PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویندوز یا لینوکس ؟

itsecure
April 30th, 2019, 01:32
سلام
یه مجموعه ای هست میخوان حدود یک میلیارد هزینه کنن و یک کسب و کار اینترنتی بالابیارن.
هنوز نمی دونن با چه زبانی برنامشونو پیاده سازی کنن.
من بهشون گفتم php کار کنین و سیستم عامل سروراتون هم لینوکس باشه
نظر شما در این مورد چیه؟

shayantl
April 30th, 2019, 09:52
اگه یک میلیاردی که میگی واقعی هست باید از زبان پیشرفته تری استفاده کنن

taghikhani
April 30th, 2019, 09:58
سلام
یه مجموعه ای هست میخوان حدود یک میلیارد هزینه کنن و یک کسب و کار اینترنتی بالابیارن.
نظر شما در این مورد چیه؟

پلتفرم اصلا مهم نیست. باید نیازهاشون رو بررسی کنند و ببینند چه زبانی با هزینه و وقت کمتر بیشترین بازدهی رو براشون داره.
الان پروژه های بزرگ دیگه صرفا با زبانهای برنامه نویسی پیاده سازی نمیشن. از فریمورکها استفاده میشه که کار سریعتر و بهینه تر باشه

tpark
April 30th, 2019, 10:22
سلام
نظر شما در این مورد چیه؟
درود بر شما

همانطور که همکاران راهنمایی کردند، شما نخست باید بفرمایید سیسیتم قراره چه کاری برای چه تعداد کاربر انجام بده.
مسلما برای تعداد پایین و متوسط PHP بهترین گزینه ست ولی برای تعداد بالای کاربر همزمان، استفاده از Node یا مثلا پایتون و یا برای PWA یا SPA ها Angular و ....

پیشنهاد می کنم پروپوزال همچین پروژه ای رو به یک تیم با سواد ارایه کنید تا بتونن خوب راهنمایی کنند.

موفق باشید

itsecure
May 3rd, 2019, 00:20
درود بر شما

همانطور که همکاران راهنمایی کردند، شما نخست باید بفرمایید سیسیتم قراره چه کاری برای چه تعداد کاربر انجام بده.
مسلما برای تعداد پایین و متوسط PHP بهترین گزینه ست ولی برای تعداد بالای کاربر همزمان، استفاده از Node یا مثلا پایتون و یا برای PWA یا SPA ها Angular و ....

پیشنهاد می کنم پروپوزال همچین پروژه ای رو به یک تیم با سواد ارایه کنید تا بتونن خوب راهنمایی کنند.

موفق باشید

شما در این زمینه فعالیت دارید؟