PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اندر حکایت پشتیبانیهای هاستینگهای ما

operator
February 9th, 2011, 18:51
من توی این مطلب قصد ندارم به کسی یا شغلی بی احترامی کنم ، فقط قصد دارم تجربه خودم رو در چند هاست که از چند شرکت مختلف گرفتم در مواقع ضروری بیان کنم
خیلی هاتون شاید به راحتی متوجه بشید که من در حال حاظر منظورم کیه و چه چیزی باعث شده این تاپیک رو بزنم ، بحث من با این هاستینگ خاص هست ولی این معضلی هست که همه (بهتر بگم 99%) هاستینگهای ما دارند.
متاسفانه زمانی که هوا افتابی ه و همه چیز خوبه و سایت آپ ه ، دیتاسنتر مشکلی نداره ، سرور مشکلی نداره ، شبکه دیتاسنتر درسته و هزاران هزار دلیل و برهان دیگر که هر کدوم که نباشه موجب داون شدن سرور ها میشه (حتی ندادن پول چای سرایدار دیتاسنتر) همه در دسترس هستند
توی یاهو میری میبینی بله مثل شیر بیدارند و حتی ساعت 2 نصف شب هم میبینی به به عجب هاستینگی انتخاب کردی که ساعت 2 نصف شب هم بیداره و اگر سلام کنی جواب میده
حالا میرسیم به زمانی که سایت داون شد و مشکلی برای سرور پیش اومده (اعم از مشکلاتی که در بالا گفته شد)
1. جواب تلفن که همون قبلا که وضعیت خوب بود به زور میدادند حالا که دیگه اگر لطف کنند فقط تلفن رو خاموش نمیکنند جواب دادن که محاله
2. جواب اس ام اس رو در روزهای آفتابی خوب میدن ولی هوا که ابری میشه غیر ممکنه جواب اس ام اس داده بشه
3. اه سایت خودشون هم که روی همین سرور پس اونم داون ه
4. توی یاهو که عمرا پیداشون نمیکنی
5. تنها امیدواریت ایمیل ه که اونم پس از چند تا میل فرستادن پشیمون میشی و بی خیال ماجرا میشی
6. تلفن ، ایمیل و آی دی پشتیبانی هم که محاله بتونی پیدا کنید و تنها راه ارتباطی با پشتیبانی همون سایت و بخش ساپورت سایته که باز برمیگرده به مورد سوم

میشینی تا وقتی که یک تق ی به توقی بخوره و سایت با سلام و صلوات بالا بیاد
اتفاقات بعد از بالا اومدن سایت
1. بازم طبق معمول تلفن رو که اصلا جواب نمیدن
2. اس ام اس هم که عمرا جواب بدن
3. توی یاهو هم تا چند روز آفتابی نمیشن
4. پشتیبانی سایت هم که با وجود انتخاب مورد Emergency بعد از 1 روز هنوز جوابی نمیدن (در صورتی که در روزهای آفتابی 1 ساعته موارد Emergency رو حواب میدادند)

حالا شما بفرمائید که بنده با این وضعیت دیگه به چه کسی میتونم اعتماد کنم و سایتم رو روی سرورهای شخص دیگه ای بزارم ؟
این تاپیک ممکنه با برخورد برخی دوستان همراه باشه ولی بیاین و کمی واقع گرا باشیم و واقعیتها رو ببینیم ، من مشتری چه گناهی کردم که قبل از دریافت هاستم پولش رو دادم ولی این خدمات افتضاح رو دارم تحمل میکنم اونم از شخصی که خیلی از دوستان به من گفتن که بهترین خدمات رو داره
دوستان عزیز به خدا ، به پیر ، به پیغمبر - مشکلاتی که سرور داره ، مشکلاتی که طرف حساب من با آبدارچی اونجا داره ، مشکلاتی که دیتاسنتر برای ایشون ایجاد کرده ، مشکلاتی که شبکه دیتاسنتر داره به من هیچ ربطی نداره چون من پول هاستم رو دادم و انتظار خدمات دارم
انتظار آپتایم 99.9% ی که ادعا شده رو دارم نه انتظار داون 4 روزه سایت و بعد از بالا اومدنش هم با مشکلاتی نظیر دسترس نداشت به سی پنل مواجه بشم و دوباره و سه باره و صد باره داون شدن های مکرر نیم ساعتی تا 3 ساعتی سایت
دوست عزیز انتظار دارم حداقلش وقتی سایت داون شده همینقدر به خودت زحمت بدی و توی یاهو آن بشیو در دلیل داون بودن سایت بگی ببخشید ، عذر میخوام سایت تا چند ساعت دیگه آپ میشه نه اینکه از ترس مشتری ها که نمیخوای یک "ببخشید" خشک و خالی بهشون بگی قایم شی و ادعا کنی داری کارهای سرور رو رسیدگی میکنی

من دلم خیلی پره خواسته باشم ادامه بدم زیاد میشه در حوصله هیچ کس نمیگنجه
انتظار جواب از کسی رو ندارم فقط اینو گفتم شاید برخی از دوستان از خواب بیدار بشن

khabaloo
February 9th, 2011, 18:58
حالا برای همه که نه ولی متاسفانه تقریبا درسته

amirHoseein
February 9th, 2011, 19:04
یه امری هست ، وقتی طرف برای 10 گیگ هاست می گیره ماهی 1000 تومان ، وقتی سرور مشکل می خوره طرف می گه مگه عقلم کمه برای 1000 تومان اعصابمو خرد کنم ! خوب شما هم وقتی برای 10 گیگ هاست 1000 تومان می دی ، انتظار جواب گرفتن نداشته باشید ! یه قاعده کلی هست

khabaloo
February 9th, 2011, 19:05
یه امری هست ، وقتی طرف برای 10 گیگ هاست می گیره ماهی 1000 تومان ، وقتی سرور مشکل می خوره طرف می گه مگه عقلم کمه برای 1000 تومان اعصابمو خرد کنم ! خوب شما هم وقتی برای 10 گیگ هاست 1000 تومان می دی ، انتظار جواب گرفتن نداشته باشید ! یه قاعده کلی هست

البته همیشه هم برای سرور های ارزون قیمت نیست و واسه گرونتر ها هم بعضا این مشکلات هست

soroushhost
February 9th, 2011, 19:07
من که متوجه نشدم کدوم یکی از دوستان رو می گید، ولی اگه از شرکت بگیرید که شماره ی ثبت داشته باشه و uptime پایین سایتشون، نباید به مشکلی بر بخورید

---------- Post added at 03:37 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

اینم 100% درسته!

operator
February 9th, 2011, 19:12
خیر دوست عزیز بنده برای 10 گیگ هاست 1000 تومن ندادم
مسئله مالی یکی از کم اهمیت ترین موارد زمان انتخاب هاستینگم بود
کاش اول تحقیق میکردید که ببینید بنده از کی هاست گرفتم بعد میومدید و اظهار لطف میکردید دوست عزیز
مهمترین مسائلی که بنده در زمان انتخاب هاستینگم عنوان کردم 1. امنیت 2. آپتایم بود
حتی توی همین فروم در مورد شخصی که قصد داشتم ازش هاست بگیرم تحقیق کردم و جوا مثبت گرفتیم از دوستان که به این روز افتادیم

---------- Post added at 07:12 PM ---------- Previous post was at 07:08 PM ----------

من که متوجه نشدم کدوم یکی از دوستان رو می گید، ولی اگه از شرکت بگیرید که شماره ی ثبت داشته باشه و uptime پایین سایتشون، نباید به مشکلی بر بخورید[color=silver]
بنده نخواستم که از کسی اسم ببرم ولی شما بگید که شرکت و شماره ثبتش در زمان داون بودن ، آپتایم افتضاح و خدمات افتضاح تر به چه درد من میخوره
خود بنده از یک شخص حقیقی (نه یک شرکت ثبت شده و حقوقی)یک vps گرفتم که بسیار راضی ام ازش(که اونم شاید تحقیق کنید متوجه بشید چه کسی گرفتم ولی بحث ایشون نیست اینجا وگرنه اسم میبردم)

khabaloo
February 9th, 2011, 19:14
بحث این هست که حتی اگه سرور 1000 تومنی هم باشه کسی که وارد این کار شده باید به مشتری احترام بزاره
همه چیز که سود نیست

iranwebwork
February 9th, 2011, 19:26
البته دوست عزیز در مورد تحریم و مشکل شبکه دیتا سنتر که می فرمایید اگر شما متن موافقت نامه روهنگام ثبت نام و خرید سرویس مطالعه و سپس قبول کنید متوجه خواهید شد که اکثرا به دلیل اینکه مشکلات مربوط به تحریم - شبکه دیتاسنتر، زلزله آتش سوزی و ... در صورت اتفاق متوجه شخص فروشنده بنا به عدم دسترسی و موانع، نمی شه ، و اکثرا این رو ذکر کردن. بنابراین بهتر متن موافقت نامه رو قبل خرید بخونید حتما. با بقیه گفته هاتون موافقم در مورد تعداد تقریبا کثیری صدق میکنه

amirHoseein
February 9th, 2011, 19:53
خیر دوست عزیز بنده برای 10 گیگ هاست 1000 تومن ندادم
مسئله مالی یکی از کم اهمیت ترین موارد زمان انتخاب هاستینگم بود
کاش اول تحقیق میکردید که ببینید بنده از کی هاست گرفتم بعد میومدید و اظهار لطف میکردید دوست عزیز
مهمترین مسائلی که بنده در زمان انتخاب هاستینگم عنوان کردم 1. امنیت 2. آپتایم بود
حتی توی همین فروم در مورد شخصی که قصد داشتم ازش هاست بگیرم تحقیق کردم و جوا مثبت گرفتیم از دوستان که به این روز افتادیم

---------- Post added at 07:12 PM ---------- Previous post was at 07:08 PM ----------

بنده نخواستم که از کسی اسم ببرم ولی شما بگید که شرکت و شماره ثبتش در زمان داون بودن ، آپتایم افتضاح و خدمات افتضاح تر به چه درد من میخوره
خود بنده از یک شخص حقیقی (نه یک شرکت ثبت شده و حقوقی)یک vps گرفتم که بسیار راضی ام ازش(که اونم شاید تحقیق کنید متوجه بشید چه کسی گرفتم ولی بحث ایشون نیست اینجا وگرنه اسم میبردم)

این فروم چون همه همکار هستند معلومه همه تایید می کنند هم رو

operator
February 9th, 2011, 20:29
کاش یکم توی خوبی سعی کنیم رقابت کنیم و همیشه سعی کنیم با خدمات بهتر از همکارانمون پیشی بگیریم
متاسفانه توی کار هاستینگ همه توی خدمات بد کورس گذاشتند و مشتری مجبور بین بد و بدتر انتخاب کنه نه بین خوب و بهتر
با مشکل خیلتر و سایتهای ساماندهی و وزارت ارشاد و ... کم مشکل داریم این مشکلات هم روش
اونوقت میگن چرا فارسی در اینترنت نفوذ نداره و نفوذ زبان فارسی در اینترنت کمه :-|

khabaloo
February 9th, 2011, 20:39

بله حقیقته
چون اگه کسی هم حقیقت رو بگه شائبه پیش میاد که برای خراب کردن همکار هستش و حالت خوبی نداره

Metalik
February 9th, 2011, 20:46
"اکثر مشتریان هم در مورد وظایف یک (پشتیبان هاستینگ) آشنا نیستند و توقعات باورنکردنی دارند" -- تجربه یک پشتیبان هاستینگ

shervin114
February 9th, 2011, 20:58

احیانا محمد فخرائی خودمون نیست که :65::-*

khabaloo
February 9th, 2011, 21:00

بعید نیست :) خیلی تعریف vps های ایشون رو شنیدم

yekmobile.com
February 9th, 2011, 21:42
محمد فخرایی که کارش درسته
ولی من خودم بیشتر هاستینگ ها رو قبول ندارم.
و ما هاستینگی که خوب باشه کم داریم.
به عنوان مثال تو بعضی هاستینگ ها میخوان مشتری و گول بزنن الکی مینویسند فلان سایت توسط ما پشتیبانی میشه.

AriyaDownload
February 9th, 2011, 22:13
99 درصد هاست فروش های ایرونی اینطوری هست
کاری هم نمی شه کرد
خصلت ما ایرونی ها کلا اینطوری هست :65:
تا وقتی اوضاع خوبه همچی می خونه مثله خروس وقتی اوضاع خز می شه سرشو مثل کبک می کنه زیر برف :):-|
ما که بعد از کلی تحقیق و تایید از یکی هاست گرفتیم بعد از دو ماه گم و گور شد
هیچی هم جواب نداد
ما هم بیخیال سایتمون شدیم
اینقدر این مسائل زیاد شده که تقریبا داره طبیعی می شه
هر هفته حداقلش یه دونه پست تویه این انجمن در مورد همین هست که یه هاستینگ سرم کلاه گذاشت، سرورش دان شده، جواب نمی ده و مسائل دیگه

--------------------------------------
پ.ن: الانه که کل هاست فروش ها خودشونو جزء اون یه درصد حساب کنن :))

---
February 9th, 2011, 22:16
ولی من خودم بیشتر هاستینگ ها رو قبول ندارم.
و ما هاستینگی که خوب باشه کم داریم.
به عنوان مثال تو بعضی هاستینگ ها میخوان مشتری و گول بزنن الکی مینویسند فلان سایت توسط ما پشتیبانی میشه.
دوست عزیز فقط پشتیبانی محدود به هاست کردن سایت نیست شاید وی پی اس داشته باشه از فلان سایت یا فلان سایت دامین هاشو خرید کنه از این هاستینگ به هر نحوی سرویس دهی کنه حقشه که بزنه توسط ما پشتیبانی میشه
اما ساپورت : دسترسیه ما محدود به اینتر نت هست زمانی که اینتر نت سرور قطع بشه دسترسی وجود نداره باید دیتاسنتر درست کنه اونم چون اس ال ای نوع اول هست تا 24 ساعت جواب میدن دیگه تقصیر منه مدیر یا شرکت نیست
هاستینگی که حرفه ای کار کنه ما کم نداریم شما چرا میای از من خرید میکنی برو از پارس دیتا خرید کن همش ناشی از کم پول دادنه و ...

این فروم هم یه خانواده هست که اعضاش مشخصه شما اعضای خانوادتو تایید نمی کنی ؟

AriyaDownload
February 9th, 2011, 22:21

شما حتما یه نگاهی به صفحه حوادث روزنامه ها بنداز
ببین اعضایه خانواده چطوری همدیگه رو تایید می کنن
برادری که خواهرش را کشت به خاطر ...
دو برادر به خاطر ....
و ...

درسته آدم اعضایه خانواده اش رو تایید می کنه
ولی نه همینطوری سر سری
اگه یه مشکلی داشته باشه بهش گوشزد می کنه تا مشکلش رو رفع کنه
نه اینکه اونم بشینه تشویق کنه فلان هاستی سره اینو کلاه گذاشت
و کلی هواداریش رو بکنه
آخرش هم خودش کاره اونو انجام بده :-|

-----------------------------
پ.ن: حرف های من (سطر اول) 100 درصد نیست (جهت اطلاع دوستان)

khabaloo
February 9th, 2011, 22:40

حرف شما بسیار متین

ولی ایرادات باید گوشزد بشه

RezaFH
February 9th, 2011, 23:05
راستش به عنوان یک فروشنده منم یک چیزایی از مشتری ها / شرایط و پشتیبانی دیتاسنتر / سایر مشکلات میبینم که واقعا اصلا نمیشه کاری کرد
یا اینکه میشه ولی نه با مبلغی که از مشتری گرفته میشه

مثال عرض میکنم :
1- سایت یکی از مشتریان / سرور مورد حمله دیداس قرار میگیره
2- مشکلی برای سرور پیش میاد و دیتاسنتر جوابگو نیست (سرور خارج از دسترس هست)
3- یکی از کاربران با سایتش یا کارش سرور رو دچار مشکل میکنه
4- مشکلی برای سرویس دهنده پیش میاد
5- مواردی مثل تحریم پیش میاد
6- سرویس دهنده ، سرور رو مستقیم تهیه نکرده و مشکلی برای واسطه پیش میاد
7- ضعیف بودن سرور
و موارد دیگه

راه حل هایی که قابل ارائه هست :
1- خرید مستقیم از دیتاسنتر
2- خرید سرور قدرتمند
3- مدیریت خوب سرور
4- استفاده از فایروال سخت افزاری
5- استفاده از چند سرور بصورت cluster
6- استخدام چند نفر برای مدیریت سرور و پشتیبانی مشتریان
7- کار با دیتاسنترهایی که مشکلی از لحاظ تحریم بوجود نیاورند
و خیلی موارد دیگه

اگر بخوایم این مواردی رو که گفتم پیاده سازی کنیم ، هزینه چند میلیونی خواهد داشت و بر این اساس قیمت هاستی که ارائه میشود هم بقول بعضی ها فضایی خواهد بود !!
پس چاره چیه ؟ حل کردن و توجه به بعضی از نکاتی که گفته شد که در این صورت بازم برخی مشکلات وجود خواهند داشت که اجتناب ناپذیر هست.
پس بنظر من هرقدر قیمت هاست کمتر باشه ، میشه پی برد به اینکه چقدر برای اون موارد گفته شده پرداخته شده تا فروشنده با این قیمت میتونه ضمن تامین هزینه سرور و سایر هزینه ها ، سودی هم برای خودش درنظر بگیره

در مورد سایت شما هم : سرور اصلی سایت شما ایران هست ولی قسمت دانلود از singlehop و سرویس دهنده ای با نام سورن اگر اشتباه نکنم.
ولی با این اطلاعات متوجه نشدم که شما از کی گله دارید و مشکل شما چی هست ...

موفق باشید :)

amirHoseein
February 9th, 2011, 23:12
راستش به عنوان یک فروشنده منم یک چیزایی از مشتری ها / شرایط و پشتیبانی دیتاسنتر / سایر مشکلات میبینم که واقعا اصلا نمیشه کاری کرد

مثال عرض میکنم :
7- ضعیف بودن سرور
و موارد دیگه

2- خرید سرور قدرتمند
3- مدیریت خوب سرور
و خیلی موارد دیگه

اگر بخوایم این مواردی رو که گفتم پیاده سازی کنیم ، هزینه چند میلیونی خواهد داشت و بر این اساس قیمت هاستی که ارائه میشود هم بقول بعضی ها فضایی خواهد بود !!
پس چاره چیه ؟ حل کردن و توجه به بعضی از نکاتی که گفته شد که در این صورت بازم برخی مشکلات وجود خواهند داشت که اجتناب ناپذیر هست.
پس بنظر من هرقدر قیمت هاست کمتر باشه ، میشه پی برد به اینکه چقدر برای اون موارد گفته شده پرداخته شده تا فروشنده با این قیمت میتونه ضمن تامین هزینه سرور و سایر هزینه ها ، سودی هم برای خودش درنظر بگیره

در مورد سایت شما هم : سرور اصلی سایت شما ایران هست ولی قسمت دانلود از singlehop و سرویس دهنده ای با نام سورن اگر اشتباه نکنم.

خوب فکر کنم من هم متوجه شدم از چه شخصی خرید کردن ! ولی خودشون هم باز گول زدن ، چون تو سایت شخص زده پهنای باند نامحدود در ایران ! این یعنی اشتباه و .... در خرید

yekmobile.com
February 9th, 2011, 23:43
والله ما هاست فروش خوب خیلی کم داریم.
اینکه میگین ما خانواده ایم هم قابل قبول نیست باید بگین همکاریم.
بعدش خیلی ها با یه سرور معمولی و بدون خرج کردن میخوان بزرگ بش میان سایت پشتیبانیی کنند همه چی و میزارند زیر پا
خیلی ها هم که از بیخ عربند.
البته کاردرست هم داریم ولی من زیاد ندیدم

khabaloo
February 9th, 2011, 23:48
خوب فکر کنم من هم متوجه شدم از چه شخصی خرید کردن ! ولی خودشون هم باز گول زدن ، چون تو سایت شخص زده پهنای باند نامحدود در ایران ! این یعنی اشتباه و .... در خرید
پهنای باند نامحدود که معنی نداره ... من خیلی بیشتر دوست دارم یه عدد ببینم تا این کلمه رو
چون میدونم رو چقدر باید حساب کنم ولی وقتی کسی میگه نا محدود ولی بالاخره سقفی داره که خبر نداریم

---
February 10th, 2011, 00:14
والله ما هاست فروش خوب خیلی کم داریم.
اینکه میگین ما خانواده ایم هم قابل قبول نیست باید بگین همکاریم.
بعدش خیلی ها با یه سرور معمولی و بدون خرج کردن میخوان بزرگ بش میان سایت پشتیبانیی کنند همه چی و میزارند زیر پا
خیلی ها هم که از بیخ عربند.
البته کاردرست هم داریم ولی من زیاد ندیدم
بله اما موقعی که شما سایت خوبی دارید با بازدید بالا هاست اشتراکی جواب گو نیست به خاطر همین مدیر سایت به هوای پولی که شما میدید هم به خودش ظلم میکنه هم به کاربراش هم به شما و هم به این جامعه . اگه احیانا با یه مسلط به امور سرور و سایت مشورت میکردید هیچ گاه همچین دیدگاهی نداشتید .

operator
February 10th, 2011, 07:27
"اکثر مشتریان هم در مورد وظایف یک (پشتیبان هاستینگ) آشنا نیستند و توقعات باورنکردنی دارند" -- تجربه یک پشتیبان هاستینگ
من کمترین انتظار رو از یک پشتیبان هاستینگ دارم و اونم اینه که به وظایفش که باید هر چه سریعتر مشکلات سرور رو حل کنه پایبند باشه
و بقیه گله من از بقیه اعضای هاستینگ هست که در مواقع مشکل هیچ کسی جوابگو نیست
من هیچوقت عرض نکردم که پشتیبانی باید جوابگوی بنده باشه بلکه گله من اینه که یکی نیست به من مشتری جواب بده و بگه چه مشکلی پیش اومده و تا چه مدت این مشکل پابرجاست
شما انصافا بفرمائید این حق بنده نیست ؟

اینجا بحث وی پی اس بنده نیست
بنده وی پی اس ام رو از جناب کیانی عزیز (giga)گرفتم که فکر میکردم زودتر از اینها متوجه بشید
یکم توی پروفایل من میرفتیذ پستهای تقدیر و تشکر بنده از ایشون رو می دیدید
ولی پیدا کردن جناب کیانی رو هم مدیون محمد فخرایی عزیز هستم که ایشون رو به من معرفی و تائید شون کردند.

بله اما موقعی که شما سایت خوبی دارید با بازدید بالا هاست اشتراکی جواب گو نیست به خاطر همین مدیر سایت به هوای پولی که شما میدید هم به خودش ظلم میکنه هم به کاربراش هم به شما و هم به این جامعه . اگه احیانا با یه مسلط به امور سرور و سایت مشورت میکردید هیچ گاه همچین دیدگاهی نداشتید .
پس بازم برمیگرده به مشکل هاستینگ که میخواسته مشتری رو فریب بده (شدیدا تاکید میکنم منظورم هاستینگ خودم نیست چون به این مسئله آگاهم که ایشون قصد فریب دادن بنده رو در اول کار نداشتند)
چرا وقتی از پس یک کار برنمیایم ادعاش رو میکنیم

مثال عرض میکنم :
7- ضعیف بودن سرور
و موارد دیگه

2- خرید سرور قدرتمند
3- مدیریت خوب سرور
و خیلی موارد دیگه

دوست عزیز من سایت نسبتا سنگینی دارم و میزبانی اون از پس یک سرور ضعیف برنمیاد و من هم روز اولی که هاست رو گرفتم به هاستینگ عرض کردم که من حجم اطلاعات (از لحاظ فضا) سنگینی ندارم ولی دیتابیس های سنگینی دارم که سنگین تر هم میشن و آیا شما میتونید پاسخگو باشید که ایشون فرمودند که بله ما سرورهای قدرتمندی داریم که هیچ مشکلی برای ما نیست
آیا با این شرایط بازم مشکل از بنده است
من میدونم برای خریدن جنس خوب باید پول بیشتری پرداخت کنم و یک قانونی هست که میگه
شما هیچوقت نمیتونی با پول کم جنس خوبی بخری ولی عکسش هم صادق نیست چون معمولا میگیم همیشه خریدن چیزهای گرون قیمت دلیل به خوبی جنس نمیشه
ولی باید عرض کنم که توی این شغل 99.99% خریدهای گرون قیمت هیچ اعتباری روش نیست (درصد آپتایم سرورها رو عرض کردم :65: )

سرور سایت بر روی کاناداست نه ایران

http://geo.flagfox.net/?ip=184.107.44.229&host=www.downloadworld.irقسمت دانلود از همون سرور مجازی تامین میشه
باز هم میگم قصد نام بردن از کسی رو ندارم و مطلب رو کلی عرض کردم. چون با تمامی این مشکلات برای ایشون احترام خاصی قائل هستم.
ضمن اینکه توی لیست پائین که دیدم ایشون خودشون هنوز این تاپیک رو ندیدند گویا و نمیدونم شاید با دیدن این تاپیک از سوی بنده واکنش نشان بدهند فقط امیدوارم هر واکنشی دارند مثبت باشه و منطقی

amrdata
February 10th, 2011, 08:15
مشكل اصلي ما چند چيزه :

1 : به هر ميزباني اعتماد مي كنيم

2 : نمي گم اكثرا بلكه ميگم 50درصد ميزبان هاي ما وجدان ندارن ( البته منظورم شخص خاصي نيست - سوتفاهم پيش نياد )

3 : و مشكل اصلي بازار هاستينگ نبودن صنف يا واحد نظارت و نبودن قوانين تعريف شده براي اين بازار

من خودم چند ساليه از يكي هاست رزلر دارم كه واقعا راضي هستم

با اين كه ايشون را كلي زحمت ميدم با اين حال ايشون بازم جوابگو هستند

همينجا ازشون تشكر مي كنم

حاجيان

DeltaGostar
February 10th, 2011, 08:55
داستان نمیخواهم تعریف کنم
میزبانی و مدیریت یه هاستینگ قوی و خوب - حوصله و صبر بسیاری میخواهید و ا نصب ماژول و برای هاست مشتری و دان تایم و غیره .
مثل ساختن vps که نیست -

هاست کردن سایت خیلی مهم است از نفوذ و امنیت بالای نیاز دارد تا جواب مشتری رو دادن . توی این چندین هاستینگ با کیفیت و امنیت و پشتیبانی باب دل پیدا خواهید کرد .

اما به هر حال حق با شما و کلیه مشتریان است .

shervin114
February 10th, 2011, 10:47
بعید نیست :) خیلی تعریف vps های ایشون رو شنیدم

از جای دیگه اگه VPS داشته باشی بازهم فکر نکنم به پای VPS های محمد فخرائی و persianvps.ir برسه
من که الان 2 تا سرور ازش دارم دان تایم نداشته و لودش هم بر مبنای کاری که ازش می کشم خیلی پائینه
حتی موقعی که دیتاسنتر فایروال به سرور ها اضافه می کرد و اطلاعیه زده بود که دان تایمی داریم بازهم سرورهای من بالا بود :)

amirHoseein
February 10th, 2011, 11:26
من کمترین انتظار رو از یک پشتیبان هاستینگ دارم و اونم اینه که به وظایفش که باید هر چه سریعتر مشکلات سرور رو حل کنه پایبند باشه
و بقیه گله من از بقیه اعضای هاستینگ هست که در مواقع مشکل هیچ کسی جوابگو نیست
من هیچوقت عرض نکردم که پشتیبانی باید جوابگوی بنده باشه بلکه گله من اینه که یکی نیست به من مشتری جواب بده و بگه چه مشکلی پیش اومده و تا چه مدت این مشکل پابرجاست
شما انصافا بفرمائید این حق بنده نیست ؟

اینجا بحث وی پی اس بنده نیست
بنده وی پی اس ام رو از جناب کیانی عزیز (giga)گرفتم که فکر میکردم زودتر از اینها متوجه بشید
یکم توی پروفایل من میرفتیذ پستهای تقدیر و تشکر بنده از ایشون رو می دیدید
ولی پیدا کردن جناب کیانی رو هم مدیون محمد فخرایی عزیز هستم که ایشون رو به من معرفی و تائید شون کردند.

پس بازم برمیگرده به مشکل هاستینگ که میخواسته مشتری رو فریب بده (شدیدا تاکید میکنم منظورم هاستینگ خودم نیست چون به این مسئله آگاهم که ایشون قصد فریب دادن بنده رو در اول کار نداشتند)
چرا وقتی از پس یک کار برنمیایم ادعاش رو میکنیم

دوست عزیز من سایت نسبتا سنگینی دارم و میزبانی اون از پس یک سرور ضعیف برنمیاد و من هم روز اولی که هاست رو گرفتم به هاستینگ عرض کردم که من حجم اطلاعات (از لحاظ فضا) سنگینی ندارم ولی دیتابیس های سنگینی دارم که سنگین تر هم میشن و آیا شما میتونید پاسخگو باشید که ایشون فرمودند که بله ما سرورهای قدرتمندی داریم که هیچ مشکلی برای ما نیست
آیا با این شرایط بازم مشکل از بنده است
من میدونم برای خریدن جنس خوب باید پول بیشتری پرداخت کنم و یک قانونی هست که میگه
شما هیچوقت نمیتونی با پول کم جنس خوبی بخری ولی عکسش هم صادق نیست چون معمولا میگیم همیشه خریدن چیزهای گرون قیمت دلیل به خوبی جنس نمیشه
ولی باید عرض کنم که توی این شغل 99.99% خریدهای گرون قیمت هیچ اعتباری روش نیست (درصد آپتایم سرورها رو عرض کردم :65: )

سرور سایت بر روی کاناداست نه ایران

http://geo.flagfox.net/?ip=184.107.44.229&host=www.downloadworld.irقسمت دانلود از همون سرور مجازی تامین میشه
باز هم میگم قصد نام بردن از کسی رو ندارم و مطلب رو کلی عرض کردم. چون با تمامی این مشکلات برای ایشون احترام خاصی قائل هستم.
ضمن اینکه توی لیست پائین که دیدم ایشون خودشون هنوز این تاپیک رو ندیدند گویا و نمیدونم شاید با دیدن این تاپیک از سوی بنده واکنش نشان بدهند فقط امیدوارم هر واکنشی دارند مثبت باشه و منطقی

همییشه یادت باشه ، هیچ وقت همکار همکارش رو ضایع نمی کنه ، به خصوص ایرانی ها که خصلت بدی دارند ، به خاطر رفاقت حاضر نیستند بدی هم رو بگند

yekmobile.com
February 10th, 2011, 13:39
خوب چرا یکاری نمیکنید که هاستینگ های خوب مشخص بشه ؟
مثلا سایتی بزنید که 20 هاستینگ اول ایران و توش مشخص کنه.
لااقل اینطوری مشتری خوب میفهمه باید چیکار کنه
البته فکر کنم خیلی ها از این کار بدشون میاد

agarb98
February 10th, 2011, 13:43
بستگی داره که شما چه سرویسی و از کجا بگیرید همه یکسان نیستند

پس همه را در کیسه ی خودتان نکشید و به کسی تهمت نزنید اول تست کنید بعد در ضمن شما از کسی که سرویس گرفتید نباید انتفاد کنید شما برای این کار باید اول مشتریان این شخص رو بررسی می کردید بعد می گرفتید

کسی شما رو مجبور نکرده بود که بگیرید ازشون خرید کنید.

در ضمن این تاپیک در جای مناسب قرار ندارد چون یک انتقاد هست باید در انتقاد ها و پیشنهاد قرار می گرفت پس مدیران انتقال بدن تاپیک رو.

در ضمن شما در زمینه هاستینگ برای اینکه سایت موفقی داشته باشید اول بررسی کنید مشتریان کسی رو که می خواین ازش خرید کنین بعد سرویس بگیرید.

این داستان در ایران تا 100 سال دیگر ادامه خواهد داشت .

yekmobile.com
February 10th, 2011, 14:12

پس همه را در کیسه ی خودتان نکشید و به کسی تهمت نزنید اول تست کنید بعد در ضمن شما از کسی که سرویس گرفتید نباید انتفاد کنید شما برای این کار باید اول مشتریان این شخص رو بررسی می کردید بعد می گرفتید

در ضمن این تاپیک در جای مناسب قرار ندارد چون یک انتقاد هست باید در انتقاد ها و پیشنهاد قرار می گرفت پس مدیران انتقال بدن تاپیک رو.

در ضمن شما در زمینه هاستینگ برای اینکه سایت موفقی داشته باشید اول بررسی کنید مشتریان کسی رو که می خواین ازش خرید کنین بعد سرویس بگیرید.

این داستان در ایران تا 100 سال دیگر ادامه خواهد داشت .

1- بله دقیقا
2-تو این تاپیک به کسی تهمت زده نشده بعد چرا نباید از کسی که هاست خریدیم انتقاد نکنیم ؟؟؟ دلیل این حرفتون چیه ؟
3- کسی شما رو مجبور نکرده هاست بفروشین
4-اومدیم و مشتری و گیر نیاوردیم و کارمون باید سریع انجام میشد و خیلی ها لیست مشتری نمیدند

operator
February 10th, 2011, 22:49

این هم داستانی دیگر در زمینه این شغل
مشتری حق انتقاد از هاستینگ رو نداره (خیلی جالب و منطقی به نظر میرسه :65: )
منم عرض نکردم همه ، حتی من توی این تاپیک از یک نفر هم اسم نبردم ولی عرض میکنم 99% اینجوری اند

این حرفتون که کسی شما رو مجبور نکرده از ما هاست بخرید رو خیلی شنیدم و این جمله تون نشات گرفته از همون جمله است کاش این حرف موقع خرید و گرفتن پول هم گفته بشه که شما مجبور نیستید از ما هاست بگیرید.

من چون زیر 100 پست دارم نمیتونم توی انجمن انتقادات تاپیک بزنم

منم همین کار رو کردم ولی گویا ایشون سابقه درخشانی داشتند و به ما که رسیدند بدشانسی ها شون شروع شد

خوب چرا یکاری نمیکنید که هاستینگ های خوب مشخص بشه ؟
مثلا سایتی بزنید که 20 هاستینگ اول ایران و توش مشخص کنه.
لااقل اینطوری مشتری خوب میفهمه باید چیکار کنه
البته فکر کنم خیلی ها از این کار بدشون میاد
به شرطی که به دست انسانهای منصف و مورد اعتمادی باشه که لابی درست نکنند

---
February 10th, 2011, 23:05
3 : و مشكل اصلي بازار هاستينگ نبودن صنف يا واحد نظارت و نبودن قوانين تعريف شده براي اين بازار
برای صنف زدن خیلی دیره چون که مشکلات خیلی زیادی خواهد داشت

اما باز هم میگم 50 درصد تقصیر ها بر میگرده به یوزر چون که با وجود آگاهی داشتن در مورد اینکه سایتش توسط هاست اشتراکی جواب گو نیست بازم میاد خرید می کنه و 50 % هم که بر می گرده به هاستینگ که پست های قبل براتون توضیح دادم

operator
February 10th, 2011, 23:14
برای صنف زدن خیلی دیره چون که مشکلات خیلی زیادی خواهد داشت

اما باز هم میگم 50 درصد تقصیر ها بر میگرده به یوزر چون که با وجود آگاهی داشتن در مورد اینکه سایتش توسط هاست اشتراکی جواب گو نیست بازم میاد خرید می کنه و 50 % هم که بر می گرده به هاستینگ که پست های قبل براتون توضیح دادم
دوست عزیز سایت ما آنقدر هم سنگین نیست که یک هاست اشتراکی از پسش برنیاد
مگه pc هست که نتونه یک سایت با این حجم و سایتهای دیگری رو هاست کنه ناسلامتی اسمش سروره
من کلا بحثم توی این تاپیک این نیست دوست عزیز
مشکل من جوابگو نبودن پشتیبانی هاستینگها در هنگام وجود مشکل هست

operator
February 11th, 2011, 06:20
برخی از دوستان گویا اشتباها برداشت داشتند که بنده از وی پی اس خودم ناراضی هستم و با پشتیبانی جناب کیانی عزیز که گفتم مشکل دارم
خیر اتفاقا یکی از همون معدود دوستانی رو که عرض کردم خدمات پشتیبانی ه فوق العاده ای دارند در امر پشتیبانی ایشون هستند.
جالبه عرض کنم که من به جز ایشون با هیچ کس دیگه در کادر پشتیبانی و فروش و غیره (اگر کس دیگری رو هم دارند که مطمئنا با این حجم کار دارند) تابحال نه آشنا شدم و نه میشناسم و تنها کسی که به بنده جوابگو هستند ایشون هستند و اگر هم مشکلی داشته باشم و با ایشون تلفنی مطرح کنم هیچوقت نمیگن که به فلان کس بگید یا فلان جا با فلان نفر صحبت کنید و خودشون مسئله رو پیگیری میکنند و نتیجه رو خودشون به بنده اعلام میکنند.
که این روشی هست که در همه جا مورد پسند مشتری هست و مشتری همیشه دوست داره طرف حساب یک نفر باشه نه اینکه برای هر چیزی به یک نفر مراجعه کنه.
شرکتهای موفقی در اطراف خودم و صنف خودم با توجه به گستردگی عجیبی که شغل بنده داره اینکار رو انجام دادند و بسیار موفق هم بودند

باز هم اینجا از جناب کیانی (giga) و تمامی کادر پشتیبانی نهایت تشکر رو به خاطر سرور فوق العاده و خدمات فوق العاده تر از اون رو دارم

موفق و موید باشید و امیدوارم روزی شاهد شکوفایی این شغل هم در ایران باشیم و خود کسانی که نام و آوازه خوبی دارند و خدمات خوبی دارند ، خود دیگه اجازه ندهند کسانی وارد این صنف بشوند که موجب بدنامی همگان بشه
شاید یکی از مشکلاتی که شما (به عنوان همکار) و ما (به عنوان مشتری) با اون دست و پنجه نرم میکنیم اینه که سن برخی از افرادی که وارد اینکار شدند بسیار کم هست و یا اینکه تازه وارد بازار کار شدند و با چم و خم بازار ، نحوه برخورد با مشتری ، نحوه درست تبلیغات ، نحوه درست فروش و .......... آشنایی لازم رو ندارند.

agarb98
February 11th, 2011, 11:30
شما می گید که سایتی بزنن تا 20 هاستینگ مشخص شه این امکان در ایران بسیار ضعیف است

الان شما می دونی چقدر شرکت در ایران در این زمینه هست و چقدر در این زمینه کسایی هستن که شرکت نیستند وشخصی هستند

پس این کار کمی غیر معقولانه است

khabaloo
February 12th, 2011, 01:34
شما می گید که سایتی بزنن تا 20 هاستینگ مشخص شه این امکان در ایران بسیار ضعیف است

الان شما می دونی چقدر شرکت در ایران در این زمینه هست و چقدر در این زمینه کسایی هستن که شرکت نیستند وشخصی هستند

پس این کار کمی غیر معقولانه است
راس میگه .الان نصف جمعیت اینترنتی اران مشغول فروش هاستن :)