PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در سرویس های طلاهاست

delshad
May 16th, 2019, 19:13
من هاستم روی طلاهاسته از دیشب صبح سایت قطعه فایل های وردپرس سایت و از هاست حذف شده میگن مشکل پیش اومده جالب اینکه سرویس ما قرار بوده هر هر روز بکاپ داشته باشه ولی میگن بکاپم نگرفتیم و جالب اینکه فقط فایل های وردپرس حذف شده انجمن مشکلی نداره میگن ساب دامین ها هم مشکل نداره ولی الان سایت اصلی من نابود شده یعنی اونا راهی نداره از سرور اطلاعات رو بازیابی کنن

parsvia
May 16th, 2019, 19:35
سلام دوست عزیز
پاک شدن فایل های وردپرس به دلیل افزونه های مشکل دار هستش که دسترسی به فایل ها دارن
همیشه باید وردپرس و افزونه هارو آپدیت نگهدارید
و اینکه هیچوقت به بک آپ گیری شرکت ها اعتماد نکنید به این دلیل که تعداد یوزر ها بالا هستن و ممکنه حتی اگه بک آپ موجود باشه مشکل داشته باشه
بهتره هر هفته خودتون اقدام به بک آپ گیری کنید

RoobinaServer
May 16th, 2019, 19:44
من هاستم روی طلاهاسته از دیشب صبح سایت قطعه فایل های وردپرس سایت و از هاست حذف شده میگن مشکل پیش اومده جالب اینکه سرویس ما قرار بوده هر هر روز بکاپ داشته باشه ولی میگن بکاپم نگرفتیم و جالب اینکه فقط فایل های وردپرس حذف شده انجمن مشکلی نداره میگن ساب دامین ها هم مشکل نداره ولی الان سایت اصلی من نابود شده یعنی اونا راهی نداره از سرور اطلاعات رو بازیابی کنن

سلام

احتمالا یکی از پلاگین ها یا قالب ها ویروسی بوده و فایل های وردپرس را آلوده کرده که در این حالت اگر روی سرور اسکنر هم نصب باشه ، فایل ها را پیدا و حذف یا قرنطینه میکنه، بگید اگر به این شکل بوده و قرنطینه شده بازیابی کنند تا اصلاح کنید.

چون با عقل جور در نمیاد اگر هکری وارد شده باشد فقط فایلهای وردپرس را پاک کند - خب اگر قرار به پاک کردن باشد کلا پاک میکند.

sazsaz
May 16th, 2019, 20:14
متاسفانه چند تا از سایت های مشتری های ما هم کاملا فایل هاشون حذف شده
لازم به ذکر است که سایت هایی که ما طراحی می کنیم از هیچ پلاگینی استفاده نمی شه
مگر جلالی و سئو

rober
May 16th, 2019, 22:05
سلام
سرویس های طلا هاست هک شد.
ما طی چند ماه به مدیریت طلاهاست اطلاع رسانی کردیم ولی حاضر نبودن باهامون همکاری کنن
ما دیشب برای اینکه هشداری به ایشون بدیم.در بعضی از سرورهای طلاهاست,بخشی از فایل های مشتریان را پاک کردیم
و تمامی بکاپ هارو پاک کردیم.
و همینطور به مشتریان طلاهاست از طریق پیامک پیغام هک شدنشان را ارسال کردیم ولی بخاطر کم بودن شارژ پنلشون به تمامی کاربران پیام ارسال نشد....
ما با مدیریت طلاهاست در ارتباط هستیم چنانچه قصد همکاری با مارو نداشته باشن تمامی سرویس های مشتریان پاک شده و اطلاعات همه کاربران پخش خواهد شد.
ما تمامی بکاپ های مشتیان را در سرور خودمون داریم.چنانچه همکاری کنن بکاپ بهشون داده میشه در غیر اینصورت فیلم هک شدنشان و اطلاعات مشتریانش پخش خواهد شد.
باتشکر

Cr0w
May 16th, 2019, 22:08
سلام
سرویس های طلا هاست هک شد.
ما طی چند ماه به مدیریت طلاهاست اطلاع رسانی کردیم ولی حاضر نبودن باهامون همکاری کنن
ما دیشب برای اینکه هشداری به ایشون بدیم.در بعضی از سرورهای طلاهاست,بخشی از فایل های مشتریان را پاک کردیم
و تمامی بکاپ هارو پاک کردیم.
و همینطور به مشتریان طلاهاست از طریق پیامک پیغام هک شدنشان را ارسال کردیم ولی بخاطر کم بودن شارژ پنلشون به تمامی کاربران پیام ارسال نشد....
ما با مدیریت طلاهاست در ارتباط هستیم چنانچه قصد همکاری با مارو نداشته باشن تمامی سرویس های مشتریان پاک شده و اطلاعات همه کاربران پخش خواهد شد.
ما تمامی بکاپ های مشتیان را در سرور خودمون داریم.چنانچه همکاری کنن بکاپ بهشون داده میشه در غیر اینصورت فیلم هک شدنشان و اطلاعات مشتریانش پخش خواهد شد.
باتشکر

عههه؟ جدی؟

rober
May 16th, 2019, 22:15
عههه؟ جدی؟
بله شک نکن ;)

http://uupload.ir/files/1c9_talahost-hack.png

rober
May 16th, 2019, 22:33
سلام
رسیلر ما هم پریده البته چندبار تو چند هفته اخیر سیستم ها قطع شد درست رسیدگی نکردن

بهرحال ما یک شرکت حقوقی هستیم و پنلمون حقوقی مستندات جمع کردیم شنبه اول وقت شرکت ما از طلاهاست شکایت میکنه بدجور ضرر خوردیم
شما هم شکایت کنید اینقد ک این ها و امثالشون سایتای مردم رو سر بی مسئولیتی پروندن و هیچکی هیچی نگفته عادت کردند
بله حتما همینکارو کنین.
ما چند ماه پیش به مدیریت اطلاع رسانی کردیم ولی اصلا به مشتریاشون ارزش قائل نبودن تا اینکه ما مجبور شدیم به این شکل به ایشون اطلاع رسانی کنیم.
و جالب اینه که هنوز هم به مشتریاشون ارزش قائل نیستین
بجای اینکه به مشکل مشتریان رسیدگی کنن و زودتر پیگیر مسئله باشن و باهامون همکاری کنن جوابشون اینه

http://uupload.ir/files/ay4i_bahram-behzadi.png
ما تمامی بکاپ های مشتریان طلاهاست رو داریم چناچه همکاری کنن براشون بکاپ میدیم در غیر اینصورت سرویس های موجود و تمامی اطلاعات طلاهاست پاک میشه.
بنظرم شرکتی که به مشتریاش ارزش قائل نیست باید بد تر از اینا سرش بیاد.
ما بارها اطلاع رسانی کردیم ولی ایشون خیلی زرنگ بودن و حاضر به حل مشکلشون نشدن که نتیجش این شد.البته ما فعلا کار خاصی نکردیم فقط خواستیم بفهمونیم که باید نسبت به مشتری مسئولیت پذیر بود.منتظر پاسخ مدیریت طلاهاستیم که اگر همکاری نکنن ما بقیه موارد رو طی میکنیم که اونوقت خبرای خوبی رو میشنوین
موفق باشید

rober
May 16th, 2019, 22:45
اگر اینطور هست ک شما میگید ما چطور میتونیم بکاپ سایت های مشتریانمون رو از شما دریافت کنیم؟
درصورتی که طلاهاست قصد همکاری و حل مشکل را داشته باشد ما بکاپ رو فقط به طلاهاست ارائه میدیم.درغیر اینصورت تمامی اطلاعات مشتریان برای دانلود عموم میذاریم و همه اطلاعات پخش می شود و شما هم میتونین با شکایت کردن از طلاهاست مراحل رو طی کنین و خسارتتونو بگیرین

rober
May 16th, 2019, 22:56
ما که نباید چوب بقیه رو بخوریم اون اگ مسئولیت پذیر بود جواب تماس ها و تیکت ها رو میداد
فعلا صبر کنین تا ببینیم مدیریت طلاهاست چی میگن

rober
May 16th, 2019, 23:28
چی داره بگ
چی میتونه بگه
ما داریم اینور سکته میکنیم مشتریامون ی سره دارند زنگ میزنند
عجله نکنین تا فردا صبر کنین انشالله که پشتیبانتونم پیگیری میکنن مشکل رو حل میکنیم

Talahost.Com
May 16th, 2019, 23:53
پاسخ طلاهاست
سلام دوستان و کاربران عزیز.
متاسفانه امروز (پنجشنبه) مشکلی برای چندتا از سرورها ایجاد شد و باعث شد فایل های وردپرس و بکاپ ها حذف شوند. مطمئن باشید به جد پیگیر حل این مشکل هستیم. در حال تلاش برای رفع مشکل همه سایت ها هستیم ولی بدلیل زیاد بودن تعداد سایت ها ، رفع مشکل ممکن است کمی طول بکشد. به شما اطمینان میدهیم مشکل همه سایت ها حداقل تا ۹۹٪ برطرف میشود.
اگر تیکت شما پاسخ داده نشده، به این دلیل است که مشکل سرور هنوز برطرف نشده. لطفا تا رفع مشکل شکیبا باشید.

rober
May 16th, 2019, 23:56
پاسخ طلاهاست
متاسفانه امروز (پنجشنبه) مشکلی برای چندتا از سرورها ایجاد شد و باعث شد فایل های وردپرس و بکاپ ها حذف شوند. مطمئن باشید به جد پیگیر حل این مشکل هستیم. در حال تلاش برای رفع مشکل همه سایت ها هستیم ولی بدلیل زیاد بودن تعداد سایت ها ، رفع مشکل ممکن است کمی طول بکشد. به شما اطمینان میدهیم مشکل همه سایت ها حداقل تا ۹۹٪ برطرف میشود.
اگر تیکت شما پاسخ داده نشده، به این دلیل است که مشکل سرور هنوز برطرف نشده. لطفا تا رفع مشکل شکیبا باشید.

انشالله که برای همیشه حل بشه مشکلتون ;)

hamra
May 16th, 2019, 23:59
پاسخ طلاهاست

سلام
هک شدن توسط یوزر rober را تایید میفرمایید یعنی درسته ؟

arezsabahi
May 17th, 2019, 01:12
به شدت داریم سکته رو تجربه میکنیم
واقعا هیچ کاری از دستمون بر نمیاد
3 سرویس من درگیر هستش و واقعا ازشون انتظار داریم
در کمال صبر عرض میکنم
واقعا کاری نکنید که دیر بشه

delshad
May 17th, 2019, 10:39
بله حتما همینکارو کنین.
ما چند ماه پیش به مدیریت اطلاع رسانی کردیم ولی اصلا به مشتریاشون ارزش قائل نبودن تا اینکه ما مجبور شدیم به این شکل به ایشون اطلاع رسانی کنیم.
و جالب اینه که هنوز هم به مشتریاشون ارزش قائل نیستین
بجای اینکه به مشکل مشتریان رسیدگی کنن و زودتر پیگیر مسئله باشن و باهامون همکاری کنن جوابشون اینه

http://uupload.ir/files/ay4i_bahram-behzadi.png
ما تمامی بکاپ های مشتریان طلاهاست رو داریم چناچه همکاری کنن براشون بکاپ میدیم در غیر اینصورت سرویس های موجود و تمامی اطلاعات طلاهاست پاک میشه.
بنظرم شرکتی که به مشتریاش ارزش قائل نیست باید بد تر از اینا سرش بیاد.
ما بارها اطلاع رسانی کردیم ولی ایشون خیلی زرنگ بودن و حاضر به حل مشکلشون نشدن که نتیجش این شد.البته ما فعلا کار خاصی نکردیم فقط خواستیم بفهمونیم که باید نسبت به مشتری مسئولیت پذیر بود.منتظر پاسخ مدیریت طلاهاستیم که اگر همکاری نکنن ما بقیه موارد رو طی میکنیم که اونوقت خبرای خوبی رو میشنوین
موفق باشید

نمیدونم راست میگی یا نه ولی خب الان شما اینجوری فقط کسب و کار ما رو نابود کردی من فایل ها و زحمت های 5 سالم حذف شده یعنی 5 سال هر روز روی سایتم کار کردم و شما یه شبه حذف کردی یعنی الان حس خوبی برات داره ؟ شما باید حداقل اطلاعات مشتریان رو برمیداشتی تمام چرا زحمت های مردم رو از بین بردی ؟حداقل بکاپ ها را برای مدیران وب سایت ها بفرستید

delshad
May 17th, 2019, 11:44
پاسخ طلاهاست

:(من شخصا خدایی از دیروز صبح قلبم نزدیکه وایسته

Talahost.Com
May 17th, 2019, 11:49
دوستان نگران نباشید مشکل سایت های وردپرسی در حال برطرف شدن است. میتونیم با تقریب ۹۹٪ بگیم فایل های شما همه بر میگردند. (دیتابیس ها مشکلی ندارند). با توجه به حجم بالای اطلاعات و تعداد زیاد تیکت ها لطفا صبور باشید.
این شخص (آقای س.ی) از دیروز شناسایی شده و تمامی مدارک و مستندات برای پیگیری قضایی آماده شده است. ایشان به واسطه یک باگ وارد سیستم شدند و متاسفانه تونستند به چندتا از سرورها دسترسی پیدا کنند. برای حل مشکل در ابتدا درخواست بیتکوین معادل ۳۲۰ میلیون تومان کرده بودند سپس درخواست ۱۷۰ میلیون تومان کردند. در کل هدفشون اخاذی بود و هیچ کمکی از دستشون ساخته نیست چون ما بررسی کردیم (طبق گراف های پهنای باند سرور) بکاپها را منتقل نکرده اند. در این پست هم منظورشون از همکاری دادن پول زور هست.

delshad
May 17th, 2019, 11:54
دوستان نگران نباشید مشکل سایت های وردپرسی در حال برطرف شدن است. میتونیم با تقریب ۹۹٪ بگیم فایل های شما همه بر میگردند. (دیتابیس ها مشکلی ندارند). با توجه به حجم بالای اطلاعات و تعداد زیاد تیکت ها لطفا صبور باشید.
این شخص (آقای س.ی) از دیروز شناسایی شده و تمامی مدارک و مستندات برای پیگیری قضایی آماده شده است. ایشان به واسطه یک باگ وارد سیستم شدند و متاسفانه تونستند به چندتا از سرورها دسترسی پیدا کنند. برای حل مشکل در ابتدا درخواست بیتکوین معادل ۳۲۰ میلیون تومان کرده بودند سپس درخواست ۱۷۰ میلیون تومان کردند. در کل هدفشون اخاذی بود و هیچ کمکی از دستشون ساخته نیست چون ما بررسی کردیم (طبق گراف های پهنای باند سرور) بکاپها را منتقل نکرده اند. در این پست هم منظورشون از همکاری دادن پول زور هست.

ایشالله که حرفتون درست باشه و مشکل حل بشه - من واسطه سابقه شما و اعتمادی که به طلاهاست داشتم بکاپ نگرفتم درسته در فضای مجازی امنیت صدرصد نیست ولی با این همه سابقه شما چطوری باید باگ داشته باشید اخه:(ایشاللع مشکل من و همه دوستانمون حل میشه

pardishosting
May 17th, 2019, 13:54
این اقای هکر داره اخاذی می کنه و اسم باج گرفتن رو گذاشته ؛همکاری؛

shahpar
May 17th, 2019, 15:10
امیدوارم مشکلاتتون هرچه زودتر رفع بشه
واقعا اتفاق بدی بود

vector1378
May 17th, 2019, 15:11

ایشالله که اینطور که میگید باشه و همه چی برگرده به سابق ولی ضربه ای که این باگ شما به سایت ها زد در واقع زحمات دوستان رو از بین برد و بدتر از اون کار اقای هکری که اگر هم قصدشون اطلاع رسانی بود با ضربه زدن به چندین سایت و ضرر به چندین نفر فکر نمیکنم نیتشون خیر بوده باشه... ایشالله که پیگیری قضایی صورت بگیره

arezsabahi
May 17th, 2019, 15:14
واقعا بلاتکلیفی و استرس وجود من رو شخصا به حد فجیحی فرا گرفته!
اتفاقی که توی چندین و چند سال گذشته اصلا فکر افتادنش رو نمیکردیم حالا داریم باهاش دست و پنجه نرم میکنیم
لطفا یک گزارشی از اینکه شرایط به چه صورتی هست ارائه بدید مردیم بخدا

Hassankarami
May 17th, 2019, 16:26
بیچاره شدیم رفت. نتیجه یکسال زحمت. تیکتها هم که جواب دا ه نمی شه. لااقل مشخصات این هکر رو بزارین برم اول اونو بکشم بعدشم خودمو

Talahost.Com
May 17th, 2019, 16:45
سلام مجدد
عزیزان ما وقت نداریم خیلی اینجا پاسخگو باشیم.
در مورد باگ و نفوذ، همانطور که میدونید امنیت هیچ سایتی ۱۰۰٪ نیست. شرکت های خیلی بزرگ هم با چنین مشکلاتی مواجه میشوند. چند روز پیش سایت binance.com هک شد و ۷۰۰۰ بیتکوین معادل حدود ۲۰۰ میلیارد تومان از این سایت به سرقت رفت.
ما زیر بار مسئولیت شونه خالی نمیکنیم. اطلاعات در حال بازگردانی است. این کار را با همکاری یک تیم ایتالیایی انجام میدهیم که در هر ساعت حدود ۱ میلیون تومان هزینه میگیرند.
تیکت ها یکی یکی در حال بررسی هستند (اول مشکل را حل میکنیم بعد پاسخ میدهیم) به همین دلیل اگر تیکت شما با تاخیر پاسخ داده شد لطفا صبر کنید.
و اگر اینجا پاسخگو نبودیم عذر ما را بپذیرید.

delshad
May 17th, 2019, 16:51
سلام مجدد
در مورد باگ و نفوذ، همانطور که میدونید امنیت هیچ سایتی ۱۰۰٪ نیست. شرکت های خیلی بزرگ هم با چنین مشکلاتی مواجه میشوند. چند روز پیش سایت binance.com هک شد و ۷۰۰۰ بیتکوین معادل حدود ۲۰۰ میلیارد تومان از این سایت به سرقت رفت.
ما زیر بار مسئولیت شونه خالی نمیکنیم. اطلاعات در حال بازگردانی است. این کار را با همکاری یک تیم ایتالیایی انجام میدهیم که در هر ساعت حدود ۱ میلیون تومان هزینه میگیرند.
تیکت ها یکی یکی در حال بررسی هستند (اول مشکل را حل میکنیم بعد پاسخ میدهیم) به همین دلیل اگر تیکت شما با تاخیر پاسخ داده شد لطفا صبر کنید.

:(تو رو خدا همه سعیتون رو بکنید - منم به همین دلیل امروز تیکت ندادم با اینکه دارم از استرس میمرم - دوستان هم لطفا تیک ها رو به روز رسانی نکنن تا ایشالله مشکل حل بشه

مینا-صیفی
May 17th, 2019, 17:04
دوستان این شرکت طلاهاست جز برترین ها هست همچنین با اعتبار و با مسئولیت هم پاسخگو ای در اینجا و خبر خوبی را به شما دادن که در تلاش هستند مشکل را حل کنند و 99% گفتند حل میشه از شما میخواهم و میخواهند که از تیکت پی در پی خودداری کنید مشکلی هست که پیش امده میدانید طبیعی هست برای هر شخص هر شرکتی پیش میاد صبوری کنید وقت این کارمند های فنی شرکت را نگیرید که تمرکز داشته باشند تمام کامل به حل مشکل اگر تیکت زیاد بدید وقت و انرژی صرف پاسخ دادن میشه که بیهوده هست در این وضعیت تیکت پاسخ دادن
اول حل مشکل ارجعیت و اولویت دارد پس صبر صبر صبر داشته باشید بنده مشتری این شرکت نیستم جهت راهنمایی به کاربرانش در این انجمن هست انشالاه بزودی حل میکنند و در حال ریکاوری هستند این شرکت چون قدیمی هست و کاربران زیادی دارد حجم اطلاعات بالاست طول میکشه موفق باشید

ColdWorld
May 17th, 2019, 18:22
واقعا بلاتکلیفی و استرس وجود من رو شخصا به حد فجیحی فرا گرفته!
اتفاقی که توی چندین و چند سال گذشته اصلا فکر افتادنش رو نمیکردیم حالا داریم باهاش دست و پنجه نرم میکنیم
لطفا یک گزارشی از اینکه شرایط به چه صورتی هست ارائه بدید مردیم بخدا
داداش میفهمم چی میگی یکی از این ***های سر گردنه ی پست کثیف عوضی هم به پست من خورد و سعی داشت اینطوری منو بیچاره کنه که دسته بیل هم بهش نرسید و گور کثیفش رو گم کرد. شما هم بهتره همیشه بکاپ بگیری عزیز هیچی 100 درصد امن نیست اصلا تو این دنیا هیچی 100 درصد نیست! امیدوارم فایلاتن برگرده و اینم یه تلنگری باشه که سهل انگاری نکنید و بکاپ رو هیچوقت فراموش نکنید.

delshad
May 17th, 2019, 18:35
داداش میفهمم چی میگی یکی از این ***های سر گردنه ی پست کثیف عوضی هم به پست من خورد و سعی داشت اینطوری منو بیچاره کنه که دسته بیل هم بهش نرسید و گور کثیفش رو گم کرد. شما هم بهتره همیشه بکاپ بگیری عزیز هیچی 100 درصد امن نیست اصلا تو این دنیا هیچی 100 درصد نیست! امیدوارم فایلاتن برگرده و اینم یه تلنگری باشه که سهل انگاری نکنید و بکاپ رو هیچوقت فراموش نکنید.

این مشکل حل بشه هر روز بکاپ میگرم:(

Hassankarami
May 17th, 2019, 20:27
والا من فول بک آپ از 6 فروردین دارم. اگر جوابی بدن که اینا حتما می تونن برگردونن یا خیر لااقل مال خودمو بزنم

ULTRAWEB
May 17th, 2019, 20:58
سلام مجدد

لطفا این تیم ایتالیایی رو فقط معرفی کنین ;)
ماهم باهاشون اشناشیم.....8-}
بعدشم اینقد متخصص داریم بعدش شما می رین ایتالیا:)

Hassankarami
May 17th, 2019, 23:37
دوستان الان سایتم با موفقیت برگشت بدون مشکل واقعا از زحمات طلاهاست ممنونم و امیدوارم این تجربه های تلخ باعث افزایش بیشتر امنیت در هاست بشه

Hassankarami
May 17th, 2019, 23:58
سلام sangshenas.com ظاهرا همه چی طبق آخرین چیزی بود که دیدم!

arezsabahi
May 18th, 2019, 00:19

واقعا حق با شماست
واقعا تجربه شد
همیشه بک آپ ، همیشه بک آپ، همیشه بک آپ

- - - Updated - - -

از تمام سرویس هایی که داشتم هنوز هیچکدوم برنگشته
فقط امیدوارم درست باشه خبرایی که دوستان میدن

vector1378
May 18th, 2019, 00:42
واقعا همه ما منتظریم که این بک آپ ها سریع تر ریکاوری بشه و سایت ها برگردن... هر ساعتی که سایت بسته باشه ضربه بدی میخوره سایت ها

stella123
May 18th, 2019, 10:25
سلام من 2 تا سایتام مشکل خورده واقعا دارم سکته میکنم.هرچی رژیم گرفته بودم این 3 روز فقط دارم عصبی میخورم.نه خواب دارم نه جایی میرم.نه حتی جرات دارم تیکت بزارم براشون که وقتشون گرفته نشه.

iranrahyab.com
nikangps.com

رتبه گوگلم 2 3 صفحه اومده پایین. چه خریتی کردم بک آپ نگرفتم. 4 تا کارمند دارم کل زندگیمونم با این سایتا میچرخه.
خدا بهمون رحم کنه:((

delshad
May 18th, 2019, 10:34
:(سایت ما هم هنوز خبری نشده

stella123
May 18th, 2019, 11:39
سایتای من به جز یکیش بقیه درست شدن. اونم امیدوارم درست بشه.
من 8 ساله دارم با طلاهاست کار میکنم.هیچوقت اینطوری نشده بود ، هیچ وقت.
واقعا ازشون ممنونم ، میدونم هیچ تقصیری نداشتن و ممکنه برای هر شرکتی با هر درجه اعتباری پیش بیاد.خدایی بر عکس چیزی که میگن تیکت ها رم جواب دادن.
کاش شخصا میتونستم ازشون تشکر کنم و حداقل یه کمکی کنم که این مشکل براشون پیش نمیومد یا رودتر حل بشه.
امیدوارم سایتای دیگر دوستان هم مشکلش حل بشه زودتر.:67:

arezsabahi
May 18th, 2019, 11:52
سایتای من به جز یکیش بقیه درست شدن. اونم امیدوارم درست بشه.
من 8 ساله دارم با طلاهاست کار میکنم.هیچوقت اینطوری نشده بود ، هیچ وقت.
واقعا ازشون ممنونم ، میدونم هیچ تقصیری نداشتن و ممکنه برای هر شرکتی با هر درجه اعتباری پیش بیاد.خدایی بر عکس چیزی که میگن تیکت ها رم جواب دادن.
کاش شخصا میتونستم ازشون تشکر کنم و حداقل یه کمکی کنم که این مشکل براشون پیش نمیومد یا رودتر حل بشه.
امیدوارم سایتای دیگر دوستان هم مشکلش حل بشه زودتر.:67:

iranrahyab.com
الان درست شد؟

delshad
May 18th, 2019, 12:37
iranrahyab.com
الان درست شد؟

سایتش باز شد سایت من هنوز خوابه

arezsabahi
May 18th, 2019, 19:06
هیچکدوم از سرویس های من هنوز درست نشدند کسی از دوستان خبر جدیدی داره؟ میگن تماس نگیریم تیکت ندیم صبوری کنیم هیچی به هیچی! لیست سرویس هایی که برای ما توی اولویت هستن asokala.com aghsatkala.com datrokh.com

delshad
May 18th, 2019, 19:54
هیچکدوم از سرویس های من هنوز درست نشدند کسی از دوستان خبر جدیدی داره؟ میگن تماس نگیریم تیکت ندیم صبوری کنیم هیچی به هیچی! لیست سرویس هایی که برای ما توی اولویت هستن asokala.com aghsatkala.com datrokh.com
سایت ما هم درست نشده - بهتر بود سایت های با ترافیک بالا رو اول درست کنن :(خدا وکیلی ضرر سنگینی به سایت هامون وارد میشه باید اولیت با سایت های بزرگ باشه

- - - Updated - - -

سلام من 2 تا سایتام مشکل خورده واقعا دارم سکته میکنم.هرچی رژیم گرفته بودم این 3 روز فقط دارم عصبی میخورم.نه خواب دارم نه جایی میرم.نه حتی جرات دارم تیکت بزارم براشون که وقتشون گرفته نشه.

iranrahyab.com
nikangps.com

رتبه گوگلم 2 3 صفحه اومده پایین. چه خریتی کردم بک آپ نگرفتم. 4 تا کارمند دارم کل زندگیمونم با این سایتا میچرخه.
خدا بهمون رحم کنه:((

هر دو سایت شما انگار برگشتن:(

arezsabahi
May 18th, 2019, 23:40
من یکی از سرویس هام برگشت، ولی هنوز کلی دیگه مونده
خدا بهشون قوت بده و به ما شانس که بتونیم بقیه رو هم برگردونیم

delshad
May 19th, 2019, 00:23
من یکی از سرویس هام برگشت، ولی هنوز کلی دیگه مونده
خدا بهشون قوت بده و به ما شانس که بتونیم بقیه رو هم برگردونیم

من فقط یه سرویس دارم اونم برنگشته :77:نمیدونم اولویت با کدوماست و چرا اینجوریه

delshad
May 19th, 2019, 10:09
خداوکیلی تحمل من تموم شد:(

arezsabahi
May 19th, 2019, 10:14
سرور های داخل ایران هیچکدوم برنگشته
منم سرویسای داخل ایرانم مونده که اصلی ترینن
از سرور های آلمانی 2 3 مورد مونده

delshad
May 19th, 2019, 10:16
سرور های داخل ایران هیچکدوم برنگشته
منم سرویسای داخل ایرانم مونده که اصلی ترینن
از سرور های آلمانی 2 3 مورد مونده

:(منم سرورم ایرانه یعنی با اینکه دسترسی فیزیکی به سرور دارن بازم مشکل دارن عجب به خدا دیگه دارم ناامید میشم

1eng.ir
May 19th, 2019, 10:22
یکیشون اقدام کرده برای شکایت و قانونا میتونه بیچارمون کنه
یکیشون امروز حضوری اومد شرکت حیثیت نذاشت برامون حق هم داشت میگفت تمام مجموعمون از سایتمون میچرخه

نه شما و نه مشتریتون از لحاظ قانونی نمیتونید کاری انجام بدید.

تمامی هاستینگ‌ها در مورد وجود نسخه سالم بکاپ هیچ ضمانتی نمی‌کنند.

https://www.talahost.com/terms.htm
بخش ۶ و ۷ قسمت پشتیبانی رو مطالعه کنید مجدداً

delshad
May 19th, 2019, 10:37
ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا درست شدیم

- - - Updated - - -

با اینکه نصف عمر شدیم ولی ممنونم از طلاهاست

- - - Updated - - -

البته تصاویر 5 ماهم حذف شده بازم از هیچی بهتره

enable
May 19th, 2019, 11:48
خدا کنه این شوآف خوده طلا نباشه.

من که یک ماه از طلا هاست سرویس داشتم. شدیدا ناراضی بودم. اون بی وجدانی که پیشنهاد داد برم روی طلا هاست برای اینکه یه درصدی کمیسیون بگیره خدا ازش نگذره.

delshad
May 19th, 2019, 11:58

من که یک ماه از طلا هاست سرویس داشتم. شدیدا ناراضی بودم. اون بی وجدانی که پیشنهاد داد برم روی طلا هاست برای اینکه یه درصدی کمیسیون بگیره خدا ازش نگذره.

هیچ شرکتی نمیاد اعتبار خودشو خراب کنه - من 5 ساله روی طلاهاستم تا حالا مشکل اینجوری نداشته الانم تصاویر 5 ماهم حداقل هزار تا حذف شده ولی خب چی میشه کرد بازم گفتن سعی میکنیم بکاپ جدیدتر رو بازیابی کنیم

enable
May 19th, 2019, 12:16
هیچ شرکتی نمیاد اعتبار خودشو خراب کنه - من 5 ساله روی طلاهاستم تا حالا مشکل اینجوری نداشته الانم تصاویر 5 ماهم حداقل هزار تا حذف شده ولی خب چی میشه کرد بازم گفتن سعی میکنیم بکاپ جدیدتر رو بازیابی کنیم

من که امیدوارم مشکل همتون حل بشه. خودمم مثله شما صاحب سایتم میدونم از دست دادن زحمت چند ساله که هر روز بابتش تلاش کردین چه فاجعه ایه. ولی طلا هاست و 320 - ساعتی 1 تومن؟ خدا زیاد کنه.

arezsabahi
May 19th, 2019, 12:47

لینک هارو زمانی که پایین بودن توی انجمن فرستادم
دوستان دیگر هم همین کارو کردند
اگر از اول در جریان می بودید متوجه می شدید
همچنین اگر شو آف هم باشه مشتریان واقعی ای که دیتاشونو از دست دادن در هر صورت از شرکت خواهند رفت و همچنین کدوم شرکتی از یه تاپیک بر خلاف خودش دوست داره مشتری جذب کنه که شو آف بشه

ولی قلبا میگم دمشون گرم
با اینکه اصلا مسئولیتش باهاشون نبود و وظیفه خود من شخصا بود که سرویسام رو بک آپ میگیرفتم، به غیر از 2 3 تا سرویس همشون برگشتن و واقعا خدا قوت

repenter
May 19th, 2019, 13:19
منم ۳ تا سایتم رو این هاستینگ لود نمی شن متاسفانه.

Rezash
May 19th, 2019, 13:45
1-مشتریان ما با ما قرارداد کتبی دارند
2-وقتی قوانین اصنافی و قوانین کشوری وجود داره قوانین داخلی یک برند به هیچ وجه قابل پذیرش نیست برای قانون مگر بصورت توافقنامه کتبی

لینکی چیزی از این قوانین صنفی دارید ؟

reza177
May 19th, 2019, 17:37
صرفا نظر میدم
شاید هاستیگ ها بگن ما خیلی تلاش میکنم مشکل حل بشه ولی همیشه ضرر را کاربر ها میکنن
چون هاستینگ یه کلمه معذرت خواهی میکنه ولی اون که نابود میشه کاربره
و نمی دونم چطور چنین باگی در رفته و در این سطح نفوذ کرده طرف

از طلا هاست خرید نداشتم و یک بار از جایی غیر هاست دی ال خرید داشتم که کلن پشیمونم کرده از اعتماد:-o

و نکته:هر وب مستر حرفه ای خودش باید بک اپ داشته باشه حتی اگر روی بهترین شرکت ها میزبانی بشه
بک اپ روزی نتونستید هفتگی بگیرید

php?>
May 19th, 2019, 20:57
پول دارین خودتون سرور بخرین یا برین هاست دی ال
ندارین همینه که هست طلاهاست یا نفت هاست و.....دیگه اندازه ای که میدین راضیم باشین الا قیمتارو نگاه میکردم منصفانه بود در ضمن بک گرفتن هم تو همه جا به عهده خوده طرفه حالا شرکته میگه ولی بک به عهده خوده مشتریه نگیره و...دیگه خودش مقصره هاست بک واس این روزاس یا نمیخوایین هزینه کنید باز گوگل درایو!

مرز های منطق رو جا به جا کردی
تبریک

ULTRAWEB
May 19th, 2019, 21:48
پول دارین خودتون سرور بخرین یا برین هاست دی ال
ندارین همینه که هست طلاهاست یا نفت هاست و.....دیگه اندازه ای که میدین راضیم باشین الا قیمتارو نگاه میکردم منصفانه بود در ضمن بک گرفتن هم تو همه جا به عهده خوده طرفه حالا شرکته میگه ولی بک به عهده خوده مشتریه نگیره و...دیگه خودش مقصره هاست بک واس این روزاس یا نمیخوایین هزینه کنید باز گوگل درایو!

در هاست همه چی گردنه هاستینگه

demonvictor
May 19th, 2019, 22:14

درسته که ایشون از شما تقاضای پول کرده اما شما نباید ازیشون شکایت کنین. قضیه از این قراره که دست کم الآن شما متوجه این آسیب‌پذیری روی سرورتون شدین و اونرو برطرفش کردین. اگر این شخص نبود، آیا الآن دیگه میدونستین که این باگ رو دارین و برطرفش کرده بودین؟ اما الآن برطرف شدش.
این خیلی ساده لوحی هستش که بگین ما حیثیتمون رفته کلی یوزر سایتشون از کسب و کار افتاده و فلان اینا اما به این نکته توجه نداشته باشین که اگه این اتفاق نمیفتاد، توسط یک شخص دیگه میتونست دونه دونه از اطلاعات تک تک مشتریان شما سو استفاده کنه و بره سراغ تک تک مشتریانتون ونه اخاذی بلکه کسب و کارشون رو تخته کنه.

بنظر بنده این یه موقعیت هستش که شما خبرسازی کنین و برعکس این اتفاقات، کاری کنین که ورد زبون ها بشین. مثلا همه سایت های خبرگذاری بنویسن که طلاهاست به کسی که باعث این فاجعه شد، بابت اینکه تونست آسیب‌پذیری های سایتش رو به طلاهاست معرفی کنه ایکس مقدار پول داد و اونرو استخدام کرد تا باگ های دیگه رو هم رفع کنه و همینطور استقبال میکنه هرکسی که باعث بالارفتن امنیت سایت و سرورهاش بشه. این خبر میتونه انقدر بزرگ باشه که خیلی انگشت های خبرگذاری ها به سمت شما بچرخه و حتی بزرگترین ایده ی تبلیغاتی هم محسوب بشه.

taranoome
May 19th, 2019, 22:26
میزبانی خوب فقط هاست دل

sergio
May 20th, 2019, 00:16
بعد از چند روز ما همچنان منتظریم ، برخی از سرویس ها رو Dns هاش رو عوض کردن که فکر کنم ماهم باید عوض کنیم در این باره چیزی نگفتن از قبلش

evita
May 20th, 2019, 01:15
سلام
من مدرس دوره های برنامه نویسی وب و سئو هستم. توی دانشگاه و آموزشگاه های فنی تهران تدریس می کنم. خودم هم چند دوره آنلاین برگزار کردم.
در همه اینها همیشه طلاهاست رو معرفی می کردم به دانشجوهام. راستشو بخواهید واقعا هم خوب بود. پشتیبانی خوب و قیمت های معقول و یک اسکچول بکاپ که انصافا یکبار هم مشکل ایجاد نکرد و همیشه کار کرد برام.
من بیش از 100 سایت رو منتقل کردم به طلاهاست که 8 تای اون الان توی ریسلر خودمه
واقعا الان تحت فشار هستم. عصبی شدم از بس سایت هامو باز کردم و این ارور نفرت انگیز 500 رو دیدم :((

یک حرف غیرمنطقی یکی از دوستان فرمودند که استناد کردن به قوانین طلاهاست که بکاپ به عهده هاستینگ نیست

سوالم اینکه که اصلا مگه ما بکاپ می خواهیم؟ ما فایل هارو میخواهیم. تعهد به بکاپ نداره. خود فایل های زیپ نشده نرم افزار رو که تعهد داره نگهداری کنه؟ تعهد به این داره که مواظب باشه که پاک نشه حالا به هر دلیلی

درسته که امنیت صد در صدی نیست ولی هاستینگ های ایرانی برخی شون کم لطفی می کنند.

امروز موفق شدم چند ثانیه صحبت کنم با کارشناس طلاهاست. گفتن تا فردا (یعنی دوشنبه) درست میشه هاست های وردپرسی. امیدوارم که همینطور باشه.

ارادتمندم. موفق باشید. :53:

arezsabahi
May 20th, 2019, 01:29
تمام سرویس ها فعال شدند
ممنونم
واقعا بی نظیرید

repenter
May 20th, 2019, 13:57
برای من هم هیچ کدوم از ۳ سایت فعال نیست و جواب تیکت هم نمی دن.

mchteh
May 20th, 2019, 16:01
هیچوقت هم سایتامون برنمیگرده فقط دارن وقت تلف میکنند ک نتونیم اقدام قضایی کنیم
من تا فردا صبح سایتم برنگرده اقدام به شکایت میکنم
عزیزان دیگ هم لطفا این کار رو بکنند
هر عزیزی هم ک از بدو بدو بدش میاد یا وقت نداره و.....من حاضرم ازش وکالت بگیرم و بهش تعهد محضری بدم همراه با پرونده خودم همه رو یجا پیگیری کنم تمام بدو بدوها و هزینه ها وپیگیری شکایت ها با ما
اگر قراره ما پدرمون در بیاد اینا هم پاسخگو نباشن پس شرکت ما خیلی محکم جلو این قضیه وایمیسته تا درس عبرتی بشه برای همه هاستینگ ها که به همین راحتی زندگی مردم رو به باد ندن بعد هم پاسخگو نباشن
دوروزه پدرما در اومده مشتریا ی سره زنگ میزنند و یا میان شرکت اینجا ابروریزی میکنند
اگر لازمه حتی ویدیو دوربین ها رو بذارم همه ببینید
اونوق اینا حتی عارشون میاد پاسخگو باشند
عزیزانی که موافقن شماره تماس بدم هماهنگ بشن

vector1378
May 20th, 2019, 16:06
هیچوقت هم سایتامون برنمیگرده فقط دارن وقت تلف میکنند ک نتونیم اقدام قضایی کنیم
من تا فردا صبح سایتم برنگرده اقدام به شکایت میکنم
عزیزان دیگ هم لطفا این کار رو بکنند
هر عزیزی هم ک از بدو بدو بدش میاد یا وقت نداره و.....من حاضرم ازش وکالت بگیرم و بهش تعهد محضری بدم همراه با پرونده خودم همه رو یجا پیگیری کنم تمام بدو بدوها و هزینه ها وپیگیری شکایت ها با ما
اگر قراره ما پدرمون در بیاد اینا هم پاسخگو نباشن پس شرکت ما خیلی محکم جلو این قضیه وایمیسته تا درس عبرتی بشه برای همه هاستینگ ها که به همین راحتی زندگی مردم رو به باد ندن بعد هم پاسخگو نباشن
دوروزه پدرما در اومده مشتریا ی سره زنگ میزنند و یا میان شرکت اینجا ابروریزی میکنند
اگر لازمه حتی ویدیو دوربین ها رو بذارم همه ببینید
اونوق اینا حتی عارشون میاد پاسخگو باشند
عزیزانی که موافقن شماره تماس بدم هماهنگ بشن

سلام و عرض ادب خدمت شما من هم سرویس هام هنوز برنگشته و سایت هام نابود شده ولی قصد شکایت دارم... چون تنها بودم یکم نسبت به شکایت دو دل شدم ولی این که دیدم شما از طریق شرکتتون قصد شکایت دارید خوشحال شدم... چه طور میتونم باهاتون در ارتباط باشم تا برای شکایت اقدام کنم؟؟؟؟ واقعا اگر قرار من نابود شم نباید طلا هاست هم به این راحتی از زیر کار در بره

mchteh
May 20th, 2019, 16:09
سلام و عرض ادب خدمت شما من هم سرویس هام هنوز برنگشته و سایت هام نابود شده ولی قصد شکایت دارم... چون تنها بودم یکم نسبت به شکایت دو دل شدم ولی این که دیدم شما از طریق شرکتتون قصد شکایت دارید خوشحال شدم... چه طور میتونم باهاتون در ارتباط باشم تا برای شکایت اقدام کنم؟؟؟؟ واقعا اگر قرار من نابود شم نباید طلا هاست هم به این راحتی از زیر کار در بره

عرض ادب
ممنونم ک اعتماد کردید
براتون شمارم رو ارسال کردم

اگر تا فردا سایتامون رو ندن ما فردا خیلی محکم اقدام میکنیم و از هر دری وارد میشیم
تمام مراحل و نتایج شکایت هم در همین تاپیک منتشر میکنم همه ببینند تا جایی که از نظر قانونی ایرادی نداشته باش

delshad
May 21st, 2019, 10:11
سلام دوستان یه کم منتظر باشید میدونم من خودم 5 روز منتظر بودم نزدیک بود دق کنم ولی سایت برگشت عکس های 5 ماهم حذف شده بود اونم دیشب ساعت سه شب بکاپ جدیدتر را بازیابی کردن و عکساهای این 5 ماهممم برگشت - از حق نگذریم وقتی ساعت سه شب جواب تیکت میدن یعنی دارن پیگیری میکنن پس یه کم منتظر باشید ایشالله که مشکل همتون حل بشه سایت من 6 گیگ دیتا داشت که برگشت - ( قصد تعریف ندارم شروع کننده تاپیک خودمم - انتظارم میدونم چقدر سخته )

- - - Updated - - -

8-|ایرانسل یه بسته 30 گیگ داره شبانه 9 تومن برای بکاپ اونو بگیرید

- - - Updated - - -

من خودم از اطلاعات 5 سالم یه بکاپ نداشتم نزدیک بود بمیرم که اینقدر بی خیال بودم - هر 15 روز بکاپ فراموش نشه حتی اگه روی بهترین سرویس دنیا بودید

mrt5829
May 21st, 2019, 12:30
طلا هست دیگه واقعا اعصاب برای مردم نذاشته تقریبا همه مشتریانمون هر روز 10بار زنگ میزنن این موضوع برای سایت های فروشگاهی یک معضل حاد شده چون اکثرا تصاویر شاخص نشون داده نمیشه وفارغ از اون هزینه هایی که شده برای مباحث سئو وگرافیک و... همه روی هواست .چه کسی پاسخگویی این موضوع است نه تیکتی جواب داده میشه ونه تلفنی در دسترس قرار دارد.

- - - Updated - - -

دقیقا این موضوع سخت ترین قسمت داستان هست

delshad
May 21st, 2019, 12:57
شما لطفا پاشید بیاید اینجا به کارمندای ما بگید عیب نداره این ماه حقوق نگیرید چون سایت ها اف شده صبر کنید
برید به مشتریای ما بگید عیب نداره برندتون پرید صبر کنید
برید به کارمنداشون بگید عیب نداره درامد برندتون صفر شده بیکار نشستید فوقش این ماه با تاخیر و بدبختی حقوقتون رو میگیرید
صبر کنید
منتظر بمونید چی اقا یکم درک کنید
اون سایتها برگردن هم باید بندازیم اشغالی وقتی باسرعت دارن از نتایج گوگل حذف میشن

من نمیدونم شمایی ک میگید جواب میدن چجوری جواب شماهارو میدن جواب اکانت های ما و اونایی ک میشناسیم نمیدن یچیزی اینجا درست نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

8-|منو با مدیر طلاهاست اشتباه گرفتی والا من درکت میکنم و میدونم چقدر براتون سخته و حرفتونم قلوب دارم - سایت منم 6 روز داون بود داداش اعلامیه طلاهاست
با سلام
کاربران عزیز تلفن دچار مشکل شده و تعداد تیکت ها خیلی زیاد است. شاید همزمانی قطع تلفن و قطع سایت های وردپرسی شما را به این فکر وادار کند که تلفن عمدا پاسخ داده نمیشود در صورتی که اینطور نیست. از روز یکشنبه ساعت ۱۵ تلفن خود به خود قطع شد و همچنان پیگیر رفع آن هستیم

مشکل سایت های وردپرسی تقریبا برطرف شده. یک یا دو سرور دیگر باقیمانده که باتوجه به حجم بالای اطلاعات ما همچنان نهایت تلاش خودمان را میکنیم تا هرچه سریعتر مشکل را برطرف کنیم.
اگر تیکت شما با تاخیر پاسخ داده شده لطفا صبور باشید. تا ۹۹٪ به شما قول میدهیم اطلاعات سایت شما بازگردانی میشود.

در ارتباط با جبران خسارت و جزئیات بیشتر این مشکل به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

با تشکر

- - - Updated - - -

8-|من 4 روز تیکت دادم جواب نداده بودن تا وقتی نوبت سرویس شما نرسه و سرویستون رو درست نکنن جواب نمیدن

Talahost.Com
May 21st, 2019, 16:47
سلام
تقریبا بکاپ همه سایت ها در پوشه روت سی پنل آپلود شده (با نام atlhs1.tar.gz)
میتونید با این آموزش فایل های حذف شده را بازگردانی کنید : فیلم آموزشی بازگردانی فایلهای وردپرس (https://www.talahost.com/temp/whm-restore-public-html.mp4)
همکاران ما هم در حال بازگردانی فایل ها هستند. اگر عجله دارید میتونید با آموزش فوق مشکل را برطرف کنید.

توجه :

با بازگردانی فایل ها، مطالب حذف نمیشود. دیتابیس به روز است و نیاز به بازگردانی ندارد (فقط طبق آموزش موجود در ویدئو فایل ها را بازگردانی کنید)
اگر بکاپ وجود ندارد حدود ۱ ساعت صبر کنید چون هنوز بکاپ ها در حال آپلود هستند. اگر باز هم موجود نبود تیکت ارسال کنید (اگر تیکت ارسال کردید منتظر بمانید)
بصورت تصادفی یکی از بکاپ های ۱ تا ۲۰ روز پیش آپلود شده. مشکل اکثر سایت ها با این بکاپ برطرف میشود چون دیتابیس به روز است. اگر بکاپ قدیمی است در تیکت اطلاع دهید تا بکاپ جدیدتری در اختیار شما قرار دهیم.
اگر بکاپ ناقص است در تیکت اطلاع دهید تا بکاپ دیگری روی هاست شما قرار دهیم.
در صورت رفع مشکل لطفا تیکت خود را ببندید

shayantl
May 21st, 2019, 23:02
کسی که تصمیم به راه اندازی میزبانی وب و پذیرش کاربر هستش باید روی کارش بسیار حساس و مسئولیت پذیر باشه به طوریکه همیشه مراقب باشه و پشتیبانی خوبی بده چون ناکارامدی ها گاها برای بعضی ها خیلی گرون تموم میشه و کاهش آپتایم سایت هایی که به آنها سرویس میدهند میتواند خسارت زیادی به وب مستر ها وارد کند امیدواریم مشکلات هر چه زودتر رفع شود و هر گونه کمکی هم بخواهید میتوانیم انجام بدهیم

Talahost.Com
May 21st, 2019, 23:58
کسی که تصمیم به راه اندازی میزبانی وب و پذیرش کاربر هستش باید روی کارش بسیار حساس و مسئولیت پذیر باشه به طوریکه همیشه مراقب باشه و پشتیبانی خوبی بده چون ناکارامدی ها گاها برای بعضی ها خیلی گرون تموم میشه و کاهش آپتایم سایت هایی که به آنها سرویس میدهند میتواند خسارت زیادی به وب مستر ها وارد کند امیدواریم مشکلات هر چه زودتر رفع شود و هر گونه کمکی هم بخواهید میتوانیم انجام بدهیم
بزرگترین کمکی که میتونید بکنید اینه که در مورد چیزی که مطمئن نیستید اظهار نظر نکنید :53: ما الان نمیتونیم اینجا خیلی چیزها را بیان کنیم. بعدا مفصل جزئیات را عرض میکنیم.

Sohan Roh
May 22nd, 2019, 00:59
بزرگترین کمکی که میتونید بکنید اینه که در مورد چیزی که مطمئن نیستید اظهار نظر نکنید :53: ما الان نمیتونیم اینجا خیلی چیزها را بیان کنیم. بعدا مفصل جزئیات را عرض میکنیم.

با سلام و احترام ،

دوست گرامی من جای شما بودم اینقدر خونسرد نبودم !

بهتر بصورت فوری اینجا شفاف سازی کنید !

در صورتی که ازتون شکایت قضایی بشود براتون فوق العاده مشکل ساز خواهد شد که به این راحتی نمیتونین رفع و رجوع کنید.

موفق باشید.

ممنونم.

Hassankarami
May 22nd, 2019, 01:24

آقا دو ساعته سایتم down هست بابت قاطی کردن پهنای باند هاست و مشکل حل نشده. چرا تیکت هایی که رفع مشکلشون زمان زیادی نمی بره اینقدر دیر جواب داده می شه. باورکنین سئو سایت با این وضع نابود می شه.

repenter
May 22nd, 2019, 12:39

سایت ملت ۱ هفته هست که رو هواست، این هم جواب هاستینگه : )))) سایت تازه برگرده هم تمام رنکینگ ها نابود شده.

mig_mig
May 23rd, 2019, 16:44

آقای محترم مشکل سایت مارو حل میکنید یا ما بیایم یاسوج حضورا به خدمت برسیم شنبه ؟؟؟؟ :|

auuob
May 23rd, 2019, 17:17
سلام

5 روز گذشته هنوز به تیکت ها جواب ندادن :|

yasserhost
May 23rd, 2019, 17:55

با احترام همکار عزیز درک میکنم زیر فشار هستید . ولی اگر بتونید جواب مشتریان رو بزارید یه نفر تو پورتال بده یک مشکل بزرگ حل میشه . در جواب هم باید شفاف سازی بشه . امیدوارم هر چه سریعتر مشکلتون رفع بشه.

shayantl
May 23rd, 2019, 18:21

پاسخ شما بسیار دور از انتظار از شما بود از یک هاستینگ با مشتری های زیاد بعید هستش اینطوری جواب بده

Talahost.Com
May 23rd, 2019, 22:45
سلام
مشکل اکثر سایت ها برطرف شده. هنوز تعداد زیادی تیکت و سایت داریم که باید مشکل فایل های آنها برطرف شود.
اگر مشکل سایت شما هنوز برطرف نشده لطفا شماره کاربری خود را در پیام خصوصی ارسال کنید.

mig_mig
May 24th, 2019, 19:21
سلام
مشکل اکثر سایت ها برطرف شده. هنوز تعداد زیادی تیکت و سایت داریم که باید مشکل فایل های آنها برطرف شود.
اگر مشکل سایت شما هنوز برطرف نشده لطفا شماره کاربری خود را در پیام خصوصی ارسال کنید.

پ خ شد
امیدوارم اینم مثل تیکت هایی که این چندروز فرستادیم بی پاسخ نمونه

yashar313
May 25th, 2019, 09:38
کار پسندیده ای کردید.
فقط بپا تو مسیر دهن ***ه نیوفتی

- - - Updated - - -

اینا سواد ندارن.

- - - Updated - - -

باید بری لرستان ازشون شکایت کنی

- - - Updated - - -

الان کار به جایی رسیده که کد انتقال دامنه ما رو هم نمیدن!!! الان سه روز منتظریم کد انتقال دامنه مون رو بدن ولی نمیدن. توی پنلشون هم قسمت دریافت کد انتقال از کار افتاده

- - - Updated - - -

سلام مجدد

شما اگه پول بده بودی بجای اون تیم ایتالیایی یه بک آپ سرور تهیه میکردی (هزینه زیادی هم نداره) با 2-3 تا کلیک کاری میکردی که هر روز اتوماتیک یه بک آپ از کله سرور گرفته بشه و دخیره بشه تا به روز نیوفتی.
بنطرم اگر کسی از این اتفاق عبرت نگیره و سایتشو به یه جای معتبر منتقل نکنه بعدها فقط و فقط خودش رو باید سرزنش کنه و نه دیگران رو

کد انتقال دامنه ما رو هم بدین!!!

- - - Updated - - -

نه شما و نه مشتریتون از لحاظ قانونی نمیتونید کاری انجام بدید.

تمامی هاستینگ‌ها در مورد وجود نسخه سالم بکاپ هیچ ضمانتی نمی‌کنند.

https://www.talahost.com/terms.htm
بخش ۶ و ۷ قسمت پشتیبانی رو مطالعه کنید مجدداً

نمیتونن اجبار کنن طلا هاست رو که بک آپ بده و لی اگه ثابت بشه هک شدن سایت های مستقیما بخاطر سهل انگاری طلاهاست بوده ...این شرکت غرامت باید بده.
فرض کنید یکی رو کاپوت پرایدش بنویسه "در صورت تصادف بنده مسئولیتی نمیپذیرم" صرف این جمله از راننده سلب مسئولیت نمیکنه.
اگر پیگیری حقوقی بشه قطعا میتونید اط طلاهاست خسارت بگیرید

mig_mig
May 25th, 2019, 15:22
مشکل ما حل شد

Talahost.Com
May 25th, 2019, 17:55
کار پسندیده ای کردید.
فقط بپا تو مسیر دهن ***ه نیوفتی

- - - Updated - - -

اینا سواد ندارن.

- - - Updated - - -

باید بری لرستان ازشون شکایت کنی

- - - Updated - - -

الان کار به جایی رسیده که کد انتقال دامنه ما رو هم نمیدن!!! الان سه روز منتظریم کد انتقال دامنه مون رو بدن ولی نمیدن. توی پنلشون هم قسمت دریافت کد انتقال از کار افتاده

- - - Updated - - -

شما اگه پول بده بودی بجای اون تیم ایتالیایی یه بک آپ سرور تهیه میکردی (هزینه زیادی هم نداره) با 2-3 تا کلیک کاری میکردی که هر روز اتوماتیک یه بک آپ از کله سرور گرفته بشه و دخیره بشه تا به روز نیوفتی.
بنطرم اگر کسی از این اتفاق عبرت نگیره و سایتشو به یه جای معتبر منتقل نکنه بعدها فقط و فقط خودش رو باید سرزنش کنه و نه دیگران رو

کد انتقال دامنه ما رو هم بدین!!!

- - - Updated - - -

نمیتونن اجبار کنن طلا هاست رو که بک آپ بده و لی اگه ثابت بشه هک شدن سایت های مستقیما بخاطر سهل انگاری طلاهاست بوده ...این شرکت غرامت باید بده.
فرض کنید یکی رو کاپوت پرایدش بنویسه "در صورت تصادف بنده مسئولیتی نمیپذیرم" صرف این جمله از راننده سلب مسئولیت نمیکنه.
اگر پیگیری حقوقی بشه قطعا میتونید اط طلاهاست خسارت بگیرید

سلام
ما یاسوج هستیم
کد انتقال در پنل قابل دریافت است (در بخش لیست دامنه ها روی نام دامنه کلیک کنید و کد انتقال بگیرید)
ما بکاپ همه سرویس ها را داریم. تعداد کمی از بکاپ ها ناقص بودند ولی تقریبا مشکل همه سایت ها برطرف شده. تعداد خیلی کمی سایت مونده که باید طی امروز و فردا مشکل آنها هم برطرف شود.

yashar313
May 26th, 2019, 00:11
- - - Updated - - -

سلام
ما یاسوج هستیم
کد انتقال در پنل قابل دریافت است (در بخش لیست دامنه ها روی نام دامنه کلیک کنید و کد انتقال بگیرید)
ما بکاپ همه سرویس ها را داریم. تعداد کمی از بکاپ ها ناقص بودند ولی تقریبا مشکل همه سایت ها برطرف شده. تعداد خیلی کمی سایت مونده که باید طی امروز و فردا مشکل آنها هم برطرف شود.

اون قسمت از پنل کار نمیکنه . ده بار هم به پشتیبانتون گفتیم و هربار همینو تکرار میکنه که از پنل قابل دریافت هست.به همین خاطر من تصمیم گرفتم لری یاد بگیرم تا به نحو موثرتری بتونم منظورم رو بفهمونم....آقااااااا پنلتون قسمت کد انتقالش کار نمیکنهههههههههههههههه

بله میدونیم که یاسوج هستید!!!

yashar313
May 27th, 2019, 20:05
کد انتقال ما رو دادن.

صلوات بفرستید

taranoome
June 4th, 2019, 02:25
اقا امروز داشتم تو نت میچرخیدم چشمم خورد به دیتابیس طلاهاست اینم لینکشه
....
امیدوارم که جعلی باشه

renjo
June 4th, 2019, 03:01
اقا امروز داشتم تو نت میچرخیدم چشمم خورد به دیتابیس طلاهاست اینم لینکشه
امیدوارم که جعلی باشه
برادر من لینکو حذف کنید

taranoome
June 4th, 2019, 03:09
بله کار اشتباهی کردم لینک رو اینجا گذاشتم
حذف کردم و لینک رو برای خود طلاهاست ارسال کردم
خدا رو شکر کسی انلاین نبود

ULTRAWEB
June 4th, 2019, 03:30
برادر من لینکو حذف کنید
جعلی که نیس واقعی هس:)
فقط کاری بایست کنن این می بایست باشه که کارشناس ایتالیایی از روز اول بگیرن نگرفتن که رفتن هوا:-p:74::">
یوزر و پسورد کد شده یوزرم اونجا بودش البته اوناسرویس ندارم ولی تو ی همه ی سرویس دهنده ها یوزر دارم

persianws
June 4th, 2019, 09:50
بله کار اشتباهی کردم لینک رو اینجا گذاشتم
حذف کردم و لینک رو برای خود طلاهاست ارسال کردم
خدا رو شکر کسی انلاین نبود

شما لینک و حذف کردید ولی در تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=208505&p=1825811&viewfull=1#post1825811) ریپلای شده هست :|

renjo
June 4th, 2019, 10:47
شما لینک و حذف کردید ولی در تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=208505&p=1825811&viewfull=1#post1825811) ریپلای شده هست :|
مورد رفع شد:53:

yashar313
June 4th, 2019, 12:09
من لینکو دیدم و چون خودم از قدیم عضو طلاهاست بودم اکانت خودمو جستجو کردم که بین اون ها نبود.نتیجه گیری : بک آپی که ارایه شده یا الکیه یا کامل نیست.

.K.H.A.
June 4th, 2019, 12:36
سرویس دهنده های ایران همشون لات کوچه خلوتن!
یعنی وقتی مشکلی پیش میاد انتظار معجزه داشته باشین فقط دیگه هیچی

persianws
June 4th, 2019, 13:11
من لینکو دیدم و چون خودم از قدیم عضو طلاهاست بودم اکانت خودمو جستجو کردم که بین اون ها نبود.نتیجه گیری : بک آپی که ارایه شده یا الکیه یا کامل نیست.

کامل نیست ، ولی یوزر و پسورد کد شده و ایمیل ها قابل مشاهده هست!

ULTRAWEB
June 4th, 2019, 19:06
:))کارشناس ایتالیایی با حقوق ساعتی یک میلیون هنوز درحال ه کاره صبر کنین تا مشکلات حل شه:105::">:104:

شما مگه چقدردرامد دارین که ساعتی یک میلیون هنوز دارین میدین و مشکلاتم حل نمیشه برای کاربراتون یک هفته رو رد کرده ها:)
168 میلیون فقط حقوق تیم ایتالیایی شده تاحالا و بیشتر:)

Wakipersian
June 4th, 2019, 20:44
درود به همه دوستان
بنده نه سرویس دارم از ایشون نه دوستی و رفاقتی
اما خودتون رو بذارید جای ایشون ، برای هر هاستینگی این مشکلات هست و حداقل یک بار ممکنه پیش بیاد ، هاست دی ال رو یادتون هست ؟
اینکه بیایم با بد و بیراه بگیم کاری پیش نمیره ، جز صبر و حوصله کردن کاری ازتون به عنوان مشتری بر نمیاد
به هر حال امیدوارم هرچه سریعتر مشکلات تک تکتون حل بشه و سایتتون بالا بیاد که حداقل بتونید انتقال بدید

yashar313
June 4th, 2019, 21:07
هنوز مشکلو نتونستن رفع کنن خخخخ :)):)) برین شکایت کنید

- - - Updated - - -

خوبه نگفته امریکایی:))

- - - Updated - - -

تو اینجا به هیچ جا نمیرسی عزیزم برو شکایت کن یا با هکره مکاتبه کن کاری واست کنه طلاهاست اگه یوزراش مهم بود دیگه که کم اورده باید میرفت سراغه هکره!

احتمالا هک طلاهاهست کار هکرهای عربستانی بوده و بعد از این که دیتابیس رو منتشر کردن یه عده ایرانی اطلاعات رو بازنشر کردن عنوان کردن که کار خودشونه و شروع به اخاذی کردن. خیلی پستی و پلشتی هست که آدم بخواد واسه هموطن های خودش عرصه رو اینقدر تنگ بکنه.

nima73
June 5th, 2019, 19:19
درود به همه دوستان
اما خودتون رو بذارید جای ایشون ، برای هر هاستینگی این مشکلات هست و حداقل یک بار ممکنه پیش بیاد ، هاست دی ال رو یادتون هست ؟

درود
نه من یادم نیست میشه شما یاداوری کنید یادم بیاد ؟

nofoozgar
June 6th, 2019, 00:54
درود
نه من یادم نیست میشه شما یاداوری کنید یادم بیاد ؟

یه زمانی یه شخصی به اسم سورنا تمامی هاستینگ های معتبر رو با باگی که داشت هک کرد host dl هم همین طور

nima73
June 6th, 2019, 01:24
یه زمانی یه شخصی به اسم سورنا تمامی هاستینگ های معتبر رو با باگی که داشت هک کرد host dl هم همین طور

درود
دوستان کمی با اطلاعات بهتر نیست حرف بزنیم ؟ سرورهای هاست دی ال هک نشدن بلکه این سیستم مدیریت آدونیس که هاست دی ال هم از اون استفاده میکرد(در اون زمان یعنی شش سال قبل ) هک شد ، اون سیستم مدیریت محتوا توسط اگر اشتباه نکنم داوری و ساعتی نوشته شده بود و هیچ کدام از سرورهای هاست دی ال هک نشده بودن و هکر تنها title سایت را تغییر داده بود و در حقیقت تنها مدیریت محتوای سایت دچار مشکل شده بود نه اینکه بیاد سرور را هک کنه
http://www.zone-h.com/mirror/id/19266501?hz=1
این خیلی فرق میکنه با هک شدن سرور و از بین رفتن تمام سایتهای روی یک سرور که مربوط به امنیت سرور هست

taranoome
June 6th, 2019, 16:49
جواب ایمیل رو دادند فایل قدیمی هست و مربوط به انجمن طلا هاست
https://www.talahost.com/news-149.htm

reza177
June 7th, 2019, 01:40

خیلی خیلی اطلاعات کمی دارید
هاست دی ال اگر هک می شد هکر همه جا فایل های سایت های بزرگ را پخش می کرد اون زمان فقط تونست بود به سایت اصلی لاگین کنه و چند تا خبر بزنه که سایت هک شده در حد همین و هاست دی ال در پنل کاربریش انقدر حرفه ای کار میکنه که اصلا نمیشه از پنل به سرور لاگین کرد و ...

درود
دوستان کمی با اطلاعات بهتر نیست حرف بزنیم ؟ سرورهای هاست دی ال هک نشدن بلکه این سیستم مدیریت آدونیس که هاست دی ال هم از اون استفاده میکرد(در اون زمان یعنی شش سال قبل ) هک شد ، اون سیستم مدیریت محتوا توسط اگر اشتباه نکنم داوری و ساعتی نوشته شده بود و هیچ کدام از سرورهای هاست دی ال هک نشده بودن و هکر تنها title سایت را تغییر داده بود و در حقیقت تنها مدیریت محتوای سایت دچار مشکل شده بود نه اینکه بیاد سرور را هک کنه
http://www.zone-h.com/mirror/id/19266501?hz=1
این خیلی فرق میکنه با هک شدن سرور و از بین رفتن تمام سایتهای روی یک سرور که مربوط به امنیت سرور هست

دقیقا
هاست دی ال را مقایسه کردن با این هاستینگ ها کاملا اشتباهه
حرفه ای بودن اینه مثل خیلی از هاستینگ ها شماره شاید نزاشته ولی شما ساعت 3 شب تیکت بزن 0403 دقیه جواب بگیر و خیلی مسایل که وقتی باهاشون کار کنی متوجه فرق با سرویس دهنده های دیگه میشی

تجربه کار با خیلی از دوستان را دارم ولی فقط مشکلات سرم ریخته
چند وقته درگیر یه مشکل شدید ولی .......

Cluwix
June 10th, 2019, 00:27
خیلی خیلی اطلاعات کمی دارید
هاست دی ال اگر هک می شد هکر همه جا فایل های سایت های بزرگ را پخش می کرد اون زمان فقط تونست بود به سایت اصلی لاگین کنه و چند تا خبر بزنه که سایت هک شده در حد همین و هاست دی ال در پنل کاربریش انقدر حرفه ای کار میکنه که اصلا نمیشه از پنل به سرور لاگین کرد و ...

دقیقا
هاست دی ال را مقایسه کردن با این هاستینگ ها کاملا اشتباهه
حرفه ای بودن اینه مثل خیلی از هاستینگ ها شماره شاید نزاشته ولی شما ساعت 3 شب تیکت بزن 0403 دقیه جواب بگیر و خیلی مسایل که وقتی باهاشون کار کنی متوجه فرق با سرویس دهنده های دیگه میشی

تجربه کار با خیلی از دوستان را دارم ولی فقط مشکلات سرم ریخته
چند وقته درگیر یه مشکل شدید ولی .......

هیچ وقت این حرفو نگید اونم در مورد امنیت host dl

نمیگم ضعیفه خیلی قویه ولی بعد سورنا که هک کرد شخصی دیگر به اسم sarbaz cyber سرور های uploadboy که توسط هاست دی ال میزبانی می شد رو هک کرد

اینم لینک اثابت
http://zone-h.org/mirror/id/24639757

در سال 2015 اتفاق افتاده

nima73
June 10th, 2019, 00:59
هیچ وقت این حرفو نگید اونم در مورد امنیت host dl

نمیگم ضعیفه خیلی قویه ولی بعد سورنا که هک کرد شخصی دیگر به اسم sarbaz cyber سرور های uploadboy که توسط هاست دی ال میزبانی می شد رو هک کرد

اینم لینک اثابت
http://zone-h.org/mirror/id/24639757

در سال 2015 اتفاق افتاده

درود
آپلودبوی سرورهای دانلود خودش را از آسیاتک به واسطه هاست دی ال میخرید و کانفیگ اون سرورها به عهده خودشان بود ، معمولا امنیت آپلودسنترها و مخصوصا آپلودسنترهایی که تمامی پسوندها را در اونها میشه آپلود کرد ضعیف هست
هکر مذکور نه سرورهای هاست دی ال که یکی از سرورهای دانلود (سرور شماره 51) را هک کرده بود و حتی سایت اصلی آپلودبوی را هم هک نکرده بود

شما هم بهتر با اطلاعات کامل و نه مغرضانه در مورد بقیه نظر بدید

Cluwix
June 10th, 2019, 01:22
درود
آپلودبوی سرورهای دانلود خودش را از آسیاتک به واسطه هاست دی ال میخرید و کانفیگ اون سرورها به عهده خودشان بود ، معمولا امنیت آپلودسنترها و مخصوصا آپلودسنترهایی که تمامی پسوندها را در اونها میشه آپلود کرد ضعیف هست
هکر مذکور نه سرورهای هاست دی ال که یکی از سرورهای دانلود (سرور شماره 51) را هک کرده بود و حتی سایت اصلی آپلودبوی را هم هک نکرده بود

شما هم بهتر با اطلاعات کامل و نه مغرضانه در مورد بقیه نظر بدید

دقت کنید صرفا هاست دانلود توسط هاست دی ال میزبانی میشده که هک شدن خود اپلودبوی میزبانی نمیشه

یه zone-h هم برسی کنید میبینید که چند تا سایت توسط هاست دی ال میزبانی میشدن دیفیس شدن

nima73
June 10th, 2019, 01:31
دقت کنید صرفا هاست دانلود توسط هاست دی ال میزبانی میشده که هک شدن خود اپلودبوی میزبانی نمیشه

یه zone-h هم برسی کنید میبینید که چند تا سایت توسط هاست دی ال میزبانی میشدن دیفیس شدن
اتفاقا خود آپلودبوی در اون زمان روی سرورهای کانادا میزبانی میشد اما به نظر شما آپلودبوی هاست دانلود خریده بود یا سرور ؟ مثل این میمانه یکی سرور از هتزنر فروخته فردا بیایم بگیم آقا هتزنر و فروشنده سرور مقصر هستند اگه هک بشه
عرض کردم اینکه سرورها هک بشن مسئولیتش با کاربر هست نه با فروشنده سررور ...
شما هیچ موردی که سرورزهای هاست دی ال هک شده باشند و مثلا چند سایت روی اون سرور هک شده باشه نمیتونید پیدا کنید اما خوب مشتریان سرور را چرا تا دلتون بخواد تا حالا هک شدن

MehdiSele
June 10th, 2019, 02:14
پس حقیقت داره واقعا دیتابیس طلا هاست دامپ شده؟
من برم پسوردامو عوض کنم:(

golmoradi
June 10th, 2019, 09:30
الان چند روزه پاسخ گو نیست طلاهاست، نه تلفن و نه تیکت، کسی میدونه مشکل چیه ؟

delshad
June 10th, 2019, 10:17
الان چند روزه پاسخ گو نیست طلاهاست، نه تلفن و نه تیکت، کسی میدونه مشکل چیه ؟

چطوریه من دیروز زنگ زدم جواب دادن ؟چند بار بزنگ جواب میدن معمولا صبح

- - - Updated - - -

پس حقیقت داره واقعا دیتابیس طلا هاست دامپ شده؟
من برم پسوردامو عوض کنم:(

داداش گفتن که مربوط به انجمن طلاهاسته نه هاست ها

MehdiSele
June 10th, 2019, 10:49
ثبت دامنه میشه کرد؟

tarf
June 10th, 2019, 12:38
من تا الان مشکلی با این شرکت نداشتم شرکت خوبیه مخصوصا دامنه ir رو از همه جا ارزون تر میده و پنلش هم خیلی خوبه

golmoradi
June 10th, 2019, 13:13
من تا الان مشکلی با این شرکت نداشتم شرکت خوبیه مخصوصا دامنه ir رو از همه جا ارزون تر میده و پنلش هم خیلی خوبه

اره واقعا هم پنلش خوبه هم قیمتاش، کیفیتش سرویس هاش هم خوبه، فقظ نمیدونم چرا یهو اینجوری شد، اینمادش هم منقضی شده

stella123
June 11th, 2019, 17:21
سلام باز انگار دچار مشکل شدین ، سایت هام دونه دونه قطع شدن بی دلیل:(

MehdiSele
June 11th, 2019, 17:24
سلام باز انگار دچار مشکل شدین ، سایت هام دونه دونه قطع شدن بی دلیل:(
هاست داشتین؟

evita
June 11th, 2019, 18:46
دوستان عزیز سلام
متاسفانه اینطور که مشخص هست طلاهاست دوباره داره کابران محترم اش رو آزار میده!
خیلی از سایت های من قطع شدند
تعداد مشتریان من زیاد هستن و در اکانت های مختلف از این هاستینگ بی مسئولیت هاست خریداری کرده اند و نمی توان به سرعت آنها را منتقل کرد
من این بار از همه شون بکاپ گرفتم ولی افسوس که در این مدت کم وقت نمیشد این همه هاست رو جابجا کنم

دوستان عزیز اگر خبری دارند لطفا بگن. متاسفانه تلفن هاشون رو هم پاسخگو نیستند.

yashar313
June 11th, 2019, 19:34
ارزون ترین ir رو فراسو میده .4800

nima73
June 11th, 2019, 21:35
ارزون ترین ir رو فراسو میده .4800

سلام
صبح بخیر
یعنی تو منطقه شما 4150 از 4800 بیشتر هست ؟
تو دهات ما که 4150 خیلی کمتر از 4800 هستش

sat066
June 11th, 2019, 21:38
با سلام
متاسفانه بازم هاست ها مشکل پیدا کرده .کاش حداقل یکی بود جواب تلفن یا تیکت بده حداقل دل آدم گرم میشه که دیدن و مهمه براشون تیکت ها اینجوری ادم حس بدی بهش دست میده :-

yashar313
June 11th, 2019, 23:08
سلام
صبح بخیر
یعنی تو منطقه شما 4150 از 4800 بیشتر هست ؟
تو دهات ما که 4150 خیلی کمتر از 4800 هستش

نمایندگی 4000 تومنه
تو دهات شما 600 تومن ارزون تر ثبت میکنن و بعدش میان تو فروم ها کشکول دست میگیرن و یارکشی میکنن تا یکی به دادشون برسه.

nima73
June 11th, 2019, 23:53
نمایندگی 4000 تومنه
تو دهات شما 600 تومن ارزون تر ثبت میکنن و بعدش میان تو فروم ها کشکول دست میگیرن و یارکشی میکنن تا یکی به دادشون برسه.
اون قیمت فروش برای مشتری هست وگرنه نمایندگی قیمتش فرق داره
تو همین انجمن دارند نمایندگی را 3500 هم میدن
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=208591

البته احتمالا شما یا خواب بودی خبردار نشدی فکر کردی اون قیمت کمترینه یا هنوز خبرها به دور و اطراف شما نرسیده ، البته خوب مطمئنا فرهنگ اینکه نباید تو بعضی جاها تبلیغ بیخود کرد چون خرابت میکنند صد در صد نیست
آخه 4800 شد ارزانترین ؟ 7 ساله اینجا عضوی هنوز تبلیغ کردن را بلد نیستی

MehdiSele
June 12th, 2019, 00:57
طلا هاست نمایندگی دامنه .ir هم داره؟

itsecure
June 12th, 2019, 01:51
طلا هاست نمایندگی دامنه .ir هم داره؟

خیر
فقط دامنه های عمومی رو داره

Clickbax
June 12th, 2019, 21:54
سلام. من از سال 90 دارم با طلاهاست کار میکنم. از دیروز سایتم قطع شده نمیدونم چیکار کنم
بک آپ ندارم اگه اطلاعات حذف بشه زحمت چندین و چند ساله من بر باد میره. من بخاطر اعتماد به طلاهاست بک.آپ نگرفتم.
: ((((

- - - Updated - - -

داداش تو این وضعیت سر چی چونه میزنین 😁

Mojtaba0
June 13th, 2019, 11:34
متاسفانه سایت های بسیاری از کاربران طلاهاست دچار مشکل شده و بهتر هست در مورد مسائلی مثل تعرفه دامنه و... در اینجا صحبت نشه. پیروز باشید