PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید هاست دانلود

azad222
April 30th, 2019, 09:52
سلام
من میخام هاست دانلود بخرم و نیاز به فضای زیاد دارم، اکثر هاست ها را دیدم مثلا زدن 10 گیگ که خیلی کمه، بعد برای هاست دانلود ایرانی بهتره یا خارجی؟

taghikhani
April 30th, 2019, 09:56
سلام
من میخام هاست دانلود بخرم و نیاز به فضای زیاد دارم، اکثر هاست ها را دیدم مثلا زدن 10 گیگ که خیلی کمه، بعد برای هاست دانلود ایرانی بهتره یا خارجی؟

هاستهای دانلود معمولا از 10 گیگ شروع میشن و تا چند صد گیگ و حتی چند ترابایت هستند.
اگر نیاز دارید یوزرهاتون ترافیک نیم بها دریافت کنند ایران بهتر هست و اگر خارج ایران هم یوزر دارید خارج بهتره.

RoobinaServer
April 30th, 2019, 09:57
سلام

سلام

برای فضای ترابایتی میتوان سرویس دانلود در اختیار شما قرار داد (مانند هاست اما پیشرفته تر میباشد). در بخش درخواست سرویس تاپیک بزنید تا امکان آفر دادن باشد.

بستگی دارد مخاطبین شما کدام کشور باشد اگر برای کاربران ایرانی سرویس میدهید و محتوای مجاز ایرانی است، هاست ایران از نظر سرعت و کیفیت ارتباطی برای کاربران شما بهتر است و حتی برخی مواقع نیم بها نیز ممکن است برخی isp ها محاسبه کنند و خیلی از موارد مثبت دیگر که قبلا خدمت شما در انجمن اعلام شده است.

باتشکر

a1994n1373
April 30th, 2019, 11:06
سلام . چه مقدار فضا نیاز دارید ؟

negarnovin
April 30th, 2019, 12:01
سلام

قربان در بخش درخواست سرویس تاپیک بزنید بنده و همکارانم هرچقدر فضا بخواهید هاست دانلود می توانیم ارائه کنیم به شما آفر خوبی بدهیم!

Amirhossein.M
April 30th, 2019, 12:29
سلام

با سلام و احترام ؛

تمامی سوالاتی که مد نظر دارید رو تیکت بزنید بهتون سرویس تست بدیم برسی کنید.
به هر مقدار حجم بخواید میتونم تقدیمتون کنم