PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتقارم لب تاب

mirmohsen
May 5th, 2019, 22:52
سلام دوستان.من یک لب تاب دل قدیمی دارم که رمش 2 گیگ ddr3 هست. قصد دارم رمرو ارتقا بدم. یک رم 2 گیگ دست دوم در دیوار پیدا کردم مثه رم همین لب تاب من 800 مگاهرتز هست ولی مارک شرکت دیگری هست.
حالا بنظر شما من هم رم رو بگیرم و با دوتا رم 2گیگ کار کنم یا برم یک رم 4 گیگ نو بگیرم؟؟
البته رم 4 گیگه 10600 مگاهرتز هست.این مشکل ساز نیست؟ ایا با لب تابم سازگاره
لطفا راهنماییم کنید

Peugeot
May 5th, 2019, 23:15
لینک (https://www.digikala.com/search/category-ram/?attribute[A773][0]=25501&sortby=20)

hoss-far
May 5th, 2019, 23:21
اینکه رم مال یه شرکت دیگه هست اهمیتی نداره.

mirmohsen
May 5th, 2019, 23:27
کلا دو تا رم 2 خوبه یا یک رم 4 گیگ؟
این مگاهرتز چیه؟ باید در هردو رم عدد ثابت باشه
اگه من یک رم 4گیگ بگیریم میتونم با سرعت مگاهرتز بیشتری بخرم

hassanshaikhi
May 6th, 2019, 00:52
سلام دوستان.من یک لب تاب دل قدیمی دارم که رمش 2 گیگ ddr3 هست. قصد دارم رمرو ارتقا بدم. یک رم 2 گیگ دست دوم در دیوار پیدا کردم مثه رم همین لب تاب من 800 مگاهرتز هست ولی مارک شرکت دیگری هست.
حالا بنظر شما من هم رم رو بگیرم و با دوتا رم 2گیگ کار کنم یا برم یک رم 4 گیگ نو بگیرم؟؟
لطفا راهنماییم کنید

نه مشکلی پیش نمیاد. مارک فقط یک اسمه در حالی که چیپ رم مهمه چون ممکنه پندین مارک از یک نوع مدل چیپ استفاده کنن.
2 تا رم بهتر هست چون پهنای باند دو کاناله میشه.
سرعت رم بالاتر به اندازه رم پایینتر کاهش پیدا میکنه یعنی رم جدید هم سرعتش 800 ست میشه

ashadata
May 6th, 2019, 11:10
لطفا راهنماییم کنید

با سلام

بررسی کرده اید که ایا لپ تاپ شما اصلا دوتا اسلات رم داره یا نه ؟

mirmohsen
May 6th, 2019, 13:39
با سلام

بررسی کرده اید که ایا لپ تاپ شما اصلا دوتا اسلات رم داره یا نه ؟

بله دوتا جا اسلات دارد