل یورو یا دلار به ریال سایت های ایرانی همشون پول میخوان دوستان اگه منبعی می شناسید که اطلاعات رایگان میده لطفا معرفی کنید
خودم تنها جایی که پیدا کردم رایگان میده پارسی جو بود که اونم به صورت json نبود و فقط یه متن ساده بود و کلی هم اشکال داشت

tpark
June 8th, 2019, 12:53
دوستان یه مشکل دارم یه پروژه داره که نیاز هست آنی قیمت دلار و یورو رو بگیره به خاطر همین میخواستم با curl اطلاعات رو بگیره اما به هر سایتی رفتم تمام api هاشون پولی بود یعنی برای اینکه توکنشون رو بگیری باید ماهانه پول بدی یهشون در ضمن تعداد درخواست ها هم به تعداد محدود هست یعنی هر ماه میتونی مثلا 100 بار اطلاعات رو بگیری ازشون
برام خیلی عجیب اومد که تو ایران بیایی و برای دریافت یه اطلاعات ساده json مقدار زیادی پول ماهانه بدی
قبلا با api ها کار کردم و تو این ارز برا یکی تبدیل دلار به یورو نوشتم که مشکلی نبود اما برای تبدیل یورو یا دلار به ریال سایت های ایرانی همشون پول میخوان دوستان اگه منبعی می شناسید که اطلاعات رایگان میده لطفا معرفی کنید
خودم تنها جایی که پیدا کردم رایگان میده پارسی جو بود که اونم به صورت json نبود و فقط یه متن ساده بود و کلی هم اشکال داشت

درود بر شما
توصیه نخست من تهیه لایسنس هستش.

ولی چیزی که به ذهن من برای اینکار میرسه اینه که یک crawler جاوا اسکریپت بنویسید که دیتا رو از iframe بیرون بکشه و به فرمت دلخواه شما ذخیره کنه و این کار رو در بازه های زمانی منظم با کرون جاب انجام بده.
بعد json که خودتون آماده کردید رو هرجایی که خواستید استفاده کنید.

این روش، روش 100% درستی نیست ولی ساده و رایگانه.

موفق باشید

rayanagostar
June 8th, 2019, 16:31

قیمتی که اعتبار داشته باشه بنظرم پولی باید باشه
ولی اگر خواستید من یه وب سایت دارم که قیمت ها رو نشون میده . structure ش هم ساده ست اگر خواستید می تونم راهنمایی تون کنم

shayantl
June 9th, 2019, 01:03
قیمتی که اعتبار داشته باشه بنظرم پولی باید باشه
ولی اگر خواستید من یه وب سایت دارم که قیمت ها رو نشون میده . structure ش هم ساده ست اگر خواستید می تونم راهنمایی تون کنم

بله ممنونم میشه راهنمایی کنید نیاز هست و اینکه آیا دیتا json هستش؟

rayanagostar
June 9th, 2019, 08:06

پیام بهم بدید تو تلگرام عرض کنم خدمتون

dc.saeed
June 9th, 2019, 17:09

سلام و احترام
از طریق تلگرام در ارتباط باشید .

lizard.tiny
June 9th, 2019, 19:49
سلام

خدمت شما : http://miladworkshop.ir/webservice/rest/SanaRequest

قیمت لحظه ای بیتکوین : https://miladworkshop.ir/webservice/rest/BitcoinRequest

shayantl
June 10th, 2019, 20:56
ممنون دوستان عزیز

nevergotme
June 11th, 2019, 19:19
منبع اصلی کجاست ؟ ینی اولین جایی که api میده /:)

MehdiSele
June 11th, 2019, 19:47
دوستان چیزی برای فروش دامنه هست ک طبق قیمت دلار و ییورو بگیره تومن کنه + درصد سودمومن اپدیت کنه قیمت دامنه هارو؟
برای whmcs

shayantl
June 11th, 2019, 20:03
دوستان چیزی برای فروش دامنه هست ک طبق قیمت دلار و ییورو بگیره تومن کنه + درصد سودمومن اپدیت کنه قیمت دامنه هارو؟
برای whmcs

تو whmcs قیمت هارو به دلار وارد کنید بعد برای تبدیل ارز میتونید تو قسمت ارزهای whmcs بعد قیمت ریال رو وارد کنید البته شاید در این مورد با درگاه مشکل پیدا کنید در برخی موارد

sadecohost
June 11th, 2019, 23:41
یه راه ساده تر =>
اگر حوصله جاوا اسکریپت و نمیدونم سلنیوم نوشتنو اینارو ندارید، یه بات تلگرام بنویسید توی 4-5 تا از این کانالای نرخ دهی عضوش کنید. هروقت پیام جدید دریافت شد اونو تحلیل کنید که مربوط به چه ارزی هست و تو دیتابیس ذخیرش کنید.

rayanagostar
June 12th, 2019, 07:58
منبع اصلی کجاست ؟ ینی اولین جایی که api میده /:)

چند جا هست که بسته به نزدیکی قیمت ش با قیمت واقعی اعتبار ش سنجیده میشه

مهم ترین ش که قیمت بازار و میده مثقال ه

shayantl
June 12th, 2019, 21:19
یه راه ساده تر =>
اگر حوصله جاوا اسکریپت و نمیدونم سلنیوم نوشتنو اینارو ندارید، یه بات تلگرام بنویسید توی 4-5 تا از این کانالای نرخ دهی عضوش کنید. هروقت پیام جدید دریافت شد اونو تحلیل کنید که مربوط به چه ارزی هست و تو دیتابیس ذخیرش کنید.
عزیز :78::78::78: واقعا عجب راه حلی گفتی
بنظر خودتون یکم عجیب نمیشه این راه حل