PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع یک ادوردز در گوگل

m_dg_farari
February 8th, 2011, 23:23
سلام
دوستان فرض کنید یکی مثل من قصد شروع کار با سیستم Google Adwords رو داره
من الآن یک ویزای بیزینس تهیه کردم که فیری بیلینگ هست و هر بیلینگ آدرسی رو میشه براش قرار داد.
آی پی ریموتی هم که میخوام باهاش کار کنم از شهر Colorado هست. حالا باید بیلینگ آدرس بدم تو قسمت Payment Option اکانت گوگلم. با این وجود که میدونم بیلینگ آدرس باید با آی پی تو یه مایه باشه!
3 تا راه به ذهنم رسید:
1- استفاده از آدرس دیتا سنتری که سرور رو از اونجا دارم. آیا این مسئله مشکل ساز میشه؟ گوگل 100% متوجه خواهد شد که این آدرس یک منزل نیست و دیتا سنتر هست. آیا به این مورد گیر میده؟ و موجب ساسپند شدن اکانت میشه؟ چون اگه ساسپند بشه (طبق شنیده ها که منبعی هم نداره!!!) نمیشه دیگه از کارت در اکانت دیگه ای استفاده کرد و حدود 200 تومن میره تو پاچم!
2- استفاده از آدرس حقیقی یکی از آشنایان که در یکی دیگه از شهر های آمریکا ساکن هست. در ایالت فلوریدا و شهر اورلاندو که در صورت استفاده از این آدرس ، بیلینگ آدرس و آی پی از 2 شهر مختلف میشن! اما خوب این گفته میتونه توجیه کننده باشه: ما از دیتا سنتر x برای خونمون اینترنت گرفتیم! (ولی بازم آی پی که مال جای دیگست :دی)
3- استفاده از آدرس یکی از خونه ها یا مغازه های کنار ساختمان دیتا سنتر (که گوگل مپ عزیز آدرس رو میده :دی) که باز اینم دور زدن هست!
حالا شما کدوم یکی رو انتخاب میکنید از 3 اصل بالا؟

قبل از جواب دادن به این نکته توجه کنید:
1- اصلا بحث رو اقتصادی نکنید و از دادن آفر و این چیزا خودداری کنید. اگه نمیخواین کمک کنین لطفا تاپیک رو شلوغ نکنین
2- اگر چیزی برای گفتن ندارید ، نیازی به ارسال اسپم نیست
ممنون

m_dg_farari
February 9th, 2011, 15:10
خوشم میاد کسایی که حرفه ای تبلیغات گوگل هستن میان اینجا و زورشون میاد حرف بزنن :))
ضمن عرض تاسف برای شما ، خدمتتون عرض کنم که هیچ وقت به هیچ جایی نمیرسید. (مثل همین الآن که برای 1 هزار تومنی له له میزنید!)
منظورم شخص خاصی نبود.
مرسی از دوستان :)

behrooz_iri
February 9th, 2011, 16:26
بهترین روش اینه که یه نفر داشته باشید خارج از کشور و تمام آدرس ها رو بدید که قرار بده و یا اینکه بهش آموزش بدید از صفر تا 100 رو خودش انجام بده و گزارشات رو برای شما بفرسته تا شما چک کنید در غیر این صورت گوگل دیر یا زود میفهمه و اکانتتون رو ساسپند میکنه و اگه اکانت ساسپند بشه دیگه از کارت نمیتونید تو گوگل استفاده کنید یعنی 250 دلار ضرر

m_dg_farari
February 9th, 2011, 16:33
بسیار ممنون از بهروز عزیز.
ببینید ، این حرف شما در حالت معقول صحیح هست! ولی ببینید ، من الآن دارم میبینم هر کسی از راه میرسه یه اکانت میسازه و تبلیغ میده! مسلما همه ی این اشخاص که آشنا ندارن!
الآن من اون آدرسی که دارم ، حقیقی هست! ولی آی پی با اون آدرس یکی نیست! به این مسئله گیر میده گوگل؟
و تا جایی که من میدونم (و چندین بار این بلا سرم اومده) گوگل به خاطر مشکل دار بودن اطلاعات بیلینگ ساس کرده که اینم برمیگشت به جایی که من از Eagle cash card استفاده میکردم :d
دوستان عزیز نظری دیگه ای دارن ممنون میشم بشنوم

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

پ ن: شما از کجا Visa Business میگیری :d ؟ 2 لا حساب میکنه باهات :دی
بابا ویزا گلدش 180 تومنه!

behrooz_iri
February 9th, 2011, 16:58
حقیقی هست! ولی آی پی با اون آدرس یکی نیست! به این مسئله گیر میده گوگل؟

ببینید گوگل کلا به همه چیز حساسه ولی مساله اینه که در یک مورد خاص لزوما رفتار یکسانی ندارند درسته که گزارشات از طریق روبات ها ارسال میشه ولی عموما ساسپند شدن ها به وسیله عامل انسانی است و اون عامل انسانی است که تصمیم میگیره چی کار باید بکنه ممکنه این مساله به وجود بیاد که ip به عنوان دیتا سنتر شناخته بشه و طبیعتا روبات گوگل گزارش میده و احتمالا تا به دست آمدن شواهد درست و دقیق اکانت بسته میشه و این مساله رو هم در نظر بگیرید که اصولا این بسیار محتمل هست که یک فرد مثلا برای کار یا تفریح و .... از دیترویت بره فیلادلفیا و اصولا این مشکلی نداره ولی شما تصور کنید یک اکانت با یک ip در لس آنجلس در ساعت 11 sign in بشه و در صاعت 11:30 در نیویورک که با هواپیما حد اقل 4-5 ساعت راه است طبیعیه که ربات های گوگل گزارش و اپراتور اکانت رو برای مدت محدودی ساسپند کنه تا مالک اکانت از طریق دفاتر گوگل یا تماس مستقیم و یا ایمیل موضوع رو پیگیری کنه

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

این مساله رو هم بگم که اگه در این فکرید که با چیز پی ان وارد اکانتتون بشید باید بگم شما کوکی های گوگل رو دست کم گرفتید :دی

m_dg_farari
February 9th, 2011, 20:54
سلام
ببینید اینا که یه عوامل جزیی هست که کاملا توسط بنده رعایت میشه! یعنی چیز خاصی نیست! و همیشه هم با 1 آی پی وارد میشم.
اصلوا هم ساسپند ها به دلیل مشکل دار بودن کارت ها بوده!
در مورد چیز پی ان در پست اول عرض کردم:

آی پی ریموتی هم که میخوام باهاش کار کنم از شهر Colorado هست. حالا باید بیلینگ آدرس بدم تو قسمت Payment Option اکانت گوگلم. با این وجود که میدونم بیلینگ آدرس باید با آی پی تو یه مایه باشه!
با ریموت کار میکنم :) استفاده از چیز پی ان برای این کار ها یه کار کاملا غیر حرفه ای هست!

maroofi
February 9th, 2011, 21:32
یک سئوال:
اگر از حروف انگلیسی استفاده کنیم کاربران خارجی هم روی تبلیغ کلیک میکنند درسته ؟
برای جلوگیری از هدر رفتن کوپن ، پس باید حتما تا جای ممکن از حروف فارسی استفاده کنیم و فینگلیش بنویسیم ؟ من فکرم یکنم اینجوری فقط کاربران ایرانی متوجه این تبلیغ میشوند
درسته ؟

behrooz_iri
February 9th, 2011, 21:38
من تجربه زیادی در زمینه دور زدن گوگل ندارم چون اصولا قانونی و با واسطه انجام دادم ولی در کل احتیاط کن چون اگه شک کنند ساسپند میشی و پول کارت میپره

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

یک سئوال:
اگر از حروف انگلیسی استفاده کنیم کاربران خارجی هم روی تبلیغ کلیک میکنند درسته ؟
برای جلوگیری از هدر رفتن کوپن ، پس باید حتما تا جای ممکن از حروف فارسی استفاده کنیم و فینگلیش بنویسیم ؟ من فکرم یکنم اینجوری فقط کاربران ایرانی متوجه این تبلیغ میشوند
درسته ؟

شما روی نقشه ایران و اطراف ایران رو انتخاب کنید حتی اگه انگلیسی هم باشه فقط تو ایران نمایش داده میشه

m_dg_farari
February 10th, 2011, 00:21
مرسی بهروز جان. عزیز شما به وسیله ی واسطه انجام میدی مشکلی نداری :) اکانت های عادی امکان انتخاب ایران رو ندارند.
در این باره دوست عزیز خمار! جان میتونید به این تاپیک مراجعه کنید:
سوال و جواب تبلیغات در گوگل - google adwords - Page 2 - PersianTools Forums (http://forum.persiantools.com/t143339-page2.html)
کامل توضیح داده چطوری میشه نمایش داد. این توضیحات توسط یکی از اساتید تبلیغ در گوگل داده شده و بنده به شخصه هیچ فردی رو قدر ایشون در تبلیغات گوگل قوی نمیدونم!

m_dg_farari
February 17th, 2011, 00:27
سلام
دوستان حالا یه سوال ، من دارم شروع میکنم ، باید یه اکانت گوگل بسازم.
حالا برای وریفای کردنش نیاز به شماره تلفن هست که مسلما اگه بخوام باهاشکارای مالی بکنم نمیتونم ازتلفن ایران استفاده کنم!
یه خط بین المللی خریدم که 1 شماره داره از انگلیس (شماره اصلی خودش) و یه شماره دایورتی ازآمریکا.
اول اینکه کدومش رو اگه وارد کنم گیر کمتره؟ یعنی گوگل کمتر گیر میده؟ از هر 2 لوکیشن هم میتونم وی پی اس تهیه کنم و کارتم هم فیری بیلینگ هست
دوم اینکه شماره آمریکای منم دایورتی هست! یعنی امکان دریافت اس ام اس رو نداره! گوگل زنگ میزنه واسه وریفای دیگه درسته!؟

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

چه باهال :37: زنگ زد :دی