PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سرور hp dl360 g7 کارکرده

nofoozgar
May 3rd, 2019, 21:57
کانفیگ سرور

ProLiant DL360 G7
Intel Xeon X5650 (2.66 GHz/6-core/12MB/95 W, DDR3-1333, HT Turbo 2/2/2/2/3/3) Processor
32 GB DDR3
HP smart array P410i 512MB
Hdd : 146*4 sas

TARIMEHR
May 3rd, 2019, 21:59
قیمت چند؟

nofoozgar
May 3rd, 2019, 21:59
قیمت چند؟

5200000

NetworkFA
May 3rd, 2019, 22:03
قیمت را اعلام بفرمایید

TARIMEHR
May 3rd, 2019, 22:07
5200000

لطفا راه ارتباطی ارائه کنید
تحویل تهران برای فردا اگر دارید بنده خریدارم

- - - Updated - - -

نکته:
ریل داره؟
پردازنده اعلام نکردید هر ۲ هست یا نه چون فقط مدل اعلام کردید
و تست سلامت دستگاه

nofoozgar
May 4th, 2019, 14:41
قیمت را اعلام بفرمایید

5200000 تخفیف پای معامله

- - - Updated - - -

لطفا راه ارتباطی ارائه کنید
تحویل تهران برای فردا اگر دارید بنده خریدارم

- - - Updated - - -

نکته:
ریل داره؟
پردازنده اعلام نکردید هر ۲ هست یا نه چون فقط مدل اعلام کردید
و تست سلامت دستگاه

تلگرام در ارتباط باشید
@nofoozgar

خیر ریل نداره

دو تا cpu
Intel Xeon X5650

تست هم میدیم بهتون

nofoozgar
May 4th, 2019, 21:00
فروش ادامه دارد ...

nofoozgar
May 6th, 2019, 16:58
سرور همچنان موجود میباشد

Amirhossein.M
May 7th, 2019, 10:14
5200000

سلام ،

من سرور یکی از اعضای این انجمن که سیسکو c200 بود رو خریدم 4 میلیون و بعد شما سرور بدون ریل رو دارید میگید 5.2 ؟!
مشخصات سرور سیسکو خریداری شده:
2* e5645
64 GB ram
+ ...
بزرگوار سرور مد نظر شما رو الان میتونید از یه فروشنده ، کم تر از قیمتی که گفتید خرید کنید
البته عذر خواهی میکنم ، چون کالا خودتون هست و هر طور دلتون بخواد میتونید قیمت بزارید.

ali215215
May 7th, 2019, 12:40
سلام ،

من سرور یکی از اعضای این انجمن که سیسکو c200 بود رو خریدم 4 میلیون و بعد شما سرور بدون ریل رو دارید میگید 5.2 ؟!
2* e5645
64 GB ram
+ ...
بزرگوار سرور مد نظر شما رو الان میتونید از یه فروشنده ، کم تر از قیمتی که گفتید خرید کنید
البته عذر خواهی میکنم ، چون کالا خودتون هست و هر طور دلتون بخواد میتونید قیمت بزارید.

اول از همه شما ارزون خردید نه اینکه -اینجا گرونه
2 -بیشتر سروها بارمهها 4 پر شدن-خب باید ببینم رم سرو 4 است یا 8
3- سی پی یو سرور این اقا بالاتر است
4-سیسکو قطعات در ایران کم داره وبا خرابی تقریبا سرو را باید انداخت دور
5-این سیسکوها سر سرعت هارد کلا مشکل دارند-شما بهترین هارد اس اس دی را بذارید روشان -باز هم سق مخشصی دارند در سرعت
-خب اگه گران بود بقیه چرا میخواهن بخرن؟عقلشان نمی رسه گرونه؟؟؟؟

nofoozgar
May 7th, 2019, 15:15
سلام ،

2* e5645
64 GB ram
+ ...

دوست عزیز شما قیمت سرور رو تو بازار استعلام بگیرید متوجه میشید قیمت بالایی نیست !

https://stokala.com/product/server-hp-dl360-g7
- - - Updated - - -

5-این سیسکوها سر سرعت هارد کلا مشکل دارند-شما بهترین هارد اس اس دی را بذارید روشان -باز هم سق مخشصی دارند در سرعت

ممنون از توضیحات شما دوست عزیر

NetworkFA
May 7th, 2019, 17:11
اولا
سرور بدون ریل مثل زنبور بی عسل یا مرد عقیم هست!

دوما برای دوستی که از سرور های G7 اطلاع ندارند
این سرور با رید کنترلر p410i

SATA II هستند یعنی 3Gbps و دقیقا همون چیزی هست که شما برای سرور سیسکو نوشتید.

nofoozgar
May 7th, 2019, 20:51
اولا
سرور بدون ریل مثل زنبور بی عسل یا مرد عقیم هست!

دوما برای دوستی که از سرور های G7 اطلاع ندارند
این سرور با رید کنترلر p410i

SATA II هستند یعنی 3Gbps و دقیقا همون چیزی هست که شما برای سرور سیسکو نوشتید.

ممنون از توضیحات شما !!

فروش همچنان ادامه دارذ

Amirhossein.M
May 8th, 2019, 01:33

جسارتان عذر خواهی میکنم ،
اما دقت کنید فکر نکم تفاوتی قیمتی زیادی بین 4 و 8 باشه
در مورد سی پی یو هم خدمت شریفتون عرض کنم که الان x5650 توی بازار 500 تا 600 تومنه که از نظر قیمتی هم در یک رنج هستند میتونی یه جست و جو کنید. (یه برسی قیمتی کنید نهایت 50 تومن تفاوت قیمت باشه)
در مورد سیسکو هم شما 32 گیگ رم که هر رم 8 رو 300 هزارتومن حساب کنیم یعنی 1200 کم تر که سوال من از شما اینه که سرور سیسکو قیمتی 2800 با 5200 مقایسه میشه؟
اصلا از سیسکو هم کنار من سرور g7 با قیمت 5 تومن میتونم با ریل به هر تعداد بخواید با همین مدل تقدیمتون کنم بدون ریل هم 4400 هست (تعداد بخواید خیلی کم تر هم هست)

بزرگوار مجدد میگم چسارت نباشه اما قیمتشون از معمول بالاتر هست.
در مورد سروری که گفتم همگی هم گارانتی میدن !

RoobinaServer
May 8th, 2019, 01:50
بیچاره استارتر تاپیکش چی شد!!! 4 تا درایو هم داره ها - کمی انصاف ...

در مورد سی پی یو هم خدمت شریفتون عرض کنم که الان x5650 توی بازار 500 تا 600 تومنه که از نظر قیمتی هم در یک رنج هستند میتونی یه جست و جو کنید. (یه برسی قیمتی کنید نهایت 50 تومن تفاوت قیمت باشه)
در مورد سیسکو هم شما 32 گیگ رم که هر رم 8 رو 300 هزارتومن حساب کنیم یعنی 1200 کم تر که سوال من از شما اینه که سرور سیسکو قیمتی 2800 با 5200 مقایسه میشه؟
اصلا از سیسکو هم کنار من سرور g7 با قیمت 5 تومن میتونم با ریل به هر تعداد بخواید با همین مدل تقدیمتون کنم بدون ریل هم 4400 هست (تعداد بخواید خیلی کم تر هم هست)

سلام

عذر میخواهم - ما ریل نمیخواهیم کلی ریل داریم، شما همانطور که گفتید G7 با دو پردازنده x5650 و 32 گیگ رم و 4 عدد هارد SAS را که استارتر فرمودند 4400 میدهید ؟ /:)

آیدی تلگرام ؟

nofoozgar
May 8th, 2019, 02:55

با سلام شما اگز همین مشخصات ذکر شده رو 4400 میدهید یه شماره تماس بدید بنده سفارش دارم به هر تعداد که موحود دارید

nofoozgar
May 8th, 2019, 17:53
بیچاره استارتر تاپیکش چی شد!!! 4 تا درایو هم داره ها - کمی انصاف ...

سلام

عذر میخواهم - ما ریل نمیخواهیم کلی ریل داریم، شما همانطور که گفتید G7 با دو پردازنده x5650 و 32 گیگ رم و 4 عدد هارد SAS را که استارتر فرمودند 4400 میدهید ؟ /:)

آیدی تلگرام ؟

دوستان فکر میکنم فقط قصد خراب کردن تاپیک بنده رو داشتن من هم عرض کردم بهشون با این قیمت هر تعداد داشته باشن خریدارم اما جوابی نمیدن متاسفانه ;)

ali215215
May 11th, 2019, 02:34
دوستان فکر میکنم فقط قصد خراب کردن تاپیک بنده رو داشتن من هم عرض کردم بهشون با این قیمت هر تعداد داشته باشن خریدارم اما جوابی نمیدن متاسفانه ;)

جک می گه
الان با این قیمت دلار زیر 7 تومان گیر نمیاد
طرف میگه رم 4 با 8 زیاد فرق نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
شما صبر کن به یوزر بفروشی نه به افرادی که از وارد کننده مستقیم میگیرن-خب توی این انجمن طرف سرور را 5 می خره-9 حساب میکنه
اکثرا شهرستانی هستیم فکر میکنیم واقعا طرف سود زیاد نمیبره ولی حقیقت چیز دیگری است

Amirhossein.M
May 11th, 2019, 12:43
بیچاره استارتر تاپیکش چی شد!!! 4 تا درایو هم داره ها - کمی انصاف ... سلام عذر میخواهم - ما ریل نمیخواهیم کلی ریل داریم، شما همانطور که گفتید G7 با دو پردازنده x5650 و 32 گیگ رم و 4 عدد هارد SAS را که استارتر فرمودند 4400 میدهید ؟ /:) آیدی تلگرام ؟ با سلام ؛ بله در خدمتتون هستم ، به هر تعداد بخواید موجود هست. 09361208013 09171784821 تلگرام : @Amirhossein_Maaref

- - - Updated - - -

بیچاره استارتر تاپیکش چی شد!!! 4 تا درایو هم داره ها - کمی انصاف ... سلام عذر میخواهم - ما ریل نمیخواهیم کلی ریل داریم، شما همانطور که گفتید G7 با دو پردازنده x5650 و 32 گیگ رم و 4 عدد هارد SAS را که استارتر فرمودند 4400 میدهید ؟ /:) آیدی تلگرام ؟ عذر خواهی میکنم ، اگر هارد موجود داشته باشم میزارم براتون ، فکر نکم هارد 146 داشته باشم

- - - Updated - - -

دوستان فکر میکنم فقط قصد خراب کردن تاپیک بنده رو داشتن من هم عرض کردم بهشون با این قیمت هر تعداد داشته باشن خریدارم اما جوابی نمیدن متاسفانه ;) ببخشید من چندین بار هم گفتم عذر خواهی میکنم قصدی نداشتم ، اما اگر قصد خرید دارید من به هر تعداد بخواید میتونم بهتون بدم

- - - Updated - - -

جک می گه الان با این قیمت دلار زیر 7 تومان گیر نمیاد طرف میگه رم 4 با 8 زیاد فرق نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! شما صبر کن به یوزر بفروشی نه به افرادی که از وارد کننده مستقیم میگیرن-خب توی این انجمن طرف سرور را 5 می خره-9 حساب میکنه اکثرا شهرستانی هستیم فکر میکنیم واقعا طرف سود زیاد نمیبره ولی حقیقت چیز دیگری است بزرگوار دقیقا من یه نکته هم اضافه کنم ، توی این انجمن کسی سرمایه داشته باشه اطلاع بده من براش از چین یا دوبی سرور با قیمتی که اصلا باور نکنه میارم و سر این موضوع میتونم شراکتی کار کنم

soheil869
May 11th, 2019, 16:30
دوست گرامی!
فقط جهت اینکه تعداد پست های خودتون رو زیاد کنید شروع به اسپم کردن نکنید
فروشنده قیمت گذاشته خریدار هم قیمت محصولات رو داره
کسی خواست میخره کسی هم نخواست نمی خره
هنوز از این .... بازی ها تو وب هاست ایران هست!
هر بار بعد از مدت ها یکبار به این وبهاستینگ تاک سر می زنم فقط دارم همینارو میبینم
کلا 10% مطالب در مورد وبهاست نیست
بیشتر حیاط خلوت شده تا مرجع هاست ایران!

سلام ،

2* e5645
64 GB ram
+ ...

Amirhossein.M
May 11th, 2019, 21:06
دوست گرامی! فقط جهت اینکه تعداد پست های خودتون رو زیاد کنید شروع به اسپم کردن نکنید فروشنده قیمت گذاشته خریدار هم قیمت محصولات رو داره کسی خواست میخره کسی هم نخواست نمی خره هنوز از این .... بازی ها تو وب هاست ایران هست! هر بار بعد از مدت ها یکبار به این وبهاستینگ تاک سر می زنم فقط دارم همینارو میبینم کلا 10% مطالب در مورد وبهاست نیست بیشتر حیاط خلوت شده تا مرجع هاست ایران! جسارتا چون واقعیتش اولین تاپیکی هست که من چند بار ریپلی کردم ، چون احساس میکنم کمی برای خیلی از کاربران بعضی موضوع ها شفاف نبود. ولی مثل اینه که باید از شما هم عذر خواهی کنم ! اگر مایل بودید بگید من تمامی مطالب رو با اجازه شما پاک کنم

ali215215
May 11th, 2019, 21:11
دوست گرامی!
فقط جهت اینکه تعداد پست های خودتون رو زیاد کنید شروع به اسپم کردن نکنید
فروشنده قیمت گذاشته خریدار هم قیمت محصولات رو داره
کسی خواست میخره کسی هم نخواست نمی خره
هنوز از این .... بازی ها تو وب هاست ایران هست!
هر بار بعد از مدت ها یکبار به این وبهاستینگ تاک سر می زنم فقط دارم همینارو میبینم
کلا 10% مطالب در مورد وبهاست نیست
بیشتر حیاط خلوت شده تا مرجع هاست ایران!

دقیقا همینه
طرف میگ زیر قیمت همه سرور دارم-بعد خودش توی سایتش فروش سرور اختصاصی نداره!!!!!
خوب نصف قیمت اگه داری -بیار نصفه قیمت تهران بذار برای فروش همه استقبال میکنن اخوی

nofoozgar
May 14th, 2019, 00:51
با تشکر از ذوستان فروش همچنان ادامه داره.....

ali215215
May 18th, 2019, 19:08
با تشکر از ذوستان فروش همچنان ادامه داره.....

اینجا زیاد نمیشه فروخت
خیلی ها از روی حسادت می ان -تاپیک را بم می ریزن یا میخواهن بگن خیلی حالیشون است و حرفه ای و ...
بذار توی دیوار-شیپور-ایسام-اول پستت هم بزن افرادی که واسطه هستند اصلا نه نظر بدن نه دخالت کنن
چون اینها سرور را 5 میخرن 10 میفروشن

nofoozgar
May 19th, 2019, 03:30
اینجا زیاد نمیشه فروخت
خیلی ها از روی حسادت می ان -تاپیک را بم می ریزن یا میخواهن بگن خیلی حالیشون است و حرفه ای و ...
بذار توی دیوار-شیپور-ایسام-اول پستت هم بزن افرادی که واسطه هستند اصلا نه نظر بدن نه دخالت کنن
چون اینها سرور را 5 میخرن 10 میفروشن
با یکی از دوستان برای اوایل خرداد به توافق رسیدیم ببینیم چی میشه

کاملا حرف شما درسته اینجا فقط شده دلال سرور