PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هک شدن ایمیل ها

elan
May 21st, 2019, 16:33
سلام دوستان

نمیدونم این چه کسی و یا چه سیستمی هست که به محض این که یک سایتی رو ثبت میکنم سریع میدوئه میره جیمیل دامنه رو ایجاد میکنه.

و از طرفی جیمیلی که برای یکی از سایت هام ایجاد کردم و در تنظیمات سایت ثبت کردم رو رفته هک کرده و بهش دیگه دسترسی ندارم.

نمیدونم واقعا قصدش چیه از این کار ، دیروز بابت این قضیه کلی سر کار بودم دسترسی های اکانتم به سایت بسته شده بود. خیلی حرص خوردم.

آیا خود گوگل این کارها رو داره میکنه یا یک سیستم نرم افزاری هست یا یک فرد این کار رو داره انجام میده برای کسی این مسئله تا حالا پیش اومده؟

delshad
May 22nd, 2019, 18:34
:-oیعنی جیمیل به اسونی هک میشه - حتما ویروسی چیزی روی سیستمت اپلود شده

elan
May 22nd, 2019, 18:45
دقیقا مشکل من هم همینه چه طور ممکن هست که جی میل به این سادگی هک بشه. خیلی برام عجیب هست.

هیچ نشانه ای از ویروس روی لپ تاپم نیست.

واقعا گیج شدم. یکی از حدسام این هست که خود گوگل این کار رو انجام داد

Kian
May 22nd, 2019, 19:19
آنتی ویروس کامپیوترتون چیه؟

elan
May 22nd, 2019, 21:13
آنتی ویروس اسمارت سکوریتی روی سیستم هست.

Kian
May 22nd, 2019, 21:42
آنتی ویروس اسمارت سکوریتی روی سیستم هست.
آنتی ویروس شما بی خاصیت ترین آنتی ویروس هست و به همین خاطر سیستم تون آلوده به ویروس یا تروجان شده و یه هکر داره از اطلاعات تون سوء استفاده میکنه !

اول آنتی ویروس تون رو حذف کنید و سپس آنتی ویروس رایگان و معتبر زیر رو دانلود و نصب کنید:

https://www.360totalsecurity.com/en/

بعد از نصب آنتی ویروس 360totalsecurity یه قسمت در پایین صفحه اسکن ویروس آنتی ویروس Virus Scan داره که آیکن دو موتور آنتی ویروس های بیت دیفندر و آویرا در اونجا به صورت خاکستری هست هر کدوم رو خواستید بزنید فعال و نصب بشه و سپس کامپیوترتون رو بطور کامل با اون اسکن کنید
موفق باشید

elan
May 22nd, 2019, 21:51
والا چی بگم سال های سال هست که از اسمارت سکوریتی استفاده میکنم و البته این نسخه رو خریداری کردم. هیچ آثاری از هک شدن نیست.

- - - Updated - - -

البته این جیمیل رو با شماره خود مشتری ام ایجاد کردم که کد تایید شماره همراه رو برام فرستاد و جیمیل رو ایجاد کردم.

ممکن هست گوشی مشتری ام هک شده باشه.

yashar313
May 27th, 2019, 20:12
شاید روی ایمیلی که باهاش دامنه ثبت میکنی یه forward گذاشته و از همه ایمیل هایی که دریافت میکنی یه نسخه براش میره و اونم سریع میره جیمیلشو ثبت میکنه.
این مسئله مشابهش برای خودم پیش اومده

elan
May 27th, 2019, 23:38
متوجه نمیشم یعنی فوروارد به چه ایمیلی من به هیچ ایمیلی فوروارد نذاشتم

- - - Updated - - -

خوب اون جیمیل رو چه طوری هک کرده این عجیبه

- - - Updated - - -

اصلا چه سودی این کارها براش داره نمیفهمم

OMIDTU5
May 28th, 2019, 02:20
دوست عزیز فکر میکنم سیستم های شما الوده هستند و کی لاگر روی سیستمتون نصب هست

elan