PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجاره رک برای یک سرور

blogparsi
May 22nd, 2019, 18:34
با سلام و احترام

بنده میخواستم یک فضا برای یک سرور در یکی از بهترین دیتاسنتر های ایران اجاره کنم که پهنای باند نامحدود و هزینه مناسب و از همه مهمتر پشتیانی داشته باشه

ممنون میشم راهنماییم کنید .

بنده با چند تا از دوستان صحبت کردم که با نیازهایی که من داشتم دیتاسنتر پارس آنلاین رو معرفی کرده بودند ولی خب باز هم میخواستم نظر مدیران و کسانی که تجربه در این زمینه دارند رو بدونم.

راستش بنده در آلمان زندگی میکنم و اجاره فضا در هرتزر خیلی گرونه .

یکی از دوستان در که اتریش زندگی میکنه گفت من در ایران فضا اجاره کردم و سرور دارم و خیلی راضی بود و به بنده هم پیشنهاد کرد.

چه سروری پیشنهاد میکنید ؟

من این دوتا رو پیدا کردم که به نظرم برای شروع خوبه

HPE ProLiant DL360 Gen10 Rack-Server

Hewlett Packard Enterprise ProLiant DL20 Gen9

NetworkFA
May 22nd, 2019, 18:41
با سلام و احترام

بنده میخواستم یک فضا برای یک سرور در یکی از بهترین دیتاسنتر های ایران اجاره کنم که پهنای باند نامحدود و هزینه مناسب و از همه مهمتر پشتیانی داشته باشه

بنده با چند تا از دوستان صحبت کردم که با نیازهایی که من داشتم دیتاسنتر پارس آنلاین رو معرفی کرده بودند ولی خب باز هم میخواستم نظر مدیران و کسانی که تجربه در این زمینه دارند رو بدونم.

راستش بنده در آلمان زندگی میکنم و اجاره فضا در هرتزر خیلی گرونه .

یکی از دوستان در که اتریش زندگی میکنه گفت من در ایران فضا اجاره کردم و سرور دارم و خیلی راضی بود و به بنده هم پیشنهاد کرد.

چه سروری پیشنهاد میکنید ؟

چطور هتزنر رو حساب کردید که گرون هست؟

blogparsi
May 22nd, 2019, 18:53
https://www.hetzner.com/colocation

لطفا قیمت هارو بررسی کنید

NetworkFA
May 22nd, 2019, 19:00
https://www.hetzner.com/colocation

لطفا قیمت هارو بررسی کنید

فول رک در آسیاتک برج میلاد 8.5میلیون تومان هست

با یورو 16هزارتومنی حساب کنید ببینید هتزنر گران تر هست یا آسیاتک

CaeZer
May 22nd, 2019, 20:23
فول رک در آسیاتک برج میلاد 8.5میلیون تومان هست

با یورو 16هزارتومنی حساب کنید ببینید هتزنر گران تر هست یا آسیاتک
با سلام
نیاز دوست عزیزمون رو اول بسنجید بعد پیشنهاد بدید ،

دوست عزیزمون فوقش سرورش یک یونیت هست ، فول رک رو چرا براش مثال میزنید؟

با تجربه ای که بنده از پارس آنلاین داشتم ، پشتیبانی ضعیف و تایم اوت مستمر در لوکیشن آپادانا پارس آنلاین بود ، هر موقع هم پیگیر موضوع میشدیم میگفتند که مشکلی نیست و منکر میشدن حالا یا از کم خردی آن ها بود یا دلیل دیگه

ولی بعضی از دوستان بودند که میگفتند که باید به نمایندگی های اونها سپرد پشتیبانی و پورتشون بهتره حالا چرا نمیدونم.

ولی زیرساخت خوب بود تقریبا

باز هم منتظر نظر اساتید این عرصه باشید.

blogparsi
May 22nd, 2019, 21:35
با سلام و احترام دوست عزیز CaeZer (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=122124) بله حق با شماست بنده فول رک که نمیخوام فقط یک سرور میخوام تهیه کنم.

RoobinaServer
May 22nd, 2019, 21:51
با سلام
نیاز دوست عزیزمون رو اول بسنجید بعد پیشنهاد بدید ،

دوست عزیزمون فوقش سرورش یک یونیت هست ، فول رک رو چرا براش مثال میزنید؟

با تجربه ای که بنده از پارس آنلاین داشتم ، پشتیبانی ضعیف و تایم اوت مستمر در لوکیشن آپادانا پارس آنلاین بود ، هر موقع هم پیگیر موضوع میشدیم میگفتند که مشکلی نیست و منکر میشدن حالا یا از کم خردی آن ها بود یا دلیل دیگه

ولی بعضی از دوستان بودند که میگفتند که باید به نمایندگی های اونها سپرد پشتیبانی و پورتشون بهتره حالا چرا نمیدونم.

ولی زیرساخت خوب بود تقریبا

باز هم منتظر نظر اساتید این عرصه باشید.

چون تمایلی به داشتن مشترک تک یا 3 یونیت ندارند تا شرکت های بزرگی که باهاشون کار میکنند همچنان بتوانند سرویس بدهند.

زیرساخت هم تا جایی که مطلع هستیم مثلا در سال 95 اصلا مستقیم سرویس نمیداد احتمالا از شرکت های واسط مثل رسپینا سرویس داشتید

- - - Updated - - -

با سلام و احترام دوست عزیز CaeZer (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=122124) بله حق با شماست بنده فول رک که نمیخوام فقط یک سرور میخوام تهیه کنم.

تو ایران از واسط ها تهیه کنید و راحت خدمات پشتیبانی هم از راه دور دریافت کنید - دیتاسنتر ها برخی با دریافت هزینه هم حتی کار انجام نمیدهند (به علت مشکلات حقوقی که حوصله درگیر شدن ندارند)، مخصوصا که کلا یک یونیت میخواهید

تقریبا هتزنر iso اختصاصی حتما دیدید که با هزینه چند یورو مانت میکند - به دیتاسنتر ایران باشد به زور انجام میدهد و خیلی مواقع رد میکند.

اگر دوستتون ایران سرویس داره و مستقیم گرفته با دوستتون یکی بشید و سرور را به ایشون بدید که در کنار یونیت خودشان باشه هم اعتبار ایشون در مرکز داده بالاتر میره هم خدمات بهتری دریافت میکنید، در غیر این صورت فقط با واسط ها کار کنید مخصوصا که خارج کشور هستید.

shayantl
May 25th, 2019, 00:38
سلام تو ایران یه دیتاسنتر افرانت پشتیبانی میده بقیه هیچن
خودشم همه سرویس ها تو ایران یا تحریمن یا ف.ی.لترن
بهتره از یه واسط خرید کنین که ایشون راهنمایی تون کنن من خودم دیاکو وب رو میشناسم که با احترام هم باهاتون برخورد میکنن میتونین کمک کننتون البته دوستان دیگه هم هستن تو این انجمن که اینکارو میکنن من حتما نگفتم از یه نفر خاصی تهییه کنید
ولی اگه از من بخوایین هتزنر خیلی بهتر از دیتاسنتر های ایرانن که آپتایم و امنیت پایینی دارن و پشتیبانی و شبکه ضعیف

blogparsi
May 25th, 2019, 22:45
سلام تو ایران یه دیتاسنتر افرانت پشتیبانی میده بقیه هیچن
خودشم همه سرویس ها تو ایران یا تحریمن یا ف.ی.لترن
بهتره از یه واسط خرید کنین که ایشون راهنمایی تون کنن من خودم دیاکو وب رو میشناسم که با احترام هم باهاتون برخورد میکنن میتونین کمک کننتون البته دوستان دیگه هم هستن تو این انجمن که اینکارو میکنن من حتما نگفتم از یه نفر خاصی تهییه کنید
ولی اگه از من بخوایین هتزنر خیلی بهتر از دیتاسنتر های ایرانن که آپتایم و امنیت پایینی دارن و پشتیبانی و شبکه ضعیف

بله البته که کیفیت هرتز یا او وی اچ از داخل بهتر ولی خب بنده فقط 1 سرور دارم که نیاز به 1/4 رک نیست .
با این شرایط نمیشه.

ممنون از توضیحات تون