PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسته شدن سرور مجازی از طرف سایت

ambore
May 16th, 2019, 22:37
سلام خدمت همه دوستان عزیز
امیدوارم ک تاپیک رو جای مناسبی زده باشم. از دوستان در مورد مشکلی ک دارم راهنمایی میخواستم

من از سایتی سرور مجازی تهیه کردم ک روی اون برای مصرف شخصی *** بزنم و کلا برای خودم و 2 تا دیگه از دوستام سرور در دسترسه و استفاده میکنیم (استفاده کاملا شخصی)
2 مرتبه سرور بنده ب دلیل اسکن شبکه توسط این سایت بسته شد (علت پیگیری شد و مشخص شد ایراد نه از سمت من و نه تنظیمات سرور بوده، در صورت لزوم میتونم علت رو کامل شرح بدم تا دوستان بهتر راهنمایی کنند)

در حال حاضر سرور من در دسترس برای استفاده نیست مورد استفاده ما هم بازی آنلاین هست در واقع از سرور برای اتصال راحت ب سرور های بازی استفاده میکنیم. این 2 مرتبه قطع شدن سرور هم ضرر بزرگی ب ما زده چون وسط مسابقات بودیم و متاسفانه قطع شد

من کمی زودتر سرور رو برای ماه بعد تمدید کردم (قبل از قطع شدن دوباره سرور) اما الان که این مشکل پیش اومده 3 روز از دوره فعلی مونده و هنوز وارد ماه بعد دوره سرور نشدیم. بنده داخل سایت هم درخواست لغو دادم (2 گزینه داشتن قطع فوری و 24 ساعته و پایان دوره ک من قطع فوری رو انتخاب کردم) اما برام ایمیل شد ک سرور بعد از پایان دوره بسته میشه (منظورشون پایان ماه بعد هست) توی تیکت هم پیگیر شدم برای عودت هزینه ماه بعد ک زودتر از موعد پرداخت کردم میگن ک هزینه ماه بعد برگشت داده نمیشه

از دوستان میخوام ک راهنمایی کنن با توجه به اینکه مشکل از سمت من نبوده، و با توجه به اینکه ما هنوز وارد ماه بعد نشدیم و منم زودتر پرداخت کردم،آیا این سایت موظف ب عودت وجه پرداخت شده برای ماه بعد هست یا خیر؟ اسم سایت رو هم نیاوردم ک خدای نکرده اگر اشتباه از من هست به اعتبارشون لطمه ای وارد نشه