PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدامیک ؟ Leaseweb - OVH - Xlhost - Hetzner

Arte
February 10th, 2011, 01:45
با سلام خدمت دوستان عزیز
من این ماه ( بهمن 89 ) از این 4 دیتاسنتر تجربه ی خرید سرور و فعالیت را داشتم.
شاید سواله خیلی از عزیزان باشه که این 4 دیتاسنتر چطور هستند .
نکته : انقدر هم دقیق نیست ولی نزدیکه .

1 - Leaseweb سرورهای بسیار جالب و عالی ارائه میده . که از هر نظر عالی بود .
پورت 1 گیگ : سرعت دانلود از اروپا 65 مگ در ثانیه . سرعت دانلود از قاره آمریکا 15 مگ در ثانیه .

2 - OVH سرورهای بسیار جالب و عالی ارائه میده . که از هر نظر عالی بود .
پورت 1 گیگ : سرعت دانلود از اروپا 110 مگ در ثانیه . سرعت دانلود از قاره آمریکا 45 مگ در ثانیه .

3 - Hetzner بد نیست .
پورت 1 گیگ : سرعت دانلود از اروپا 40 مگ در ثانیه . سرعت دانلود از قاره آمریکا 7 مگ در ثانیه .

4 - Xlhost بهش علاقمندم . و خوب عمل میکنه .
پورت 100 مگ : سرعت دانلود از اروپا 4 مگ در ثانیه . سرعت دانلود از قاره آمریکا 10 مگ در ثانیه .

شما هم تجربیات خود را از دی 89 تا به امروز در همینجا مطرح کنید .
موفق باشید .

drerror
February 10th, 2011, 01:48
LeaseWeb
:X

---
February 10th, 2011, 01:57
لیز وب

دوستان تجربه کار با ا وی اج رو دارن بگن من می خوام ازش سرویس بگیرم میگن مدلش فرق می کنه

kingoftehran
February 10th, 2011, 01:59
در مورد دو دیتاسنتر xlhost و leaseweb با شما کاملا موافقم کیفیت خیلی عالی هست و leaseweb سرور را یک روزه تحویل می دهد در حالی که آی وب کانادا این کار را 4 روز طول می دهد.

info_dlsong
February 10th, 2011, 02:08
سلام
اینم تجربیات من
الان دارم با هر 4 دیتاسنتر هم زمان کار میکنم
همه ی پورت هایی که عرض کردم یک گیگابیت هست!

Singlehop - USA
شبکه ی متوسط , سخت افزار خوب
AS32475 SINGLEHOP , Inc. (http://www.robtex.com/as/as32475.html#graph)
شنیدم ساپورت خوب (من از هیوج گرفتم مستقیم ارتباط نداشتم)
نهایت دانلود از آمریکا 102مگ (دانلود از کشفلای)
از 5 ستاره میدم : ***

FDC - USA
شبکه خیلی خوب (در شیکاگو) AS30058 FDCSERVERS AS for FDC Servers (http://www.robtex.com/as/as30058.html#graph)
سخت افزار خوب
ساپورت متوسط
آپتایم طی یک ماه اخیر 99.98%
نهایت سرعت دانلود از کشفلای 112مگ
برای کار آپلود و دانلود با توجه به اینکه پورت نامحدود میده عالی هست ! و Rate اپلود خوبی هم داره !
از 5 ستاره میدم : ****

Netdirekt - GER
شبکه بسیار ابتدایی ولی جالب چون آپتایم 100% بوده تا الانAS28753 NETDIRECT AS NETDIRECT Frankfurt, DE (http://www.robtex.com/as/as28753.html#graph)
نهایت دانلود از بهترین لینکی که پیدا کردم 40 مگ بود
جدیدا با بعضی جاها مشکل پیدا کرده مثلا گوگل
از 5 ستاره میدم : **
Equinix - Swiss
شبکه متوسط رو به بالا AS51852 PLI-AS Private Layer INC (http://www.robtex.com/as/as51852.html#graph)
نهایت دانلود از کشفلای 66 مگ
پینگ پایینی داره تو ایران و برای ریموت دسکتاپ و :65:_____ ان خوبه
نمونه پینگ

C:\Documents and Settings\hamihost>ping ---------------

Pinging --------------- with 32 bytes of data:

Reply from ---------------: bytes=32 time=192ms TTL=52
Reply from ---------------: bytes=32 time=192ms TTL=52
Reply from ---------------: bytes=32 time=190ms TTL=52
Reply from ---------------: bytes=32 time=193ms TTL=52

Ping statistics for ---------------:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 190ms, Maximum = 193ms, Average = 191ms
شرمنده آی پی رو نمیتونم پابلیک بزارم
از 5 ستاره میدم : ****

بقیه دوستان هم تجربه هاشون رو بزارن ممنون میشم

amirHoseein
February 10th, 2011, 02:17
هیجی ovh نمی شه ، کیفیت ، ساپورت ، پینگ بسیار عالی و ....

info_dlsong
February 10th, 2011, 02:20
هیجی ovh نمی شه ، کیفیت ، ساپورت ، پینگ بسیار عالی و ....
سخت گیری هم بهش اضافه کن :دی

---
February 10th, 2011, 02:41
تو این مدت که کار میکردم با یه سری دیتاسنتر ها کار کردم
اما خوب دوستان گفتن
اما
Dedicatednow - usa
آپتایمش کشته منو 100 در 100 اس ال ای میده اما دیگه به ایرانیا سرویس نمیده 2 روز پیش 24 ساعت فرصت داد برم جای دیگه
جدیدا تو سفارش میگه کپی پاسپورت مالک سرور الزامیست :))
اما دات دیفندر - لینوکس بک آپ ایجنت و کی وی ام رایگان میده بهترین دیتاسنتری که باهاش کار کردم همینه ولی از دست رفت

worldstream-NL
ساپورتشون چنگی به دل نمی زنه اما بازم جواب میدن
جون میده واسه وی پی اس آپلینک 1 گیگ رو میده 10 یورو جونش در میاد به پهنای باند بده ولی من تجربه 2 ماه هاستینگ رو باهاش داشتم
در کل خوبه کلا من ایمیل میدادم یه نفر جواب میداد اونم اسمش Dirk بود نشد ما ایمیل بدیم این جواب نده (شاید مثل Regards باشه تو آخره ایمیل ها اینم اصطلاح باشه ):-؟؟
هارد ویر ری پلیس منت سریعی داره قطعاتش هم خیلی خوبه کلا بدک نیست .

giga-DE
گیگای معروف یه سری میگن بده یه سری میگن خوبه اما من زمانی ازش سرویس داشتم که اون قالب نقره ای رو داشت با فلش 4 تا پلان داده بود :105:
الانشو نمی دونم اما خداییش بد سرویس نمی داد کارش خوب بود آپتایمش بالا پایداریشم حرف نداشت
ولی الان ازش بد میکن نمی دونم چرا . زود جواب میدن زودم هاردویر عوض میکردن کارشون درست بود .

من کلا پورت 100 میخرم چون به 1 گیگ اشتراکی اعتقادی ندارم
به خاطر همین سرعت دانلود 12 تا 15 دیگه گفتن نداره

هنوزم هست یه چند تا :-*

a.chakery
February 11th, 2011, 07:16
دوست عزیز بستگی داره واسه چه کاری بخواهی ،

اگر واسه هاستینگ می خواهی ، باید دنبال ساپورت خوب باشی و آپتایم ، اگر واسه هاست کردن تک سایت میخواهی باید دنبال کیفیت و قیمت و بعد ساپورت باشی.

من 2 تا سرور از hetzner واسه هاست کردن تک سایت هام استفاده کردم (فروم) که ساپورتش حدود 30 دقیقه تا 1 ساعت جواب میده که خب در واقع افتضاح محسوب میشه ، اما کیفیت خوبی داره از لحاظ های دیگه. من برای یکی از سرور هام ساپورت Full جداگونه از یه شرکت سفارش دادم که خودشون همه کار ها رو میکنند و هر 5 دقیقه تست میکنند که سرور آپ هست یا نه.

برای هاستینگ از iweb 2 تا سرور دارم که 100/100 از ساپورتشون راضی هستم ، مخصوصا که با چت کاملا مشکل سرور رو حل میکنند کیفیت بسیار عالی ای هم دارند ، البته تراژدی به قیمت هاشون بر میگرده که خب زیاد جالب نیست ، اما همونطور که گفتم واسه هاستینگ عالی هستش.

موفق باشی

RezaFH
February 11th, 2011, 09:47
نهایت دانلود از آمریکا 102مگ (دانلود از کشفلای)

چند وقت پیش یادمه ثابت شد کردم که کشفلای به عنوان لینک تست سرعت ، کاملا اشتباه هست.
اون سرعتی که شما میبینید شاید بتونم بگم سرعت در دسترس هارد سرور شماست !!
چون فایلی که کشفلای برای تست گذاشته یک فایل خالی هست (فقط حجم اسمی داره) و بصورت فشرده شده دانلود میشه و بعد در هارد باز میشه که idm سرعت دانلود رو بالا نشون میده در حالی که اینطور نیست.
برای مثال من میتونم از یک سرور با پورت 100 مگابیت ، اون فایل رو برای تست به شما بدم تا سرعت دانلودش رو روی سرورتون ببینید ;)

iNicz.Com
February 11th, 2011, 11:27
البته این رو بگم که یا سروری بگیرید که kvm داشته باشه یا اینکه ساپورت عالی داشته باشه.
Leaseweb
سرویس بسیار خوبی داره . سرعت بالا با سخت افزار عالی ولی kvm نمیده و ساپورت هم انچنان خوب نیست البته اس ال ای .... ولی من سرورهاشو با kvm فول Dell میگیرم و هیچ نیازی به ساپورت ندارم.
------
OVH
کیفیت عالی و سرعت بالا با سخت افزار خوب ولی نمیدونم از هارد هاش راضی نیستم. ساپورت افتضاح و پنل کامل برای انجام تمامی خواسته ها . kvm هم که نداره (پولی) ولی خوبه باز vkvm داره.
-----
Hetzner
سرعت بسیار خوب پورت 100 و در مورد پورت 1000 65ت میدید واسه پورت + 5 ترا ترافیک که فقط پول 5ترا میشه 55-60 ت یعنی شما پول خاصی به پورت نمیدید. هر روز 2 ساعت kvm در مواقع ضروری میتونید بگیرید . پنل سرور هم تمامی امکانت رو داره و نیاز خاصی به دیتاسنتر نیست و ساپورت نیست در کل این ها روت سرور بوده و بدون ساپورت.
تحویل خیلی سریع .شده من سرور رو به مشتری 2 ساعته دادم.
-----
Equinix - Swiss.
پینگ پایی نسبت به ایران داره . پورت خوب سخت افزار عالی و ساپورت متوسط ولی kvm 24 ساعته با ربوت حلش میکنه.اگه خارج از افر بگیرید قیمت ها هوایی هستش .
-----
WEBNX
سرور ها و سخت افزار بسیار قوی که چیزی از SOFTLAYER کم نداره.ساپورت عالی به دقیقه نمیکشه.
بهتره که افر هاش گرفته بشه.چون ساپورت عالی هستش پس kvm نداره و نمیخواد.
-----
Netdirect
سخت افرار های خوبی داره و کیفیت مناسب به قیمت بدک نیست.
-----

agarb98
February 11th, 2011, 11:41
xlhost

HugeServer
February 11th, 2011, 13:55
دوستان اشتباه نکنید....!
یک دیتاسنتر ممکنه چندین فایروال داشته باشه و روی پورت 1Gb شما حتی بیشتر از 50MB نتونید استفاده کنید....
پس این رو نمیتوان ملاک برتری یا .. یک دیتاسنتر قرار داد.
برتری یک دیتاسنتر رو میتوان از network redundancy و redundancy power و ... تشخیص داد!

درباره singlehop باید بگم که
درسته پشتیبانی 24ساعته دارند ولی از نظر فنی بسیار ضعیغ عمل میکنند!

RezaFH
February 11th, 2011, 14:46
درباره singlehop باید بگم که
درسته پشتیبانی 24ساعته دارند ولی از نظر فنی بسیار ضعیغ عمل میکنند!

ضمن تایید ، مشکلی که ماه قبل برای سرورهای ما پیش آمد به همین دلیل بود.
نتونستن یک فایروال سخت افزاری نصب و کانفیگ کنن :d
آخرشم که درخواست فایروال رو کنسل کردیم ...

irlogo
February 11th, 2011, 16:57
در مورد برخی از دیتاسنتر هایی که من باهاشون کار کردم ، چندی از دوستان توضیح دادند و نظر بنده مشترک هست

دیتاسنتر Gnax ، من با این دیتاسنتر زیاد کار کردم
شبکه بسیار قویی داره، ساپورت خود دیتاسنتر رو خوب ندیدم

peyman0742
October 1st, 2012, 10:18
OVH رو من 6 ماه باهاش کار کردم محشره خصوصا تو سخت افزار - سی پی یو از نوع Bi Xeon حرف نداره

در کل با مدیریت بر پورت ها مشکل ابیوزی هم که داره کاملا برطرف میشه . خیلی راضی بودم - اگه روی پورت 10 بتونن به جای SATA2 هارد SAS اضافه کنن
دیگه نور الا نور میشه

saman19-6
October 1st, 2012, 10:25
نظر دوستان راجع به RedStation چی هست ؟ تجربه کار داشتن ؟

peyman0742
October 1st, 2012, 10:39
من حدود 10 روزه دارم کار میکنم تا الان که حرف نداشته برای اطمینان Raid 1 سفارش دادم
Ping خیلی خوبی داره
پورت 1 گیگ این دیتاسنتر هم سرعت دانلودش 40 مگابایت هست

فعلا به شدت راضی هستم

iranwebshop
October 1st, 2012, 15:19
CARO
OVH
Leaseweb
Xlhost
Hetzner
Iweb

به ترتیب