PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نماد اعتماد دو ساله صادر می شود ولی با هزینه 175 هزار تومانی

m2n
May 25th, 2019, 14:03
نماد دو ساله صادر می شود ولی با هزینه 175 هزار تومانی

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم نماد اعتماد الکترونیکی می رساند، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در نظر دارد در راستای ارتقای کیفیت سرویس و به موجب مصوبه شماره 288 مورخ 05/12/97کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات، نماد اعتماد الکترونیکی را از این پس با اعتبار دو ساله اعطا و با دریافت هزینه 175 هزار تومانی اعطا نماید. شایان ذکر است متقاضیانی که پیش از این اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نموده اند، در زمان تمدید مشمول تعرفه مذکور خواهند بود و از این پس کلیه نمادهای اعطا و تمدید شده 2 ساله خواهد بود. همچنین به منظور حمایت از کسب و کارهای نوپا، متقاضیان دریافت نماد اعتماد الکترونیکی درصورت تمایل می توانند مبلغ تعرفه مذکور را در دو مرحله و با بازه زمانی مشخص پرداخت نمایند.

اقساطی هم میدن

وطنم پاره تنم :66:

amirizadi
May 25th, 2019, 14:28
اجبار میکنن همه را نماد بگیرن - بانکها را موظف میکنن به سایتهای دارای نماد درگاه بدن - بعد که خوب جا افتاد هزینشو دریافت میکنن - همه هم مجبورن پرداخت کن :66::)

hamra
May 25th, 2019, 14:33
نماد دو ساله صادر می شود ولی با هزینه 175 هزار تومانی

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم نماد اعتماد الکترونیکی می رساند، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در نظر دارد در راستای ارتقای کیفیت سرویس و به موجب مصوبه شماره 288 مورخ 05/12/97کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات، نماد اعتماد الکترونیکی را از این پس با اعتبار دو ساله اعطا و با دریافت هزینه 175 هزار تومانی اعطا نماید. شایان ذکر است متقاضیانی که پیش از این اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نموده اند، در زمان تمدید مشمول تعرفه مذکور خواهند بود و از این پس کلیه نمادهای اعطا و تمدید شده 2 ساله خواهد بود. همچنین به منظور حمایت از کسب و کارهای نوپا، متقاضیان دریافت نماد اعتماد الکترونیکی درصورت تمایل می توانند مبلغ تعرفه مذکور را در دو مرحله و با بازه زمانی مشخص پرداخت نمایند.

اقساطی هم میدن

وطنم پاره تنم :66:
جای تعجب نداره که /
اینجا ایرانه
الانم ارز قراره فیکس بشه روی 20 ت
خلاصه اینام باید یه جوری جیب پر کنن

OmizbanCo
May 25th, 2019, 14:37
/:) جیبشون خالی شده
بنظرم کسی نباید تمدید کنه !

m2n
May 25th, 2019, 16:09
پوله زور می خوان 175 هزار تومان برای یه نماد

nofoozgar
May 25th, 2019, 17:51
اینجا ایرانه !

OmizbanCo
May 25th, 2019, 17:59
بله امروز درخواست نماد داده بودیم تائید شده .
یکجا 175 هزار تومان
اقساط یکصدهزارتومان امسال
75 هزارتومان سال 1400

با روحانی تا 1400 .
و من الله توفیق

بنظر من هیچ کسب و کاری نباید نمادشو تمدید کنه !
یه درگاه نمیدن اونم هزار راه داره بشه گرفت

itjavani
May 25th, 2019, 23:02
دقیقا اینماد چه خدماتی میده که پول هم میخواد !!!

taghikhani
May 25th, 2019, 23:14
بله امروز درخواست نماد داده بودیم تائید شده .
یکجا 175 هزار تومان
اقساط یکصدهزارتومان امسال
75 هزارتومان سال 1400

با روحانی تا 1400 .
و من الله توفیق

بنظر من هیچ کسب و کاری نباید نمادشو تمدید کنه !
یه درگاه نمیدن اونم هزار راه داره بشه گرفت

ما اگر همبستگی بلد بودیم الان این وضعیت قیمتها نبود. تو همین صنف خودمون طرف میاد سرور 8 گیگ میخواد با قیمت زیر 100 تومن تاپیکش سه صفحه میشه از آفرها. چه برسه که بخوایم با صنفهای دیگه هم هماهنگ کنیم.
متأسفانه دولت کمبود بودجه شدید داره و قصد داره این بودجه رو به هر نحوی جبران کنه. از ایجاد نوسان توی بازار ارز گرفته تا همین پولهای زور که متأسفانه فشارش هم به کسب و کارهای خرد مثل ما میاد.

itjavani
May 25th, 2019, 23:56
من درگاه پاسارگاد درخواست دادم ولی نوشتن به هاستینگ درگاه نمیدن . برای شما هم اتفاق افتاده/؟

m2n
May 26th, 2019, 00:03
من درگاه پاسارگاد درخواست دادم ولی نوشتن به هاستینگ درگاه نمیدن . برای شما هم اتفاق افتاده/؟

بله نمیدن

8110829
May 26th, 2019, 00:18
درود دوستان چه میشه کرد .. از ماست که برماست از یه طرف خودمون همبستگی نداریم بعضی مشتریا هستن دلشون به داشتن نماد خوشه چیزیم جز یه نماد نیست اعتماد به کیفیت و.. است نه نماد چند ستاره

امیدوارم بتونیم درس بگیریم در پناه حق

vistaix
May 26th, 2019, 00:27
بله نمیدن

پس به چی میدن حقیقی؟

negarnovin
May 26th, 2019, 01:11
جالب بود امروز برای ما هم همین رو زدن
ولی بازم دو ساله می ارزه
چاره ای نیست ...

m2n
May 26th, 2019, 01:44
پس به چی میدن حقیقی؟

بدن هم به حقوقی میدن، ما مشتری هاستینگ داشتیم به هردوتا لغو زدن درگاه ندادن مکاتبه هم کردیم به نتیجه نرسید ولی به مشتری دیگه که سایت با موضوع دیگه داشت بدون مشکل درگاه دادن.

39306

vistaix
May 26th, 2019, 10:09
بدن هم به حقوقی میدن، ما مشتری هاستینگ داشتیم به هردوتا لغو زدن درگاه ندادن مکاتبه هم کردیم به نتیجه نرسید ولی به مشتری دیگه که سایت با موضوع دیگه داشت بدون مشکل درگاه دادن.

39306

ممنون
سایت با موضوع دیگه که بهشون دادن اونم حقوقی بود؟
و اینکه میتونم بپرسم موضوعه سایتش چی بود؟

hoss-far
May 26th, 2019, 12:32
با قیمت دلار هزینه درگاه هم داره می ره بالا

yashar313
May 27th, 2019, 20:34
خوب کاری کردن به شما درگاه ندادن . 5-6 سال پیش یادته ازت سرور مجازی خریداری کردیم و بدون دلیل مسدودش کردی و گفتی اون موقع گفتی 200 هزار تومن میگیرم تا بک آپ بدم بهت... خیر سرت تحصیلات حوزوی هم داشتی!!! بانک پارسگاد امثال تو رو خوب شناخته که بهت درگاه نمیده.اون موقع زیاد از قانون سر در نمیاوردم وگرنه اگه الان این کارو میکردی خشتکت رو میکشیدم سرت