PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پی پال با سرور

esh
April 30th, 2019, 14:56
سلام دوستان
همانطور که می دانید پی پال با کشور ما مشکل دارد و من از تعدادی دوستان شنیده ام که می گویند حتی استفاده از v p n هم می تواند خطر آفرین باشد.
آیا مشکل v p n برای قطعی ناگهانی احتمالی آن است؟ استفاده از پراکسی که روی سیستم و یا مرورگر می شود چی؟ مشکل از ساعت زمانی سیستم است؟ ...
می خواستم دوستانی که تجربه بلاک یا لیمیت شدن حسابشان را دارند لطف کنند چه عواملی باعث این مشکل برایشان شده است را بیان کنند تا دیگران آنها را کمتر انجام دهند.
پیشاپیش از همه دوستان تشکر می کنم.

Aliasgharhi
April 30th, 2019, 15:52
سلام،
دلیل اصلی استفاده از سرور ثابت بودن آی پی و اشتراکی نبودن آی پی آن است.
قطع شدن ناگهانی و ساعت سیستم را میتوان با v p n مطمئن و غیرفعال کردن کوکی‌ها تا حد زیادی جلوگیری کرد. ولی در v p n ها آی پی اشتراکی هستن و همچنین ثابت نیز نیستند.

razavihost
May 1st, 2019, 11:01
سلام دوستان
همانطور که می دانید پی پال با کشور ما مشکل دارد و من از تعدادی دوستان شنیده ام که می گویند حتی استفاده از v p n هم می تواند خطر آفرین باشد.
آیا مشکل v p n برای قطعی ناگهانی احتمالی آن است؟ استفاده از پراکسی که روی سیستم و یا مرورگر می شود چی؟ مشکل از ساعت زمانی سیستم است؟ ...
می خواستم دوستانی که تجربه بلاک یا لیمیت شدن حسابشان را دارند لطف کنند چه عواملی باعث این مشکل برایشان شده است را بیان کنند تا دیگران آنها را کمتر انجام دهند.
پیشاپیش از همه دوستان تشکر می کنم.
بهتر هست یک سرور مجازی برای حساب پی پالتون تهیه کنید.بهترین گزینه و امنترین انتخاب هست