PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست کلاهبردار kharidhostarzan.com

aliramazani
June 5th, 2019, 00:35
متاسفانه به دلیل تحریم هاست را بستن و پاسخ های تیکتهاشون جالبه که پر از توهین و بحثهای طلبکارانه است. دیتاسنترشون انگلیسه و تا اونجا که من میدونم انگلیس تحریمی نکرده.
پاسخهاشون را میزارم ببینید:

بهتون حق میدم که یک واکنش هیجانی و احساسی داشته باشین :) .
و بسیار جالب هست که تنها جایی که در دنیا دیتاسنتر های مختلف داره ایران هست. مثل شاتل آسیاتک و غیره. و اصلا خارج از کشور دیتاسنتر های مختلف وجود نداره و همه از یک دیتاسنتر سرویس می گیرن ! اصلا هم کشور هایی مثل آلمان انگلیس هلند بلژیک امریکا و غیره نیستن و دیتاسنتر هایی مثل xlhost و rackspace و netwise و سایر ، تنها یک سراب بودن که افراد حرفه ای در اینترنت اون ها رو تنها در خواب دیدن !
اگر حرفه ای بودید همچین حرفی نمیزدید که بقیه مشکل ندارن شما مشکل دارین. انگار که اونها هم از دیتاسنتری که ما خدمات گرفتیم خدمات میگیرن. هر دیتاسنتری هر زمانی که تمایل داشته باشه می تونه خدماتش رو عوض نه.
شمایی که در اوج تخیلات به سر می برید، کمی به عقب برگردید. مگه سرویس دهنده های دامنه ی جهانی ایران رو تحریم نکردن ؟ پس بعد از اون چی شد؟ همه کوچ کردن به چند سرویس دهنده ی دیگه. پس اگر فکر می کنید در یک روستا با مساحت یک کیلومتر مربع زندگی می کنید، بله تنها یک دیتاسنتر در اونجا موجود هست. اما اگر در دنیا زندگی می کنید چند صد دیتاسنتر موجود هستن.
دیتاسنتر ما تمایل داشتن به این شکل رفتار کنن اونهم ناگهانی. هیچ بهونه ای هم نیست و مستندات موجود هست که ارسال شد.
خسارت ؟ بله خسارتتون رو از دیتاسنتر انگلیس لطف کنید و برید تحویل بگیرید. طبق بند 5 قوانین ما ، در صورت تحریمات و سایر مواردی که توضیح داده شده اونجا ، خسارت که هیچ ، هیچ چیز اضافه بر اون هم به شما تعلق نمیگیره. حتی اگر بکاپ ندیم باز هم حقی به گردن ما نیست.
چون شما قبل از خرید تیکت قوانین را پذیرفتم را گذاشتید و بعد خرید کردید درسته ؟ بند 5 قوانین ما رو هم پس پذیرفتید.
گرچه ما سعی نکردیم مثل شما دو سه قدیم جلوی پامون رو ببینیم و گفته های بیهوده و احساسی بزنیم. تمامی تلاشمون رو کردیم و پیگیری داشتیم تا بکاپ هارو تحویل کردیم. لیستی از بکاپ ها ارسال کردن. اگر بکاپ شما داخل اون موجود باشه براتون به زودی ارسال میشه.
در حال جا به جایی به سرور های داخلی بودیم که کمی زمان می گیره. در طول سه سال دوبار گریبان گیر تحریمات شدیم. اما قرار هست اگر ادامه بدیم این دفعه با تجربه ی بالاتری باشه که افرادی مثل شما جلماتی رو همینطوری روی هوا به بیرون پرتاپ نکنن.
این که ادامه بدیم خیلی بستگی داره. برخی دوستان ابراز ناراحتی و دلتنگی کردن که دوست داشتن تنها با ما ادامه بدن چون از ما و پشتیبانیمون راضی بودن. یک سری افراد هم مثل شما از تخیلاتشون صحبت کردن. باید همه ی تیکت هارو کنار هم بذاریم و بعد بررسی کنیم که درصد مشتریانمون به سمت مثبت هست یا منفی و یا ارزش دارن یا خیر. خیلی ارزون بود سرویس ها و همه ی امکانات رو هم داشت. به همین دلیل خوشی زده بود زیر دل خیلی از کاربران. متاسفانه این تحریم ناگهانی و نابه جا خدشه وارد کرد به کیفیتی که ارائه می کردیم. که اون هم طبیعی هست و شرکت های زیادی دچار این مشکلات شدن . مثل میزبان فا و برخی دیگه.
در لیستتون که نگاه می کنم یکبار هاست رایگان 250 مگ رایگان سفارش داده بودین که به دلیل عدم رعایت قوانینی که بهتون گفته بودیم ، کنسلش کردیم. مثل اینکه بشدت قوانین رو مطالعه می کنین و به اونها احترام میذارین :) از گذشته تا به حال.

ه شما حواستون نیست و گفتم اون هم به دلیل هیجاناته . برای مثال ... به خاطر تحریمات نرخ ارز میره بالا ... شما به دادگاه های بین الملل هم که بگیرن کسی به ایران کاری نداره چون بحث تحریمه.
گفتید که : "ازای دان شدن سرور یا عدم بالا اومدن سایت یه پوئنی برای خریدار در نظر میگیرن" . نمیدونم میخواید خودتونو گول بزنید یا خیر. در بند دیگری نوشتیم که اگر مشکل از هاست ارزان باشه پول بر میگرده. اینجا مشکل از ما نبوده. مشکل از تحریمات بوده. اگر مشکل دارید باید یقه ی تحریمات رو بگیرید.
قوانین ما دقیقا عین قوانین کشوری هست و در تمامی سایت های هاستینگ چه ایرانی و چه خارجی نوشته میشه. سرچ کنید و ببیند. ما قوانینمون رو از روی قوانین سایت های مشهور ایرانی برداشتیم به همراه یک سری اصلاحیات.
در موقع تحریم ، شرکت خودش به کسی خسارت نزده. بلکه شرکت های خارجی به اون خسارت زدن. پس از اونجایی که ما باعث خسارت شما نشدیم و دیتاسنتر خارجی شده ... در نتیجه ما هیچ مسئولیتی نداریم. ما کاری نکردیم که بخوایم مسئول باشیم. اونها تحریمات رو اعمال کردن دسترسیمون به فایل هارو بستن. مشکلی از سمت خرید هاست ارزان نبوده. سایت شما توسط انگلیسی ها غیر فعال شده نه خرید هاست ارزان.
بازم میگم تاثیر هیجانات هست. کمی استراحت کنید همه چیز درست میشه. اینقدر خارج از اعتدال و درستی مطلبی رو نمی نویسید.
نیازی نیست بیشتر از این تایم صرف تیکت شما بشه. تایم کاری شلوغ هست و باید بکاپ های سایر مشتریان رو هم در اختیارشون بذاریم.
امریکایی ها تحریم میکنن ایرانی هارو ... شرکت های ایرانی متضرر میشن و تحریم میشن و همه چیزشون رو از دست میدن ... باز خود همین ایرانی ها در مقام طلب و حق مارو بدین بر میان. شما ایرانی هستین ؟ اهل کجایین ؟ حواستون نیست اصلا.
جدیدا با عزیزان اصفهانی زیاد به مشکل خوردیم. تنها اصفهانی ها. بیشترین تخفیفات رو گرفتن و یا دوست داشتن رایگان استفاده کنن... حالا که تحریم شدیم ... دنبال احقاق حقشون هستن :) . تمامی طلب هاشون از تحریمات رو میخوان از یه جایی بگیرن. اگر دوست دارین فشار مالی به خاطر قیمت گوشت و مرغ و سایر موارد رو هم ما تقدیم شما کنیم.
ادامه ندید. همه چیز طبق قوانینی هست که پذیرفتید. زمانی که خریدید تیک قبول قوانین رو زدید و خریدید. میخواستید بخونید و نخرید.
پا نوشت . زمانی که از ما خرید کردید تاییدیه ی اینماد رو ندیدید؟ در کل دنیا کاربران موظف هستن قوانین رو به صورت دوره ای مرور کنن چون دقیقا فروشنده هر موقع تمایل داشته باشه می تونه قوانین رو تغییر بده و شما موظف به بررسی اونها هستید.
در ضمن، قانون بحث تحریم از روز اول در سایت موجود بود. رعایت کردید کردید، نکردید مقصر خودتون هستید. طوری صحبت می کنید که انگار قوانین جزو کاغذ باطله های سایت هستن. خیر. شما بشدت موظف به رعایت اونها هستید و قوانین حکم حقوقی دارن و اجرای اونها الزام و الزام و الزام هست. و شما ملزم به اجرای اونها چه بخواید چه نخواید. بله دقت کردم میزان اینکه چقدر فرد باسوادی هستید.
لحظات خوشی داشته باشید.

اسم مدیرش جلال علیزاده قلعه نویی
سایتش kharidhostarzan.com
و dns روی cheaplyhost.com
و تا اونجا که من فهمیدم تحریمی در کار نبوده و پول هاست را ندادن دیتاسنتر بلاکشون کرده. دلار گرون شده زدن زیر همه چیز.

- - - Updated - - -

نه اینماد دارن نه آدرسی نه تلفنی

Wakipersian
June 5th, 2019, 05:39
درود
کلاه بردار که کلا زیاده ولی شما چرا به همچین سایتی
با همچین ضعف مدیریتی در ارائه سرویس اعتماد کردین

dashjalal
June 5th, 2019, 08:14
علیزاده هستم مدیر سایت خرید هاست ارزان.
ضعف در مدیریت ؟ سه سال هست فعالیت داریم و با کیفیت بالا و خدمات مناسب و مشتریان راضی زیاد. پیام یکی از مشتریان :

سلام - ای کاش این اتفاق نمیوفتاد و من مجبور نبودم از پیش ما برم به سمت کسی دیگه - من این چند سال خدا شاهده با شما هیچ مشکلی نداشتم - عالی بودید

ایشون موجود بسیار حقیری هستن. ما همه چیز رو بهشون گفتیم و پیام دیتاسنتر رو هم بهشون نشون دادیم اما باز هم در سایت ما بد گویی می کنن و دروغ هارو به ما نسبت میدن. میگن تلفن نداریم. در صفحه ی اول سایت شماره تلفنمون رو قرار دادیم. فکر می کنم از نظر بینانی هم دچار مشکل شدید !
ایشون حتی نتونستن از سرور ها پینگ بگیرن و اسم دیتاسنتر رو پیداکنن خخ . میگن ما نماینده ی طلاهاست هستیم . خخخ . ما از www.ukservers.com (http://www.ukservers.com) سرویس تهیه کردیم.ایشون رفتن نگاه کردن ما دامنه رو از طلاهاست گرفتیم ، فکر کردن نمایندگی هاست رو هم از اونها گرفتیم. اینقدر آماتور هستید واقعا ؟ .پیام دیتاسنتر به ما که بدون هیچ تذکری به دلیل تحریمات خزانه داری امریکا سایت های مارو بستن و دیلیت کردن و بکاپ دادن در عکس زیر هست : ( روی عکس کلیک کنید تا در سایز بزرگتر دیده شود)

39326

البته این دوستمون اینقدری گوش هاشون بسته هست که حتما حاضر هستن بگن که طلاهاست با شما با زبان انگلیسی ارتباط بر قرار کرده. البته میان میگن که دروغ میگید عکس هارو خودتون درست کردید. یوزرنیم و پسورد پنل کاربری دیتاسنتر موجود هست که در اختیار اینماد قرار بگیره و تایید کنن ما مدت ها هست از این شرکت خارجی در حال سرویس گرفتن هستیم.
در مورد عکس بالا ، وقتی بدون هماهنگی و حتی یک دونه اخطار این کار رو انجام میدن ما چه کاره هستیم. اول سایت هارو پاک کردن و بعد پیام بالا رو برای ما ارسال کردن.
این دوستمون که این تیکت رو ایجاد کردن ، پیام های خودشون رو گذاشتن ؟ چقدر سخیفانه و بی فکر پیام ارسال کردند. هرچی دلشون میخواد میگن. هرطور دلشون میخواد تصمیم میگیرن . یاد ندارن پینگ بگیرن ... میگن از طلاهاست نمایندگی داشتین. اول میگن دیتاسنتر گفته کسی که این سایت ازشون نمایندگی داشتن پولشو نداده و ما بستیمشون ... بعد میان میگن اینها پول ندادن به نمایندگی و نمایندگی اونهارو بسته.
اصلا تعادل فکری دارید ؟ متوجه هستید خودتون دارید چی میگید ؟ واقعا در این شرایط مارو خسته تر کردید.
در این شرایط سخت که نود درصد کاربرانمون رو از دست دادیم و شرایط مناسبی نیست ... عقده های شخصی خودشون رو اینجا بیرون می ریزن. دقت نمی کنن که تحریم یعنی چی.
به ما پیام دادن که با دیتاسنتر رفتن صحبت کردن که ما پول واریز نکردیم. ایشون در تخیلات خودشون و یا درخواب موضوعاتی رو میبینن و بیان می کنن. اگر پرداخت نکردیم پس عکس زیر چیست ؟ : ( روی عکس کلیک کنید تا در سایز بزرگتر دیده شود)

39327

این پرداختی توسط سایت نیک پرداخت انجام شده در 8 روز پیش . سرویس هامون رو 8 روزه می خریم و در اختیار شما قرار می دیم ؟
در پست بالا گفتید :
"و تا اونجا که من فهمیدم تحریمی در کار نبوده و پول هاست را ندادن دیتاسنتر بلاکشون کرده. دلار گرون شده زدن زیر همه چیز" . پس عکس بالا که مربوط به پرداختی ما در 8 روز قبل هست مال کجاست ؟ خیریه ؟ کمک به بیماران سرطانی ؟ نمی دونم وقتی اطلاع ندارید چرا دروغ می بندید به بقیه؟ غیر از یک ذهن بد بین و مشکل دار ؟. می دونید همین متن پیامتون رو میشه شکایت کرد و اعاده ی حیثیت کرد ؟ تا بیاید و به همه ی کسایی که دروغ های شمارو خوندن ثابت کنید دروغ گفتید !؟
ایشون خیلی بچه هستن. به ما پیام دادن میگن : "با دیتاسنتر صحبت کردم و کسی که ازش نمایندگی گرفتین پولشون رو ندادن و بلاک کردن" . باز اینجا میان میگن که "دلار گرون شده و ما پرداخت نداشتیم و دیتاسنتر مارو بلاک کردن". !
ایشون بکاپ سایتشون رو از ما تحویل گرفتن اما به خاطر لحنشون و دروغ هایی که به ما نسبت دادن باعث شدن که کلاممون رو عوض کنیم و در تیکت ها مناسب با شخصیت و تفکر بچگانشون باهاشون صحبت کنیم. کسی که به دیگران دروغ می بنده و مخصوصا به شرکتی که این همه ارزان باهاشون کنار اومد و بهشون خدمات دهی کرد.
ایشون حتی یکبار ازمون هاست رایگان دریافت کردن که به خاطر رعایت نکردن قوانین هاست رایگان، هاستشون بسته شد. کلا ایشون تمایلی به رعایت کردن و توجه به قوانین ندارن.
ایشون بکاپشون رو دریافت کردن و میگن پول هاستو بدید یا یک خدمات دیگر . ما هم گفتیم ما مسئول تحریمات نیستیم. و بهشون گفتیم در بند 5 قوانین اگر مشکلاتی از سمت تحریم باشه ، سایت خرید هاست ارزان مسئولیتی نداره.
ایشون خسارت میخواستن اما در موقع خرید قوانین مارو پذیرفته بودن و در قوانین نوشته شده بود که در صورت تحریم مسئولیتی با سایت خرید هاست ارزان نیست. تصویری بند 5 قوانین : ( روی عکس کلیک کنید تا در سایز بزرگتر دیده شود)

39328

شما قوانین رو خوندید و پذیرفتید و خرید کردید. میخواستید قبول نکنید و نخرید و از شرکت دیگری خرید داشته باشید. تحریم با کسی شوخی نداره. مثل الان که قیمت گوشی ها و کامپیوتر ها اینقدر بالاست. مثل قیمت گوشتی که می خرید و اینقدر بالاست.
برای شرکت های زیادی تا به حال بحث تحریم پیش اومده که اطلاعاتشون رو از دست دادن و حتی یکی از همکاران هاستینگ ، مدت ها پیش پلیس آلمان هارد های سرورشون رو جدا کرده بودن و در جا سرورشون خاموش شده بود. اسم این همکار رو نمیارم چون خوب نیست و البته سایر همکاران میشناسن این شرکت رو.
ما تنها می تونیم بگیم حیف که این سه سال خدمات به این ارزانی رو به این افرادی دادیم که اول از ما هاست رایگان گرفتن بعد قوانین هاست رایگان رو رعایت نکردن به خاطر خودخواهیشون و فقط دنبال سود خودشون بودن. بعد از اون وقتی مشکلی پیش اومد ... حاظر نشدن برخی دیگر قوانین مارو قبول کنن.
از نظر حقوقی ، طی بند 5 قوانین هیچ مسئولیتی با ما نیست. در تاریخ 7 خرداد یعنی 8 روز پیش فاکتور سرور پرداخت شد و سه روز بعد از اطلاعات هاست های با دامنه ی ir رو پاک کردن. دامنه های دات کام هنوز روی سرور ما فعال هستن. سایت خود ما روی سروری راه اندازی شده که هاست ایشون هم بوده. سایت ما هنوز فعال هست. البته به دلیل ورشکستگی مالی که 90 درصد کاربرانمون رو از دست دادیم ، احتمال این هست که تا دو ماه دیگه سایت رو از دسترس خارج کنیم. اینماد داریم. تنها به دلیل اینکه شاید دیگه سایت فعال نباشه اینماد رو از داخل سایت برداشتیم. سه سال هست اینماد دو ستاره داریم.
ایشون هرچه نوشتن جز خودخواهی و دروغ و تهمت نبود. حوصله ی مارو هم در تیکت ها سر بردند با گفته های بیهوده و خارج از عقل و عدم تخصصشون. خخخ در تیکت ها گفته بودن "با خود سرور مکاتبه کردم و متوجه شدم تحریمی در کار نیست و اونی که ازش نمایندگی گرفتین پول سرور را نداده و بلاکش کردند" . باز اینجا تاپیک ایجاد کردن که ما پول رو ندادیم. اصلا مشخص نیست از خودشون دارن حرف در میارن ؟
سرور های ما فعال هست ، تنها دامنه های ir پاک شدن. سرور ما هنوز فعال هست و سایت هایی با دامنه هایی غیر از ir روی سرورمون فعال هستن و دارن به کارشون ادامه میدن. سرور که از کار نیفتاده . اطلاعات دامنه های ir رو پاک کردن و به جای اون بکاپ بهمون دادن.
امروز تلفنی باهاشون تماس گرفته میشه و آدرس دیتاسنتر رو ازشون می گیرم تا ببینم چطوری سرچ کردن که به طلاهاست رسیدن وقتی دیتاسنتر در انگلیس و یک شرکت انگلیسی هست!. دامنه ی cheaplyhost.com مال خودمون هست و دامنه ی مرکزی ما هست که برنامه هایی برای آینده ی اون داریم و جهت در ذهن قرار دادن این دامنه در ذهن کاربران این اسم رو قرار دادیم. یک روش تبلیغاتی محسوب میشه. شما whois گرفتید و نوشته طلا هاست . شما هنوز فرق domain provider رو با host provider نمی دونید. این تقصیر ماست ؟ خسته نشیم از این همه دروغ و تهمتی که از کم تخصصی شما داره بهمون وارد میشه ؟ whois چه ربطی داره به پیدا کردن هاستینگ ؟ در سایت های پینگ ، اگر پینگ هم که بگیرید و بخوان اطلاعات کامل بدن ، طلا هاست رو به عنوان ارائه دهنده ی دامنه نشون میده نه ارائه دهنده ی هاستینگ . واعجبا.
قرار بود بعد از ارسال بکاپ ها به کاربران، برای حفظ رضایتشون ، مجموعه ی 200 قالب وردپرس فارسی به همراه لیست ایمیل کاربران فعال ایرانی که لیست بسیار قوی و تست شده هست در اختیارشون قرار بدیم. اما ایشون لیاقت هیچی رو ندارن چون جز دروغ و تهمت چیز دیگه ای به ما نسبت ندادن.
کلا هرچه ایشون گفتند دروغ و تهمت بود که با عکس هایی که قرار دادیم این ها و صداقتمون ثابت شد. حتی تیکت های پیگیری ما به دیتاسنتر هم موجود هستن. برای مثال آخرین پیامی که دیتاسنتر به ما دادن در مورد ارسال بکاپ ها: ( روی عکس کلیک کنید تا در سایز بزرگتر دیده شود)

39329

اگر این دوستمون یک مقدار سواد انگلیسی داشته باشن ، با خوندن عنوان این تیکت، متوجه میشن چه اتفاقی افتاده .
اما یک فرد سودجو خودخواه، غیر از سود خودش ، مگر چیز دیگه ای رو هم متوجه بشن. اگر 1000 نفر - 2 هزار نفر - 100 هزار نفر هم که ضرر کنن ، این نوع افراد تنها دنبال رسیدن به خواسته و سود خودشون هستن.
ایشون حتی اگر شکایت هم بکنن، چون قوانین مارو پذیرفتن و مستندات نشون میده تحریم شدیم ، هیچ حقی رو نمی تونن داشته باشن. چون اتفاقی که افتاد، دقیقا در قوانین اومده.
عذرخواهم از عزیزان که این مطلب رو خوندن و لحن تند بنده رو تحمل کردن. ایشون واقعا حوصله ی مارو سر بردن. نتونستن حتی یک پینگ بگیرن که سرور ما کجا هست. میگن از طلا هاست سرور گرفتیم خخخ . اینقدر موضوعات بیهوده در تیکت ها ارسال می کنن و از موضوعاتی صحبت می کنن که اصلا وجود نداره و بی ربط هست که واقعا مارو خسته کردن. واقعا خسته کردن.
البته ایشون هیچ ضرری نکردن. تنها 14 هزار تومان از ما طلب دارن. سایتشون هم در الکسا رتبه ی جهانی صفر ! داره. اشتباه نخوندید. رتبه ی ایران منظورم نیست. رتبه ی جهانی صفر ! یعنی کلا روزانه یک دونه بازدید هم ندارن. سایتشون هم به صورت بکاپ بهشون تحویل داده شده. ولی با پیام هاشون مارو خسته کردن و هر دروغی دوست داشتن گفتن به خاطر این 14 هزار تومان. البته مبلغ رو بر نمیگردونیم چون ما خراب نکردیم و طی قوانین مسئولیت تحریمات بر عهده ی ما نیست. ما خودمون میلیونی ضرر کردیم. قرار بوده بعد از ارائه ی بکاپ تمامی کاربران برای جلب رضایتشون، به صورت ایمیل براشون لیست ایمیل و قالب فارسی اوجینال ارسال بشه. که برای ایشون البته نمیشه به خاطر دروغ ها و تهمت هاشون.

- - - Updated - - -

درود
کلاه بردار که کلا زیاده ولی شما چرا به همچین سایتی
با همچین ضعف مدیریتی در ارائه سرویس اعتماد کردین

سلام خدمت شما
شما در جریان مشکلات پیش اومده بودید که اینطور به ما نسبت میدید ؟ 3 سال هست فعالیت کاملا با کیفیتی داشتیم. بدون تذکر تمام سرویس هامون رو بستن و بعد ایمیل ارسال کردن که عکسش در بالا اومده.
قبل از اینکه اینطوری نظر بدید اول حرف های مارو بشنوید. هشت روز پیش فاکتور دیتاسنتر رو پرداخت کردیم و بعد از سه روز از پرداخت ، اونها حساب هارو و دسترسی هارو بستن و ایمیل ارسال کردن. کاملا ناجوانمردانه.
انگلیس تحریم نمی کنه ، اما از تحریمات امریکا پیروی می کنه. داخل عکس نوشته شده در پست بالا .
سریع قضاوت نکنید وقتی کسی در حال دروغ بستن به دیگران هست. بیشتر از کلاهبردار در کشور، دروغگو داریم !

درضمن و درضمن مجدد میگم ، تنها دامنه های ir پاک شدن. سرور ما هنوز فعال هست و سایت هایی با دامنه هایی غیر از ir مثل دامنه های net و com و info و سایر دامنه های بین المللی روی سرورمون فعال هستن.

سعی کنیم حقیقت رو بببینیم و درک کنیم. این روش درست زندگی هست.

aliramazani
June 5th, 2019, 11:23
توهین های پیاپی این ادم بی شعور را همچنان دارین میبینید. هنوزم داره دروغ میگه. هاست زدی باید پشتیبانی کنی و هاستت همیشه بالا باشه.غلط کردی به هر بهانه ای هاست را میبندی میندازی گردن مشتری.به من چه که دیتاسنتر چیکار کرده.مگه روز اول من از دیتاسنتر خرید کردم.
من همه نرم افزارهام با وب سرویس به هاست مزخرف شما وصل بودن و الان همه مشتریام ضرر مالی کردن و ازت شاکی هستن. به حای توهین یکم شعور یاد بگیر
و به جای عکسهای فتوشاپی هم ادرس دفتر شرکت اگه وجود خارجی داره را بزار نه چون ندادن ادرس یعنی اثبات کلاهبرداری

- - - Updated - - -

من خودم بهش اعلام کردم که در وب هاستینگ تاک پست گزاشتم و مخفیانه اینکارو نکردم که تهمتی زده باشم و حالا میخواستم ادب و جوابهاش را ببینید.
کاربران عزیز ایشون کلا جواب تیکتهاشم همینطوریه ادب را در متنش ببینید.
ببین بچه
سایت ما رتبه صفر داره چون اصلا مهم نیست.مهم اون وب سرویس بود که مشتری بهش کانکت میشد. من پول هاستش که چقدر دیگش مونده مهم نیست.مهم تراکنشهایی بود که با اتصال به وب سرویس انجام میشد. الان نرم افزار شارژ ساختمان و باشگاهی و اسنپ فود فولاد قطع شده و هم من ضرر کردم هم مشتری.کی پاسخگوئه؟ از قدیم من با شرکتهای زیادی کار کردم یادمه یه بار شرکت ارتباط نوین یه مشکلی از طریق دیتاسنتر براش پیش اومد کمتر از یک ساعت همه را به سرور جدید منتقل کرد.
اون بانک ایمیلت هم به درد ما نمیخورد و نیازی بهش نداشتیم.

- - - Updated - - -

بارها و بارها ما رو بچه و بی سواد و تخیلی و خل و دیوونه خطتب کردی چون به نحوه سرویسدهی ضعیفت اعتراض کردیم! جالبه حتی به کل اصفهانی ها هم توهین کردی.
من حاضر به مناظره علمی با این اقا هستم به شهادت سایت وب هاستینگ تاک تا معلوم بشه کی بی سواده.
یه بارم گفتی انگلیسی بلد نیستیم!
من نمیدونم تو وقتی کسی را تا حالا ندیدی و نمیشناسی این حجم از خرعبلات را از کجات در میاری؟ ادب چیز خوبیه

- - - Updated - - -

اینم یه جواب دیگه از تیکت این بی ادب:

موضوع واقعا داره به یک بحث خنده دار تبدیل میشه.
امروز باهاتون تماس میگیرم تا سوالاتی رو بپرسم. میرید نصف روز فکر می کنید و بعد میاد یک سری چیزهارو می نویسید که اصلا وجود ندارن.
وای ... اصلا فکر نمی کردم اینقدر باهونش باشین و بفهمین ما از طلاهاست نمایندگی گرفتیم.
یعنی واقعا، وقتی همچین حرفی زدید که ما از طلاهاست نمایندگی گرفتیم خجالت نکشیدید ؟ اصلا یک لحظه قیمت هارو بررسی نکردید که اگر از اونها بگیریم، باید یک هاست یک گیگ رو 200 هزار تومان ازتون پول بگیریم تا بتونیم پول اونهارو بدیم ؟
یک سوال مهم. وقتی پینگ گرفتین چه آدرسی بهتون داده شد ؟ اصلا نفهمیدید دیتاسنتر ما اسمش چیه ؟
خخخخخخخخخخ شاید اون دیتاسنتر انگلیسی ، در لندن ، از طلاهاست نمایندگی گرفتن. اصلا شاید شرکت کریستال هم از طلاهاست نمایندگی گرفته باشه ! طبق سرچ ها و جستجو های شما میشه ها !
اینطور که شما دارید بررسی می کنید، همه از طلاهاست باید نمایندگی گرفته باشن... حتی دیتاسنتر آسیاتک !
من شما رو احمق فرض کردم ؟ خیر . فقط گفتم بیهوده صحبت می کنین و فردی بسیار دروغ گو هستید. وقتی میگید از طلاهاست نمایندگی دارن و پول ندادن به دیتاسنتر و بلاکشون کرده ، این بیهوده نیست؟ یک سوال. خواهشا بگین از کجا فهمیدین ما پول دادیم یا ندادیم ؟ چرا وقتی شک کردید ، سعی کردید شکتون رو واقعیت نشون بدید ؟
ما هشت روز پیش واریز داشتیم طی عکس زیر :
https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/efbedce1-19a4-484f-9637-2df0c16bd4ac.png
بعد از سه روز هاست هارو پاک کردن. بعد اخطار دادن. عکس زیر متن پیام دیتاسنتر هست وقتی اکانت هارو بستن :
https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/40920453-e551-400a-b05d-44b9793ae578.png
البته طبق نوع پیگیری هایی که کردین تا سروری که ازشون خدمات گرفتیم رو پیدا کنین و اون نتایج مضحک رو بدست آوردین ، بعید می دونم انگلیسی یاد داشته باشین و بتونین بخونین. البته اشکالی نداره. داخل ترجمه گر گوگل تایپ کنین بهتون ترجمه رو میده.
اونچیزی که باعث شد پیام ها به شما و لحن ما تند بشه ، واکنش های جالب شما و لحن پر غرور شما و دروغی بود که به ما نسبت دادید وگرنه بسیار محترمانه باهاتون صحبت میکردیم و قرار بود بعد از اینکه لینک بکاپ بهتون تحویل داده بشه لیست ایمیل کاربران فعال ایرانی و همینطور 200 قالب فارسی وردپرس براتون ارسال بشه. اما مگر میشه به فردی که اینقدر دروغ نسبت میده و اینقدر شکاک هست و شک های خودش رو واقعی نشون میده سودی رسوند و به قول خودش پوئنی بهش داد. ما گفتیم مبلغ نقدی بهتون نمیدیم. اما نگفتیم چیز دیگری هم نمیدم برای جلب رضایت. اینها قرار بود یک ماه دیگه به صورت ایمیل ارسال بشه بعد از ارسال بکاپ تمامی کاربران و در تایم آزاد و بعد از پاسخ دادن تمامی تیکت های کاربران.
حدود ده سال هست از 19 سالگی روانشناسی مطالعه می کنم. شخصیت هارو میشناسم. خیلی تمایل دارم باهاتون تماس بگیرم ببینم چه فردی هست که اینطور ندونسته به دیگران دروغ می بنده. اینطوری میره پینگ میگیره و شرکت خدمات دهنده رو پیدا میکنه. به جای دیتاسنتر انگلیس طلا هاست رو پیدا می کنه و سایر موارد.
امروز خدمتتون تماس می گیرم. منتظر باشین. به این شماره تلفن 00000000
راستی گفتید که در وب هاستینگ تاک بقیه تایید کردن که تحریم نبوده و واقعیت چیه ؟ بررسی کردم و کسی پیام نداده بود و تایید نکرده بود. فقط یک نفر که کلا در جریان نبوده گفتن که چطور اطمینان کردین. که اصلا مشخص میشد بنده خدا براتون دلسوزی کرده و تحت تاثیر عنوان نشوتتون قرار گرفته. ما هم مستنداتی اونجا ارائه کردیم که نشون میده تحریمات باعث این مشکل شدن و تنها سایت های ir مشکل دارن و سایت های com و سایر دامنه ها مشکلی ندارن.
دقت کنین در بند 5 قوانین که پذیرفتین ، از نظر حقوقی هیچ مشکلی گریبان گیر خرید هاست ارزان نیست. این رو ما نمیگیم . یکی از دوستانمون وکیل هست و باهاشون در جریان گذاشتیم. شما قبول کردید و بعد خریدید. پس ملزم به قبول کردن هستین در هر شرایطی چون بحث قوانین یک بحث حقوقی هست. همینطور در تحریمات، هیچکس مقصر نیست. این هم یک بحث حقوقی هست. هرچی شما داد بزنید آی حقم را بدهید، تحریم تحریم هست و باید برید خارج از کشور حقتون رو بگیرید. که کسی هم تا به حال نتونسته. مثل میلیاردها پولی که دست امریکاس و به خاطر تحریم به ایران نداد و ایران هم کاری نتونست بکنه. در تحریم من و هیچ کسی مقصر نیست که بخواد جوابگوی شما باشه.
سایتتون رو بررسی کردم شما رتبه ای اصلا نداشتین :
https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/3f53a346-a607-4545-8781-a9a08492f875.png
فکر کردم سایتتون بازدید زیاد داشته و مشتری زیاد داشتین که الان اینقدر استرس دارین. هاستتون رو هم 28 هزار تومان پرداخت کردین. برای تمدید ! که اگر بخوام مبلغی برگشت بدم میشه 14 هزار تومان تقریبا ... واقعا یک لحظه الان مجدد که بررسی کردم سوالاتی برام پیش اومد ... اجازه بدین تماس بگیرم.

- - - Updated - - -

بدبخت تو اگه روانشناسی حالیت بود توی اولین تیکتی که بهت دادم و فقط درخواست راه اندازی سریع داشتم من را تخیلاتی و بی سواد خطاب نمیکردی.

بارها و بارها با لحن تمسخر امیز رتبه سایت ما را اعلام.نمیکردی و انقدر بی سوادی که فکر میکنی هاست فقط مال سایته������������� ����
در کل اطلاعات ما را از سرورهای مسخرت پاک کن و اکانت ما را هم ببند.دیگه نیازی به شما نیست.

نیازی به مزاحمت تلفنی هم نیست که من زنگ بزنی.همینجا اگر رزومه معتبری داری بزار
منم رزومه و ادرس مدرک تحصیلیم و ارجاع و استعلام معتبر که تا کیلومترها از فک و فامیلتم تو خواب ندیدن به همراه مقالات و پروژه ها وتقدیر نامه هامو میزارم تا یه بچه دوزاری که خودش خوب میدونه شهری که بهش توهین کرد نونشو میده نیاد به یه ادم ۳۵ ساله بگه بچه!

فقط پشتیبانی را ببینید که نگین من دروغ میگم.اگه دستش بهمون میرسید کتکمون هم میزد.

- - - Updated - - -

سایتی که ترافیک و بازدید بالایی داره از یک شرکت حسابی هم سرور تهیه میکنه نه از یکی مثل تو
نه ادرس داری
نه تلفن ثابت
نه ادب پشتیبانی
نه تاییدیه اینماد
نه هیچی
فقط یه سایت وردپرس زدی و بخش کاربری wchms

- - - Updated - - -

دوستان من به ایشون اعلام کردم که در وب هاستینگ تاک پست گزاشتم تا بچه ها داوری کنن و نخواستم پشت سرش تهمت بزنم و خواستم خودشم حاضر باشه.
حالا شما قضاوت کنید بی شعور کیه

- - - Updated - - -

و تشکر از دوستایی که در خصوصی مستنداتی به من دادن که ابروی ایشون به خاطر دروغاش بیشتر نره و ایشون فکر کنه یه نفر فقط جواب منو داده�������������� ���� که به همونم توهین کرد.

- - - Updated - - -

فقط یه بیسواد تازه به دوران رسیده است که برای پوشاندن ضعف شخصیتی خودش بارها و بارها بقیه را بدون شناخت بیسواد و نفهم و الاغ خطاب میکنه.جالبه ای شخص روانشناسی هم از ۱۹ سالگی خونده

mobtakeran
June 5th, 2019, 12:24
درود
سایت مذکور دارای نماد دوستاره در گروه خدمات نصب و راه اندازي شبکه کامپیوتر هست و شما طبق قوانین اینماد میتونید هم درخواست ضرر و زیان کنید هم تمام مبلغ پرداختی خودتان را پس بگیرید

http://s5.picofile.com/file/8362687984/2019_06_05_12_16_34.png

dashjalal
June 5th, 2019, 12:25
سلام خدمت شما
مزاحمت تلفنی ؟ مگر در پست اول نگفتید شماره تلفن ندارن ؟ منم با شماره تلفنی که در سایت اعلام شده بود باهاتون تماس گرفتم اما جواب ندادید و الان از متنی که نوشتید مشخص هست که شماره تلفن مارو دیدید و بعد جواب ندادید.
توهینی از سمت من شکل نگرفت. تنها مناسب با خودتون پیام دادم. چرا تیکت های خودتون رو نفرستادید تا دیگران ببینند با چه لحنی و چه غروری و چه طلبی پیام ارسال کردید ؟ من دقیقا مناسب با خودتون پیام ارسال کردم. چرا با سایر کاربران اینطور صحبت نشد و همیشه احترام بود ؟
سایت خرید هاست ارزان الان در شرایط مساعدی نیست که بخواد مهربانانه جواب حرکات کودکانه ی شما رو بده. نه من و نه بقیه ی همکاران. چند ده میلیون ضرر . از دست دادن چند صد کاربر فعال. بعد شما بیاید برای سایتی که رتبه ی جهانی 0 در الکسا داره اونطور به ما پیام بدید و به خاطر 14 هزار تومان اونطور دروغ به ما نسبت بدید و که ما ***یدم و کلاهبردار و دروغ میگیم !
در لحنی که نسبت به شما داشتم بی احترامی نبود. کمی راحتی کلام همراه با تیکه هایی که جملات و نوع لحن خودتون باعث اون شده بود. اشکال رو در خودتون جستجو کنین.
خیلی جالبه. از ابتدا تا الان متن های خودتون رو نگذاشتید و نوشته های مارو گذاشتید. مگه میشه کسی بد صحبت کرد و بعد با احترام و با کلماتی محبت آمیز و عاشقانه جواب داد ؟ شما فقط جواب های مارو که داریم به شما طعنه میزنیم رو گذاشتید. جواب های خودتون چطور ؟
همینطور که در حال نوشتن این متن بودم مجدد باهاتون تماس گرفتم ، دیدم که شماره ی ما رو بلاک کردید ! دقیقا مشکل کجاست ؟
با توجه به متن کوچه بازاری و بچگانه ای که بالا نوشتید دلم کمی سوخت، خواستم بگم نگران نباشید و شماره کارت بدید تا مبلغ 14 هزار تومان رو براتون واریز کنم.
گفتید که وب سرویس ها روی هاستتون بودن ؟ بررسی کردم وب سرویسی موجود نبود . ربات تلگرام منظورتون هست ؟ چیر خاصی توی بکاپتون موجود نیست در این زمینه. شما برای پیدا کردن مشخصات یک سرور به جای اینکه پینگ بگیرین و لوکآپ آی پی رو بگیرین و بقیه ی موارد ، رفتین whois دامنه رو گرفتین . مطمئن باشم واقعا توانایی نوشتن وب سرویس رو داشتید ؟ البته اشکالی نداره . هاست خودتون بوده هرطور میخواستید میتونستید استفاده کنید.
در ضمن ، به شما گفته بود در تخیلاتتون به موضوعی فکر می کنید، اون حرفایی که بالا زدید که گفتیم خل و چل و اینطور حرفا ... متاسفانه این رو در حد خودمون نمی دونیم اینقدر کوچه بازاری صحبت کنیم. حالا اگر شما با دیگران اینطوری صحبت می کنید به خودتون ربط داره اما نباید داشته های خودتون رو به دیگران نسبت بدید.
به نظرم از گفته های شما که مستندات مارو که از پنل کاربری دیتاسنتر اسکرین شات گرفتیم و فرستادیم و گفتید فتوشاپ هست و سایر لحن هاتون که بسیار کوچه بازاری بود و هرچیزی رو دروغ می دونید، میشه فهمید که ما کارمون رو درست انجام دادیم یا نه.
شما می تونید برید سایت نیک پرداخت و تیکت بزنید که آیا اینها پرداخت داشتن ؟البته اونها به دلیل حفظ حریم خصوصی کاربران، به این سوال پاسخ نمیدن. اما بعد می تونین به ما اطلاع بدین و شماره تیکتتون در اون سایت رو بدین تا ما بهشون بگیم به تیکت شما پاسخ بدن و موارد و توضیحات رو بدن و بگن که به پرداختی ما به دیتاسنتر بوده یا خیر. دیگه این رو که نمی تونیم فتوشاپی کنیم درسته ؟
به هر حال کاری از دست ما بر نمیاد. شما هرچی بگید و نگید ... هرجا برید داد و بیداد کنید ، تهمت بزنید دروغ بگید، همه چی رو دروغ بدونید، دیتاسنتر انگلیسی که آدرسش در بالا داده شد، اطلاعات دامنه های ir رو پاک کرده و فقط بکاپ بهمون داده. حالا شما هرچی بگین آری یا خیر... چیزی عوض نمیشه. اونا هم نه با ما شوخی دارن نه با شما. کاری که نباید می کردن رو کردن.

aliramazani
June 5th, 2019, 12:30
طوری نیست
متنهای منم شما بزارید
من ترسی ندارم
من شماره و ادرس شما را نمیخواستم که بهتون زنگ بزنم یا شما بهم زنگ بزنید
میخواستم بدم به افرادی که از شما ناراضین برند شکایت کنند.نتیجه دادگاهشم کاری به من نداره.همونطور که در تیکت گفتم شما تقصیر را اتداختی گردن دیتاسنتر منم انداختم گردن شما و به مشتریام گفتم تقصیر هاست بوده مثل خودتون.

- - - Updated - - -

از اینکه منو در wchms بلاک کردی هم ممنون چون دیگه نمیخوام حتی دلیلی برای مراجعه به سایت شما داشه باشم.

- - - Updated - - -

خوب گفتی که نیک پرداخت به دلیل رعایت حریم خصوصی جواب نمیده بر خلاف شما که بارها رتبه سایت و مبلغ پرداختی و .... را با حالت تمسخر اینجا اعلام کردی و نشون دادی توی حفظ حریم خصوصی کاربران هم ضعیفی

dashjalal
June 5th, 2019, 12:36
درود
سایت مذکور دارای نماد دوستاره در گروه خدمات نصب و راه اندازي شبکه کامپیوتر هست و شما طبق قوانین اینماد میتونید هم درخواست ضرر و زیان کنید هم تمام مبلغ پرداختی خودتان را پس بگیرید

http://s5.picofile.com/file/8362687984/2019_06_05_12_16_34.png

بله می تونن پس بگیرن. اما قبل از خرید قوانین رو پذیرفتن و در قوانین گفتیم اگر تحریم پیش بیاد ، ما مسئول نیستیم. دوتا از عزیزان به اینماد شکایت کردن و چون دیدند که قوانین رو پذیرفتن ، توجیه شدن و نتونستن موضوع رو ادامه بدن.
قوانین حکم قانونی داره ، زمانی که قوانین سایتی رو بپذیرید، هر اتفاقی هم که افتاده بشه ، باز هم قوانین اجرا میشن و اصلیت اجرایی دارن. این رو من نمیگم. یکی از دوستان که وکیل هستن و تا مشکلی پیش میاد باهاشون مشورت میشه هم گفتن. البته شما که دیگه همکار هستید و سایتتون قوانین داره. شما هم باید بدونید.
این قوانین خرید هاست ارزان هست . بخونید :
https://kharidhostarzan.com/%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86/
تحریم باعث این مشکلات شده پس بند 5 قوانین اجرا میشه.
همینطور چون مشکل از سمت ما نبوده و ما باعث ضرر مالی کسی نشدیم، کلاهبرداری و صدمه ی مالی از سمت ما نیست و می تونیم از عنوانی که اینجا گذاشتن شکایت و اعاده ی حیثیت کنیم.
همینطور اینماد مسئول رسیدگی به شکایت نیست. باید به مراجع قانونی شکایت کنن و هزینه ی اولیه رو بپردازن و بعد اگر حق با ایشون بود ، ما مبلغ 14 هزار تومان رو بهشون بپردازیم. اما اگر حق با ایشون نبود که طبق قوانین و اتفاقات جاری کشور و تحریمات ، حق با ایشون نیست و مداخله ای از سمت ما نبوده و دروغی از سمت ما نبوده ... ایشون حرفشون رد میشه و بعد نوبت به حق طلبی ما میشه. کلا همه چیز میشه ضرر.
کاش می فهمیدیم وقتی یک کشور دیگه کشورمون رو تحریم می کنه ، و برخی متضرر میشن ، همدیگه رو درک کنیم ونه اینکه خودمون بشیم مثل یک کشور خارجی که مارو تحریم کرده (امریکا) و به ضد خودمون حرکت کنیم.
ما مدارک اصلی رو ارسال کردیم به ایشون و ایشون گفتن دروغ هست. دیگه نمی دونم باید یوزرنیم و پسورد پنل کاربریمون به دیتاسنتر رو بهشون بدم ؟ یوزرنیم و پسورد پنل صرافی اینترنتی رو بدم ؟ وقتی نمیخوان باور کنن .... بهتر هست از طریق مراجع قانونی اقدام کنن تا کاری کنیم که باور کنن و خوب باور کنن.
اینماد از داخل سایت برداشته شد دیروز. چون سایت اکثریت مشتریانش رو از دست داد و توانایی حفظ سرور رو نداره و سرور تا یک ماه دیگه فعال هست و بعد از اون دیگه تمدید نمیشه. به همین دلیل به درگاه پرداخت نیاز نداریم و غیر فعال کردیم درگاه پرداخت رو. وقتی به درگاه پرداخت نیاز نباشه ، به اینماد هم نیاز نیست.
با آرزوی موفقیت.

aliramazani
June 5th, 2019, 12:38
شما که هاست معتبرین چرا از واسطه برای پرداخت ارزی استفاده میکنید؟ منکه بیسوادم ویزا کارد و پی پال دارم شما چرا ندارید؟اگه نیدونستم هاست ایرانیم تحریم میکنه که مستقیم خودم از همونجا هاست میگرفتم

- - - Updated - - -

شما ادرس بده اصلا ما بیایم خسارت بدیم.فقط ادرس بده اگه به قول شما حق با شماست دادگاهم حقو میده به شما.فقط ادرس بده
کسی که میخواد کار کنه یه سرور جایگزین میکنه.نه اینکه درگاه و سایت را کامل ببنده و این نشون میده شما میخواید از این شغل بیاید بیرون به هر دلیلی و تحریم و بستن اکانتها را بهونه کردین.
ضمنا دیتاستتر شما انگلیسه و انگلیس ایران را تحریم نکرده. ما بیسوادیم شما به غیر از قیمت گوشت یکم اخبار دیگه را هم دنبال کنید بد نیست که ارپا همچنان در برجام.مونده و هیچ تحریمی از جانب اروپاییها برلی ایران وجود نداره.

- - - Updated - - -

قوانین و قرارداد باید کتبی و رسمی باشه
اینکه چند تا قانون توی سایتت بزاری که هر وقت دلت خواست تغییرش بدی داینامیک که نشد قانون رسمی.این بیشتر یه جور مرامنانه هست نه قانون!

mobtakeran
June 5th, 2019, 13:09
بله می تونن پس بگیرن. اما قبل از خرید قوانین رو پذیرفتن و در قوانین گفتیم اگر تحریم پیش بیاد ، ما مسئول نیستیم. دوتا از عزیزان به اینماد شکایت کردن و چون دیدند که قوانین رو پذیرفتن ، توجیه شدن و نتونستن موضوع رو ادامه بدن.
قوانین حکم قانونی داره ، زمانی که قوانین سایتی رو بپذیرید، هر اتفاقی هم که افتاده بشه ، باز هم قوانین اجرا میشن و اصلیت اجرایی دارن. این رو من نمیگم. یکی از دوستان که وکیل هستن و تا مشکلی پیش میاد باهاشون مشورت میشه هم گفتن. البته شما که دیگه همکار هستید و سایتتون قوانین داره. شما هم باید بدونید.
https://kharidhostarzan.com/%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86/
همینطور چون مشکل از سمت ما نبوده و ما باعث ضرر مالی کسی نشدیم، کلاهبرداری و صدمه ی مالی از سمت ما نیست و می تونیم از عنوانی که اینجا گذاشتن شکایت و اعاده ی حیثیت کنیم.
همینطور اینماد مسئول رسیدگی به شکایت نیست. باید به مراجع قانونی شکایت کنن و هزینه ی اولیه رو بپردازن و بعد اگر حق با ایشون بود ، ما مبلغ 14 هزار تومان رو بهشون بپردازیم. اما اگر حق با ایشون نبود که طبق قوانین و اتفاقات جاری کشور و تحریمات ، حق با ایشون نیست و مداخله ای از سمت ما نبوده و دروغی از سمت ما نبوده ... ایشون حرفشون رد میشه و بعد نوبت به حق طلبی ما میشه. کلا همه چیز میشه ضرر.
کاش می فهمیدیم وقتی یک کشور دیگه کشورمون رو تحریم می کنه ، و برخی متضرر میشن ، همدیگه رو درک کنیم ونه اینکه خودمون بشیم مثل یک کشور خارجی که مارو تحریم کرده (امریکا) و به ضد خودمون حرکت کنیم.
ما مدارک اصلی رو ارسال کردیم به ایشون و ایشون گفتن دروغ هست. دیگه نمی دونم باید یوزرنیم و پسورد پنل کاربریمون به دیتاسنتر رو بهشون بدم ؟ یوزرنیم و پسورد پنل صرافی اینترنتی رو بدم ؟ وقتی نمیخوان باور کنن .... بهتر هست از طریق مراجع قانونی اقدام کنن تا کاری کنیم که باور کنن و خوب باور کنن.
اینماد از داخل سایت برداشته شد دیروز. چون سایت اکثریت مشتریانش رو از دست داد و توانایی حفظ سرور رو نداره و سرور تا یک ماه دیگه فعال هست و بعد از اون دیگه تمدید نمیشه. به همین دلیل به درگاه پرداخت نیاز نداریم و غیر فعال کردیم درگاه پرداخت رو. وقتی به درگاه پرداخت نیاز نباشه ، به اینماد هم نیاز نیست.
با آرزوی موفقیت.

درود
متاسفانه این قوانین شما برای اینماد هیچ ارزشی نداره و طبق قوانین کشوری شما باید تو بخش قوانین ، قوانین کشوری را بنویسید چون شما شورای قانونگذار نیستید ، حتی جدیدا اگر کاربری دامنه هم بخره که اصلا قابل فسخ نیست و خودتان میدانید اگر درخواست برگشت وجه بزنند باید برگشت بزنید ... اینکه دیگه شما سرویس فروختی و خدمات ندادی جای خودش هست
تاپیک زیر را مطالعه کنید
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=207959

همانطور که به کاربر خودتان توصیه میکنید قوانین را مطالعه کنند خود شما هم موظف به مطالعه قوانین کشور و اینماد هستید
نیازی به شکایت در دادگاه نیست و از همان سایت اینماد اقدام کنند و مدارک خرید را بدن شما را موظف خواهند کرد خسارت را پرداخت کنید و ضمنا عدم قراردادن آدرس دقیق پستی و همینطور اطلاعات تماس و لوگو نماد در سایت دارای نماد خودش هم خلاف هست
اینها را عرض میکنم تا دچار دردسر نشوید
پاسخ کارشناس وزارت به آقای نصرآبادی را ببینید که تو همان تاپیک هست

پاسخ کارشناس مجموعه بدین شرح بوده است:
با سلام
چنانچه قوانین سایت خلاف قوانین تجارت الکترونیک باشد قانون تجارت الکترونیک ارجح می باشد و می بایست رعایت گردد

Sohan Roh
June 5th, 2019, 14:03
با آرزوی موفقیت.

با سلام و احترام ،

من نظر شخصی خودمو میگم.

جناب اینقدر مسئولیت ها رو از گردن خودتون به بهانه های متفاوت رد نکنید و با کلمات بازی نکنید !

اینجوری شما نوشتید تو این چند متن ، هر هاستینگ که مشکل پیدا کرد ، میگه به قوانین رجوع کنید و خداحافظ !

به احتمال زیاد تا الان با مشکل شکایت روبرو نشدید !

مختصر و مفید !

اگر واقعا مقصر باشید و ازتون شکایت قضایی بشود ، بشدت دچار مشکل خواهید شد !

به این راحتی هم نیست ، یک مبلغ بدین به طرف و بگید به سلامت.

اون دوست وکیلتون هم فکر میکنم داره اطلاعات غلط بهتون میده !

به این شکل هم نیست تا اتفاق اینچنینی افتاد بگید ، قانونی که شرکت نوشته حکم قانونی داره !

تنها قانونی که که قانون گذار نوشته حکم قانونی داره و لا غیر.

موفق باشید.

ممنونم.

Sohan Roh
June 5th, 2019, 14:33
خوبه والا هر بیسوادی دکتر مهندس وکیل قاضی و....شده
عزیز پذیرش قوانین سایت شما اصلا ملاک قانونی نیست تا وقتی قانون جرایم اینترنتی و مجازات و تجارت الکترونیک هست وقتی ضرر وارد کردی باید جبرانیم واسه خسارت پرداخت کنی اگه طرف شاکیتون شه
کاش جلو پذیرشا بدون ازمون دانشگاهیو بگیرن هر ننه قمری نره فشم :llllll

با سلام و احترام ،

دوست عزیز ،

شما هم در نحوه صحبتتون تجدید نظر کنید !

اینجا یک انجمن پیشرفته و علمی است.

در شان این انجمن نوشتن مطالب با این نحوه نیست.

اگر ایشان واقعا مقصر است و میتونید با دلایل و مستندات ثابت کنید ، پیگیری کنید و این موارد هم بشدت پیگیری میشوند ، ولی اگر نتونید ثابت کنید ، بطبع شما هم دچار مشکل خواهید شد !

موفق باشید.

ممنونم.

aliramazani
June 5th, 2019, 14:54
ثابت شده که دروغ میگن و تحریمی در کار نبوده بابت این موضوع ولی ایشون حاضر نیستند مستند خلافشو ثابت کنند و به قول دوستمون یه قانون توی سایتش نوشته که مصداق همینه که هست میخوای بخواه میخوای نخواهه.و البته دقیقا این جمله در همین پستهاشونم تکرار شده.

dashjalal
June 5th, 2019, 15:19
طوری نیست
متنهای منم شما بزارید
من ترسی ندارم
من شماره و ادرس شما را نمیخواستم که بهتون زنگ بزنم یا شما بهم زنگ بزنید
میخواستم بدم به افرادی که از شما ناراضین برند شکایت کنند.نتیجه دادگاهشم کاری به من نداره.همونطور که در تیکت گفتم شما تقصیر را اتداختی گردن دیتاسنتر منم انداختم گردن شما و به مشتریام گفتم تقصیر هاست بوده مثل خودتون.

- - - Updated - - -

از اینکه منو در wchms بلاک کردی هم ممنون چون دیگه نمیخوام حتی دلیلی برای مراجعه به سایت شما داشه باشم.

- - - Updated - - -

خوب گفتی که نیک پرداخت به دلیل رعایت حریم خصوصی جواب نمیده بر خلاف شما که بارها رتبه سایت و مبلغ پرداختی و .... را با حالت تمسخر اینجا اعلام کردی و نشون دادی توی حفظ حریم خصوصی کاربران هم ضعیفی

بررسی کردم و کسی شمارو بلاک نکرده . چه اروری دریافت می کنین ؟ در صفحه ی اول پنل کاربری از قسمت تماس با ما پیام ارسال کنید و ارور رو بنویسید. در حال خروجی گرفتن کاربران هستیم.

- - - Updated - - -

با سلام و احترام ،

من نظر شخصی خودمو میگم.

جناب اینقدر مسئولیت ها رو از گردن خودتون به بهانه های متفاوت رد نکنید و با کلمات بازی نکنید !

اینجوری شما نوشتید تو این چند متن ، هر هاستینگ که مشکل پیدا کرد ، میگه به قوانین رجوع کنید و خداحافظ !

به احتمال زیاد تا الان با مشکل شکایت روبرو نشدید !

مختصر و مفید !

اگر واقعا مقصر باشید و ازتون شکایت قضایی بشود ، بشدت دچار مشکل خواهید شد !

به این راحتی هم نیست ، یک مبلغ بدین به طرف و بگید به سلامت.

اون دوست وکیلتون هم فکر میکنم داره اطلاعات غلط بهتون میده !

به این شکل هم نیست تا اتفاق اینچنینی افتاد بگید ، قانونی که شرکت نوشته حکم قانونی داره !

تنها قانونی که که قانون گذار نوشته حکم قانونی داره و لا غیر.

موفق باشید.

ممنونم.

بله صد در صد درست می گید. بازی با کلمات نیست. در جریان تمامی موارد نیستید. پاسخ کلی من چیز دیگری هست اگر بخوام واقعا پاسخی داده باشم.
مسلما قانون گذار بر اساس مستندات رایی رو میدن. تمامی موارد رو میسنجن. به سود یا ضرر کسی کاری ندارن. بر اساس عدالت نظر می دن. اگر حق با بنده باشه به بنده حق میدن. اگر حق با شاکی باشه به شاکی حق میدن.
اما تحریم، موضوعی نیست که بشه گفت شرکتی مقصر هست. شما وسط کار با پنل کاربری و پاسخ به مشتریان هستید، ناگهان تعداد زیادی ایمیل در رابطه با ساسپند شدن اکانت ها دریافت می کنین. بعد ایمیلی در رابطه با U.S export-control regulations دریافت می کنین. مسلما معنی این متن رو می دونید چی میشه ؟ دوستانی که معنی این رو نمی دونن ، در ترجمه گر گوگل ترجمه بفرمایین.
خب سوال پیش میاد، اینجا ما مقصر هستیم ؟ خودمون برای خودمون این پیام رو ارسال کردیم ؟ کسی که این پیام رو ارسال کرده چرا ارسال کرده ؟ از روی دوستی ؟ یا از روی قدرت و اعمال کردن یک سروی محدودیت هایی که ما قدرتی در مقابله با اونها نداشتیم ؟
ناگهان می بینید یک تعداد فایل نیست. ایمیل میدن بهتون که بکاپ هارو بهتون میدن .... خداروشکر بعد از چهار روز بکاپ ها ارسال شدن. اگر ارسال نمیشدن واقعا موضوع جالب نمیشد.
به هیچوجه غصه ی سایت خرید هاست ارزان که صفحه ی دوم گوگل هست رو نمی خورم. تمامی استرس بنده ، مشتریانی بود که حقشون قرار بود ضایع بشه. طی این ده سال فعالیت داخل اینترنت اونقدری تخصص دارم که اگر سایتی نابود شد و شکست مالی توی اون پیش اومد ... ظرف چند ماه مجدد فعالیت دیگری در اینترنت رو شروع کنم. اما تمامی ناراحتی من ، مشتریانی بود که سایتشون تنها راه درآمدشون بود. خداروشکر بکاپ هارو دادن و در حال ارسال برای کاربران هستیم.
اینکه چرا لحن من اینطور بود ، چون با فردی طرف هستم که در این شرایط سخت، همه چیز رو دروغ می دونن. مدارک از پنل کاربری دیتاسنتر میفرستیم میگن دروغ. مدارک از پرداختی های صرافی اینترنت میفرستیم میگن دروغ. متن اولیه ی شروع بحث تحریم از سمت دیتاسنتری که ازش خدمات داریم رو میفرستیم میگن دروغ. هرچی میگیم میگن دروغ.
در ابتدا در پنل کاربری گفتن یک پوئنی بدین ( یعنی یه چیزی مثل وجه نقد یا خدمات دیگه ) که یکم حقشون جبران بشه ( به خاطر 3 روز آف بودن سایتشون و مابقی تایم هاستشون به مبلغ 14 هزار تومان ) . بهشون گفته شده بود که حقی به گردن ما نیست از نظر مالی چون ما باعث نشدیم. ایشون دیگه شروع کردن به خارج از بحث صحبت کردن و الان هم می بینید که سر از وب هاستینگ تاک درآوردن. بکاپشون بهشون داده شده و سرور ما هم تا یک ماه دیگه تمدید نمیشه با این شرکت چون نمی تونیم روی اون آی آر ارائه بدیم. باید سرور دیگری تهیه کنیم که تا راه اندازی و تست اون مدتی طول میکشه ولی کمی خسته کننده هست موضوع ... که برای چه کسانی مجدد شروع به فعالیت کنی.
در پایان اینکه شما در جریان اصل موضوع نیستید. شاید نشه بحث مالی کاربران رو جبران کرد. چون اگر تمامی کاربران بخوان مبلغی رو از ما بگیرن به خاطر این تحریمی این امکان پذیر نیست. قصد داشتیم برای جبران موضوع لیست ایمیل کاربران ایرانی ( که بعید میدونم ایمیل شما هم داخل اون نباشه ) رو در اختیارشون قرار بدیم و همینطور 200 قالب فارسی شده وردپرس .
نرخ های ما بشدت ارزان هست و کیفیت ها بشدت بالا. اگر تمایل دارید می تونم بگم کاربرانمون که تخصص داشتن و از هاست ها استفاده میکردن و راضی بودن بیان و نظر بدن. قصد گسترش هاستینگ رو نداشتیم چون فعالیت اصلی چیز دیگری بود. مشتریانی داشتیم که از میهن وب هاست ، میزبان فا و سایر سرویس دهنده ها میومدن جای ما . روی پشتیبانی بسیار حساس هستیم. این که با ایشون اینطوری برخورد شد دلایل خاص خودش رو داره. از هر دروغی استفاده می کنن که به حقشون برسن . اما نمیدونم چطوری میشه با دروغ از حق گفت ... دروغ و حق رو کنار هم گذاشت. فکر کنید چقدر سطحشون پایین هست که گفتن شماره تلفن ندارید. با اینکه شماره تلفن توی سایت گذاشته شده بوده، گفتند که شماره تلفن ندارید. بعد که باهاشون تماس گرفته شده، شماره ی مارو بلاک کردن. بدون اینکه جواب بدن و صدای مارو بشنون بلاک کردن و این یعنی چی ؟ یعنی شماره ی مارو ذخیره داشتن با اسم ما !
به ایشون چه میشه گفت ؟ هر مدرکی که میفرستی میگن دروغ. قاضی هم میگه دروغ ؟ قاضی پنل کاربری دیتاسنتر رو دریافت می کنه به همراه یوزرنیم و پسورد. من که نمیتونم سایت ukserver بزنم و سرور بفروشم داخل اونجا با کد شرکت انگلیسی معتبر و پنل کاربری دروغی بسازم ؟ پس برای قاضی همه چیز واقعیت داره و اونوقت نوبت من میشه برای اعاده ی حیثیت و تمامی پیام هایی که اینجا نوشته شده.
عذرخواهم از توضیحات طولانی . ممنون از اینکه شما هم نظرتون رو گفتین :)

- - - Updated - - -

خوبه والا هر بیسوادی دکتر مهندس وکیل قاضی و....شده
عزیز پذیرش قوانین سایت شما اصلا ملاک قانونی نیست تا وقتی قانون جرایم اینترنتی و مجازات و تجارت الکترونیک هست وقتی ضرر وارد کردی باید جبرانیم واسه خسارت پرداخت کنی اگه طرف شاکیتون شه
کاش جلو پذیرشا بدون ازمون دانشگاهیو بگیرن هر ننه قمری نره فشم :llllll

ما شا الله به فرهنگ بیان :) . امیدوارم سطح تحصیلی بالایی داشته باشید. بنده رفتم دانشگاه ، دیدم به دروس تسلط دارم از دانشگاه اومدم بیرون . امیدوارم شما داخل دانشگاه موفق باشید. شما که می گید "خوبه والا هر بیسوادی دکتر مهندس وکیل قاضی" امیدوارم برعکس این بشید. من خودم ده سال هست خارج از دانشگاه ، کتاب می خونم و در علاقه هام مطالعه می کنم و تا حدی تسلط دارم به چیزی که علاقه دارم! نیازی به مدرک نیست. کتاب همون کتابه .
در مورد قوانین ، قوانین تا جایی که دور از واقعیت و اجرا نباشن ، و بتونین به مشکلاتی که در آینده پیش میاد اشاره کنن ، می تونن به عنوان یک برگ ویژگی ، برای مراجع قانونی مورد استفاده قرار بگیرن.
اگر هم واقعیت رو بخواین ، حتی قوانین کشوری تا حدی در نظر قاضی می تونن دخیل نباشن. قاضی شرایط عمومی و حال وضعیت رو هم نگاه می کنن و نظر میدن. همون چیزی که در شرایط مختلف قابلیت تغییر رو داره ! و کلیت جو حاکم در اون برهه ی زمانی هست. پس بحث فقط قوانین نیست.

- - - Updated - - -

ثابت شده که دروغ میگن و تحریمی در کار نبوده بابت این موضوع ولی ایشون حاضر نیستند مستند خلافشو ثابت کنند و به قول دوستمون یه قانون توی سایتش نوشته که مصداق همینه که هست میخوای بخواه میخوای نخواهه.و البته دقیقا این جمله در همین پستهاشونم تکرار شده.

:( من که واقعا گیج شدم . پنل کاربری دیتاسنتر به ما دارن نشون میدن تحریم شدیم و اطلاعات حذف شدن در انگلیس. ایشون از یک شهر در اصفهان بلند میشن میگن نه اقا تحریمی در کار نیست !
خواهشا شما اگر از اعضای دیتاسنتر ukserver هستید و رفت و آمد دارید در اونجا ، پیام من رو به مدیریت برسونید و بگید که ..... . اگر اونجا نیستید و بر اساس احتمالات میگید ، خب نگید. میشه دروغ .
چطور پنل کاربری من که در جلوی منه داره غم و اندوه پاک شدن اطلاعات رو نشون میده و ذهن و تخیلات شما به شما میگه نه همش دروغه ! این که میگم تخیلات به این دلیل نیست که شما تخیلی هستید. به این دلیل هست که موضوعی رو در تخیلاتتون پروروندید و به اون پر و پال دادید. نکنید این کارو ... درست نیست. تا مطمئن نشدید نظری ندید . بعدا گریبان گیرتون میشه.

aliramazani
June 5th, 2019, 16:01
این بحثها همه سفسطه هست و شما موظف هستین سایتهایی که میزبانی کردین را بالا نگه دارین و به مشتری ربطی نداره که چه بلایی سر شما و دیتاسنتر و ... اومده.
کیفیت را خودتون برای خودتون تعریف نکنید. کیفیت یعنی اگه دیتاسنتر منفجر هم شده کاربر اصلا نفهمه کی به سرور جدید منتقل شده. اینطور از فردا همه میان پول میگیرن بعد میزنن زیرش میگن تحریمه و تقصیر ما نیست! کاربر شما را میشناسه و میخواستین برنامه ای برای این وضعیت داشته باشین هر چند بازم تاکید میکنم انگلیس ایران را تحریم نکرده و شما دروغ میگین.
قوانین شما هم هیچ اعتباری برای من نداره چون هیچ چیزش به نفع مشتری نیست و این قرارداد اصلا رسمی نیست.
معنی U.S export-control regulations را همه میدونند ولی از کجا معلوم دارین راست میگین!
به هر حال شما بعد از چند بار درخواست من حتی حاضر نیستید آدرستون را بدید. این چه معنی میده؟
شما بارها اعلام کردین 14 هزار تومن ما طلب داریم!!!! بده به یه فقیر من بحثم پول نیست! ما از این هاست برای نگه داری یک وب سرویس استفاده میکردیم که ارتباط همه نرم افزارهای ما که دست مشتریامون بوده با بانک اطلاعاتی و ... قطع شده. این خسارت ماست نه اون 14 هزارتومنی که جلوی سگ بندازی بر نمیداره. نیازی نمیبینم تراکنشهای روزانه با مشتری ها را اینجا بزارم که بفهمی چه خسارتی از سر بی لیاقتی و بی مسئولیتی به ما زدی.

حالا هم اگه ریگی به کفشت نیست آدرس را بده میخوام شکایت کنم.توی دادگاه معلوم میشه حق با کیه. اگه من به شما خسارت زدم تمام و کمال پرداخت می کنم.اگه شما خسارت زدی تمام و کمال دریافت میکنم.
اگه آدرس نمیدی هم اشکال نداره.پیدا کردنش سخت نیست.
در مورد تماس هم دلیلی نمیبینم دیگه با کسی مثل شما ادامه بدم.حرفی دارین داخل دادگاه
والسلام

- - - Updated - - -

بنده رفتم دانشگاه ، دیدم به دروس تسلط دارم از دانشگاه اومدم بیرون . امیدوارم شما داخل دانشگاه موفق باشید.
کسی که فکر کنه بلده و نیازی به یادگیری نداره تکلیفش معلومه.

در ابتدا در پنل کاربری گفتن یک پوئنی بدین ( یعنی یه چیزی مثل وجه نقد یا خدمات دیگه )
اینم دروغ بعدیت
گفتم بقیه شرکتها برای این موارد یه پوئنی در نظر میگیرند تازه شما طلبکارم هستی! بعد اومدی اینجا به همه میگی من طلب پوئن کردم. برو دروغگوی دغل باز شیاد اگه راست میگی آدرس بزار دوستی دارم به فامیلی شجاع ساکن تربت جام همشهریتون بیاد آدرس را تصدیق کنه.

هر کسی خواست من یوزرنیم و پسورد پنلم را بدم بره خودش تیکتها را چک کنه. از قدیم گفتن ن*** و نترس

- - - Updated - - -

از فردا همه میان پول میگیرن بعد میزنن زیرش میگن تحریمه و تقصیر ما نیست! یاد بگیرین روش جدید کلاهبرداری رو

aliramazani
June 5th, 2019, 17:02
ایشون از یک شهر در اصفهان بلند میشن میگن نه اقا تحریمی در کار نیست !
بهتره یادآوری کنم روستای شما 260 نفر جمعیت داره و 46 خانوار طبق پسوند فامیلت و شهرت
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D9%84%D8%B9%D9%87_%D9%86%D9%88_(%D8%AA%D8%B 1%D8%A8%D8%AA_%D8%AD%DB%8C%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D9%87 )
ایشون هم از یک شهر در خراسان بلند میشن فکر میکنن مردم احمقن و تازه طلبکارم هستن! توهین چندین باره مجدد به اصفهان. نزار دهنم باز بشه نمیخوام به بقیه مشهدی ها و خراسانی ها توهینی بشه...
میخواین بابت تحریم و گرونی دلار و عدم سرویسدهی مناسب شما و بسته بودن چند روزه سایت و قطع ارتباط ما از حسابها و وب سرویسمون ما از شما عذر خواهی کنیم؟؟؟

وقتی نمیتونی پشتیبانی کنی غلط میکنی سرویس میدی بعد بندازه گردن کسی دیگه. از ما که گذشت رفت ولی فکر نکن مردم خرن.
ما سالهاست داریم نرم افزار و اپ ارائه میدیم رزومه معتبرم دارم توی صنفی هم بارها به عنوان نمونه انتخاب شدم و معرفی شدم (مدرک موجود و هر کسی خواست ارائه میدم) - مدرک تحصیلی بیشتر از خیلی هاست که نمیخوام بگم فکر نکنی عقده ای ام (از دانشگاه معتبر کشور و مدرک موجود هر که خواست ارائه میدم) و همیشه به نحو احسن پشتیبانی کردیم و چیزی گردن کسی ننداختیم به غیر از الان که سرویس مزخرف شما چند روزه همه چیزو خراب کرده.
حالا دوباره بیا بگو 14 هزار تومن! اصلا یه ریال !
خسارت شما به اعتبار من بوده به تراکنشهایی که توی این چند روز انجام نشده و تعهدات ما که به خاطر شما از بین رفته.
من مجبورم به مشتریام خسارت بدم چون بر خلاف شما به تعهداتم پایبندم و بی مسئولیت نیستم.

تقصیر من بود که از اول ندیدم این سایت بی در و پیکره و نه آدرسی داره نه اعتباری و نه دفتری و نه کارمندی و نه تاییدیه معتبر از جایی.

ولی من ول کن تو نیستم.خیال نکن گذشتم رفت!!! همین شهری که گفتی ازش بلند شدم میزبان بزرگترین کارخانه صنعتی ایران یعنی ذوب آهن اصفهانه و اگه نیومدی یه سر بیا که همین شهر از مرکز شهر استانهای دیگه توی کشور معتبرتره. فقط شخصیتتو با توهینهات نشون دادی رفت. خوشا به تربیتت
من ر**دم به اون دو ریالی که فکر میکنی ذره ای برای من ارزش داره.نمیدونم شاید این مبلغها برای تو ارزش داشته باشه ولی کارو به اینجا کشوندم فکر نکنی زرنگی بچه جون.

حالا هم اگه مردی و از چیزی نمیترسی آدرس بده. اگرم نمیدی که حدسم درسته.

dashjalal
June 5th, 2019, 17:15
به هیچ عزیز اصفهانی توهین نشد. تنها گفته شد : "جدیدا با عزیزان اصفهانی زیاد به مشکل خوردیم. تنها اصفهانی ها. بیشترین تخفیفات رو گرفتن و یا دوست داشتن رایگان استفاده کنن... حالا که تحریم شدیم ... دنبال احقاق حقشون هستن :) . تمامی طلب هاشون از تحریمات رو میخوان از یه جایی بگیرن. " . این توهین نیست. مگر اینکه داخل ذهنتون نسبت به خودتون چیز های دیگری هم بگذره .
عزیزانی از اصفهان دارم که بشدت افراد نازنینی هستن . افرادی که واقعا در دوستی هاشون کم نگذاشتن. من گفتم با کاربران اصفهانیمون تنها به مشکل خوردیم. به این دلیل که بین این تعداد کاربر ، تنها عزیزان اصفهانی شکایت کردن. دوستانی داریم که تا سی هاست از ما خرید کردن. اما وقتی دیدن تحریم شدیم و پیام ارسال کردیم ، گفتن که بسیار متاسف هستیم که این مشکل براتون پیش اومد.
تنها بکاپ هاشون رو دریافت کردن و برامون آرزوی موفقیت داشتن. اما شما و یک دوست دیگرمون که اسمی ازشون نمیارم ... بشدت در دنیای دیگری سیر می کنین. هرچی میخواید میگید. هر دروغی می بندید. هیچی رو باور نمی کنید. در حال سعی بودم تا سرور مناسبی از ایران پیدا کنم که کیفیت خوبی داشته باشه تا کاربران با سایت های بررسی دچار مشکل نشن اما پیدا نشد و فعلا مقدور نبود از خارج از کشور سروری تهیه بشه.
واقعا از این لحن چی برداشت میشه کرد ؟ چه لحن سخیفانه ای . شما اگر مطمئن هستید ما دروغ میگیم ، چرا به پلیس فتا شکایت نکردید . اینماد یک مرجع رسیدگی به شکایات نیست و صرفا یک شرکت اعتبار سنجی هست و شکایات رو به مراجع ذیصلاح مثل پلیس فتا نهایتا می تونن ارجاع بدن. اگر مطمئن هستید چرا در طلب شکایت بر نمیاید که حقتون رو بگیرید. اونقدری به صحت کارمون در این سه سال و درآمد حلال اطمینان دارم که بشدت بهتون تاکید می کنم اقدام قانونی کنید. چرا اگر مطمئن هستید حقتون ضایع شده اقدام به شکایت نکردید ؟ چرا اگر می دونید ما دروغ گو هستیم شکایت نکردید ؟ چرا اگر می دونید حقتون رو خوردیم و داریم بهونه ی تحریم رو میاریم ازمون شکایت نکردید ؟ چرا اگر می دونین با بهانه داریم از شما حق خوری می کنیم و به عمد به شما ضرر زدیم شکایت نکردید ؟ چرا اگر می دونید الکی میگیم تحریم شدیم ، شکایت نکردید ؟ و چرا های دیگه ... .
غیر از این هست که مطمئن نیستید و می ترسید از اقدامات قانونی ؟
این شک شما اینقدر قوی هست که اومدید در این مکان مهملات رو به هم می بافید و با بی ادبی های سخیفانه فقط سعی می کنید آبروی یک سایت رو ببرید. اگر مطمئن بودید جای شما اینجا نبود با این لحن. یک فرد اینقدر بی ادب ؟ اگر حرفی به شما در تیکت ها هم زده شد گوشه و کنایه هایی از روی ناراحتی بود. نه بی ادبی های سخیفانه ای در این حد. شما کی هستید ... .
وب هاستینگ تاک مدیریتی نداره جلوی این افراد رو با این لحن بگیره ؟ بهشون آداب نوشتن یاد بده ؟ نهایت ناراحتی و تندی من در این حد هست. شما پرده های آبرو و تعادل رفتار رو می درید.

aliramazani
June 5th, 2019, 17:22
تو هر جور دلت میخوهد اهانت میکنی بعد به حرفهای بقیه میگی توهین؟؟
مگه نمیگی شکایت کن! خب ادرست را بفرست تا شنبه صبح برم دادگاه.
یه چیزم بدهکار شدیم انگار. میخولی شما برو شکایت کن بگو هاستشو بستیم طرف معترضه.اینجور بهتره انگار.
عجب گیری کردیم از دست این! بدهکارم شدیم.
حالا جلوی همه جواب بده
به قول خودت تحریم سرور را بست.شما به عنوان پشتیبان و سرویسدهنده چیکار کردی؟ چی جایگزینش کردی؟ مگه به مشتری ربطی داشت که دیتاسنتر کجا بوده؟
اصلا مشتری شاید فکر کنه شما خودت هاست میدی و ندونه دیتاسنتر چیه.
مگه موقع خرید انتخاب دیتاسنتر دست نشتری بود که بخواد و نخواد؟
از چی نیترسی از مخفی کاری؟ ادرس و تلفن ثابت شرکت را بده تا بیایم خسارتت بدیم و ازت غذرخواهی کنیم.
ادرس را بزار همینجا
کسی که ادرس شرکتشو مخفی نمیکنه مگر اینکه کلاهبردار باشه.
ثابت کن نیستی

- - - Updated - - -

اقایون ما یه هاست خریدیم و از این سایت خریدیم و طرف حسابمون این اقاست. من جایی دیگه نمیشناسم.
اگه یکی از مردم پول بگیره مثلا براشون از خارج جنس بیاره.بعد توی خارج پولها را از این شخص بخورن بره
بعد مردمی که به این شخص پول دادن تکلیفشون چیه؟ باید برن خارج پولشونو بگیرن یا از هنین شخص؟ هر که حالیشه جواب بده ما هم یاد بگیریم

alirad
June 5th, 2019, 17:27
آقا بی خیال شید لطفا

هر کسی پیام های این تاپیک رو بخونه متوجه میشه کی چه کارست...

نیاز نیست چیزی رو ثابت کنید

همه چیز مشخص هست

dashjalal
June 5th, 2019, 17:29
ایشون هم از یک شهر در خراسان بلند میشن فکر میکنن مردم احمقن و تازه طلبکارم هستن! توهین چندین باره مجدد به اصفهان. نزار دهنم باز بشه نمیخوام به بقیه مشهدی ها و خراسانی ها توهینی بشه...
میخواین بابت تحریم و گرونی دلار و عدم سرویسدهی مناسب شما و بسته بودن چند روزه سایت و قطع ارتباط ما از حسابها و وب سرویسمون ما از شما عذر خواهی کنیم؟؟؟

وقتی نمیتونی پشتیبانی کنی غلط میکنی سرویس میدی بعد بندازه گردن کسی دیگه. از ما که گذشت رفت ولی فکر نکن مردم خرن.
ما سالهاست داریم نرم افزار و اپ ارائه میدیم رزومه معتبرم دارم توی صنفی هم بارها به عنوان نمونه انتخاب شدم و معرفی شدم (مدرک موجود و هر کسی خواست ارائه میدم) - مدرک تحصیلی بیشتر از خیلی هاست که نمیخوام بگم فکر نکنی عقده ای ام (از دانشگاه معتبر کشور و مدرک موجود هر که خواست ارائه میدم) و همیشه به نحو احسن پشتیبانی کردیم و چیزی گردن کسی ننداختیم به غیر از الان که سرویس مزخرف شما چند روزه همه چیزو خراب کرده.
حالا دوباره بیا بگو 14 هزار تومن! اصلا یه ریال !
خسارت شما به اعتبار من بوده به تراکنشهایی که توی این چند روز انجام نشده و تعهدات ما که به خاطر شما از بین رفته.
من مجبورم به مشتریام خسارت بدم چون بر خلاف شما به تعهداتم پایبندم و بی مسئولیت نیستم.

تقصیر من بود که از اول ندیدم این سایت بی در و پیکره و نه آدرسی داره نه اعتباری و نه دفتری و نه کارمندی و نه تاییدیه معتبر از جایی.

ولی من ول کن تو نیستم.خیال نکن گذشتم رفت!!! همین شهری که گفتی ازش بلند شدم میزبان بزرگترین کارخانه صنعتی ایران یعنی ذوب آهن اصفهانه و اگه نیومدی یه سر بیا که همین شهر از مرکز شهر استانهای دیگه توی کشور معتبرتره. فقط شخصیتتو با توهینهات نشون دادی رفت. خوشا به تربیتت
من ر**دم به اون دو ریالی که فکر میکنی ذره ای برای من ارزش داره.نمیدونم شاید این مبلغها برای تو ارزش داشته باشه ولی کارو به اینجا کشوندم فکر نکنی زرنگی بچه جون.

حالا هم اگه مردی و از چیزی نمیترسی آدرس بده. اگرم نمیدی که حدسم درسته.

از لحنتون مشخص هست که هیچی نیستید متاسفانه. از کوزه همان برون تراود که دروست.
آدرس عمومی نیست که خدمتتون داده بشه. آدرس خصوصی و ملکی هست. اگر شکایت دارید باید به پلیس فتا شکایت کنید با نام دامنه . خودشون تمام پیگیری های بعدی رو مسلط هستن.
همینطور که من شماره تلفن شمارو دارم و مشخصاتتون رو و در صورت نیاز میشه ازشون استفاده کرد.
بله مردم عاقل هستند. شما هم کمی دهان بی ادبتون رو حفظ کنید و کلمات نادرست رو ادامه ندید.
جای تعجبه برای من. شما به ما میگید بی ادب با اینکه تنها گوشه کنایه زدیم ولی خودتون در حال بی احترامی های پیاپی و لحن کوچه بازاری هستید و قلدری می کنید .انگار وسط چاله میدون هستیم ! فرهنگ گفتمان در اینترنت رو یاد ندارید.
فکر کنم حالا دوستان دیدند که چرا با شما با طعنه صحبت می شد و فهمیدند که با چه فرد کودکی مدت ها ارتباط داشتیم.
نگران نباشید و من رو فراموش نکنید. بسیار لذت بخش هست کسی در گوشه ای از کشور به یاد آدم باشه. من هم به یاد شما هستم :) . شما با این لحنتون من رو یاد مشتریان نوجوونمون انداختین که وقتی سایتشون مشکلی پیش میومد زمین و آسمون رو به هم میبافتن و بعد که می دیدن مشکل از خودشون بوده و مشکل حل میشد ، میومدن ابراز پشیمونی . البته پشیمونی تنها در یک دل صاف می گنجه نه در فردی که اینطور لحنی داره.
بدون اینکه مطمئن باشه و به پنل دیتاسنتر دسترسی باشه به همه چیز میگه دروغ.
حیف شد کاش شخصیت امیدوار کننده تری از شما می دیدم. واقعا در این شرایط سخت ، کاش با درون شما آشنا نمیشدم که غصه ی افرادی رو بخورم که در اطراف شما هستن. اینقدر بی توجه هستید که فراموش کردید از تاریخ 2017/09/04 از ما سرویس گرفتید. اگر کیفیت سرویس هامون بدد بود ، هیچوقت با ما ادامه نمیدادید تا الان که تقریبا وسط سال 2019 هستیم . یک سال و هشت ماه با ما بودید. الان که تحریم شدیم و سرویس هامون برای دامنه های ir از کار افتاد ناراضی شدید ! چرا در این یک سال و هشت ماه قبل راضی بودید و اگر کیفیت بد بود چرا نرفتید شرکت دیگری ؟ آها ... خواستید به ما لطف کنید و پولی به ما برسونید.
با جملات بازی می کنید تا فقط خودتون رو خالی کنید. آخرین تیرهای یک فرد در تاریکی .
با پلیس فتا تماس گرفته میشه و در مورد اینکه این پست باید اینجا وجود داشته باشه یا خیر گفتگو میشه.
وب هاستینگ تاک محل رسیدگی به شکایات و تهمت زدن ها نیست. اگرموضوعی صد در صد مشخص باشد شاید بشه ، اما فردی از گوشه ای از ایران بلند شده و درحال گفتن هرچیزی هست که به ذهنش می رسه. ترس از شکایت کردن داره چون مطمئن نیست حرفاش درست هست یا خیر. اما هرچی به دهنش میرسه می گه تا کسی رو زیر سوال برده باشه و انتقامی گرفته باشه هرچند کم !
ما سرور هامون از کار نیفتاده ، تنها نمی تونیم به دامنه های ir خدمات بدیم. تنها اونها مجبور به انتقال هستن. کمبود مالی پیش نیومده که نتونیم سرور رو تمدید کنیم بعد به دروغ بگیم تحریمات باعث شدن. تحریمات فقط مارو مجبور کردن دامنه های ir رو میزبانی نکنیم.
با پلیس فتا تماس گرفته میشه و در مورد اینکه این پست باید اینجا وجود داشته باشه یا خیر گفتگو میشه.

aliramazani
June 5th, 2019, 17:49
اول که شما به عنوان پشتیانی بیخود کردین در جواب تیکتها به قول خودتون کنایه زدین به ما. مگه من با شما سر شوخی دارم؟
دوم اینکه به پلیس فتا یا هر جایی دیگه که دوست دارین ریپورت بدین و اگه آدرسی هم خواستی تا بهت بدم چون مثل تو ترسو نیستم.
در مورد آدرس شما که گفتی ملک شخصیه و عمومی نیست هم میتونه جای بحث داشته باشه که شما اصلا دفتر دارین؟ شرکت دارین؟ مجوز فعالیت دارین؟ گواهینامه دارین؟ اگه اینا را ندارین پس با چه مجوزی کسب و کار راه انداخیتن؟ این خودش جرم محسوب میشه.

به پلیس فتا هم حتما اطلاع بده. اتفاقا همین چند ماه پیش آقایی از مشهد که یکی از برنامه های ما رو غیر قانونی به فروش رسونده بود معرفی کردیم به فتا و دادگاه براشون قرار صادر کرد.
برو به پلیس فتا ادرس اینجا را هم بده و بگو یکی را هاستشو بستیم طلبکاره.

به هر حال من یه مشتری بودم بی نام نشون و شما یه هاست که اینجا همه شناختنت و نتونستی به قول خودت اتهامات را توی این تاپیک رفع سو کنی چه برسه دادگاه.
بچرخ تا بچرخیم

ادامه این تاپیک بی فایدست
از همین پستها میشه قضاوت کرد

- - - Updated - - -

فراموش کردید از تاریخ 2017/09/04 از ما سرویس گرفتید

نیاز نیست بگم چندبار دیگه مشکل پیش اومد و ما هیچی نگفتیم و صبوری کردیم تا الان شما طلبکار شدی
همچین خوبن نبودید منتها ما صبور بودیم و فرصت گشتن دنبال به هاست دیگه را نداشتیم

- - - Updated - - -

هستن سایتهایی که وضعیت آپ تایم بودن سایتها را نشون میدن که مشخص کنه چقدر قطعی داشتین

یکی اینو از برق بکشه. هاستو بسته و هنوزم داره توی تیکتهاش توهین میکنه بعدشم میاد میگه کنایه بود!

بیشتر از این در شان خودم نمیبینم با چنین شخصی بحث کنم. یه هاستی خریدبم و یه ضروری بابتش خوردیم بیشتر از پول خود هاست. انگار میکنیم د ز د زد خونمون.

مدیران محترم ادامه این تاپیک بی فایده است.مردم از همین پستها میتونن قضاوت کنند

dashjalal
June 5th, 2019, 18:23
اول که شما به عنوان پشتیانی بیخود کردین در جواب تیکتها به قول خودتون کنایه زدین به ما. مگه من با شما سر شوخی دارم؟
دوم اینکه به پلیس فتا یا هر جایی دیگه که دوست دارین ریپورت بدین و اگه آدرسی هم خواستی تا بهت بدم چون مثل تو ترسو نیستم.
در مورد آدرس شما که گفتی ملک شخصیه و عمومی نیست هم میتونه جای بحث داشته باشه که شما اصلا دفتر دارین؟ شرکت دارین؟ مجوز فعالیت دارین؟ گواهینامه دارین؟ اگه اینا را ندارین پس با چه مجوزی کسب و کار راه انداخیتن؟ این خودش جرم محسوب میشه.

به پلیس فتا هم حتما اطلاع بده. اتفاقا همین چند ماه پیش آقایی از مشهد که یکی از برنامه های ما رو غیر قانونی به فروش رسونده بود معرفی کردیم به فتا و دادگاه براشون قرار صادر کرد.
برو به پلیس فتا ادرس اینجا را هم بده و بگو یکی را هاستشو بستیم طلبکاره.

به هر حال من یه مشتری بودم بی نام نشون و شما یه هاست که اینجا همه شناختنت و نتونستی به قول خودت اتهامات را توی این تاپیک رفع سو کنی چه برسه دادگاه.
بچرخ تا بچرخیم

ادامه این تاپیک بی فایدست
از همین پستها میشه قضاوت کرد

- - - Updated - - -

نیاز نیست بگم چندبار دیگه مشکل پیش اومد و ما هیچی نگفتیم و صبوری کردیم تا الان شما طلبکار شدی
همچین خوبن نبودید منتها ما صبور بودیم و فرصت گشتن دنبال به هاست دیگه را نداشتیم

- - - Updated - - -

هستن سایتهایی که وضعیت آپ تایم بودن سایتها را نشون میدن که مشخص کنه چقدر قطعی داشتین

یکی اینو از برق بکشه. هاستو بسته و هنوزم داره توی تیکتهاش توهین میکنه بعدشم میاد میگه کنایه بود!

بیشتر از این در شان خودم نمیبینم با چنین شخصی بحث کنم. یه هاستی خریدبم و یه ضروری بابتش خوردیم بیشتر از پول خود هاست. انگار میکنیم د ز د زد خونمون.

مدیران محترم ادامه این تاپیک بی فایده است.مردم از همین پستها میتونن قضاوت کنند

عجبا ... ساعاتی هست در تیکت پاسخی ارسال نشده ، چرا مغلته می کنید :) . موضوع واقعا خارج از حد داره خنده دار میشه. چرا میگید داریم در تیکت های بی احترامی می کنیم وقتی اصلا حرفی زده نشده که بخواد بی احترامی بشه.
شما چه موجود خاصی هستید :) نهایتا می تونم اسکرین شات ارسال کنم از هرچه در تیکت ها گفته شد. البته دوستان با خوندن تیکت ها متوجه تخصص شما میشن :
https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/9b79419a-189d-49d1-b1d4-8b93a5bd344f.png
در عکس مشخص هست که 5 ساعته صحبت خاصی در تیکت ها نیست. پس چرا با این لحن کوچه بازاری تهمت میزنید ؟ شما کی هستید . خدا که شاهده . از خدا بترسید لا اقل . .... البته ... .
ادامه ندید خواهشا خودتون رو به رخ نکشید. حداقل تصویر خوبی به چشم بخوره مشکلی نداره. چیزی که نشون میدید اصلا قابل توجیه نیست.

aliramazani
June 5th, 2019, 18:26
عجبا ... ساعاتی هست در تیکت پاسخی ارسال نشده ، چرا مغلته می کنید :) . موضوع واقعا خارج از حد داره خنده دار میشه. چرا میگید داریم در تیکت های بی احترامی می کنیم وقتی اصلا حرفی زده نشده که بخواد بی احترامی بشه.
شما چه موجود خاصی هستید :) نهایتا می تونم اسکرین شات ارسال کنم از هرچه در تیکت ها گفته شد :

در عکس مشخص هست که 5 ساعته صحبت خاصی در تیکت ها نیست. پس چرا با این لحن کوچه بازاری تهمت میزنید ؟ شما کی هستید . خدا که شاهده . از خدا بترسید لا اقل . .... البته ... .
ادامه ندید خواهشا خودتون رو به رخ نکشید. حداقل تصویر خوبی به چشم بخوره مشکلی نداره. چیزی که نشون میدید اصلا قابل توجیه نیست.

فرد موجهی نیستید. ساعت 17:53
این پیامی بود که شما دادین چطور حساب کردین 5 ساعت؟؟؟؟ اسکرین شاتم که خدا را شکر نشانگر همه مطالب ما و شما هست و الان دیگه همه میدونن کی راست میگه و کی شروع کننده توهین (کنایه) بوده.
https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/0ec3be41-ff2e-488e-8812-c0cd9841d30c.png
و البته آدم بی انصافی نیستم:
اینم پیامی که الان دادین:

باور کنید من از غم حاصله تنها می تونم لبخند بزنم .... .
سرویس های دیگری راه اندازی میشن بعد ها . هاستینگ که به خاطر این تحریم از دستمون رفت.
شما من رو نمیشناسید. از روی شماره تلفن به راحتی پلاک خونه ی افراد رو پیدا می کنم.
شما خیلی ناراحت شدید. این برای منی که آرزوم ناراحت نشدن دیگران بوده خوشایند نیست. شاید گاهی تندی از ما سر بزنه اما از خستگی و فشار کاری هست.
دقت کنید همیشه قیمت ها ارزان بودن. دلیلش چی بود ؟ دلیلش رو باید از همکارانم بپرسید که همیشه گفتند اشتباه می کنی کمی به فکر خودت باش. که در جواب میگفتم ... اوضاع اقتصادی جامعه خوب نیست ... بذار بقیه هم راحت باشن.
ان شا الله سرویس ها و ایده های بعدی که راه افتاد و به سود دهی کامل رسید ( طی چند سال آینده ان شا الله ) ، از خجالتتون در میام و این ناراحتی رو به شادی تبدیل می کنم. همون مفهوم که میگن از خجالتتون در میام حالا در حد توان. طوری که در دل شما هم چیزی نمونه.
اصلا هم برام مهم نیست در وب هاستینگ تاک چیزی نوشته شد. اگر حقمون بوده ، بذارید باشه. اگر حقمون نبوده ، خدا خودش یک طور درست میکنه همه چیزو .
اصل کار خودشه ... خودش کنترل می کنه و دنیارو به روال خودش می بره جلو. هرچی کم باشه اضافه می کنه وهرچیزی اضافه باشه کم می کنه.
آرزوی موفقیت دارم براتون.
دقت کنید که لینک بکاپ در پست های قبلی براتون ارسال شده.

dashjalal
June 5th, 2019, 18:43
اینکه گفته شد فرد موجهی نیستید ، بعد از اینکه در تاپیک اینجا گفتید هی داریم پیام میدیم و بد صحبت می کنیم باهاتون در تیکت ها گفته شد. خوب یاد دارید مغلته کنید :) آفرین.
میاید موارد رو طوری کنار هم می چینید که بقیه به نفع شما رای بدن. یاد وکالت افتادم . چه خوب میشد وکیل می شدید.
میاید اینجا پستی می نویسید بعد با پست های داخل تیکت ها منطبق می کنید و هرکدوم میشد ازش به نفع خودتون استفاده کرد رو استفاده می کنید.
هنوز نگفته بودیم فرد موجهی نیستید و اینجا پیام فرستاده بودید که داریم بهتون در تیکت ها بی احترامی می کنیم :) . هنوز پاسخ تیکتتون داده نشده بود. قبل از اینکه بگیم موجه نیستید پیامی ارسال کرده بودید که اینطور گفته شد. قبل از اون پیام 5 ساعت زمان وسط بود. بین این پنج ساعت پیامی ارسال نشده بود اما شما قبل از اون پنج ساعت اینجا نوشتید بیاید ایشون رو از برق بکشید. درحالی که ما اصلا اونموقع پیامی به شما ارسال نکردیم. پنج دقیقه بعد از خوندن پیام شما در وب هاستینگ تاک ، در تیکت نوشتیم فرد موجهی نیستید :)
آفرین بشدت کلام رو یاد دارید. البته از خصلت های عزیزان هنرور اصفهانی هست. به ادبیات واقف هستن :) .
این پیامی هم که در آخر از ما ریپلای کردین به این خاطر هست که خودتون رو آدم خوبه ی مغلته نشون بدین. مگر میشه کسی به کسی دروغ ببنده بد بیاد بگه با انصافم و خوبی هارو هم به رخ بکشه .
این تاپیک دیگه شد بچه بازی های شما . یاد فیلم وکیل‌مدافع شیطان افتادم.
واقع جور کردن همه چیز و کنار هم گذاشتن اونها برای خراب کردن کسی حتی به صورت ناعادلانه ، اینقدر مسلط هستید که منو یاد این فیلم تاریخی انداختید.
داخل ایمیل اومده بود چند تا سوال پرسیده بودید . چرا نیستن اینجا ؟ پاک کردید ؟ شک دارید به خودتون و تهمت هاتون درسته ؟ :)
موفق باشین.
متاسفانه چون مخاطب شما خرید هاست ارزان هست، باید و موظف هستم پاسخ گو باشم وگرنه تمایلی نداشتم این موضوع رو ادامه بدم.

aliramazani
June 5th, 2019, 18:45
اینکه گفته شد فرد موجهی نیستید ، بعد از اینکه در تاپیک اینجا گفتید هی داریم پیام میدیم و بد صحبت می کنیم باهاتون در تیکت ها گفته شد. خوب یاد دارید مغلته کنید :) آفرین.
میاید موارد رو طوری کنار هم می چینید که بقیه به نفع شما رای بدن. یاد وکالت افتادم . چه خوب میشد وکیل می شدید.
میاید اینجا پستی می نویسید بعد با پست های داخل تیکت ها منطبق می کنید و هرکدوم میشد ازش به نفع خودتون استفاده کرد رو استفاده می کنید.
هنوز نگفته بودیم فرد موجهی نیستید و اینجا پیام فرستاده بودید که داریم بهتون در تیکت ها بی احترامی می کنیم :) . هنوز پاسخ تیکتتون داده نشده بود. قبل از اینکه بگیم موجه نیستید پیامی ارسال کرده بودید که اینطور گفته شد. قبل از اون پیام 5 ساعت زمان وسط بود. بین این پنج ساعت پیامی ارسال نشده بود اما شما قبل از اون پنج ساعت اینجا نوشتید بیاید ایشون رو از برق بکشید. درحالی که ما اصلا اونموقع پیامی به شما ارسال نکردیم. پنج دقیقه بعد از خوندن پیام شما در وب هاستینگ تاک ، در تیکت نوشتیم فرد موجهی نیستید :)
آفرین بشدت کلام رو یاد دارید. البته از خصلت های عزیزان هنرور اصفهانی هست. به ادبیات واقف هستن :) .
این پیامی هم که در آخر از ما ریپلای کردین به این خاطر هست که خودتون رو آدم خوبه ی مغلته نشون بدین. مگر میشه کسی به کسی دروغ ببنده بد بیاد بگه با انصافم و خوبی هارو هم به رخ بکشه .
این تاپیک دیگه شد بچه بازی های شما . یاد فیلم وکیل‌مدافع شیطان افتادم.
واقع جور کردن همه چیز و کنار هم گذاشتن اونها برای خراب کردن کسی حتی به صورت ناعادلانه ، اینقدر مسلط هستید که منو یاد این فیلم تاریخی انداختید.
داخل ایمیل اومده بود چند تا سوال پرسیده بودید . چرا نیستن اینجا ؟ شک دارید به خودتون و تهمت هاتون درسته ؟ :)
موفق باشین.

چون بعد از دیدن فرد موجهی نیستید پست جدید نزدم و همون قبلی را ویرایش کردم اقای کاراگاه
یه بار دیگه صحبت اصفهانی ها را کردین.چون من ساکن اصفهان حتما اصفهانیم؟ اصالت مردم از روی محل زندگیشون مشخص میشه؟
و با این پست اخرت میخوای مثلا بگی من یه حرافم که مظلوم نمایی کنی؟
اخرش چی؟ هاست را بستی و طلبکارم هستی. الان مقصر منم؟ بدهکارم به شما؟ باز برو بشین فکر کن چطور موضوع اصلی را منحرف کنی. با هین پستهای شما موضوع منحرف نمیشه.
دیگه هر چی دوست داری بنویس
چون من سر نمیزنم اینجا.حرفهایی که باید زده میشد زده شد.
هر چی دوست داری موضوع را از بحث اصلی منحرف کن.اینم یه ترفنده که شماها خوب بلدین.
والا با کلک و سفسطه کردن امثال شماها دیگه کدوم وکیلی میتونه پس بر بیاد؟

خدا را شکر اسکرین شات تیکتها اینجاست که ملت فکر نکنن من نقل قولهای شما را از خودم نوشتم و بازم خدا را شکر این اسکرین شات را خودت گزاشتی

dashjalal
June 5th, 2019, 19:16
وای ... واقعا وای
چه فردی هستید شما . چقدر موزی. چقدر زبون باز . یه جا قلدر بازی . یه جا چاله میدونی صحبت کردن. یه جا مظلوم نمایی.
دقیقا وقتی تیکت رو در پنل کاربریتون ریپلای کردم فورا اومدم اینجا و دیدم نوشتید " این رو از برق بکشید" . وقتی ما در پنل کاربری ریپلای میزنیم حداقل 10 ثانیه طول میکشه ایمیل به شما برسه. چند ثانیه طول میکشه باز کنید و بعد لحظاتی بیشتر طول میکشه بیاید اینجا و پست رو ویرایش کنید. اما من در کمتر از ده ثانیه بعد از ریپلای کردن اومدم اینجا رو چک کردم. شما فرصت کافی رو نداشتید که توی این ده ثانیه ای که من تیکت رو برای شما ریپلای کردم ، متوجه بشید و بیاید اینجا ویرایش کنید و متنی تایپ کنید و ارسال کنید.
پس با جملات بازی نکنید که دروغگو خودش به دست خودش ، خودش رو لو میده.
پر از دوز و دقل . اسم خدارو برای مظلوم نمایی نیاوردم. مگر خدا برای مظلوم نمایی منو شما به کار میره. خدا رو برای این آوردم وسط چون از صداقت کار خودم مطمئنم. شما من رو می تونید دور بزنید و یا تهمت بزنید و دروغ بگید. جلوی اصل کاری ، همه ناتوان میشن.
یکم بترسین. بکاپتون رو که ساعت ها هست دریافت کردین. دیگه آخرتتون رو خراب تر نکنین :) .
منم هاست شمارو نبستم . دیتاسنتر لطف کردن ریمو کردن. شما که باور نمی کنید ، چرا نمیرید شکایت کنید. مسلمه ... چون می دونید حرفاتون از روی شک هست و اگر به ضررتون بشه ، اون وقت دیگه من شوخی ندارم برای ادامه دادنش !
پس ... .
موفق باشید.

aliramazani
June 5th, 2019, 19:21
اقا شما درست میگی من دروغگو
الان موضوع اصلی کلاهبرداری شماس و خسارتی که به من زدی
بحثی هم با شمای مغلطه کن ندارم که به هر روشی میخوای منو تحریک کنی و بحث اصلی که کلاهبرداری شماست را منحرف کنی
خسارت این چند روز من چی میشه؟
انقدر شکایت شکایت نکن منتظر شنبه هستم. ادرس که جرات نکردی بزاری جون.میترسی و به خودت مطمئن نیستی و بلاخره هز سایت اینماد و شماره موبایل و ... ادرستو پیدا میکنم.
کلاهبرداری میکنن تازه زبون درازی هم میکنن

برو پی کارت بابا صبح تا حالا با انشاهات وقت منو گرفتی
یه ضرر دادیم انگارصدقه دادم به یه فقیر
مسخره تازه طلبکارم هست صبح تا حالا دهره منو تحریک میکنه یه ناسزا بهش بگم بعد هنینو پیرهن عثمان کنه
کورخوندی
من دیگه ایتجا به توی کلاهبردار هیچ جوابی نمیدم تا دادگاه

nima73
June 5th, 2019, 19:24
درود
چقدر اوضاع این انجمن بد شده و متاسفانه مدیری انگار بالا سرش نیست و کلا بی صاحب هست
دو نفر سر 14 هزار تومان (پول یک کیلو پیاز) وسط انجمن درست مثل لات های سرچهار راه دارند بهم توهین میکنند و یک عده هم که بدتر از اونها وارد تاپیک شدن و درافشانی میکنند که نکنه یک وقت کم بیارند
مثلا اینجا یک انجمن تخصصی برای مهندسان it کشور هست

dashjalal
June 5th, 2019, 19:25
کاملا مشخص شد که یک لحظه فهمیدید دروغ رو پیش گرفته بودید و دیگه نتونستید جوابی بیارید.
خسارت ؟ همون 14 هزار تومان ؟ هیچی دیگه ، قرار شده پلیس فتا بیاد بگیرتش . :)
قانونی پیش برید. هم کلام شدن با فردی مثل شما ، اوج حماقت و اشتباه بود. اما متاسفانه مسئول پاسخ گویی هستم هرجا اسم سایت خرید هاست ارزان بیاد.
برید شکایت کنید که مستندات رو دقیق دارم میذارم کنار هم. امشب هم به یکی از آشنایان که وکیل پایه یک دادگستری تهران هست قرار گفتگو دارم.
موفق باشید.

aliramazani
June 5th, 2019, 19:30
با هر شخصی میخوای گفتگو کن کاری با اون ۱۴ هزار تومن درامد سالیانه شما ندارم
خسارت من قطع تراکنشهایی هست که توی این چند روز از دست رفت
و برو یه بچه دیگه را بترسون
کسی که جرات نداره ادرسدبزاره حرف از وکیل و دادگاه و فتا نمیزنه.
خوب نیدونی رفتی دادگاه کی محکومه.
خدا را شکر بک اپ را برداشتم تا ثابت کنم ارتباط هاست و محوصلاتمون را.

بعد انقدر میگی من دروغگو ام چی را دروغ میگم؟ اینکه هاستم بسته شده را دروغ میگم؟ بسته نشده؟
برو پی کارت بابا برای ۱۴ تومن هاست میبندن
پول لازم داشتی خبرم کن ولی برای ۱۴ تومن کاسبی مردمو خراب نکن

dashjalal
June 5th, 2019, 19:32
درود
چقدر اوضاع این انجمن بد شده و متاسفانه مدیری انگار بالا سرش نیست و کلا بی صاحب هست
دو نفر سر 14 هزار تومان (پول یک کیلو پیاز) وسط انجمن درست مثل لات های سرچهار راه دارند بهم توهین میکنند و یک عده هم که بدتر از اونها وارد تاپیک شدن و درافشانی میکنند که نکنه یک وقت کم بیارند
مثلا اینجا یک انجمن تخصصی برای مهندسان it کشور هست

سلام . خدارو شاهد میگیرم حرفتون درست هست و واقعا شرمنده هستم.
اما چه کنم ؟ اسم رو گذاشتن کلاهبرداری خرید هاست ارزان. سه سال با آبرو کار کردیم. سود کم گرفتیم که حلال باشه حق کسی ضایع نشه. دیتاسنتر با پیام تحریم ، هاست های اکانت های ir رو پاک کردن. بعد به ما تهمت زده میشه. می تونم ساکت باشم ؟ صحبت های منو ایشون از نظر قوانین سایت باید منجر به اخراج شدن هر دو نفر باشه و خودم اشتباه این موضوع رو می دونم .
اما ناگریز مجبور به پاسخ دادن هستم. وقتی اسم سایتی که من مدیر اون هستم میاد ، میشه پاسخ نداد ؟ اگر طعنه ای از سمت من بود ، با لحن تو و تو نبود. شما خطاب میکردم . ایشون مثل چاله میدون صحبت می کنن و هی تو و تو میگن و اون نوشتار کوچه بازاری . اما باز هم هرچی بگن باید پاسخ بدم. چون مسئول هاست ارزان من هستم.
دقیقا به قول شما چند نفری هم اومدن وسط پیام دادن که اسمشون وسط باشه که مثلا ما هم هستیم. خودنمایی کنن که ما می دونیم با اینکه نظرات غلطی دادن حتی برای اینماد. خود اینماد به ما در موضوعی پیامی دادن که نوع رسیدگیشون محدود هست و مراجع قضایی باید پیگیر باشن و نه اینماد. اما ایشون گفتن اینماد می تونه بیاد فلان هم بکنه !
از شما و از همه ی عزیزان عذرخواهم. اما باید پاسخ هم بدم. تهمت کلاهبرداری زدن. با اینکه بکاپ هارو دادیم و هنوز هم هستیم. کلاهبردار کسی هست که پول رو میگیره ، خدمات نمیده و غیبش میده. ما خدمات میدادیم و هنوز هم میدیم. تنها دامنه های ir حذف شدن. هنوز هستیم و موجودیت داریم. بهمون تهمت کلاهبرداری میزنن. اینقدر کودک ؟
الان هم دیگه بحث تموم شده هست. باید برن شکایت تا به 14 هزار تومانشون برسن !
باز هم عذرخواهم از شما عزیز .
این تاپیک نباید اینجا باز میشد چون وب هاستینگ تاک مرجع رسیدگی به شکایات نیست. به مدیریت هم دو بار پیام دادم و دوبار هم گزارش تخلف ارسال کردم اما هنوز پاسخی دریافت نشده . امیدوارم طی امشب یا فردا رسیدگی کنن.

aliramazani
June 5th, 2019, 19:32
مثلا من الان ترسیدم با وکیل قرار داره به وکیلت بگو هر کاری از دستش بر میاد بکنه
تا به موقعش ورق سر ما هم رو بشه اونوقت وکیلت بفهمه علیه هرجا و هر کسی نمیتونه وکالت کنه
هر چی هیجی نمیگم

- - - Updated - - -

بحث ۱۴ تومن نیست.بحث وب سرویس منه که روی هاست اینا بوده حالا یه ریال یه صد میلیون و این وب سرویس به نرم افزارهای ما کانکت بوده که کلی مشتری باهاش کار میکرده و به خاطر این هاست کل برنامه ها از کار افتادن
هیچ ربطی به پول هاست نداره و این اقا با بولد کردن پول هاست میخواد بحثو منحرف کنه

- - - Updated - - -

هاستو بسته تازه تهدیدم میکنه
ادم به این پر رویی ندیده بودم
تو بیخود کردی کلاهبرداری کردی و بعدشم تهدید میکنی

- - - Updated - - -

من اگه دروغگو بودم به خودت اطلاع نمیدادم.اینجا برات تاپیک باز کردم

dashjalal
June 5th, 2019, 19:37
با هر شخصی میخوای گفتگو کن کاری با اون ۱۴ هزار تومن درامد سالیانه شما ندارم
خسارت من قطع تراکنشهایی هست که توی این چند روز از دست رفت
و برو یه بچه دیگه را بترسون
کسی که جرات نداره ادرسدبزاره حرف از وکیل و دادگاه و فتا نمیزنه.
خوب نیدونی رفتی دادگاه کی محکومه.
خدا را شکر بک اپ را برداشتم تا ثابت کنم ارتباط هاست و محوصلاتمون را.

بعد انقدر میگی من دروغگو ام چی را دروغ میگم؟ اینکه هاستم بسته شده را دروغ میگم؟ بسته نشده؟
برو پی کارت بابا برای ۱۴ تومن هاست میبندن
پول لازم داشتی خبرم کن ولی برای ۱۴ تومن کاسبی مردمو خراب نکن

عذرخواهم شما چیزی مصرف کردید ؟ چون یک مقداری کلا حواستون نیست چی گفتید.
قرار بوده چهارده هزار تومان به شما داده بشه به عنوان خسارت. شما که بدهکار نبودید که به خاطر 14 هزار تومان هاستتون بسته بشه ! یک سری موضوعات رو خودتون قاطی کردید ... فکر کنم کمی تمرکز حواس ندارین !
شما الان چهارده هزار تومان طلب دارید از ما ... ما از شما طلب نداریم که جریمه کنیم شمارو
نه دروغ نمیگید هاستتون بسته شده. البته اشتباه میگید. هاستتون بسته نشده. هاستتون حذف شده از سمت دیتاسنتر . هاست تمامی دامنه های ir . هاست های دامنه های com و net و سایر هنوز باز هستن و کاربران دارن استفاده می کنن!
چشم هر موقع 14 هزار تومان لازم شد خدمتتون عرض می کنم .
درضمن گفته شد چرا آدرس گذاشته نشد. چون محیط ملکی هست نه تجاری . پس آدرس شخصی قابل شکایت نیست. در این موضوع مشکل شما ، باید به پلیس فتا شکایت کنید. دفعه ی قبل هم که گفتم . حدود دو بار اینو گفتم که . اما فکر کنم تمرکز حواس ندارید.
موفق باشید.

aliramazani
June 5th, 2019, 19:37
من داد کلاهبرداریتو همه جا میزنم حالا تو به مدیران اطلاع بده و گزارش تخلف رد کن.
شنبه صبح تکلیفت روشن.میشه

- - - Updated - - -

تو یا نمیفهمی یا خودتو زدی به نفهمی
بسته شدن هاست ما خسارت به تراکنش مشتری ها زده اگر نه اون ۱۴ تومن را که سگ خورد
تهمت چیزی زدی هم علیهت استفاده میشه

dashjalal
June 5th, 2019, 19:39
مثلا من الان ترسیدم با وکیل قرار داره به وکیلت بگو هر کاری از دستش بر میاد بکنه
تا به موقعش ورق سر ما هم رو بشه اونوقت وکیلت بفهمه علیه هرجا و هر کسی نمیتونه وکالت کنه
هر چی هیجی نمیگم

- - - Updated - - -

بحث ۱۴ تومن نیست.بحث وب سرویس منه که روی هاست اینا بوده حالا یه ریال یه صد میلیون و این وب سرویس به نرم افزارهای ما کانکت بوده که کلی مشتری باهاش کار میکرده و به خاطر این هاست کل برنامه ها از کار افتادن
هیچ ربطی به پول هاست نداره و این اقا با بولد کردن پول هاست میخواد بحثو منحرف کنه

- - - Updated - - -

هاستو بسته تازه تهدیدم میکنه
ادم به این پر رویی ندیده بودم
تو بیخود کردی کلاهبرداری کردی و بعدشم تهدید میکنی

- - - Updated - - -

من اگه دروغگو بودم به خودت اطلاع نمیدادم.اینجا برات تاپیک باز کردم

چقدر بی فرهنگید شما ! لحن نامناسبی دارید چقدر.
تهدید نکردم شمارو . تهدید کردم ؟ گفتم برید شکایت کنید تا به حقتون برسید. بعد من هم اون شکایت رو ادامه خواهم داد.
موفق باشید. ادب هم داشته باشید. ول نکنید زبانتون رو. کمی همراه با کنترل باشه. این قدر هم هی آپدیت نکنید پستتون رو. تمرکز حواس ندارید هی یادتون میره چی باید بنویسید.

- - - Updated - - -

من داد کلاهبرداریتو همه جا میزنم حالا تو به مدیران اطلاع بده و گزارش تخلف رد کن.
شنبه صبح تکلیفت روشن.میشه

- - - Updated - - -

تو یا نمیفهمی یا خودتو زدی به نفهمی
بسته شدن هاست ما خسارت به تراکنش مشتری ها زده اگر نه اون ۱۴ تومن را که سگ خورد
تهمت چیزی زدی هم علیهت استفاده میشه

عذرخواهم اما شما واقعا حالتون خوب نیست.

- - - Updated - - -

یک لحظه الان دیدم که شما بعد از اینکه نوشته های من رو می بینید ، شروع می کنید به ویرایش کردن نوشته های قبلیتون. خجالت آوره این. این یعنی گول زدن و بازی با ذهن خواننده ی تاپیک ها. یعنی عوض کردن موضوع و خطاکار نشون دادن پاسخ دهنده !
یک بازی راه انداختید. خجالت بکشید.

aliramazani
June 5th, 2019, 20:10
من عذر خواهی میکنم هاستم بسته شد
ببخشید که من ضرر کردم
شرمند ام باید خسارت به مشتری هام بدم
ببخشید اعتراض کردم چرا هاستم بسته شد
ببخشید که شما بارها منو تخیلاتی و حقیر و احمق و بی سواد و کسی که حالش دست خودش نیست و کسی که چیزی زده و اصفهانی زبان باز و شیاد و ... خطاب کردین
اخه هر کسی حقشو بخواد استحقاقش نسبتهاییه که شما زدین.
خلاصه ببخشید که هم حقم خورده شد هم ضرر کردم هم کلی توهین شنیدم
یه توهین فقط به خودم بکنم اگه کسی ناراحت نمیشه و اونم اینه که اخه بیشعور کور بودی از اول از سایت بی در پیکر و بی نام و نشون و نا معتبر که حتی ادرسم نداره خرید کردی؟ حال بخور

من به جای شما عذر خواهی کردم فکر کنم همینو میخواستین که تازه من از شما عذرخواهی کنم
اخه در جواب تیکت من به جای عذرخواهی گفته شد من تخیلاتی و هیجانزده ام و بیخود کردم معترض شدم. گفتن ما تو قوانینمو داریم که هر وقت دلمون خواست حق مردمو میتونیم بخوریم و جوابگو هم نیستیم.

اقای محترم حالا اگه دوباره نمیای برای منحرف کردن بحث ما رو رواتی و معتاد و الکلی و دیوونه و حقیر خطاب کنی اول حتما برو از ما شکایت کن و بگو حقشو خوردیم طلبکاره
دوم اینکه بچرخ تا بچرخیم ببینم کی ضرر میکنه.چون تو یه نفر شاکی نداری و نشتریهای منم شاکی اند.

بیشتر از این در شان خودم.نمیلینم با یک کلاهبردار دهن به دهن بشم.هر چی دوست داری بگو و فکر کن مردمو پیچوندی و با زیاد کرد این پستها به نفعته که بحث اصلی کم بشه. ولی من دیگه ادانه نمیدم.

- - - Updated - - -

بهتره به جای مغلطه و دروغگو نشون دادن من با این پستها بفهمی چرا پست ویرایش کردم اونم چون با موبایل تایپ میکنم و غلط املایی دارم. اگه نگرانی از پستها اسکرین شات بگیر که بتونی بعد ثابت کنی
راستی این بار توهین نکردی و نگفتی چیزی زدم و حالم خوب نیست؟

dashjalal
June 5th, 2019, 20:49
سلام مجدد ... آها ویرایش می کنین غلط املایی پاک کنین ؟
پس نمی دونم چرا مثلا 5 خط یک دفعه تبدیل شدن به 10 خط !
به کسی نگفتم معتاد و الکلی ... . چیزی مصرف کردید به معانی دیگه هم می تونه باشه.
شما توی کلام وقاحت رو به اوج رسوندین. پاسخی در ادامه دیگه صلاح نمی بینم به شما ارائه کنم.

aliramazani
June 5th, 2019, 21:03
سلام مجدد ... آها ویرایش می کنین غلط املایی پاک کنین ؟
پس نمی دونم چرا مثلا 5 خط یک دفعه تبدیل شدن به 10 خط !
به کسی نگفتم معتاد و الکلی ... . چیزی مصرف کردید به معانی دیگه هم می تونه باشه.
شما توی کلام وقاحت رو به اوج رسوندین. پاسخی در ادامه دیگه صلاح نمی بینم به شما ارائه کنم.

اگر میتونید ثابت کنید حرفی را بزنید.گفتم که اسکرین شات بگیرین از پستها.
اگه نمیتوتی بیشتر از این نیازی نیست خوب نمایی کنید تا همینجا همه متوجه شدن جریان چی بوده.
این حجم از پررویی و گستاخی از یک کلاهبردار واقعا جای تعجب داره.

منم ادامه بحث اینجا را به صلاح و در شان خودم نمیبینم.

dashjalal
June 5th, 2019, 23:10
اگر میتونید ثابت کنید حرفی را بزنید.گفتم که اسکرین شات بگیرین از پستها.
اگه نمیتوتی بیشتر از این نیازی نیست خوب نمایی کنید تا همینجا همه متوجه شدن جریان چی بوده.
این حجم از پررویی و گستاخی از یک کلاهبردار واقعا جای تعجب داره.

منم ادامه بحث اینجا را به صلاح و در شان خودم نمیبینم.

شما با این لحن کوچه بازاری اصلا شان دارید که باز بخواد در شانتون باشه ؟ :) . حرفی بزنید که بگنجه .
حرفی بزنم که بتونم ثابت کنم ؟ شما حرفی زدید که بتونید ثابت کنید ؟ گفتید دیتاسنتر حذف نکرده و دروغه و فتوشاپ . کو مدرک شما ؟ کو اثبات شما ؟ فقط حرف و رد کردن ؟ مدرک بدید، سند بدید . ما هم مدرک داریم هم سند. شما که بگید فتوشاپ ، هیچ تفاوتی ایجاد نمی کنه وقتی روی میز قاضی باشه !
بشدت منتظر شکایت شما هستیم که بعد ماجرا رو طور دیگری ادامه بدیم. با دوست وکیلمون هم صحبت شد و هم یکی از عزیزانمان در تهران. فردا هم با دوستی در پلیس فتا صحبت می کنیم برای این پست.
فردی که وقتی بهش زنگ میزنی چون شماره تلفن خواسته ، بعد شمارتو ذخیره داشته و در لیست بلاک قرار داده و بترسه تلفنی صحبت کنه ، این فرد اینقدر کودک هست که پشت کامپیوتر قایم شده و هر حرف در حد خودش رو به دیگران نسبت میده.
وقتی تمام پست ها موجود هست ، شما به کی میگید بی ادب ؟ مگر اینکه برگشته باشید و مجدد پست هاتون رو ویرایش کرده باشید و بد دهنی هاتون و کوچه بازاری حرف زدن هاتون و قلدری حرف زدن هاتون رو ویرایش کرده باشین ! کسی که می ترسه تلفن جواب بده و شماره رو روی بلاک میذاره ، شماره ی سرویس دهندش رو روی بلاک میذاره ، این فرد میاد توی متن و در اینجا قلدری می کنه!
چطور اول پا بند این شده بودید که شماره تلفن ندارن ... بعد که زنگ زدیم جواب ندادید، و بعد از نیم ساعت زنگ زدیم و دیدیم کلا روی لیست بلاک هستیم. اگر شماره تلفن نداشتیم ، شما شماره تلفن مارو از کجا داشتید که بلاک کنید ؟
یک فرد خارج از احوالات، اومدن اینجا ادعا می کنن.
بشدت منتظر هستیم پیگیری کنید. ( فردی که از جواب تلفن و پشت تلفن حرف زدن ترس داره ) ! اینقدر کودک. اینجا قدرتمند شدید ؟ :)

aliramazani
June 5th, 2019, 23:28
اوه اوه اوه ترسیدم
کلاهبردار باشی شکایتم بکنی.
هر کاری از دستت بر میاد بکن کوچولو نیاز نیست منو از چیزی بترسونی
قلعه نو بودی دیگه؟ ۲۶۰ نفر جمعیت داشت

- - - Updated - - -

تلفن جواب بدم که چی بشه؟ تلفنی خسارت میدی؟ میخوای پشت تلفنم بی احترامی کنی؟
برو پلیس فتا حتما برو نرفتی بچه بابات نیستی

- - - Updated - - -

بیشتر از اینم مزاحم من نشو هر کاری میخوای بکن بچه جون

- - - Updated - - -

همه این اراجیف درست.شما موظف بودین سایتهای تحت میزبانی را بالا نگه دارین که نداشتید و خسارت به ما زدین و یه مشت قانون هم از خودت در اوردی که هیچ اعتبار قانونی نداره.
برو شکایت کن و بگو هاست طرف را بستیم معترضه.حتما شکایت کن
مملکت خر تو حر هست ولی نه تا این که ب***ی و شاکی هم باشی. برو شکایت کن منم دفعه اولم نیست میرم دادگاه

- - - Updated - - -

اقایون این اقا هاست را بسته و طبق قرارداد باید سایت ما در مدتی که هزینه اش پرداخت شده بالا باشه. هر جاش اشتباهه بگین اشتباهه. به من چه که شما از کدوم دیتاسنتر سرویس گرفتی. من تو رو میشناسم کاری با دیتاسنتر ندارم.اگه میخواستم خودم مستقیم از دیتاسنتر سرویس میگرفتم.

nofoozgar
June 5th, 2019, 23:59
الان یا 5 صفحه تایپ کردن اینحا مشکلتون حل میشه ؟

aliramazani
June 6th, 2019, 00:03
الان یا 5 صفحه تایپ کردن اینحا مشکلتون حل میشه ؟

خیر این بابا ول کن نیست تازه طلبکارم هست
لطفا این تاپیکو ببندید

asrhosting
June 6th, 2019, 00:14
متاسفانه به دلیل تحریم هاست را بستن و پاسخ های تیکتهاشون جالبه که پر از توهین و بحثهای طلبکارانه است. دیتاسنترشون انگلیسه و تا اونجا که من میدونم انگلیس تحریمی نکرده.
پاسخهاشون را میزارم ببینید:

اسم مدیرش جلال علیزاده قلعه نویی
سایتش kharidhostarzan.com
و dns روی cheaplyhost.com
و تا اونجا که من فهمیدم تحریمی در کار نبوده و پول هاست را ندادن دیتاسنتر بلاکشون کرده. دلار گرون شده زدن زیر همه چیز.

- - - Updated - - -

نه اینماد دارن نه آدرسی نه تلفنی

سرویس ارزان همینه و شما حق اعتراض ندارید !
وقتی سرویس به شدت ارزان هست تو این وضعیت ارز ، وقتی نه شماره تلفن دارند و نه آدرسی این موارد عادی است .

aliramazani
June 6th, 2019, 00:18
وقتی سرویس به شدت ارزان هست تو این وضعیت ارز ، وقتی نه شماره تلفن دارند و نه آدرسی این موارد عادی است .

اره دقیقا تقصیر خودمه که به این سایت بی در پیکر اعتماد کردم.این سایت و سرویسش اینم از ادبش

- - - Updated - - -

میشه اطلاعات هاست ویندوزتون را بزارین؟ asp core 2.2 هم ساپورت میشه؟

NasimBamdad
June 6th, 2019, 00:44
موضوع تحریم چیزی نیست که بگید تحریم شدیم و تمام . کسی که کار بین اللملی می کنه و در کشوری مثل ایران که همیشه در معرض تحریم هست باید توانایی حمایت از کاربرهاشو داشته باشه

مثلا اینکه خود شما روی سرور های جداگانه backup بگیرید به صورت روزانه که در این مواقع سریعا 24 یا 48 ساعته روی سرور جدید منتقل کنید

و اینکه همیشه از جایی خرید کنید وسرور بگیرید که مشکلی با تحریم نداشته باشه ،، اینکه شما سایت IR رو برای cPanel هاست کردید خوب کاملا مشخص هست و واقعا روزی به سراغتون میان و این موضوع هم اتفاق افتاده.

شما باید یه سرور DirectAdmin همیشه دم دست داشته باشید برای این مواقع . بنده خودم از دیتاسنتر های معتبر سرور دارم و با همه شون هم قرارداد امضا شده رسمی دارم که حتی اگه تحریم هم اعمال بشه باید تا پایان قرارداد خدمات ارائه بشه.

سعی کنید حرفه ای تر کار کنید

nevergotme
June 6th, 2019, 00:57
طرف هنوز تو پست هاش میگه 'خخخ' هاستینگ هم داره.

NasimBamdad
June 6th, 2019, 01:14
1- جناب آقای هاستینگ شما Dedicated یا VPS داشتید از دیتاسنتر ؟ یا از دیتاسنتر Reseller گرفتید؟
2- در پیام اخطار شما چیزی منوط بر اینکه دیتاسنتر شما رو تحریم کرده و اینا نیست ، گفته شده که شما سایت IR روی cPanel هاست کردید که چون این cPanel برای آمریکا هست شما مجاز نیستید و خلاف کردید

اینکه دیتاسنتر به سرور شما دسترسی گرفته خودسرانه دیتا سایت های IR شما رو پاک کرده برای بنده کمی سنگینه ، مگر اینکه ازشون Reseller داشته باشید. و شما قبل از هر کاری باید از دیتاسنتر بپرسید که با ایران کار می کنند یا نه ، زمانی که تحریم پیش بیاد تا آخر تاریخ قرارداد شما باید سرویس شما رو مسدود نکنند و این قانون تمام دنیا است و بنده از دیتاسنتر آمریکایی هم سرویس داشتم که بعد از موضوع تحریم تا پایان قراردادم _ مدت 6 ماه _ سرور بنده رو مسدود نکرد و موظف بود که خدمات ارائه کنه

3- بازم میگم شما باید سرور جایگزین داشته باشید و در دیتاسنتر دیگه که سریعا انتقال بدید به دیتاسنتر دیگه و نیاز به ارائه بک آپ دیتاسنتر نداشته باشید و خودتون بک آپ بگیرید

4-جواب دیتاسنتر مبنی بر اجازه کار کردن و فروش به ایران رو هم پیوست کردم

dashjalal
June 6th, 2019, 12:50
1- جناب آقای هاستینگ شما Dedicated یا VPS داشتید از دیتاسنتر ؟ یا از دیتاسنتر Reseller گرفتید؟
2- در پیام اخطار شما چیزی منوط بر اینکه دیتاسنتر شما رو تحریم کرده و اینا نیست ، گفته شده که شما سایت IR روی cPanel هاست کردید که چون این cPanel برای آمریکا هست شما مجاز نیستید و خلاف کردید

اینکه دیتاسنتر به سرور شما دسترسی گرفته خودسرانه دیتا سایت های IR شما رو پاک کرده برای بنده کمی سنگینه ، مگر اینکه ازشون Reseller داشته باشید. و شما قبل از هر کاری باید از دیتاسنتر بپرسید که با ایران کار می کنند یا نه ، زمانی که تحریم پیش بیاد تا آخر تاریخ قرارداد شما باید سرویس شما رو مسدود نکنند و این قانون تمام دنیا است و بنده از دیتاسنتر آمریکایی هم سرویس داشتم که بعد از موضوع تحریم تا پایان قراردادم _ مدت 6 ماه _ سرور بنده رو مسدود نکرد و موظف بود که خدمات ارائه کنه

3- بازم میگم شما باید سرور جایگزین داشته باشید و در دیتاسنتر دیگه که سریعا انتقال بدید به دیتاسنتر دیگه و نیاز به ارائه بک آپ دیتاسنتر نداشته باشید و خودتون بک آپ بگیرید

4-جواب دیتاسنتر مبنی بر اجازه کار کردن و فروش به ایران رو هم پیوست کردم

سلام ... بله ریسیلر هستیم . ددیکیت نیست. در ابتدا باهاشون صحبت شد که با دامنه های ir مشکلی دارید یا خیر و گفتند خیر مشکلی نیست و می تونید آزاد باشید. اما حدود دو هفته پیش ناگهان همه رو ساسپند کردن و پاک کردن. البته بکاپ تحویل دادن.
بله سرور فعال هست و فقط ir ها در دسترس نیستن و بکاپ ها به کاربران داده شده.
چند بار در نوشته ها گفتم ... به صورت کامل مشکلی پیش نیومده. سرور ها بسته نشدن. تنها به دامنه های ir فعلا نمی تونیم خدمات ارائه کنیم. به عنوان خسارت البته به سایر عزیزان خدماتی ارائه شد که راضی باشن. البته به این دوستمون ندادیم. چون کلا موجه نیستن . به ایشون گفتیم برن شکایت کنن.
خیلی خوب هست شمارو مسدود نکردن. مارو درجا و و فورا مسدود کردند . بدون اخطار و صحبتی از قبل .
به همین خاطر 90 درصد کاربرانمون رو از دست دادیم.
ایشون به ما می گن کلاهبردار. در حالی که ما این کار رو نکردیم. سرور رو هم تمدید کردیم. سایر دامنه ها روی سرورمون کار می کنن. سایت رو نبستیم. پاسخگو هستیم. پول کسی رو نگرفتیم و بهش سرویس ندیم. تنها شرکتی که ازش نمایندگی داشتیم ، دامنه های ir رو از کار انداختن.
اینکه گفته میشه تحریم شدیم ، در رابطه با دامنه های ir هست. سایر چیز ها مشکلی ندارن و فعال هستن.
در رابطه با بکاپ و گرفتن بکاپ دسترسی های روت نیاز هست که در این نوع نمایندگی این دسترسی ها موجود نیست.

- - - Updated - - -

طرف هنوز تو پست هاش میگه 'خخخ' هاستینگ هم داره.

اون خخخخ ، از روی ناراحتی زیاد هست. که هرچی توضیح میدی مشکل از سمت ما نیست و مدارک میفرستی ، میگن فتوشاپ هست. وگرنه مطمئن باشید ، بیشتر از شما می دونم در چه محیطی باید چی بگم.
اینجا دیگه همه چیزش شده خنده دار . این پست و تاپیک خلاف قوانین هست. وب هاستینگ تاک مسئول رسیدگی به تخلفات نیست و اینطور پست هایی تا از سمت مراجع قانونی مجوز نگیرن حق انتشار ندارن.
با پلیس فتا به زودی سر این مورد صحبت میشه چون عنوان تاپیک ، بر خلاف کلیه ی فعالیت های ما بوده و ما حق کسی رو نخوردیم. اگر مشکلی پیش اومده به خاطر کوتاهی شرکتی بوده که ازش خدمات داشتیم که بدون اخطار دامنه های ir رو بستن.

taranoome
June 6th, 2019, 17:40
اصلا کار به هیچی ندارم ولی کسی که دنبال هاست ارزون باشه و دنبال مال مفت باشه هر چیزی سرش بیاد حقشه