PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با سلام به یک تست کننده نیاز داریم

shayantl
May 12th, 2019, 08:39
با سلام ما یک پلتفرم کلاود نوشته ایم اما فعلا در ورژن آلفا هستش
این پلتفرم ساعتی محاسبه می کنه و شما مستقیم از هتزنر بدون نیاز به پنل با ریال ایران سرور سفارش میدید
چند نفر نیاز داریم که از پلتفرم ما سرور بسازن و استفاده کنن به مدت یک ماه با تعرفه یورو 14 هزار تومانی براشون حساب می کنیم
هر کس سرور کلاود ساعتی نیاز داره میتونه در تلگرام در ارتباط باشه و هنگام استفاده نواقص و باگ های پنل رو بگه به ما

kurt790
May 12th, 2019, 11:34
موضوع جالبی را استارت زدید ،
در اولین فرصت تست می کنم و فیدبک خودم را پست می کنم .

ULTRAWEB
May 13th, 2019, 00:29
خوب این یعنی خرید سرویس که .به چه درد میخوره ادم پول بده مشکلاتتونم بگه
شما بهترنیس سرویس رایگان بدین مشکلاتتون رو هم کسی تست کرد بگه بهتون
اینجوری شما میگی دوسربرد میشه واسه شما که:)

satiran
May 13th, 2019, 13:20
اینجور که دیگه تست نمیشه خرید میشه و حتما باید نیاز باشه تا بشه پلاگین را تست کرد

shayantl
May 13th, 2019, 20:55
اینجور که دیگه تست نمیشه خرید میشه و حتما باید نیاز باشه تا بشه پلاگین را تست کرد

دوست عزیز گفتم که فعلا با تعرفه یورو پایین میدیم و لازم نیست حتما برای یک ماخ خرید کنید میتونید پنل رو 5 هزار تومن شارژ کنید و یه امتحانی بکنید در ضمن اگه هر باگی تو پنل پیدا کردید 4000 تومن به اعتبارتون افزوده میشه (که پنل 100 درصد باگ هایی داره)
میخواییم هنگام عرضه عمومی امنیت و راحتی کاربر ها تضمین شده باشن برا همین اینکارو می کنیم

demonvictor
May 17th, 2019, 13:24
اینجا ایرانه. هنوز دوستان ما آموزش ندیدن که منظور از تست چی هستش. باید یه استارتاپی باشه یه سایت بزنه و این رو آموزش بده که برنانمه نویسان برای تست باید هزینه پرداخت کنند. از طرفی میخوان امنیت رو تضمین کنن پس بحث تست نفوذ هم هستش که بخان تضمین کنن. جالبه که نمیدونن باید هزینه پرداخت کنن برای تست نفوذ.

سایتی هم که کسی واردش میشه و یه خریدی میکنه داخلش حالا با هر نوع سیستمی، بهش پلتفورم نمیگن.

اینارو گفتیم که تو تبلیغاتتون از کلمه پلتفورم استفاده نکنین یه موقع تبلیغاتتون سوخت بشه. البته اگر خواستین میتونین خودتون رو متقاعد کنین که دارین درست این اصطلاح رو بکار میبرین که در اینصورت میتونین چندتا منبع رو چک کنین.

برای تضمین امنیتتون هم باید به متخصصین امنیتی هزینه پرداخت کنین برای تست تون. نه که بگین به متخصصین امنیت که بیان ازتون سرویس ساعتی با کدتخفیف بخرن.

shayantl
May 17th, 2019, 19:43
باشه دوست عزیز من اشتباه کردم تاپیک دیگه ای میزنم با شرایط جدید

ULTRAWEB
May 17th, 2019, 20:50
ببخشید دخالت میکنم
روی ظاهرسایتتتون کار کنین
دوم ایراد های املایی رو برطرف کنین مثلا سرورهای فروخته شده اینجوری نوشته میشه نه سرورهای فوروخته شده:)

بعدشم یک سری چیزا رو هم درس کنین مثلا تعداد کاربران 521 شروع کارتون اینقد مشتری دارین؟!@

تست نفوذ دیگه باشه برای مراحل بعد...

shayantl
May 19th, 2019, 12:52
سلام ما شما به سایت اصلی ما سر زدید که باید بگم چهار ساله ما داریم فعالیت میکنیم ما سایت کلودما رو تازه فعال کردیم و ممنون که گفتید داریم کار میکنیم