PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راه اندازی صفر تا صد سرویس های وی پی ان

sasan12345
May 24th, 2019, 00:30
با سلام خدمت دوستان

دوستانی که توانایی راه اندازی و کانفیگ سرویس های مختلف وی پی ان رو دارند اعلام حضور کنند

همراه با سایت کامل که ایده براش دارم و اپ هوشمند اندروید و برنامه هوشمند ویندوز

لطفا قیمت و زمان رو اعلام کنید

نحوه انجام کار و سرویس هایی که می تونید راه اندازی کید رو بیان کنید

ای دی تلگرام خودتون قرار بدید برای تماس

با تشکر:53::53::53:

OmizbanCo
May 24th, 2019, 00:36
Telegram Abusecare

ای دی تلگرام ارسال شد
در ارتباط باشید
تمامی سرویس ها قابل راه اندازی می باشند

sasan12345
May 24th, 2019, 00:39
کجا ای دی ارسال کردید؟

بعدشم نوشتم توضیح بدید جه شرویس هایی می تونید و قیمت و زمان رو هم بگید

- - - Updated - - -

Telegram Abusecare

ای دی تلگرام ارسال شد
در ارتباط باشید
تمامی سرویس ها قابل راه اندازی می باشند

عزیز این خارح از ادبه که زیر پست ای دی می ذارید ولی توی پی وی تلگرام معلوم میشه کارتون ناقصه با یک انتقاد نوضع حق به جانب می گیرید و این حق رو به خودتون می دید بلاک کنید مگه من زیر پیامتون درخواست دادم که الکی میاید پیام دروغ می ذارید و توی پی وی بلاک می کنید؟ سلامم منو به خانواده که تربیت یادتون داده برسونید

OmizbanCo
May 24th, 2019, 02:00
کجا ای دی ارسال کردید؟

بعدشم نوشتم توضیح بدید جه شرویس هایی می تونید و قیمت و زمان رو هم بگید

- - - Updated - - -

عزیز این خارح از ادبه که زیر پست ای دی می ذارید ولی توی پی وی تلگرام معلوم میشه کارتون ناقصه با یک انتقاد نوضع حق به جانب می گیرید و این حق رو به خودتون می دید بلاک کنید مگه من زیر پیامتون درخواست دادم که الکی میاید پیام دروغ می ذارید و توی پی وی بلاک می کنید؟ سلامم منو به خانواده که تربیت یادتون داده برسونید

با کسی حال نکنم بلاکش میکنم وقتمو باهاش تلف نمیکنم :105:
و اینکه پاراگراف دوم به شما ربطی نداره من خودم تصمیم میگیرم با کی چجوری حرف بزنم

hamra
May 24th, 2019, 10:21
با سلام خدمت دوستان

دوستانی که توانایی راه اندازی و کانفیگ سرویس های مختلف وی پی ان رو دارند اعلام حضور کنند

سلام
هم سایت و آپ باید طراحی بشه براتون هم سرور ارائه شود و هم کانفیک های مربوطه ؟ یعنی کار از 0 تا 100 میباشد ؟
خصوصی شد، چک بفرمایید لطفا .

shayantl
May 24th, 2019, 13:45
تمامی کانفیگ ها براتون قابل انجامه
رادیوس کردن
نصب وی پی ان
طراحی سایت
طراحی نرم افزار

اگه هم در تلگرام راحت نیستین با ایمیل زیر تماس بگیرید
info@blackmoon.ir

sasan12345
May 24th, 2019, 16:00
تمامی کانفیگ ها براتون قابل انجامه
رادیوس کردن
نصب وی پی ان
طراحی سایت
طراحی نرم افزار

اگه هم در تلگرام راحت نیستین با ایمیل زیر تماس بگیرید
info@blackmoon.ir

بزرگوار شما نمیدونی تیم چیه و فقط سه تا سرویس بلدید میگی مگه پروتکل دیگه ای هم هست چرا پست می ذارید و ای دی می دید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shayantl
May 24th, 2019, 18:23
بزرگوار شما نمیدونی تیم چیه و فقط سه تا سرویس بلدید میگی مگه پروتکل دیگه ای هم هست چرا پست می ذارید و ای دی می دید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بزرگ وار همه سرویس ها رو نام بردم باز شما راضی نیستی
انتظار داری با بودجه پرایدت برات مرسدس تحویل بدیم؟

OmizbanCo
May 24th, 2019, 18:35

حاجی اینو بیخیال خدا زده رو ما نباید بزنیم که !
توقع های فضایی دارن ولش کن

sasan12345
May 24th, 2019, 19:01

عزیزم چرا دروغ میگی تو گفتی pptp , l2tp ,ipsec بلدی و میگی مگه غیر از این هم وجود داره اصلا صحبت از بودجه هم نکردی عکس چتت رو گذاشتم بچه ها ببینند حتی نمیدونی پروتکل و سرویس های وی پی ان چیه 39299

- - - Updated - - -

شما هم دوس دار چتت رو بزارم بچه ها بفهمن چه بی تربیتی هستی؟؟؟

shayantl
May 24th, 2019, 19:15

اینو انصافا بهت حق میدم بلاکش کردی عجب آدمیه گیر داده ولم نمیکه
خودش میگه خداحافظ باهات دیگه کار ندارم منم میگم بدرود الان اومده اینجا هی داره بخشی از چتا رو منتشر میکنه ( حالا بگذریم که اسکرین شات از pv خودش جرمه ) من نمیدونم فلزش چیه

از همکاران عزیز دیگه هم خواهش میکنیم به ایشون آفر ندن بزاره بره مثل اینکه ایشون تازه وارد هستش با قوانین و آداب معاشرت تو وب هاستینگ آشنایی نداره

sasan12345
May 24th, 2019, 19:35
اینو انصافا بهت حق میدم بلاکش کردی عجب آدمیه گیر داده ولم نمیکه
خودش میگه خداحافظ باهات دیگه کار ندارم منم میگم بدرود الان اومده اینجا هی داره بخشی از چتا رو منتشر میکنه ( حالا بگذریم که اسکرین شات از pv خودش جرمه ) من نمیدونم فلزش چیه

از همکاران عزیز دیگه هم خواهش میکنیم به ایشون آفر ندن بزاره بره مثل اینکه ایشون تازه وارد هستش با قوانین و آداب معاشرت تو وب هاستینگ آشنایی نداره

عزیزم شما فازتون چیه که ای دی میدید و توی پی وی معلوم میشه بلد نیستید درجا بلاک میکنید مگه من توی پی وی حرف زشتی بهتون زدم که میگید خدافط بلاک ریمو درضمن شما منکر شدید که من به خاطر واقعیت عکس چتتون گذاشتم بازم منکر بشید بازم میذارم

اینم اخر چتت رو میذارم که همه بدونن کی اول بلاک کرده39302

djmojtaba
May 24th, 2019, 22:24
به نظر من دنبال نمایندگی باش از سایت های بزرگ دردسر کمتری هم داره و هزینه کم تری هم باید پرداخت کنی

ULTRAWEB
May 24th, 2019, 22:44
به نظر من دنبال نمایندگی باش از سایت های بزرگ دردسر کمتری هم داره و هزینه کم تری هم باید پرداخت کنی
کجا نمایندگی میده::)

shayantl
May 24th, 2019, 22:54
کجا نمایندگی میده:)؟
بعدشم یک زمانی این چیزا تو انجمن ممنوع بود سریع به یک روز نمی کشید می رفتی یک مدت استراحت از طرف انجمن حالا آزاده;;):d:57:
پیشرفت رو به جلو

ولله طرف چتای کسی رو پخش کنی از نظر قضایی میشه شکایت کرد حالا بگذریم که تو قوانین انجمن هم دعوا کردن ممنوعه من کاری به بحث ندارم ولی به نظر شما کار درستی هست اصلا فرض کنیم (که واقعیت نیستش) اومده پی وی منم گفتم سرویس نمیدم بعد ایشون اومده تو انجمن علیه من پست گذاشته و منو به دروغ گویی و ***ی تهمت زده و چت هامم تو تاپیک عمومی پخش کرده خودت رو بزار به جای من ببین طرف اصلا دو کلام حرف حساب حالیش میشه
چطور شده که دو نفر بهش آفر دادن بعد هر دو اونو بلاک کردن
اینم منبعش:
اسکرین شات می‌تواند جرم باشد (https://www.yjc.ir/fa/news/6051601/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D8%A7%D8%AA-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A F-%D8%AC%D8%B1%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF)

OmizbanCo
May 25th, 2019, 00:13
عزیزم شما فازتون چیه که ای دی میدید و توی پی وی معلوم میشه بلد نیستید درجا بلاک میکنید مگه من توی پی وی حرف زشتی بهتون زدم که میگید خدافط بلاک ریمو درضمن شما منکر شدید که من به خاطر واقعیت عکس چتتون گذاشتم بازم منکر بشید بازم میذارم

اینم اخر چتت رو میذارم که همه بدونن کی اول بلاک کرده39302

من بی ادبی نکردم ! ولی اینجا بهت میگم که گوه میخوری چت های منو نذاری تا ببینم کجا بی احترامی کرده بودم بهت ؟
گوه نخور ! واسه سلامتیت ضرر داره
اسکرین بذار !
:->;;)

sasan12345
May 25th, 2019, 00:18
ولله طرف چتای کسی رو پخش کنی از نظر قضایی میشه شکایت کرد حالا بگذریم که تو قوانین انجمن هم دعوا کردن ممنوعه من کاری به بحث ندارم ولی به نظر شما کار درستی هست اصلا فرض کنیم (که واقعیت نیستش) اومده پی وی منم گفتم سرویس نمیدم بعد ایشون اومده تو انجمن علیه من پست گذاشته و منو به دروغ گویی و ***ی تهمت زده و چت هامم تو تاپیک عمومی پخش کرده خودت رو بزار به جای من ببین طرف اصلا دو کلام حرف حساب حالیش میشه
چطور شده که دو نفر بهش آفر دادن بعد هر دو اونو بلاک کردن
اینم منبعش:
اسکرین شات می‌تواند جرم باشد (https://www.yjc.ir/fa/news/6051601/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D8%A7%D8%AA-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A F-%D8%AC%D8%B1%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF)

عزیزم امشب شب قدره توی همین شب بر پدر مادر ادم دروغگو لعنت اولا دوستان زیادی توی خصوصی پیام دادن و داریم به نتیجه می رسیم دوم شما درخواست دادید که می تونید منم اومدم ای دی تون دیدم نمی تونید چرا با بی تربیتی بلاک می کنید ؟؟؟ خوبه شما پست بزارید یکی درخواست بده و و الکی بلاکتون کنه این مردم آزاری نیست اسمش چیه مگه شما اعصابت و وقتتون رو از سر راه آوردید که اذیتتون کنن سوم عکس چت ها رو گذاشتم چون اومدید منکر همه چیز شدید و منو به دروغ متهم کردید چهارم اگه شمارتون رو داشتم زنگ میزدم جوابتون رو می دادم مجبور شدم به خاطر مردم آزاریتون زیر پست درخواستتون جواب بدم ..................دیگه هم حرف بی خود نزن مردم چت ها رو دیدن و می دونن کی درست میگه بد ترش نکن لطفا

- - - Updated - - -

من بی ادبی نکردم ! ولی اینجا بهت میگم که گوه میخوری چت های منو نذاری تا ببینم کجا بی احترامی کرده بودم بهت ؟
گوه نخور ! واسه سلامتیت ضرر داره
اسکرین بذار !
:->;;)

عزیزم همین ادبیاتتون رو دیگران ببینند می دونند چقدر تربیت دارید درضمن بین من و شما حرف بی ادبی رد و بدل نشده من به شما گفتم کار ناقص به دردم نمیخوره و چرا وقتی کامل نوشتم چی میخوام درخواست الکی دادید و شما گفتی فکر نمیکنم برای فعایتم توی انجمن باید اجازه بگیرم و بلاک کردید بی تربیتی و شخصیت شما اینجا مشخص میشه که به جای جواب حق بلاک می کنید مگه من فرستادم دنبالتون که درخواست بدید مگه من ازارت دادم ازار می رسونی

shayantl
May 25th, 2019, 00:31
ببینم قرار نیست دست بکشی؟
خب آزادی هر کس رو انتخاب کنی برو با هر کس که به نتیجه میرسی کار کن من رفتارتو دیدم نمیخوام باهات حرف بزنم اسکرین شات ها هم هیچ چیز غیر از اینکه یه معلول ذهنی هستی رو ثابت نمیکنه
عجب آدم سیریشی هستی برو دیگه بهت گفتم با من کاری نداشته باش
بقیه هم هر طوری بخوان فکر میکنن نیازی نیست تو راهنماییش کنی
از هر 100 تا عضو یکی مثل تو استثناییش در میاد
الان دوباره این بحثو ادامه میده ولی من از این تاپیک در میام هر چی بخوای بنال
اینم بگم که من خیلی کم پیش میاد یکی رو تو تلگرام بلاک کنم چون خوشم نمیاد از بلاک کردن ولی تو که دست نمیکشی

OmizbanCo
May 25th, 2019, 00:38
عزیزم امشب شب قدره توی همین شب بر پدر مادر ادم دروغگو لعنت اولا دوستان زیادی توی خصوصی پیام دادن و داریم به نتیجه می رسیم دوم شما درخواست دادید که می تونید منم اومدم ای دی تون دیدم نمی تونید چرا با بی تربیتی بلاک می کنید ؟؟؟ خوبه شما پست بزارید یکی درخواست بده و و الکی بلاکتون کنه این مردم آزاری نیست اسمش چیه مگه شما اعصابت و وقتتون رو از سر راه آوردید که اذیتتون کنن سوم عکس چت ها رو گذاشتم چون اومدید منکر همه چیز شدید و منو به دروغ متهم کردید چهارم اگه شمارتون رو داشتم زنگ میزدم جوابتون رو می دادم مجبور شدم به خاطر مردم آزاریتون زیر پست درخواستتون جواب بدم ..................دیگه هم حرف بی خود نزن مردم چت ها رو دیدن و می دونن کی درست میگه بد ترش نکن لطفا

- - - Updated - - -

عزیزم همین ادبیاتتون رو دیگران ببینند می دونند چقدر تربیت دارید درضمن بین من و شما حرف بی ادبی رد و بدل نشده من به شما گفتم کار ناقص به دردم نمیخوره و چرا وقتی کامل نوشتم چی میخوام درخواست الکی دادید و شما گفتی فکر نمیکنم برای فعایتم توی انجمن باید اجازه بگیرم و بلاک کردید بی تربیتی و شخصیت شما اینجا مشخص میشه که به جای جواب حق بلاک می کنید مگه من فرستادم دنبالتون که درخواست بدید مگه من ازارت دادم ازار می رسونی

من بصورت عمومی میگم ! کص مادرت !
بیشتر از این ادبیات دوست داری ؟
خب حرومزاده خوشمون نمیاد از ریختت کلا
بکش بیرون بی ناموس بی همه چیز

sasan12345
May 25th, 2019, 00:41
ببینم قرار نیست دست بکشی؟
خب آزادی هر کس رو انتخاب کنی برو با هر کس که به نتیجه میرسی کار کن من رفتارتو دیدم نمیخوام باهات حرف بزنم اسکرین شات ها هم هیچ چیز غیر از اینکه یه معلول ذهنی هستی رو ثابت نمیکنه
عجب آدم سیریشی هستی برو دیگه بهت گفتم با من کاری نداشته باش
بقیه هم هر طوری بخوان فکر میکنن نیازی نیست تو راهنماییش کنی
از هر 100 تا عضو یکی مثل تو استثناییش در میاد
الان دوباره این بحثو ادامه میده ولی من از این تاپیک در میام هر چی بخوای بنال
اینم بگم که من خیلی کم پیش میاد یکی رو تو تلگرام بلاک کنم چون خوشم نمیاد از بلاک کردن ولی تو که دست نمیکشی

من هم کاری به شما ندارم و منم بلاکتون کردم همون لحظه فقط جوابتون که قبل از بلاک شدنم رو باید بهت میدادم زیر پست خودم دادم که شما اومدی منکر همه چیز شدی
لطفا دیگه در حق هیچ کسی دیگه مردم ازاری نکن انشاالله همیشه موفق باشی

- - - Updated - - -

من بصورت عمومی میگم ! کص مادرت !
بیشتر از این ادبیات دوست داری ؟
خب حرومزاده خوشمون نمیاد از ریختت کلا
بکش بیرون بی ناموس بی همه چیز

مگه مادرم مادر توه که مثل تو بی تربیت باشم:d:d سلامم رو به مادرت برسون

OmizbanCo
May 25th, 2019, 00:49
من هم کاری به شما ندارم و منم بلاکتون کردم همون لحظه فقط جوابتون که قبل از بلاک شدنم رو باید بهت میدادم زیر پست خودم دادم که شما اومدی منکر همه چیز شدی
لطفا دیگه در حق هیچ کسی دیگه مردم ازاری نکن انشاالله همیشه موفق باشی

- - - Updated - - -

مگه مادرم مادر توه که مثل تو بی تربیت باشم:d:d سلامم رو به مادرت برسون

برو بشین دعا کن برا خودت
یه نگاهی کن به خودت تو آینه !
عقب مونده جسمی و ذهنی هستی !
ولی دیدی مادرتو گائیدم ؟مثه بقیه جواب ندادم بهت که هر چی خواستی بگی ؟
:->:-> مجددا هم شاخ شدی مادرتو میگام من ترسی از هیچ کسی ندارم ;;)

sasan12345
May 25th, 2019, 00:54
برو بشین دعا کن برا خودت

عزیزم نیازی به این که من حرف بزنم نیست همه می دوننکی دهنش به فحشه و فحش مادر میده مادرش خوب نیست وگرنه منم می تونم تا صب یه ردیف فحشت بدم همین که مردم ادب و تربیتت رو ببینن بسمه عزیز

OmizbanCo
May 25th, 2019, 01:02
عزیزم نیازی به این که من حرف بزنم نیست همه می دوننکی دهنش به فحشه و فحش مادر میده مادرش خوب نیست وگرنه منم می تونم تا صب یه ردیف فحشت بدم همین که مردم ادب و تربیتت رو ببینن بسمه عزیز

:->:->
سر تا پا عیب !
برو خدا شفات بده

shayantl
May 25th, 2019, 01:03
برو بشین دعا کن برا خودت

حاجی خودتو برا اینا خسته نکن بحث با این جور آدما فقط به ضرر خودت تموم میشه این که عین خیالشم نیست داره فقط ادمین ها به تو گیر میدن
بهتره اعتبارتو بخاطر این خراب نکنی

sasan12345
May 25th, 2019, 01:04
بودجشو نداری راه اندازیشو برو سراغ فروشنده ها نمایندشون شو اکثرشون دارن تو نت سرج کن واست ردیف میشن اعتبار میخریو....

بودجش رو مشکلی ندارم بزرگوار فقط کار کامل و اونجور که میخوام باشه نگم خودکار می خوام مداد تحویلم بدم وگرنه بودجش ساپورته مشکل نیست

- - - Updated - - -

:->:->
سر تا پا عیب !
برو خدا شفات بده

خدا رو شکر که ناقصم ولی ادمم شما اونشم نیستی

- - - Updated - - -

حاجی خودتو برا اینا خسته نکن بحث با این جور آدما فقط به ضرر خودت تموم میشه این که عین خیالشم نیست داره فقط ادمین ها به تو گیر میدن

عزیزم کسی فحش میده حاجی نیست و تو هم نمیخواد دیگه زیر پستم نظر بنویسی

_adm_
May 25th, 2019, 01:08
سرویس شما قابل انجامه
هزینه انجام: 100 میلیون

حوصله بحث ندارم قبل از هر چیزی سریع 100 میلیون بریز به درگاه بعدش بیا اگه نریختی نیا چون بلاک میشی حوصله بحث ندارم

sasan12345
May 25th, 2019, 01:11
سرویس شما قابل انجامه
هزینه انجام: 100 میلیون

حوصله بحث ندارم قبل از هر چیزی سریع 100 میلیون بریز به درگاه بعدش بیا اگه نریختی نیا چون بلاک میشی حوصله بحث ندارم

انشاالله موفق باشی بزرگوار:53::53::53:

OmizbanCo
May 25th, 2019, 01:23

من دنبال درآمد یکی دو میلیونی نیستم !
این ناقص هم فکر کردم آدمه گفتم بذار انجام بدم
نمیدونستم میچسبه !

sasan12345
May 25th, 2019, 01:29
من دنبال درآمد یکی دو میلیونی نیستم !
این ناقص هم فکر کردم آدمه گفتم بذار انجام بدم
نمیدونستم میچسبه !

عزیزم کارت ناقص بود گفتی سایت واپ رو نمی تونم انجام بدم منم گفتم بلد نیستی به دردم نمیخوره یه حرف چرا باید اینقدر عقده داشته باشی که بلاک کنی مگه من فرستادم دنبالت ازار بدی

OmizbanCo
May 25th, 2019, 01:36
:d:d
میخواستی سر خودمو با چرندیاتت به درد بیارم ؟
مادر **** کجا بهت بی ادبی کردم که تهدید به انتشار اسکرین میکنی ؟ اسکرین های چتت با منو بذار دیگه
دست و پا کج ! خدا خرو دیده شاخ نداده یه نگاه بکن به قیافه تخمیت

sasan12345
May 25th, 2019, 01:48
:d:d
میخواستی سر خودمو با چرندیاتت به درد بیارم ؟
مادر **** کجا بهت بی ادبی کردم که تهدید به انتشار اسکرین میکنی ؟ اسکرین های چتت با منو بذار دیگه
دست و پا کج ! خدا خرو دیده شاخ نداده یه نگاه بکن به قیافه تخمیت

من کجا تقاضای فضایی داشتم جز این که گفتم کار کامل میخوام و شما بلاک کردی
من بی تربیتی رو توی برخورد و بلاک کردنتون دیدم گفتم الانم میگم بی تربیتی کسی تربیتت نکرده دیگه الان که نیاز به اثبات نداره مگه گفتم توی پی وی فحش دادی گفتم بی تربیتی برای این که گفتم کار ناقص به دردم نمیخوره بلاک کردی مگه بی تربیتی فقط فحشه

HiByte.ir
May 25th, 2019, 13:12
با سلام خدمت دوستان

با سلام

هر گونه نصب و راه اندازی سرویس و تولید نرم افزار را با کیفیت عالی و قیمت مناسب انجام میدهیم.

با @hibyte_ir_admin در تلگرام در تماس باشید
سپاسگزارم

sasan12345
May 25th, 2019, 14:01
با سلام

هر گونه نصب و راه اندازی سرویس و تولید نرم افزار را با کیفیت عالی و قیمت مناسب انجام میدهیم.

با @hibyte_ir_admin در تلگرام در تماس باشید
سپاسگزارم

ممنونم از شما قرارداد بسته شده:53::53::53: