PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آی پی اختصاصی و نام شرکت خدمات دهنده

a_nima
February 9th, 2011, 11:17
سلام دوستان
این اولین ارسال من در انجمن خوب شماست
راستش من نمایندگی دارم و برای این که مشخص نشه از کجا نمایندگی گرفتم در خواست آی پی اختصاصی و نیم سرور اختصاصی کردم که برام قرار دادن
اما الان که از آی پی هویز میگیرم میبینم تمام اطلاعات شرکتشون توش هست وقتی بهشون گفتم میگن همه آی پی های ما اینجوریه!
آیا واقعا باید اینطوری باشه؟
خود من میتونم در این رابطه کاری انجام بدم؟
کلا باید چه کار کنم و چی بگم بهشون؟
لطفا راهنماییم کنید

shafiei7
February 9th, 2011, 11:20
برخی از دیتاسنتر ها آی پی رو بنام صاحب سرور میزنن باید صاحب سرور مشخصات آیپی رو از پانل خودش تغییر بده که بعید میدونم اینکارو انجام بده

a_nima
February 9th, 2011, 11:36
مگه یکی از کاربردهای آی پی اختصاصی این نیست که معلوم نشه از کجا نماینگی گرفتیم! خب یعنی چی به نام خودشه؟ این که جور در نمیاد! من هزینه میکنم که به نام خودش باشه؟

آیا اونها 100 درصد میتونن خودشون اطلاعات آی پی رو ویرایش کنن اگه بخوان؟

من برای رسیدن به هدف بالا (خط اول) باید چه کار کنم؟
ممنون

soroushhost
February 9th, 2011, 11:43
مگه یکی از کاربردهای آی پی اختصاصی این نیست که معلوم نشه از کجا نماینگی گرفتیم! خب یعنی چی به نام خودشه؟ این که جور در نمیاد! من هزینه میکنم که به نام خودش باشه؟

آیا اونها 100 درصد میتونن خودشون اطلاعات آی پی رو ویرایش کنن اگه بخوان؟

من برای رسیدن به هدف بالا (خط اول) باید چه کار کنم؟
ممنون

باهاشون صحبت کنین، شما کاری نمی تونین بکنین

a_nima
February 9th, 2011, 11:53
صحبت کردم اما میگن نمیشه!
میگن دسته ای خریدیم!
آیا درسته که نمیشه؟

توی تاپیک های سایت(.webhostingtalk.ir) نوشته اگه آی پی اختصاصی بگیرید حله! اینطوری؟

khudeman
February 9th, 2011, 12:13
حالا چه اشکالی داره که معلوم بشه ؟ توی ایران همه واسطه هستن و از یه جایی گرفتن . هیچکس مستقل به اون معنا نیست که

a_nima
February 9th, 2011, 12:18
اشکال که نداره ولی من دارم برای این امکان هزینه میکنم وگرنه فعلا که کار خاصی ندارم که آی پی اختصاصی لازمم بشه
دوستان جواب سوالاتی که پرسیدم رو اطلاع دارید یا نه؟
ممنون از شما

TukaNet
February 9th, 2011, 12:23
ببنید فکر نمی کنم شرکتی که شما خدمات گرفتید دسترسی داشته باشن که خودشون مستقیم مشخصات رو تغییر بدن

ولی اگر مایل باشند فکر کنم میتونند برای شما آی پی با مشخصات خودتون هم بگیرند ولی طبیعتا هزینه بالایی خواهد داشت که شما باید پرداخت کنید

soroushhost
February 9th, 2011, 12:30
صحبت کردم اما میگن نمیشه!
میگن دسته ای خریدیم!
آیا درسته که نمیشه؟
توی تاپیک های سایت(.webhostingtalk.ir) نوشته اگه آی پی اختصاصی بگیرید حله! اینطوری؟

بعضی‌ از DataCenter ‌ها دسته ای میفروشن
در مورد اینکه از اینجا هم آی‌پی بخری بعید می‌دونم بشه، باید DataCenter لینک بده به آی‌پی آدرس که بعید می‌دونم انجام بده

karait
February 9th, 2011, 12:31
شما نمی تونید مشخصات ip تغییر دهید مگر اینکه یک رنج ip خریداری کنید که دردسر و مراحل خاص خودشو داره و 100% امکان تغییر مشخصات یک عدد ip وجود ندارد. همانطور هم که دوستان گفتند بسیاری از شرکتهای هاستینگ در ایران به این شکل هستند و مشکلی وجود ندارد

a_nima
February 9th, 2011, 13:38
از همه دوستان ممنونم و متوجه شدم اما ...
اما تنها ابهامی که دارم اینه که توی تمامی تاپیکهایی که راجع به آی پی اختصاصی نوشته شده یکی از کاربردهاش رو ناشناس موندن نمایندگی نوشتید
اگه اینطوری هست که شما میگید پس این کاربرد درواقع کاربردی نداره! وقتی اسم شرکت نوشته شده دیگه چه ناشناس موندنیه! وقتی تمام شما خدمات دهنده ها اینطوری آی پی اختصاصی میدید پس نباید مزایا و کاربرد ناشناس موندن نمایندگی بوسیله آی پی اختصاصی رو ذکر کنید!
درسته؟
بازم ممنون

soroushhost
February 9th, 2011, 13:44
از همه دوستان ممنونم و متوجه شدم اما ...
اما تنها ابهامی که دارم اینه که توی تمامی تاپیکهایی که راجع به آی پی اختصاصی نوشته شده یکی از کاربردهاش رو ناشناس موندن نمایندگی نوشتید
اگه اینطوری هست که شما میگید پس این کاربرد درواقع کاربردی نداره! وقتی اسم شرکت نوشته شده دیگه چه ناشناس موندنیه! وقتی تمام شما خدمات دهنده ها اینطوری آی پی اختصاصی میدید پس نباید مزایا و کاربرد ناشناس موندن نمایندگی بوسیله آی پی اختصاصی رو ذکر کنید!
درسته؟
بازم ممنون
خوب همهٔ هاستینگ‌ها اینجوری نیستن، بعضی‌‌ها مثل ما اصلا اطلاعات شرکت رو توی آی‌پی آدرس نشون نمیدن

---------- Post added at 10:14 AM ---------- Previous post was at 10:14 AM ----------

سروش هاست - سرویس ها-سرویس های نمایندگی-نمایندگی حجمی (http://www.soroushhost.com/fa/contents/services/NamayandegiHajmi/نمایندگی.حجمی.html)

karait
February 9th, 2011, 13:54
اگر شرکت هاستینگ چنین ادعای در مورد فروش یک Ip اختصاصی کرده که در whois بجای نمایش اطلاعات شرکت هاست یا datacenter اصلی اطلاعات شخصی شما یا شرکت شما نمایش داده می شود مطمئنا نادرست است و اگر شما فقط به این دلیل این امکان خریداری کردید بهتر است آنرا کنسل کنید

soroushhost
February 9th, 2011, 14:00
اگر شرکت هاستینگ چنین ادعای در مورد فروش یک ip اختصاصی کرده که در whois بجای نمایش اطلاعات شرکت هاست یا datacenter اصلی اطلاعات شخصی شما یا شرکت شما نمایش داده می شود مطمئنا نادرست است و اگر شما فقط به این دلیل این امکان خریداری کردید بهتر است آنرا کنسل کنید
بعید می‌دونم هم چین چیزی رو نوشته باشن، فقط dns اختصاصی گفتن احتماله زیاد

a_nima
February 9th, 2011, 16:29
نه دوستان کسی ادعا نکرده که اطلاعات منو قرار بده توی مشخصات آی پی که ازش میخرم
به نظر من اشکال توی اینه که آی پی ای که من میخرم دیگه نباید اطلاعات خود اونا رو داشته باشه؟ اگه اطلاعات دیتاسنتر باشه که من حرفی ندارم
آی پی میخرم که نمایندگیم ناشناس بمونه نه این که دقیقا آدرس، نام و حتی تلفن شرکت توش باشه؟ این چه ناشناس موندنیه؟؟!!:54:

khabaloo
February 9th, 2011, 16:57
نه دوستان کسی ادعا نکرده که اطلاعات منو قرار بده توی مشخصات آی پی که ازش میخرم
به نظر من اشکال توی اینه که آی پی ای که من میخرم دیگه نباید اطلاعات خود اونا رو داشته باشه؟ اگه اطلاعات دیتاسنتر باشه که من حرفی ندارم
آی پی میخرم که نمایندگیم ناشناس بمونه نه این که دقیقا آدرس، نام و حتی تلفن شرکت توش باشه؟ این چه ناشناس موندنیه؟؟!!:54:
راست میگه این که نشد ناشناس موندن

a_nima
February 9th, 2011, 18:48
دوستان کسی راهی به ذهنش نمیرسه
یه سوال به ذهنم رسید اونم این که میشه از جای دیگه آی پی خرید بعد وصل کرد به ای ریسلریم یا نه؟
ممنون

a_nima
February 10th, 2011, 15:42
اگر شما فقط به این دلیل این امکان خریداری کردید بهتر است آنرا کنسل کنید
درخواست دادم گفتن نمیشه گفتم خودتون گفتید ودیگه جوابی نمیدن!

khudeman
February 10th, 2011, 15:51
ریسلر و آی پی رو از کجا خریدی ؟

soroushhost
February 10th, 2011, 17:13
نمی‌خوام بی‌ احترامی کنم، ولی‌ این شرکت به درد نمی‌خوره، وقتی‌ یه‌چیزی میگه باید انجام بده یا حداقل پول رو پس بده، اگه سرویس رو به شما داده بودن و چیزی که میخواستین بود و برگشت پول میخواستین حرف این شرکت صحیح، چون توی قوانین هاستینگ‌ها هست معمولا، ولی‌ نه اینجوری!

a_nima
February 10th, 2011, 20:34
ریسلر و آی پی رو از کجا خریدی ؟

نمی‌خوام بی‌ احترامی کنم، ولی‌ این شرکت به درد نمی‌خوره، وقتی‌ یه‌چیزی میگه باید انجام بده یا حداقل پول رو پس بده، اگه سرویس رو به شما داده بودن و چیزی که میخواستین بود و برگشت پول میخواستین حرف این شرکت صحیح، چون توی قوانین هاستینگ‌ها هست معمولا، ولی‌ نه اینجوری!
نه دوستان اینجورایی هم که میگید نیست اگر چه خودم هم ازشون دلگیر شدم ولی ایشون میون صنف شما به خوش اخلاقی و ... شهره هستند این اواخر یه کم سرشون شلوغه!
ولی ایکاش روی حرفشون میموندن و یه جورایی یه آی پی بدون مشخصات شرکتشون رو جور میکردن!