PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خواستار اموزش dns در دایکتری

kovelm
July 4th, 2009, 21:38
سلام

لطفا مراحل بعد از ساخت اکانت ریسلر بعد از ساختن اکانت را که چگونه دی ان سی اختصاصی برایش بسازیم را توضیح دهید

Nikihost
July 5th, 2009, 01:06
سلام

لطفا مراحل بعد از ساخت اکانت ریسلر بعد از ساختن اکانت را که چگونه دی ان سی اختصاصی برایش بسازیم را توضیح دهید
سلام
دوست عزيز DNS ساختن در WHM يا ... ملاك نيست مهم اون DNs كه در پنل دومين ميسازين است.
براي ساختن DNs از ليست دومين ها روي دومين مورد نظرتون كليك كنيد بعد روي Manage Child Name Server كليك كنيد و روبروي Host Name مثلا NS1 يا ... ميزارين و روبروي Ip Address هم هي پي اي كه ميخواين به اون Ns اختصاصي بدين را ميگذارين Submit و ميزنيد وسلام:101:

Sajad
July 5th, 2009, 09:47
سلام
دوست عزيز dns ساختن در whm يا ... ملاك نيست مهم اون dns كه در پنل دومين ميسازين است.
براي ساختن dns از ليست دومين ها روي دومين مورد نظرتون كليك كنيد بعد روي manage child name server كليك كنيد و روبروي host name مثلا ns1 يا ... ميزارين و روبروي ip address هم هي پي اي كه ميخواين به اون ns اختصاصي بدين را ميگذارين submit و ميزنيد وسلام:101:

بعد از گذشتن این مرحله داخل سرور هم باید بشناسونیم.
من دایرکت ندارم دوستانی که دارن راهنمایی کنند.

Nikihost
July 5th, 2009, 14:14
بعد از گذشتن این مرحله داخل سرور هم باید بشناسونیم.
من دایرکت ندارم دوستانی که دارن راهنمایی کنند.
زمانی که دارین Resler را میسازین Dns ها هم میدین.همون دیگه کافی است.مهترین در پنل دومین است
امری بود در خدمتم

kovelm
July 5th, 2009, 18:34
خدمت دوست هزیز مهریز این پست دومی شما مربوط به دایرکتری؟
در دایرکتری هنگام ساخت نمایندگی اصلا دی ان سی نمیخواد اون در سی پنل؟

kovelm
July 5th, 2009, 18:34
خدمت دوست هزیز مهریز این پست دومی شما مربوط به دایرکتری؟
در دایرکتری هنگام ساخت نمایندگی اصلا دی ان سی نمیخواد اون در سی پنل؟

kovelm
July 5th, 2009, 18:36
از دوستان کسی اگه بلده خواهش میکنم در پست زیر شرکت کنه
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=2090

kovelm
July 5th, 2009, 18:36
از دوستان کسی اگه بلده خواهش میکنم در پست زیر شرکت کنه
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=2090

PersianDOT
July 10th, 2009, 01:26
برای تنظیم dns یا همون NameServer دو جا باید یه کارایی بکنید
1- روی سروری که اون dns ها تنظیم شدن
2- روی دامنه

اول دومی را میگم
روی سرور باید برای dns ها ns record تعریف بشه
اگه نمیدونید Ns record چیه میتونید تو گوگل سرچ کنید. ولی راحتترین کار اینه که رو اون سرور برا دامنه ای که روش dns ها ست شده یه هاست تعریف کنید. اینجوری ns record ها هم تعریف میشه
اولشم باید روی دامنه در قسمتی که برای این منظور تعریف شده (در دایرکتی Manage Child Name Server و در آنلاینیک Power Dns toosl ) آی پی سرورتون را برای دو تا رکورد مثلا ns1 و ns2 تعریف کنید